Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μανούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2012! Νο4! ΓΕΝΝΑΜΕ!!!!!!


Recommended Posts

Καλημέρα κουκλίτσες..... τι μουντός καιρός σήμερα? για χουχούλιασμα ;)

Εβάκι μου πολύ χάρηκα, χθες όλο το βράδυ σε σκεφτόμουνα, άντε είδες όλα καλά μην αγχώνεσαι, δεν σου είπε από τι μπορεί να προέρχεται? άστα ψώνια τώρα, θα γίνουν και αυτά στην ώρα τους...να 'ναι καλά τα μπεμπάκια, ξεκούραση ξάπλα και πολύ ιντερνετ να σου περνάει η ώρα ;) μπες και στο laredoute άμα σου αρέσει να πάρεις και από εκεί τίποτα.....κάνε ένα ωραίο ξαπλωτό shopping ;) μέσω ιντερνετ.....

Αχ βρε Τζενάκι νόμιζα ότι αυτά εννοούσες με τις πάνες, το είχα ξεχάσει ότι μου είχες πει ότι τα πήρες..... είπαμε οι ορμόνες φταίνε :lol::lol: μήπως ήρθε η ώρα να πάρεις καμιά κοτούλα, καμιά κατσικούλα αφού ξυπνάς που ξυπνάς πρωί? :lol:

joannita θα σου στείλω και εγώ στο facebook....

Κορίνα και εγώ το έχω ακούσει αυτό με τις σερβιέτες στο ιδιωτικό ότι της χρεώνουν, ακόμα και το ντεπόν σου χρεώνουν.....

Εγώ κορίτσια είχα το πρωί την κοπέλα που μου κάνει τις ενέσεις, όπως μου λέει το Τζενάκι τον έστεισα πάλι τον κώλο μου :lol::lol::lol: άλλες 2 έμειναν, και πονάνε μωρέ οι άτιμες :cry::cry:

Ο καλός μου έβαλε μπριζολίτσες με πατατούλες στον φούρνο και μετά δουλευει, οπότε πάλι όλο το απόγευμα μόνοι :cry: θα λιώσω πάλι στο λαπτοπ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 954
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλημερα κοριτσαρες!!

καλε τι να πρωτοθυμηθω :shock::shock::shock: ποσα γραψατε,

Λοιπον τζοανιτα καλωσορισες στην παρεουλα μας με το καλο το μωρακι σου που ερχεται πολυ πολυ συντομα

Κικι καλη ιδεα η πριβε μπουζουκερι :lol::lol::lol::lol: καρας και ουισκακι τελεια χχαχααχα,παλι ψωνισες πουλακι μου δεν κρατιεσε...

twiggy μ καλο μαθημα, κριαρακι ε χεχε ειστε τα κριαρακια λιγο σπατικα αν και απο τη γνωριμια μας εγω σε λατρεψα εισαι το ποιο γλυκο και χαρουμενο πλασματακι κριαρακι που εχω γνωρισει (το αντιθετο δηλαδη) ο πατερας μου ειναι κριος και δεν τον αντεχω με τιποτα ομως :lol:

εγω ειμαι ζυγοσκορπιουδακι ειμαι ακριβως πανω στην αλαγη γιαυτο ειμαι ανισοροπο τελειοως χαχχαχχαχ και γι αυτο βλεπω τετοια σεξοπορνοδιαστροφικα ονειρα :lol::lol::lol:

Ευακι υπομονη ολα καλα λοιπον μην αγχωνεσε και μην πολυσηκωνεσαι να περασει τελειως!!

Μαριαπαπα γιαμ γιαμ κι εγω θελω μηλοπιτουλα αλλα βαριεμαι να ξεκουνησω απο τον καναπε δεν την παλευω καθολου με εχει πιασει μια βαρεμαρα αστα....

Πονοκεφαλοι και αναγουλες φουλ βλεπω , για μενα ειναι ρουτινα οποτε δεν χρειαζετε να τα αναφερω παλι..υπομονη σε ολες

Ελινα με γεια οι μποτες, και η ενδοεπικοινωνια ποπο ακριβουτσικηηηηη

Παππυ πωπω κι εγω ενας καναπες γεματος ασιδερωτα ουφ ουφ.....

