Μετάβαση σε περιεχόμενο

Για τις απανταχού ζουμερούλες!


Θέλω να γίνω μαμά

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 327
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Βρε καλώς την!!! Έλενα κι εσύ δεν αντέχεις χωρίς ποστ για τα κιλά ε; Εγώ κλασικά, τρώγομαι με τα ρούχα μου!!! Αφού σκέφτομαι, όταν τα χάσω τα ρημαδιασμένα τα κιλά, τι θα κάνω; Θα ανοίξω ποστ για συντήρηση!

Ε ρε αυτή η πιατέλα!!! Έχει γνωρίσει μεγάλες δόξες!

Όντως, εσύ αντέστρεψες το μεσημεριανό και το βραδινό. Τα δημητριακά έπρεπε να τα έτρωγες το βράδι και το κουνέλι το μεσημέρι. Εγώ πάλι, να μην μπορώ να τα δω αυτά τα δημητριακά;

Νίκη, γιατί το λες αυτό βρε; Μια χαρά δίαιτα έκανες. Έφαγες κοτζαμάν αχλάδι!

Χωρίς πλάκα, μην παραλείπεις ποτέ το πρωινό και προσπάθησε το απόγευμα να τρως κανένα φρουτάκι αντί 124976595 γλυκά! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κούκλες!!!

Άννα Μαρία τι μαθαίνω είσαι Fake ζουμερούλα???? :lol::lol::lol::lol: Α στείλε το δέμα έτσι ώστε πρώτα να περάσει απο Χρυσούπολη και μετά να έρθει Ξάνθη...δεν ξέρω αν θέλει η Λένα καμια στάση και στη Θεσ/νίκη! :lol::lol:

Μιχαέλα εγώ θα σου βάλω 8 για να είσαι πιο κοντά στο 10 και να φαίνεται πιο εύκολο να το φτάσεις... ;););)

Λένα μόλις διάβασα kinder έκπληξη έπαθα deja vu και έψαχνα δω την κοιλιά μου της εγκυμοσύνης....(όχι του φαγητού) γιατί έτσι με φώναζε ο άντρας μου όταν ήμουν έγκυος! :lol::lol::lol:

Μήπως πεινούσες και ονειρευόσουν kinder? Το ότι είδες εμένα να σου το φέρνω με ανησυχεί λίγο... τόοσο πολύ με έχεις συνδιάσει στο μυαλό σου με γλυκά και τεράστια κιόλας??? :lol::lol::lol::lol: μήπως φταίει τα όσα λέγαμε στο φεις.... για κρέμες παγωτά γλυκά και δεν συμμαζεύεται...!!! Πάλι καλα που δεν με είδες να καπνίζω στη τουαλέτα!!! χοχοχοχο!!!!

Ας σοβαρευτώ τώρα... για αλλεργία και το έκζεμα κτλ ... έχω κόψει και εγώ τα γαλακτοκομικά (πολύ πίκρα, το είχα κάνει και το καλοκαίρι και δεν μπορούσα να φάω παγωτό) γιατί έβγαλε κάτι κόκκινα μπαλώματα στα μάγουλα ο μικρός... αλλά τώρα που το είπες και εσύ, (το σκεφτόμουν και εγώ) αν ήταν αλλεργία δεν θα έβγαζε σε όλο το σώμα? μήπωως τελικά τον πειράζει κάτι άλλο και τζάμπα δεν τρώω τυράκι και δεν πίνω γαλατάκι?

Αχ.. τι να πώ...

Σαμανθα να σου ζήσει το μωράκι σου και με το καλό να ερθει το 2ο σποράκι!!

Τέλεια η φωτό με τα cookies!!!! Μιαααμ!!

Νίκη καλά δεν ντρέπεσαι??? Μουσακά???? Μα μουσακάααα???? ΚΑΙ πουράκιααα!!!! Τσ τσ τσ!! Ντροπή!!! Δεν περιγράφω άλλο!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Λοιπόν...

