Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μανούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2012! Νο4! ΓΕΝΝΑΜΕ!!!!!!


Recommended Posts

Καλησπερα μόλις ξύπνησα!!! Καλύτερα είμαι απο πονοκέφαλο, αλλα έχω ενα φοβερο φουσκωμα λες και εχω φάει μια αγελάδα :shock: !!! Καλά να παθω αφου ξαπλώνω αμεσως μολις φαω, αλλα δεν μπορω βρε κοριτσια, μόλις τρωω το φαγητο μου, με πιάνει τέτοια υπνηλια που δεν βλέπω μπροστά μου!!!!

Joannita καλως ηρθες στην παρεα μας!!! Με το καλό το μωράκι σου.

Ευακι κατσε κατω και μη σηκώνεσαι συνεχεια για τουαλέτα!!!! Θα περασει, μη το κοιτας καθε τρεις και λιγο!!! Και αγχωνεσαι περισσοτερο και κουραζεσαι χωρις λόγο. Ηρεμησε κι ολα καλα θα πανε. Αντε μη σε μαλώσω!!! ;);) .

Φιλάκια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 954
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΑΣΕ φΛΩΡΙΑΝΑ ΚΙ ΕΓΩ ΤΟ ΙΔΙΟ ΠΑΘΑΙΝΩ!!Με πιανει υπνηλια μετα το φαι και μετα σιχτιριζω που ξαπλωνω και εχω φουσκωμα!!!

joannitaKAImpempa καλως ηρθες στην παρεα και με το καλο η μπεμπα σου. Σε εβαλα και στη λιστα. Παντως αυτο με το δημοσιο νοσοκομειο καπως κουλο ακουγεται, στην Αθηνα ξερω οτι δεν ισχυει, μονο αν δεν εχεις καθολου γιατρο και πας στα εξωτερικα να γεννησεις... και παλι ομως νομιζω ειναι καθε μερα γιατι ειναι επειγον! Εισαι σιγουρη, μηπως να το ψαξεις καλυτερα? Σου το λεω γιατι απο αυτα που διαβαζω η προκληση δεν ειναι και ο,τι καλυτερο.. καλυτερα να ερθει απο μονο του!Δες και στη λιστα και ρωτα τα αλλα κοριτσια που γεννανε εκει ισως.

Ευακι ακουνητη εσυ!!

Παππυ ασε τα ζωδια και πιασε το σιδερο !!! :lol::lol: αντε αστειευομαι!!

Εγω ειμαι Κριος στο ζωδιο και νομιζω η μικρη θα βγει ψαρακι... Ο καλος μου ανησυχει βεβαια μηπως αργησει να γεννηθει και γεννηθει κι αυτη Κριος και τον διωξουμε απο το σπιτι!! :lol::lol: Δεν εχει και την καλυτερη εμπειρια απο το ζωδιο μου, ειναι και ηρεμος Ταυρος, εγω ειμαι σπαστικουλα!! Αυτα προς το παρον, πολλα φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε μπουρμπούρες .... 3 σελίδες όσο κοιμόμουνα??? ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΣΤΕ !!!!

Joannita ΄καλώς ήρθες και με το καλό το μπεμπάκι σου !!! Εγώ είμαι μία απ τις 2 Σαλονικιές.. με λένε Τζένη και είμαι τριτομαμά!! Παπαγεωργίου ήταν να γεννήσω και εγώ αλλά μια που τώρα ζούμε Ασπροβάλτα δοκίμασα απ την αρχη της εγκυμοσύνης το νοσοκομείο των Σερρώ, βρήκα και μια καταπληκτικη γιατρο εκει και τελικα θα γεννήσω εκει.. κι εμένα σε καμια εβδομάδα με υπολογίζει.. αλλά με μένα άκρη δε βγάζεις.. πήγα ήδη αρκετες φορές με φόβο να γεννήσω οπότε.. θα δείξει.

Κορίτσια υδροχόος είναι ο γιος μου.. εγώ και η κόρη Ζυγοί και ο σύζυγος Αιγόκερως (μπλιαχ). Τα υδροχοάκια σα παιδιά είναι φοβερά.. φιλότιμα, καλόψυχα...πολύ γλυκά. Ο άντρας μου χθες που τρέχαμε έλεγε άντε να βγει ίδιο ζώδιο με μένα κι εγώ από μεσα μου έλεγα "μπέμπη κρατήσου λιγες μέρες μη βγεις σα το μπαμπα" χαχαχαχαχαχα.