Φλωριανα περαστικα με το κεφαλι.

Τζενουλα φτιαξε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε με πεταξε εξω και μου κοψε και το μυνημα δεν παμε καλα......χαχχαχα ε μα σου ποσα θα γραψεις φτανει...

και συνεχιζω τζενουλα φτιαξε κοτετσι στο φασε ολο και καποιο παιχνιδι τυπου φαρμ θα υπαρχει οποτε θα χει φρεσκα ηλεκτρονικα αυγουλακια :lol::lol::lol::lol::lol:,

Λοιπον ακουστε τι επαθα σημερα ο μιστερ μπιν και χεστηκα πανω μου,πηγα να παρω κατι απο το πλαισιο και μπαινωντας στο ανσανσερ δεν με επιασε ο αισθητηρασ και εκλεισαν οι πορτεσ πανω μου ,χτυπισα λιγακι στα πλαγια αλλα ευτυχως προλαβα και εβαλα αντισταση με τα χερια και μονο ταρακουνηθηκα λιγο και χτυπισα στο πλαι εφαγα μια τρομαραααααα και ο μπεμπης εκανε μετα σαν παλαβος ρε τι πηγα να παθω στα καλα καθουμενα :?:?:?

Αυτα παω να φαω τορτελινια με κρεμα γαλακτος (θα χω μετα κατι καουρες) α κι εμενα με πιανει μια υπνηλια μετα το φαι και δεν αντεχω ξαπλωνω οποτε κι εγω σηκωνωμαι με ενα στομαχιιι αστα

τα λεμε αργοτερα.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Joannita το πιστεύω αυτό που λες. Δυστυχώς εμένα μου είπε ότι δεν γίνεται οπότε τι να του έλεγα? Τελικά δεν πήγα σε αυτόν, έμεινα στην παλιά μου γιατρό, δεν υπήρχει λόγος να αλλάξω αφού δεν μπορούσε να με εξυπηρετήσει. Ο δικός σου ποιος είναι? Αν δεν έχεις πρόβλημα μου στέλνεις το όνομά του με pm για μελλοντική χρήση?

Η ΠΗΤ μου είναι 16/2, έχω μπει στην 37η εβδομάδα, είμαστε σχεδόν μαζί, αλλά το ζουζούνι δεν γυρνάει, τι να τον κάνω... :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλε,σας εχασα και λεω πως και δεν εγραψαν πολλα αυτη τη φορα,και μπαινω εδω και βλεπω 8 σελιδες!Απιστευτο!!Joanitta κι εγω απο Θεσσ/νικη και γεννησα γενικη κλινικη,με το καλο το μωρακι σου!Γθα τα δειγματα που λετε,ηρθαν απο την παμπερς και μας φεραν ενα κουτι με τα παντα μεσα,ενα πακετο πανες(27 πανες),ντετολ,αβα,κουπονια,ενα αριελ κλπ κλπ,κανονικες συσκευασιες τις μικρες,μια χαρα.Κι απο τη τζονσον ηρθαν,κι απο αλλο ενα που δεν θυμαμαι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΛΕΓΕΤΑΙ Κ ΕΧΕΙ Κ ΙΑΤΡΕΙΟ ΣΤΗΝ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ...ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΜΟΥΝΤΡΟΥΧΛΗΣ Κ ΔΕΝ ΠΟΛΥΜΙΛΑΕΙ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟΣ ΓΙΑΤΡΟΣ...ΕΜΕΝΑ Η ΠΗΤ ΕΙΝΑΙ 15.2...ΟΠΟΤΕ ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΚΡΙΒΩΣ ΜΑΖΙ!!!

ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΤΙ ΓΙΑ ΝΑ ΓΥΡΙΣΕΙ Κ ΑΝ ΔΙΑΒΑΣΕΙΣ ΤΠΤ ΒΛΑΚΕΙΕΣ ΣΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΜΗΝ ΤΑ ΚΑΝΕΙΣ Κ ΕΧΕΙΣ ΑΛΛΑ ΜΕΤΑ...ΓΤ ΕΙΧΑ ΒΡΕΙ ΕΝΑ ΣΑΙΤ ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΠΟΙΟ ΠΟΥ ΕΛΕΓΕ ΑΡΚΕΤΑ ΤΡΙΚ ΓΙΑ ΝΑ ΓΥΡΙΣΕΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΑΛΛΑ ΗΤΑΝ ΟΛΑ ΠΟΛΥ ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΑ...Π.Χ. ΕΝΑ ΠΟΥ ΘΥΜΑΜΑΙ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΚΑΤΣΕΙΣ ΑΝΑΠΟΔΑ ΣΕ ΜΙΑ ΚΑΡΕΚΛΑ Κ ΝΑ ΞΑΠΛΩΣΕΙΣ ΤΗΝ ΠΛΑΤΗ ΣΟΥ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΤΩΜΑ!!!!!ΧΑΧΑΧΑ ΕΛΕΟΣ!!!ΜΙΚΡΟΥΛΗΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΣΟΥ Ε????Η ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ ΠΟΥ ΜΑΣ ΠΕΡΑΣΕ ΗΤΑΝ 3200!!!!!!!ΦΑΝΤΑΣΟΥ ΠΟΣΟ ΘΑ ΓΕΝΝΗΘΕΙ...Κ ΦΑΝΤΑΣΟΥ ΝΑ ΜΗΝ ΠΗΓΑΙΝΑ ΜΕ ΠΡΟΚΛΗΣΗ Κ ΝΑ ΓΕΝΝΙΟΤΑΝ ΠΧ ΣΤΗΝ 40 ΕΒΔΟΜΑΔΑ!!!!ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ROSE D ΠΩΣ ΕΓΙΝΕ Κ ΣΟΥ ΤΑ ΕΣΤΕΙΛΑΝ ΑΥΤΑ ΤΑ ΔΕΙΓΜΑΤΑ?ΜΕΣΩ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΤΑ ΠΑΡΗΓΓΕΙΛΕΣ?ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΑΠΟ ΠΟΙΕΣ ΕΤΑΙΡΕΙΕΣ ΣΟΥ ΕΣΤΕΙΛΑΝ Κ ΣΕ ΠΟΣΕΣ ΜΕΡΕΣ ΗΡΘΑΝ?

Υ.Γ. Σ'ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ....ΕΣΥ ΠΑΛΙ ΓΕΝΙΚΗ ΘΑ ΓΕΝΝΗΣΕΙΣ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια τι γράψατε πάλι! αχταρμά τα εχω κάνει η εγκυος.

Τζοανιτα καλως ήρθες στην παρέα μας και με το καλό και εσύ το μωράκι σου.

Κική νομιζω οτι σοφα σκεφτηκες και αφηνεις την πιτα για του χρόνου. πολύ κουραση και εμενα μου φαίνεται μέσα στους καπνους και στην βαβουρα. Να ήταν καλοκαιράκι θα ήταν αλλιως σε ανοιχτό κέντρο της παραλιακής.

Οσο για μηλόπιτα ειμαι τυχερη εφτιαξε η μαμα μου μαζι και κεικ και εχω εφοδιαστεί. βρε κοριτσια δεν ειμαι κακομαθημένη ισα ισα αλλά δεν αντέχω να φτιάξω και γλυκά, ενα φαγητό με το ζόρι.

Με γειες σε ότι εχετε ψωνίσει.

Εμενα κορίτσια εχει τώρα δυο μέρες που με τραβάει λίγο το δέρμα δεξια απο τον αφαλό. Τι κρέμες βάζω νομίζω οτι δεν γλυτώνω την ραγάδα αφου η κοιλιά είναι λες και εχω καταπιει 2 μπάλες ποδοσφαίρου.