Σήμερα έφαγα

Πρωι : τίποτα

Δεκατ: 1 μήλο

Μεσημ: Σπανακόρυζο+σαλάτα

Απόγευ: 1 αχλάδι 1 πορτοκάλι

Βράδυ: Μισή μερίδα σπανακόρυζο +σαλάτα

Αυτά απο μένα.... αύριο πάλι! :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιελίζ, τέλεια τα πήγες, αν εξαιρέσουμε την απουσία πρωινού! Βρε, εσύ μας έλεγες ότι πρέπει το πρωί να τρώμε σα βασιλιάδες κι εσύ τρως σαν Σομαλή πρόσφυγας; Δηλαδή δεν τρως καθόλου;

Χι χι, η αλήθεια είναι ότι σήμερα κοιτούσα την αντανάκλασή μου στη μπαλκονόπορτα όπως χορεύαμε με τον Αντρίκο, και σκεφτόμουν ότι μόνο ζουμερούλα δεν είμαι. Μάλλον ξυλάγκουρη... Θα σας βάλω φωτογραφίες πώς ήμουν όταν ξεκίνησε η εγκυμοσύνη, πώς ήμουν στον ένατο και πώς είμαι τώρα...

Τώρα μπορώ να πω ότι το σώμα μου φαίνεται πιο αρμονικό από πριν, γιατί πριν είχα μέση δαχτυλίδι, κι έτσι ξεχώριζε πιο έντονα η περιφέρειά μου. Τώρα έχει ανοίξει η μέση μου και δεν πετάγονται στο άσχετο τα ψωμάκια. Αλλά εγώ ήθελα να χάσω την περιφέρεια, όχι να χαλάσει και η μέση μου... :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αννα Μαρία δεν μου κάνει καθόλου αίσθηση να φάω πρωινό γιατί δεν τρώω τυριά... μαργαρίνες... δεν μπορώ να πιώ γάλα... οπότε δεν καίγομαι να φάω.

Κανονικά έτρωγα πρωινό πλουσιότατο πάντα... με μαργαρίνες ζαμπόν κασέρι μαργαρίνη μέλι αυγά τσάι η γάλα αλλά τώρα τα περισσότερα δεν μπορώ να τα φάω...

Πάντως τα κιλά σου είναι μια χαρά... ε και τα υπόλοιπα θα στρώσουν σιγά σιγά... νωρίς είναι ακόμα.. μέχρι το καλοκαίρι θα είσαι κορμάρα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κουκλες!!!

τι κανετε;;;

καλε τη λενα μη την πιστευετε...αυτη ηταν μια σεξι εγγυουλα..μαρι φυγε απο τις ζουμερουλες...ΤΩΡΑ!!!!

ακου ζουμερουλα!!!

Την Αννα - μαρια δεν την εχω δει Live για να εκφρασω αποψη..αλλα για να το λενε οι αλλοι :lol::lol::lol:

Λοιπον..χτες αφου τσακισα το πιλαφι απο κινο στο γραφειο..εφαγα 1/3 τσιπουρας με ρυζι στο σπιτι...τα υπολοιπα 2/3 τα εφαγε ο μεγαλος μου γιος οποτε θεωρησα δικαιο- αφου διανυει φαση αφαγιας- να επιβραβευσω τον εαυτο μου με ενα μπαρσμαλοου μπανανα.

Το βραδυ καταφερα να ποιω μονο 2 φλυντζανια τσαι θηλασμου.

Για σημερα το μενου εχει

1/2 μπουγατσα( μη βαρατε ειμαι αρρωστη, αυπνη και θεωριτικα δικαιουμαι μια ενισχυση)

1 καφε νετο σκετο

Κρεατοσουπα με κεχρι- ειναι και αυτο το σημεριανο μεσιμεριανο του Χ

4-5 φλιτζανια τσαι

και το βραδυ βλεπουμε

Επισης επειδη οταν ειμαι αυπνη αρρωστη και κουρασμενη εχω μια απιστευτη ταση να τροω τζανκ..αλλα στο σπιτι δεν υπαρχει ουτε πατατακι..για ευνοητους λογους...οποτε ιιιιιισσσσωωωωωςςςςςς...να κανω μια βολτα μεχρι τη μαμα μου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε εγω δεν θα σας προλαβαινω εχασα επιεσοδια με τοσα που γραψατε............