Κικίτσα κάνε ότι νιώθεις εσύ.. αν δε νιώθεις καλά μην πας.. αν παλι μπορεις πηγαινε.. θα ξεσκάσεις.

Twiggy σήμερα το βρισίδι που ριξα γιατι δεν μπορουσα παλι να κοιμηθω δε λεγεται. Μέχρι που ποναω κατω απ τα πλευρα και δε βολευομαι με κανενα τροπο.. ουφ.. υπομονη κοριτσια το φαγαμε το γαιδαρο ειπαμε.

Φλωριανα σήμερα ήταν κι εμενα στις ασχημες τους οι πονοκεφαλοι αλλα τωρα ειμαι λιγο καλυτερα.

Τζενούλα τι κάνει η μαιμου? Πολύ θα θελα μια μερα να το ζουλήξω αυτό το μωρό είναι γλυκα χεχε

Εύα μη γκρινιάζεις θα σε δείρω.. κάτσε στον κώλο σου και μην αγχώνεσαι όλα θα πάνε μια χαρα.

Pappy κι εμένα μου είπε από Δευτέρα περπάτημα μια και μπαίνω στο μήνα μου.. και σεξ είπε αλλά δε το λέω γιατί θα αρχίσετε παλι με τους μαύρους χαχαχαχα

Μαράκι εγω τα μήλα πριν ούτε να τα δω... τώρα τουλάχιστον 2-3 τη μέρα..

Άντε σας αφήνω για την ώρα να πιω ένα καφεδάκι με το άντρα μου.. τα λέμε αργότεραααααααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koritsakia mou me geia k to neo mas postaki!!

Eua prin 1mina peripou eixa di k egw kati stagones aima...k malista kokkino...oxi kafe pou opws leei tzeni einai profanws palio.den itan apokollisi oute emena...etsi mou eipe o giatros!!! Emeina ksapla mia evdomada krevati k meta de ksanaeida!!!ola kala!!!koinws ksaplwse k mi poli kineisai!!!tha perasei...afou k ogiatros einai kathisixastikos...ola kala tha pane....ksapla twra omws!!!mi kaneis vlakeies!!

Iwannita k mpempa kalws irthes!!Me to kalo o mwraki!!!me episklirideio tha pas k fisiologiko e??

Twiggy mou euxaristepw gia plirofories tsmede...prepei kegw na to psaksw...ypenthimisi oti kanoume mia diadikasia meta toketo k miwnontai leei 35tois100 oi eisfores tsmede gia tis lexwnes gia ena eksamino...prepei na to psaksoume k auto!!

Tzenaki ti kanei ompempakos sou???

Kiki mou kathe mera mas dineis tromeres idees gia mageirema...exei k o post mas to sef tou!! ;)

Sas filwwww....paw grafeio....filakiaaaaa

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

A kiki mou poli kalo to doc me to thilasmo!!euxaristoumeeee!!!

Na se rwtisw k kati pou to exoume anaferei ekato fores sto post alla de mporw na vrw ta sxetika simeia...pou pirate til gia dwrean panes???egw de to exw kanei akomi...prolavainw lete???stelnoun k eparxia e?

Filakiaaaa

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερινακι καλα που μου το θυμισες αυτο για τις μειωμενες εισφορες για λεχωνες! Θα το ρωτησω κι αυτο!Ψαχνοντας βρηκα κατι εδω http://www.tsmede.eu/%CE%A0%CE%B1%CF%81 ... fault.aspx

Για δωρεαν πανες εγω γραφτηκα στο λιμπερο κλαμπ και στο αντιστοιχο babylino και μου εστειλαν πολυ αμεσα. Εχω γραφτει και σε pampers και chicco αλλα ακομα τιποτα! Θα δουμε.. Παντως προλαβαινεις γιατι ρωτανε την ΠΗΤ σου οποτε το δρομολογουν φανταζομαι. Μπες στα σιτε και γραψου και παρε και τηλεφωνο μετα για πιο σιγουρα!