Εκανα και το 2ο καρδιοτοκογράφο εχθες ολα καλά και το μωρό θρεφει κώλο. Εχει φτάσει αισίως τα 3350 με λιγότερα τα 3050 γιατί υπάρχει και αποκλιση ενα 10% προς τα κάτω συνήθως. Στα κιλά συν 13 αλλά αν παρω όλο το μηνα βλέπω να φτάνω τα συν 15. τεσπα, αυτά τα νεα μου.

twiggy και εγω φοβάμαι την πρόκληση και το ειπα στην γιατρό μου. Η οποια με καθυσήχασε. Μου ειπε οτι η προκληση αν υπαρχουν σωστες προυποθέσεις χαμηλά το μωρό κτλ δεν οδηγουν σε καισαρική ουτε σε ταλαιπωρία. Εμενα η γιατρός μου δεν δίνει περιθωρια μετα την πητ αντε 1 2 μερες μεχρι εκει. Απο την άλλη επειδη μπορει να κατσει και όλη την ημέρα στο μαιευτήριο μεχρι να γεννησεις εχει πολύ χαμηλά ποσοστά καισαρικών. παντως και εγω προκληση δεν θα εκανα χωρίς λογο μονο αν περάσω την πητ μου ή αν ζορίστει το μωρό μακάρι τιποτα απο τα 2 να μην γινει και να πάνε όλα καλά.

Σας φιλώ καλό απογευμα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και το αλλο που ξεχασα

Ευακι ξεκουράσου.

Τζένη νομίζω οτι σε μια βδομαδούλα θα εχεις γεννησει αυτό με τον τράχηλο ειναι νομιζω σημάδι οτι ειναι κοντά η γέννα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε Σοφάκι τι ήταν αυτό και σήμερα....πωπω να προσέχεις βρε ματάκια μου, εδώ τρόμαξα εγώ που μας το είπες και με έπιασε ένας πόνος...... αχ μωρέ το καημένο το μπεμπάκι τρόμαξε....καταλαβαίνουν αφού σήμερα που έκανα την ένεση με πόνεσε και ένοιωθα το ένα μαζέυτηκε στην κοιλιά τελείως κουλουργιάστηκε η ψυχούλα μου...... Τα ψώνια τα κάνω τώρα λίγα λίγα γιατί είναι πολλά τα έξοδα βρε Σοφάκι....τι να κάνω η γυναίκα......

ΤΟΡΤΕΛΙΝΙΑ μμμμμ το αγαπημένο μου φαγητό!!!! να ρωτήσω τώρα εγώ η χαζή κάτι? έχω κάτι τορτελίνια στο ντουλάπι με τυρί μέσα αλλά έχουν και τυρί brie μέσα από ότι ξέρω απαγορευεται να τρως brie στην εγκυμοσύνη, μέσα στα τορτελίνια που βράζουν πειράζει? γιατί δεν τα φτιάχνω τόσο καιρό γι' αυτό το λόγο.....

Μιμή μια χαρά τα δειγματάκια!!!!!

ΝΑΝ καλά κάνεις στην κατάστασή μας δεν πρέπει να κουραζόμαστε....και εγώ εκμεταλευομαι όποιον μπορώ τώρα :lol::lol::oops: ντροπή μου ε? αλλά πριν δεν τους χάλαγα εγώ χατήρι, πως να το κάνουμε τώρα να με περιποιηθούν και εμένα τώρα...... Τεράστια η κοιλιά ε? έτσι νοιώθω και εγώ τα ανηψάκια μου, μου έλεγαν χθες ότι είμαι λες και έχω φάει ένα καρπούζι :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αστα Κικι εγω να δεις τρομαρα ακομα προσπαθω να θυμηθω χτυπισα πολυ η οχι τα χασα τελειως ενας κυριος που ηταν στο ανσανσερ μεσα κοντεψε να παθει συγκοπη για δυο οροφους με ρωταγε εισαι καλα ?σιγουρα?

για τα τορτελινια επιδη θα τα βρασεις και μετα φουρνο δεν νομιζω να υπαρχει προβλημα αλλα δεν θελω να σε παρω και στον λαιμο μου κι εγω αυτα με τα τρια τυρια μεσα εφαγα αλλα δεν ηξερα οτι υπαρχει τυρι που δεν κανει να φαω αν και νομιζω αυτο που αναφερεις δεν το χε μεσα τι να πω?

κι εγω ναν θελω να κανω τοσα γλυκα αλλα με την κουραση και τη βαρεμαρα δεν τα ξεκιναω τελικα :(

εμενα απο δειγματα αν και εγινα μελος σε ολα δεν μου εχουν στειλει τιποτα μονο κουπονια μου εστειλαν απο libero :cry::cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι βρε Σοφάκι κάτσε τώρα κκαι χαλάρωσε .... πήρες μεγάλη τρομάρα κορίτσι μου σήμερα....