Αννα Μαρια σου τα εγραψα και στον καφενε,καλε τι ηθελες εσυ μωρο εβγαλες να εχεις και γραμμωμενους κοιλιακους κατευθειαν,σαν τις ταινιες ενα πραμα γεννανε και μετα φορανε το κολλητο τζην και ουτε γατα ουτε ζημια πολυ βιαζεσαι κοπελια......παντως κι εγω ψωμακια εχω κι οταν βαζω κιλα κατευθειαν εκει μπαινουν και στα πλαινα μου που φουσκωνουν σαν μαξιλαρακια,κοιλια αν και εκανα τρια παιδια δεν εχω καθολου

cesilia πληροφοριακα ρωταω αυτο το τσαι θηλασμου που λες αυξανει την παραγωγη;;

τα χθεσινα μου:

πρωι:γαλα με δημητριακα

δεκατιανο:ενα cookies,καφες

μεσημερι:ενα φλυτζ.τσ. βιδες με τονο,σαλατα κουνουπιδι

απογευμα:ενα τρουφακι με καστανο,λιγα φουντουνια :roll: ,καφες

βραδυ:μια χουφτα ποπ κορν :roll: ,φρουτα(μιση μπανανα,ενα μηλο,ενα πορτοκαλι,ενα μανταρινι)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερααααααααααα!

Τα χθεσινα μου:

πρωι ενα κομματι κεικ

Δεκατιανο 2 κουλουρακια διαιτης

μεσημερι σαλατα και 3 μπιφτεκακια κοτοπουλου

απογευμα τιποτα

Βραδυ τορτιγια με γαλοπουλα τυρι ντοματα

Σε 4 ημερες κοριτσια εχασα 1.5 κιλο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θεωριτικα ναι.

Ουσιαστηκα δεν ξερω τι να σου πω...βασικα εγω θεορω πως μονο ενα μωρο μπορει να σου αυξησει την παραγωγη.

Αν και η αληθεια ειναι πως εχω δει διαφορα υπο φυσιολογικες συνθηκες. Διλαδη ειχα θεμα με τον μεγαλο μου, και τωρα βλεπω οτι βγαζω μεγαλυτερες ποσοτητες. Βασικα με το που αδιαθετησα μειωθηκε αισθητα η ποσοτητα του γαλακτος που μπορουσα να αντλησω αλλα μονο εκεινε ςτις μερες. Αλλα πινω αρκετα φτιαχνω ενα θερμος και πινω 6-7 ποτηρια την ημερα

Ειναι λιγο αλμυρη η τιμη του αλλα το παιρνω απο ενα φαρμακειο στο Ιντερνετ και μου ρχετε πιο φτυνα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γενικως και τα πολλα υγρα νομιζω πως βοηθανε αλλα οπως ειπες ο πρωτος παραγοντας ειναι το μωρο και στην παραγωγη αλλα και σε ολο το θηλασμο απο την αρχη ως το τελος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι σηγουρα. Απλα καποια τσαγια- μου αρεσει γεννικα να πινω ζεστα τον χειμωνα- τεινουν να "μεωνουν" την παραγωγη...βλ πρασινο τσαι και μεντα . Δοκιμασα να πινω roibush και fruite infusion αλλα οταν ηταν πιο μικρος του προκαλουσαν αερια.

Αλλα γεννικα Οκ..ειναι ενα τσαι..φανταζομαι οτι εαν καποιος θελει μπορει να φτιαξει μονος του το μειγμα βοτανων που περιεχει μπορει ανετα. Απο κει και περα το βρισκω πιο γευστηκο απο τη μπυρα και πιο "χρηστηκο" απο τα χαπακια μαγιας μπυρας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέραααααα!!!!

Άννα Μαρία ωραίο θεματάκι άνοιξες φιλενάδα!!!

Εγώ έχω να χάσω 3,5 κιλά που μου έχουν μείνει από την εγκυμοσύνη.

Να πω ότι είχα πάρει 14 και έχω ένα γιο 3,5 μηνών.