Τζενακι καλο καφε.. ε για Υδροχοακι παει ο μικρος! :)

φιλια σε ολες και καλο ΣΚ.Δεν θα μπαινω πολυ γιατι θα ειμαστε στην πεθερουλα για μαθημα κλπ.. πολλα φιλια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

pappy είναι ακριβώς αυτό που με έστειλε στο νοσοκομείο χθες. Είναι το βλεννώδες πώμα που φράζει τον τράχηλο.. είναι σα πηχτά υγρά και καμιά φορά μπορεί να έχει και μια ιδέα αιματάκι μέσα.. όχι πάντα όμως. Αυτό φεύγει όταν πλησιάζει ο τοκετός.. αλλά δε σημαίνει ότι θα αρχίσει και άμεσα...πάντως αν όντως είναι αυτό σημαίνει ότι πλησιάζεις στη μέρα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

SecondChance φανταζομαι οτι εσυ θα ειχες μεγαλη ποσοτητα????εεε? εγω το παρατηρω μονο στο σκουπισμα...στην τουαλετα κτλβ?ειναι λιγη η ποσοτητα να ανησυχησω?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσάκια μου !!!!!!

Σήμερα ήταν μια γεμάτη μέρα.....πήγα jumbo πήρα κάτι ψιλοπράγματα 4 μπιμπερό να έχω για ώρα ανάγκης, 1 θερμό, κάτι σελτεδάκια ακόμα και πανάκια και κάτι μπιχλιμπίρια ακόμα ...πάνε 60 ευρώ και ακόμα δεν τέλειωσα...ουφ πόσα έξοδα έχου τα μωρούλια μας.... μετά πήρα από μαρινόπουλο πάνες libero έχει μέχρι και αύριο έκπτωση 60% στο δεύτερο πακέτο και 30% στα μωρομάντηλα ...... τι να κάνω βρε κορίτσια τρέχω όπου βλέπω προσφορές και εκπτώσεις μπας και γλυτώσουμε τίποτα ;)

Ήρθαν και ο αδερφός μου με την νύφη και τα πιτσιρίκια για καφέ το απόγευμα, είχα να τους δω από τα Χριστούγεννα όλο άρρωστα είναι τα καημενούλια και μου έφεραν κάτι φορμάκια και εσώρουχα από την κουμπάρα τους μια χαρά, γέμισα τώρα με φορμάκια και είναι όλα μικρά ρε γαμώτο....

Τι έγινε με τους πονοκεφάλους και τις αναγούλες βρε κορίτσια? υπομονή...

Ευάκι πως είσαι? μην σηκώνεσαι πολύ, βάλε κώλο κάτω....σε πιάνει και από το άγχος τώρα και τρέχεις τουαλέτα συνέχεια.....

Μαράκι με έβαλες στην πρίζα με την μηλόπιτα και έχω μια ωραία συνταγή με 1-2 κουτάλια ζάχαρη οπότε θα κάνω και εγώ την το ΣΚ ;)

Αχ κορίτσια αυτό σκέφτομαι και εγώ θα έχει κάπνα εκεί πολύ κόσμο...άσε μην έχουμε τίποτα, το ξανασκέφτηκα.... θα κάνω μεζεδάκια στον καλό μου, θα του βάλω ένα ουισκάκι στο τραπέζι, και θα έχουμε πριβέ τον Καρρά στο youtube στο σπίτι μας ;)

Άρε πάππυ αυτό λέω και εγώ αφήσαμε την επαρχία την ηρεμία και ήρθαμε στο μπουρδέλο, όλοι μέρα μέσα στο άγχος..... εμείς πάντως σε κανα 2 χρονάκια φεύγουμε για Πρέβεζα περιμένουμε την σειρά μας γιατί στην δουλειά του άνδρα μου μεταθέσεις γίνονται με μόρια, οπότε σε 2 χρόνια!!!!!!

joannitaKAImpempa καλώς ήρθες στην παρεούλα μας, με το καλό να κρατήσεις την μπεμπούλα σου αγκαλίτσα!!!!

Εβάκι εγώ παρθενάκι είμαι με οροσκόπο σκορπιό...για πες για πες πως τα βλέπεις τα πράγματα? πάντως εγώ πιστευω ότι θα βγουν ψαράκια τα δικά μας ;)

Κατερινάκι μπες στο google και πάτα όλες τις μάρκες και μπες και γράψου, εγώ τους πήρα και τηλ. και μου έστειλαν μόνο της babylino, chicco περίμενα σήμερα αλλά δεν ήρθαν ....οι άλλες μου είπαν τα δίνουν στο μαιευτήριο. Επίσης γραφτείτε και στις επιθυμίες στέλνουν κουπόνια για διάφορα είδη και μπεμπέ.....

Λοιπόν με τέτοια πάρλα μας βλέπω να πάμε σε Νο 6 και 7 :lol::lol::lol:

Φιλάκια πολλά πολυλογούδες!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ε ναι δεν παλευεται κορίτσι μου άλλο η Αθήνα, καλά ήταν όταν είμασταν φοιτητές, φρεσκοπαντρεμένοι, αλλά τώρα και για τα παιδιά είναι καλύτερα στην επαρχία και πλέον σου προσφέρει τα πάντα.....