Αυτά που έχω τα είχε πάρει ο καλός μου και μετά τα πρόσεξα και εγώ ότι έχουν μπριε..... δεν νομιζώ και εγώ να υπάρχει πρόβλημα...... για τα δείγματα εγώ που πήρα στα παμπερς μου είπαν τα δίνουν στο νοσοκομείο, αν δεν μας τα δώσουν να τους πάρουμε να μας τα στείλουν μετά στο σπίτι.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χοανιτα οχι,ηρθαν αυτοι και με ρωτησαν ποτε γεννησα και αφηναν δειγματα,δεν εστειλα καπου για να τα φερουν,φανταζομαι και στο νοσοκομειο θα φερνουν.Το γιατρο σου τον εχω ακουστα κι εχει πολυ καλη φημη..το δευτερο λες??Εγω γεννησα ηδη,ειναι 11 ημερων η μικρη μου,για το δευτερο δεν σκεφτομαι ακομα οποτε δεν ξερω που θα γεννησω :D:lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ποποποποοοοορε κοριτσια ενα πρωι δεν μπηκα και ποσα ειπατε.....

..........για οσες ενδιαφερονται το σιδερο το εκανα οοοοοολο :D:D:D:D:D:D

ακομα δεν γεννησα αρα η μπεμπα μου θα γινει υδροχοοοοοος γιουπιιιι :D:D:D:D

αλλα θελω να γεννησω τωωωωρα...δεν αντεχω αλλο...

ααα και απο ημερομηνιες κατι βρηκα αλλα κακως εψαξα...γιατι αν πεσω πανω σε αυτες θα με τρωνε οι τυψεις...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

joannita η rose μας έχει γράψει την εμπειρία της εδώ μπες να δεις http://www.mammyland.com/forum/30/19452

Βρε παππυ μπράβο βρε θηρίο τα σιδέρωσες όλα ε? μην βιάζεσαι απόλαυσε αυτές τις μέρες ηρεμίας, αυτές τις μοναδικές στιγμές.... εγώ τώρα τελευταία όλο τα χαϊδευω τα ζουζούνια μου και τους μιλάω, λέω θα παιρνάει κανένας έξω από την εξώπορτα και θα ξέρει ότι μόνη και θα πει τρελάθηκε αυτή μόνη της μιλάει :lol: τα προετοιμάζω από τώρα τι τους περιμένει και τα δασκαλευω σε ποιον θα κλαίνε και θα βγάζουν το λάδι :lol: τι κακιά που είμαι με τη μανούλα να είναι ήρεμα τα παρακαλάω!!!!!!! ;) είναι όμως κάποιες στιγμές που περιμένω πως και πως να τα πάτω αγκαλίτσα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kiki78 ακριβως αυτες τις στιγμες που θελεις να αγκαλιασεις την κοιλια σου για να δειξεις σε αυτο το πλασματακι το ποσο το αγαπας.εσυ τυχερουλα εχεις δυο....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

διπλή χαρά....... περίμενα 10 χρόνια παππυ για αυτή την στιγμή!!!!! ακόμα δεν το πιστεύω.... αχ άντε εσύ πλησιάζεις..... εγώ έχω ακόμα λίγο.....

πμ δεν μπορεί να τα δει κανένας μόνο αυτός που του στέλνεις....κάτσε δεν σε έχω κάνει φίλη νομίζω πάω να σου στείλω....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας πολυλογούδες!!! Επιτέλους κατάφερα κι εκανα ένα υπνάκο της προκοπής.

Σοφία αυτό το παθα κι εγώ προχθες στο νοσοκομείο όταν πήγα.. ο άντρας μου πανικοβλήθηκε.. εγώ... χαλαρά (Σαλονικια χαχαχαχα) . Ρε συ μη μου πεις οτι εισαι 23/10? Τότε είναι τα γενέθλια του μπαμπά μου. Εγώ είμαι καθαρή ζυγος και η κόρη μου επισης (2 μέρες στα γενέθλια διαφορά) . Ο άντρασ μου Αιγόκερως και ο γιος υδροχόος.. και ο μικρός καθώς φαίνεται θα είναι άλλος ένας υδροχόος. Πολύ καλά παιδάκια είναι.