Αλλά θα ήθελα να καταφέρω να διώξω από πάνω μου άλλα 5 κιλάκιαααα :?:?:?:?:?

Για την ώρα έχω πιει ένα καφεδάκι μόνο, και να ενημερωσω ότι δε τρώω γαλακτοκομικά γιατί τον πειράζουν!

Gprip3.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!

χαχαχαχα χρυσα μην τους λες τετοια κ νομιζουν οτι ειμαι κ καμια αδυνατη!!

ποιο τσαι θηαλσμου πινεις?

εγω κανω 1-2 φορες τη μερα μαραθο με γλυκανισο..

τριγωνελλα δεν πινω, επειδη ο μικρος εχει ελλειψη ενζυμου κ διαβασα οτι δεν κανει

γιελιζ τι να σου πω!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

οπως κ να εχει εισαι μια γλυκια φιλη!! :D

τελικα αυτα που εβγαλε ο μικρος υποχωρησαν.. του εβαλα κ χτες το βραδυ κ τωρα που σηκωθηκαμε ενυδατικη (την ακουαθενολ) κ εχουν μεινει λιγοτερα απο τα μισα

ευτυχως!

εφαγα μιση φετα κεικ.. προς το παρον!

για μεσημερι δεν ξερω τι θα κανω... ειχαμε πει θα πηγαιναμε μια ολτα στο κοσμος με τα μικρα (ειναι εμπορικο) κ θα τρωγαμε εκει.. θα δουμε

αα χρυσα η αννα μαρια ειναι κατηγοριας θουλη - νατασα

ειναι κορμαρα - γκαστρωμενη κορμαρα - γενναει κ παλι κορμαρα

για τα ματια του κοσμου νομιζω γραφει στο ποστ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καταλαβα...μας δουλευει και η Κυπρια τωρα..με τον πονο μας παιζουν!!!!

Αρα δενε ιναι αλλεργια στο αγελαδινο...

παντος φροντησε αυτο που σου ειπα με τα ρουχα του μωρου και τις φουντες...

κοινως το κιντρινο μπουφαν του Αναστασι αστο για του χρονου!!!!

Της ΅Weleda πινω..ναι σηγα μη καθομαι να φτιαχνω..ποτε;;;;

ασε με τον Ο και το λουμπαγκο του...

χτες κοιμησα τον μικρο και κατεβασα τον μεγαλο στην πεθερα και πηγα για τρεξημο..ισα ισα προλαβα..μιση ωρα κοιμηθηκε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχαχαχαχα που το θυμασαι ρε το κιτρινο μπουφαν??? :lol::lol::lol::lol::lol::lol: εισαι απιστευτη!!!

ετσι κ αλλιως ειναι πολυ μεγαλο για τωρα! αλλα εισαι θηριο! ;)

πας κ για τρεξιμο.. πως τα προλαβαινεις ολα, μπραβο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ λενιω αμα δεν τρεχω δεν προκειτε να φυγει η μπακα με τιποτα...

βεβεια αυτο εχει το καλο οτι χαλαρα παριστανω την εγγυο και αφινω τα ΚΑΠΗ και περναω στις ουρες χωρις σειρα...χαχαχα...

Ρε αφου εχουμε το ιδιο και εμεις!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρες!

Λένα, τι διαδίδεις για μένα; Χμ... Άκου κορμάρα... Με τόση κυτταρίτιδα... Αυτός είναι ο μεγάλος μου πόνος, αλλά ούτε με γυμναστική φεύγει, ούτε με δίαιτα...

Χρύσα, τσάι θηλασμού ε; Εγώ δεν πίνω τίποτα, μόνο ένα γλυκάνισο το πρωί αντί για καφέ. Τώρα που θα πάω δουλειά να δούμε τι θα γίνει με το θήλαστρο...

Γιελίζ, φάε βρε μια φέτα ψωμί με μαργαρίνη και μέλι ή με ζαμπόν ή καμιά φρυγανιά, κανένα παξιμάδι. Κάτι πρέπει να βάζεις στο στόμα σου.

Τόνια, άψογη!