Βρε παππυ δεν σε έχουμε στο facebook, δεν έχεις προφίλ? να σε βάλουμε και εκεί στην ομάδα μας.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κικη και εγω παρθενος με ωροσκοπο σκορπιο ειμαι!!!!! :D:D:D α και μεγεια τα πραγματα!

εγω χαιρομαι που αλλαζει ζωδιο τωρα και ο μικρος μου θα ειναι υδροχοος! ελευθερο πνευμα!!! οι αιγοκεροι ειναι λιγο δυσκολοι χαρακτηρες!

η αθηνα ειναι οντως τρελαδικο...οποτε κατεβαινω εκνευριζομαι! και εμεις μεναμε αθηνα κεντρο αλλα τωρα εχουμε βρει την ησυχια μας εδω! και ειναι και ολα διπλα...!

ιωαννιτα καλως ηρθες και με το καλο το μωρακι σου!!!

οσο για τις ωρες μοναξιας αφηστε.... εμενα ο αντρας μου δουλευει απο τις 6 το πρωι μεχρι τις 6 το απογευμα και ρεπο σπανια! λεμε μηπως παρει την δευτερα για να παμε για καρδιοτογραφο... μακαρι! :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ Μαράκι είμαστε το ίδιο? τι ωραία!!!!!! έχεις τρέλα και εσύ με τακτοποίηση και καθαριότητα? εγώ είμαι λίγο γκρινιάρα και με ένα detol στο χέρι..... και ο καλός μου παρθένος είναι αλλά με Ζυγό και είμαστε το άκρως αντίθετο άσε μου σπάει τα νεύρα.... υδροχός είναι ο μπαμπάς και είναι ψυχούλα και ήρεμος άνθρωπος, να φανταστείς δεν με έχει μαλώσει ποτέ ούτε ξύλο έχουμε φάει σαν παιδιά, ενώ η μαμά Δίδυμος έχει πέσει πολύ παντόφλα :lol::lol: εμάς παίζει για τα ζουζούνια ανάλογα αν έρθουν πρόωρα μπορεί να είναι και υδροχόάκια αλλιώς ψαράκια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

pappy η ποσότητα δεν έχει σημασία.. η γιατρός μου είπε ότι ή μπορεί να βγει όλο μαζι αρα μεγαλύτερη ποσότητα.. ή σταδιακά.. οπότε μη το σκέφτεσαι καν

Κικίτσα.. στην chicco ρε συ που έχει να γραφτείς? δεν βρήκα πουθενά.Babylino μου στείλανε κάτι δειγματάκια ..libero οχι ακόμα ούτε και pampers.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια 7 σελίδες;;;

Φροσύνα πήγα σήμερα h&m αλλά βρήκα μόνο ένα... Στο la redoute ακομη δεν μου έχει έρθει η πρώτη παραγγελία οπότε δεν προλαβαίνω να κάνω άλλη γιατί θα έρθουν το καλοκάιρι... :lol::lol::lol: Μάλλον στο prenatal θα καταλήξω να τελειώνω.

Φλωριάνα οκ οι πονοκέφαλοι;;; Εγώ χθες είχα τάση για εμετό αλλά είχα φάει του σκασμού :?:? Ο γιος σου περιμένει την αδελφούλα του;;;

Κορίτσια καλως ορίσατε στην παρέα μας!!! Με το καλό τα μωράκια σας!!!

Κική εγώ είμαι ταύρος με παρθένο και το dettol είναι η προέκταση του χεριού μου ;););)

Evatsi νομίζω ότι δεν είναι τίποτα απλά επειδή εσύ έχεις δύο κάτσε και ξεκουράσου, όχι πολλά πολλά :):):)

Ελινάκι μεγιά οι μποτούλες σου, σούπερ ;)

Τι άλλο είπατε, βρε κορίτσια, δεν θυμάμαι :oops:

Καλό βράδυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τζενάκι εκεί που έχει για να παραγγείλεις γράφει ζητήστε δωρεάν δείγμα, πατάς εκεί..... το νούμερο 1 δεν έχει δείγματα μόνο από το 2 αλλά έτσι κι αλλιώς είναι από 3κιλά μέχρι 6 το 2....

http://www.paneschicco.gr/?gclid=CPTFos ... u4Ng#/mini

Πάππυ κρίμα που δεν έχεις και εσύ......