Κική μην ξαναρχίσω περί στησήματος κώλου εεεεε

Ναν κι εσένα μπολούκι ε? Κι εμένα αυτό λέει η γιατρός.. αν έπαιρνε το μήνα του τα 4 σίγουρα θα τα πιανε.

Δε θυμάμαι τι άλλο είπατε.. είμαι ακόμα απ τον ύπνο... επιστρέφω μετά το καφεδάκι χιχι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε ειστε πολυ γλωσσούδες!!! Δεν σας προλαβαίνω :))))..

Λοιπόν δειγματάκια παμπερ, συνηθως δεινουν στο μαιευτήριο ενα βαλιτσάκι με διάφορα προιόντα της P&G. Οταν γεννησα την κόρη μου, μου ειχαν δώσει ενα βαλιτσάκι με πανες, ντετολ, μωρομάντιλα κτλ..μια χαρα, ο τζάμπας ειπαμε ζει :)))!!!

joannitaKAImpempa καλώς όρισες!!! Δεν θυμάμαι εαν στο εγραψα..Με το καλό σου εύχομαι. Εγω εσυ κ η Κορινα εχουμε σχεδόν ιδια πητ!!! Υπερυχογραφικα εχω πητ 16-2-12 αλλα θα γεννήσω με καισσαρική οπότε μάλλον λίγο νωρίτερα. Αντε ειμαστε πολυ κοντα κορίτσια!!!

Σήμερα καναμε το ντοπλερ, ο μπεμπούλης είναι 2.800 κ ολα ήταν πολυ πολυ καλα!!! ουφφφφ, αντε μετράμε αντιστροφα σιγα σιγα. Κορίνα σχεδόν ιδιο βάρ εχουν οι μπεμπιδες μας!!!

Βλέπω πιασατε θεματάκι με τα ζώδια...Ξερω οτι ο μικρός θα είναι υδροχοος, αλλα ως εκει..Γενικα είμαι σχετικά ασχετη με τα ΄ζωδια. Ειχα καποτε ενα γκομενο υδροχοος, τα ειχαμε για 3 χρόνια, μια χαρα παιδι ήταν (εγω ήμουν το κωλοπαιδο :lol:). Για πειτε τι χαρακτήρα εχουν οι υδροχόοι>>>??

Σοφάκι, θα πήρε μεγάλη τρομάρα..Ευτυχως που δεν χτυπησες. Μου εχει τύχει στο Ζαρα ακριβώς το ιδιο κ ειχα την μικρη στον μαρσιπο, μου ειχε ερθει το αιμα στο κεφάλι απο τα νευρα, στην σκέψη οτι θα χτυπουσε η μικρη, αφου δεν τους το εσπασα το μαγαζι τυχεροι ήταν..

Κικι μου, τορτελίνια ακουω!!! Μιαμιαμ

Τζενάκι κοιμήσου τώρα που μπορεις :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalisperaaaa!!!ontws polilogia fououol!!!!graftika k egw libero chicco alla tha paw k supermarket na parw giati de vlepw na stelnoun tipota!!! Ax koritsia thelw na taktopoiisw rouxa mpempi sti ntoulapa tou k n ftiaksw valitsoula siga siga k variemaiaiaiai.....agxwste me ligakiiii!!!

Eua pws eisai ?kalitera e?? Gia krevatwsou....ameswwwwssss!!!ola kala tha pane!!!

Simera pigame voltoula magazia, fagito eksw k apo 5 k meta eimai ksaplaaaaa....exei k i krisi ta kala tis ;)

Sofia mou pali kala pou de xtipises!!!koira ti mporei na simvei sta kala kathoumena!!!

Kiki mou deka xronia e ??magali laxtara!!!exw nomizw diavasei tin istoria sou se allo topic k eixa siginithei paaara poli!!! Omws twra erxetai dipli teraaaastiaaa xara!!!