Κατερίνα, μεγάλος πόνος η περιφέρεια και τα ψωμάκια.

Κορίτσια, η Μαρία 12 είναι ψεύτικος χρήστης. Στην πραγματικότητα τη λένε Γιώτα. Ποιος σοβαρός άνθρωπος θα έβαζε για ψευδώνυμο ένα άλλο όνομα; :P

Γράφω τι έφαγα χτες:

Πρωινό: Ένα τσάι γλυκάνισο και ένα κομμάτι τυρόπιτα (=αλμυρό κέικ με χαλούμι).

Δεκατιανό: Τίποτα.

Μεσημεριανό: Ένα πιάτο μακαρόνια βίδες με σάλτσα (πάστα ντομάτας-κρέμα γάλακτος-κρεμμύδι-σκόρδο-μαϊντανό-άνηθο) + λίγη τριμμένη ξερή μυζήθρα. Δεν χρησιμοποιώ ποτέ κρέμα γάλακτος στη μαγειρική μου, αλλά μου είχε μείνει λίγη από αυτήν που είχα χρησιμοποιήσει για το γλάσο της σοκολατόπιτας. Άαααααααχ, αν δεν σταματήσουν οι επισκέψεις, δε γίνεται δουλειά...

Απογευματινό: Ένα κομμάτι τούρτα.

Ένα μανταρίνι και μία μπανάνα.

Βραδινό: Το ίδιο με το μεσημεριανό.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το Κινοα ειναι δημητριακο μαγειρευετε οπως και το ρυζι..αλλα πιο γρηγορα

Εγω σωταρα λιγα φρεσκα ψιλοκομμενα μανηταρια, κρεμμυδι σκορδο καροτο τριμμενο και κουκουναρι , τα εσβησα με λιγο λευκο κρασακι, εβαλα μεσα το κινοα μαζι με λιγο σπιτικο ζωμο λαχανικων, και αφου εβρασε το αφισα να ρουφιξει τα υγρα του..εγινε πεντανοστημο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαιρετώ τις fake και μη ζουμερούλες! :lol::lol::lol:

αχ αυτή η πιατέλα είναι η αγαπημένη μου! Έχω πολλές & ωραίες και όλες είναι δώρα από φίλες μου :lol::lol::lol: Αλλά αυτή η alessi είναι η αδυναμία μου! :D:D:D Έχω και άλλα από το ίδιο σετ!!

κορίτσια θα σας γράψω το βράδυ! Καλή δύναμη μέχρι τότε :lol::lol::lol::lol:

φιλιάαααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημεεεεερα......μπηκα κ εγω να ενημερωθω...αναφορα το βραδυ.... :D:D:D:D

μαιμουδακι εισαι η λενα στο γκρουπακι...με τα τρια ονοματα στο προφιλ κ ενα μπομπιρα;

παντως οπως λεει η αννα μαρια, ανετα θα με αναγνωριζες απο αυτα που τρωω :lol::lol::lol::lol:

παω να ετοιμασω την μακαροναδα...μ κιμα σημερα...ειπαμε αναφορα το βραδυ......καλες μασες :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γειααααααααααα σας...καμια αναφορα βλεπω...ακομα τρωτε καλε; :lol::lol::lol::lol:

λοιπον εχουμε κ λεμε...

πρωι: 1φετα ψωμι με κασερι, 2 κομματια τυροπιτα(σπιτικη,της μαμας ;) ) κ ενα καφε

μεσημερι: μακαρονια με κιμα κ τυρι (χωρις ψωμι)

απογευμα: 1χαμομηλι 1 μηλο

βραδυ: 2 κομματια τυροπιτα, 1 κρεμουλα ντανετ

νομιζω πως σημερα θα μου βαλω ενα 8 κ αυτο γιατι δεν εφαγα σοκολατα ;);););)

κατι εκανα για σημερα :lol::lol::lol: αν δεν ηταν κ αυτη η τυροπιτα θα ημουν σουπερ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εεε μπηκα και εγω να δωσω μια αναφορα..τωρα που αρμεγομαι.......μεσημεριανο...πουρες και γαλοπουλα σνιτσελ και σαλατα μαρουλι και 1 μονο κομματι τουρτα μπανανα με σοκολατα...απογευμα κατι μπισκοτα παπαδοπουλου....βραδυ τπτ....τι ωραια που τρωω εε??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μιχαέλα, μ' αρέσει που αυτοβαθμολογείσαι! Εγώ σήμερα χάλια τα πήγα, γράφω τώρα γιατί δεν τρώω τίποτε άλλο απόψε, και αύριο μπορεί να μην βρω χρόνο.