Κατερίνακι αυτό με το detol το θυμάμαι που το έλεγες στο καφέ :lol::lol: αυτά τα laredoute μου έχουν σπάσει και εμένα τα νεύρα..... άντε να δούμε πότε θα έρθουν, στις 04/01 τελικά τα είχα παραγγείλει.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε Κική τρελλοκομείο .. αφού αυτό εγώ στο είπα χαζεμένο... τα πήρα αυτά τα δείγματα. Εννοούσα μήπως είχε και τίποτε άλλα από chicco. Άρε τι σου κάνει το alzheimer εγκυμοσύνης χαχαχαχαχαχαχα

Λοιπον κοριτσάκια μου εγώ πάω να παλέψω με τα μαξιλάρια και το κρεβάτι μου..γιατί σιγά να μην καταφέρω παλι να κοιμηθώ. Φιλάκια στις κοιλίτσες σας !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ...ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΟΛΕΣ ΓΙΑ ΤΟ ΘΕΡΜΟ ΣΑΣ ΚΑΛΩΣΟΡΙΣΜΑ....

ΕΧΩ Κ ΕΓΩ FACEBOOK..ΠΟΙΑ ΟΜΑΔΑ ΕΧΕΤΕ?ΑΣ ΜΕ ΠΡΟΣΚΑΛΕΣΕΙ ΚΑΠΟΙΑ.......

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ, ΣΙΓΟΥΡΑ ΙΣΧΥΕΙ ΑΥΤΟ..ΤΟ ΡΩΤΗΣΑ...

ΑΝ ΚΑΠΟΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΕΧΕΙ ΓΕΝΝΗΣΕΙ ΣΤΟ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΣ ΜΑΣ ΠΕΙ ΛΙΓΟ ΠΩΣ ΕΓΙΝΕ Κ ΠΗΓΕ ΕΚΕΙ Κ ΠΟΙΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΕΙΧΕ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Joannita πες μου ονομα στο facebook και θα σε κάνω φίλη και θα σε βάλω στο γκρουπάκι μας!!

Και ναι όπως καταλάβατε εγώ πάλι από τα χαράματα ξύπνια είμαι.....και δεν έχω και κότες κατσίκες να μαζέψω αυγά ή να αρμέξω γαμώτο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!!!

Καλά βρε, 7 σελίδες σε 1 μέρα?? Δεν παίζεστε...

Πήγα χτες στη γιατρό. 2700 ο μπέμπης αλλά δυστυχώς ακόμα είναι όρθιος. :shock::shock::shock: Πολύ πεισματάρης μας βγήκε, έχω αρχίσει και αγχώνομαι, φοβάμαι ότι δεν πρόκειται να γυρίσει... Βέβαια η ελπίδα πεθαίνει τελευταία...

Joannita καλώς ήρθες. Είμαι κι εγώ από Θεσσαλονίκη (Καλαμαριά συγκεκριμένα). Αυτό με τα νοσοκομεία της Θεσσαλονίκης το επιβεβαιώνω κι εγώ. Είναι μόνο 2 και πας σε αυτό που εφημερεύει. Ήθελα κι εγώ να γεννήσω με πρόκληση στο Παπαγεωργίου αλλά ο γιατρός στον οποίο απευθύνθηκα μου είπε πως έχουν σταματήσει να το κάνουν αυτό (τους βάλανε χέρι) οπότε θα πάω τελικά σε ιδιωτικό. Βέβαια για σένα είναι διαφορετικά μια και έχεις τη μαμά σου να δουλεύει εκεί. Άντε με το καλό σου εύχομαι!!

Σχετικά με τις σερβιέτες, οι μαίες που μας κάνουν μάθημα στο Ιπποκράτειο μας είπαν ότι τις 2 πρώτες μέρες χρειάζονται οι μεγάλες της ακράτειας. Είχα πάρει το νούμερο 3 αλλά όταν τις άνοιξα είδα ότι είναι πολύ μικρές, σαν αυτές που χρησιμοποιούμε στην περίοδο, απλά ποιο χοντρές, οπότε αναγκάστηκα να πάρω κι άλλο πακέτο, πιο μεγάλες, νούμερο 6 (αυτές μας έδειξαν στα μαθήματα). Στις ιδιωτικές κλινικές σου δίνουν αν δεν έχεις αλλά στις χρεώνουν ακριβά, όπως και οτιδήποτε άλλο χρειαστεί.