H konstantina kala einai??exoume nea??

Jenny exeis tromero gelio....de paizesai opws ta grafeis!!!!

Paw gia fagitakiiiii....

Filakiaaaaa

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερινάκι πίστεψέ με από κοντά είμαι χειρότερη... μεγάλο πειραχτήρι και γενικώς κωμικό στοιχείο... είναι στη φύση μου δεν μπορώ αλλιώς.

Ααα και για να σε αγχώσω. ΦΤΙΑΞΕ ΒΑΛΙΤΣΑ γρήγορα γιατί τι γίνεται κυρία μου αν συμβεί οτιδήποτε όπως συνέβη σε πολλές μας τώρα νωρίς? Ξεβράκωτη θα πας ρε? Άντε άντε κουνήσουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ

Άσε που όσο περιμένεις τόσο βαραίνεις και μετά δε θες ούτε να κουνηθείς.

Τζενάκι μου τι κάνεις? Τα υδροχοάκια όπως είπα πολύ καλά παιδάκια ... λίγο υπερκινητικά βέβαια αλλά φοβερά φιλότιμα και καλόψυχα.. εργατικά.. και είναι το μόνο ζώδιο που βλέπει μακριά....

Αυτάαααα πάω να δω ταινία με το λόχο ... μάκιααααααααααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Μπράβο ρε κορίτσια!! Όλες μοντέλα μάλλον εγώ κάνω κάτι πολύ λάθος έχω πάρει 5 κιλά 😬
    • Θα έρθει κορίτσι μου σε όλες μας το μωράκι ♥️🥰 θα τα καταφέρουμε!!!!!
    • Σε ευχαριστώ Elk μου! Μόλις έγραψα το θέμα, η μικρή γέμισε δύο πάνες φουυυυυλ στα κακα, ευτυχώς με σύσταση πάστας χωρίς κλάματα!! Γουρλιδικο το φόρουμ 😂 Δοκίμασα σήμερα να της βάλω το αχλάδι μέσα σε αυτήν την πιπίλα την μεγάλη με τις τρύπες και της άρεσε πάρα πολύ. Το κρατούσε με το χεράκι της και ρουφούσε με μανία 🥰 Μετά της το έλιωσα με το πιρούνι και έφαγε λίγο. Νομίζω ο τελείως πουρές της κακοφαινεται. Θα δείξει πως θα πάει, αρχή είναι ακόμα, νομίζω πρέπει να δειξω περισσότερη υπομονή! 
    • Κλείσε κορίτσι μου ραντεβού με οδοντίατρο και μίλησε με τον γυναικολόγο σου ότι θα πας σε περίπτωση που χρειαστεί να μιλήσουν κ μεταξύ τους! Μπορούν να γίνουν κ ενέργειες και στην εγκυμοσύνη μη το αφήσεις γτ είναι χειρότερο! Περαστικά εύχομαι!
    • Πολύ συγκινητική η ιστορία του άντρα σου Αντωνια μου...!Και καταπληκτικό ότι τα κατάφερε τόσο καλά ένα αδύναμο εμβρυακι. 💖 Και αυξήθηκε  το αποθεμα σας!! Δεν μπορειτε βεβαια να επιλεξετε εσεις ποια-ες θα βαλετε. 😄 Το ξερεις, φανταζομαι. Οι γιατροί ξεκινουν συνηθως τις ετ από τα πιο δυνατά έμβρυα, ώστε να έχετε περισσότερες πιθανότητες.  Επίσης, η ποιότητα της βλαστοκυστης στην πραξη φαίνεται. Μακαρι να πετυχεις με την πρωτη, ολες αυτο ευχομαστε! Αλλα το σημαντικο ειναι να ειναι υγιεις αυτες που θα βαλεις, οχι μονο αριστες σύμφωνα με τους χαρακτηρισμους των εμβρυολογων. Το έχουμε δει πολλές φορές. Από αγάπη κ ενδιαφέρον στο λέω. Επειδή είναι η πρώτη σου προσπαθεια και καλό είναι να έχεις ολες τις πληροφορίες.😉  Προς το παρον ολα καλα πανε, μακαρι να συνεχίσουν ετσι!!🥰🙏
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...