Πρωινό: Ένα τσάι γλυκάνισο και ένα κομμάτι τυρόπιτα (=αλμυρό κέικ με χαλούμι).

Δεκατιανό: Μία φέτα ψωμί με προζύμι.

Μεσημεριανό: Μία τσιπούρα ψητή στη λαδόκολλα +πατάτες, κρεμμύδια, καρότα ψητά.

Απογευματινό: Ένα κομμάτι τούρτα + έγλειψα το μπολ από τη σοκολατίνα με πορτοκάλι που έφτιαξα για αύριο.

Βραδινό: Πατάτες-καρότα-κρεμμύδια απ' το μεσημέρι.

Αυτά.

Χάλια, ούτε σαλάτα έφαγα, ούτε φρούτο... :(

Α, Εύη, τώρα είδα τα δικά σου. Περίπου στα ίδια είμαστε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειααα σαας!!! Τι κάνετε κοριτσάρες??

Αννα Μαρία πρίν το ξεχάσω πάλι, αν και καθυστερημένα :oops::oops::oops: να χαίρεσαι τον άντρα σου που είχε γενέθλια και τον γιό σου που είχε μηνογενέθλια... να είναι πάντα γεροί!!! ( το θυμήθηκα μόλις είδα που έγραψες ότι έφαγες τούρτα!! ) Όσο για το πρωινό έχεις δίκιο... θα βρίσκω κάτι να τρώω όσο και να μη μου αρέσει η έλλειψη τυριού κτλ...

Λένα είμαι είμαι γλυκιά... χιχιχι σαν τον σμιγαδαλένιο χαλβά που έφαγα το απόγευμα... :oops::oops: μου έφερε η γειτόνισσα και η γουρούνα τον έφαγα... αλλά ήταν ΤΕΛΕΙΟΣ!!! Πώς δεν πήγα να της ζητήσω και άλλο...απορώ ακόμα.... :lol::lol::lol:

Χρύσα εσύ περνάς για έγκυος εγώ για ετοιμόγεννη.... :lol::lol:

Τόνια μπράβο κοριτσάρα!!! Άντε και στα δικά μαααας!!! Εγώ έχω ζύγισμα την Παρασκευή... για να δούμε τι έκανα...

Μιχαέλα σου βάζω 9!!! :D:D:D

Λοιπόν, τι έφαγα σήμερα

Πρωι : 1 φέτα ψωμί 5 ελιές 1 κούπα τσαι χωρίς ζάχαρη

Δεκατ.: 1 μήλο

Μεσημεριανό δεν έφαγα έκανα δουλειές και δεν πρόλαβα..

έφαγα κατα τις 19:00 συκωτάκια κοτόπουλου 1 φέτα ψωμί, σαλάτα μπρόκολο και χαλβά σμιγδαλένιο (αχ αχ αχ )

Το βραδυ 1 μήλο και 1 αχλάδι και ένα φρέσκο χυμό πορτοκάλι

Αυτάαα, αύριο πάλι!! Φιλάκιααα!

Εύη μια χαρά είσαι!! Ειδικά η τούρτα μπανάνα με σοκολάτα...κόλαση!!!

Πώωω πάω να πατήσω υποβολή 2 φορές και μου βγάζει δημοσίευση!! Αννα Μαρία μετά την Εύη ήρθες και εσύ και με αποτελείωσες με τη σοκολατίνα!!! Κακούργες!! Τι ωραία είχα ηρεμήσει και έκατσα να γράψω!! Τώρα αν πάω να ξυπνήσω τη γειτόνισσα εγώ θα φταίω???? :roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...