Η μείωση στις εισφορές του ΤΣΜΕΔΕ είναι 50% για 12 μήνες αλλά μόνο στην κύρια σύνταξη και στην έκτακτη εισφορά (για όποια τη δίνει). Όποια είναι ελεύθερος επαγγελματίας απευθύνεται στο ΤΣΜΕΔΕ για την μείωση, όποια είναι δημόσιος υπάλληλος απευθύνεται στην υπηρεσία της. Το έχουν κάνει 2 φίλες μου πρόσφατα.

Όσο για τα ζώδια, είμαι κι εγώ υδροχόος (με ωροσκόπο αιγόκερω που με προσγειώνει κάπως).

Αυτή τη στιγμή το Alpha δείχνει συνταγή για μηλόπιτα! Σαν να διάφασαν αυτά που γράψατε :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΝΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ....ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΕ ΣΤΕΝΑΧΩΡΗΣΩ ΓΙΑ Τ ΓΙΑΤΡΟ ΣΟΥ, ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ ΟΤΙ Η ΜΗΤΕΡΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΜΕ ΤΠΤ ΝΑ ΜΕ ΒΑΛΕΙ ΕΤΣΙ ΣΤΟ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ..ΜΙΑ ΑΠΛΗ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΕΙΝΑΙ...ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΤΕΤΟΙΑ ΠΡΟΣΒΑΣΗ...ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΞΕΡΩ ΚΟΠΕΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΗΣΑΝ ΜΕ ΠΡΟΚΛΗΣΗ ΣΤΟ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ, ΜΗΠΩΣ ΑΠΛΑ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΣΟΥ ΠΑΙΡΝΕΙ ΠΟΣΟΣΤΑ ΑΠΟ ΤΙΣ ΙΔΙΩΤΙΚΕΣ ΓΙΑΥΤΟ Κ ΕΚΑΝΕ ΟΛΟ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ???

ΣΕ ΠΟΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΕΙΣΑΙ?ΕΜΕΝΑ Η ΜΠΕΜΠΑ ΜΟΥ ΓΥΡΙΣΕ ΕΔΩ Κ ΜΗΝΕΣ..ΑΛΛΑ ΜΑΛΛΟΝ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΖΩΗΡΟΥΛΑ Κ ΕΙΧΑΜΕ Κ ΜΙΑ ΜΙΚΡΗ ΠΕΡΙΤΥΛΙΞΗ ΤΗΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΦΟΡΑ...ΟΠΟΤΕ ΜΗΝ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΑΙ ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ Η ΜΟΝΗ ΠΟΥ ΕΝΔΕΧΕΤΑΙ ΝΑ ΦΑΕΙ ΤΟ ΜΑΧΑΙΡΙ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

omorfies m ola kala??na pw kai s'esas oti telika ex8es t apogeuma pnga nosokomeio na doume k n'akousoume ta mwra ola mia xara k etsi nremnsa ligo vevaia snmera pali exw kati stagonitses san kafe mi3a favtasteite kai pali m eipe o giatros 3apla kai an sunexistoun isws paw pali na ta doume gia nremia!!!!!!!!!!!

kai n8ela na paw gia pswnia auto t sav/ko alla.....asta na doume twra pote 8a pame...exei o 8eos as einai ola kala kai ola 8a ginoun :YMHUG:

kai emena m esteilan panes kai n chicco eeeee tsigkounides autoi oxi san tnv babylino....2 panes mesa s'ena fakelo xaxaxa

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Ετσι ειναι!!! Κι αυτος ο ανθρωπος ησουν εσυ γ μενα!!❤️🫶 Μια κοπελα π δν ξερω καλα καλα κ π μου σταθηκε καλυτερα κ απο φιλη!! 😍 Δε λεω κ ο αντρας μου διπλα μου σε ολα! Βραχος... αλλα ειναι αλλιως οταν ο αλλος το εχει ζησει κ εχει τις ιδιες αγωνιες.. περναει τα ιδια σκαμπανεβασματα, εχει κ τις ορμονες να βαρανε κοκκινο, μπαινει στη θεση σου γτ το ξερει πως ειναι κ σε νιωθει με μια λεξη π θα πεις..  Σε ευχαριστω πααααααρα πολυ!!💞💞💞
    • Ευχαριστω Ραμ μου!!!! 🥰 με το καλο ολα!!! 🙏❤️ Καλη αρχη στη νεα προσπαθεια κ με το καλο να μεγαλωσετε την οικογενεια σας!!!💫
    • Γλυκο μου μισοφεγγαρο!!! 🫶❤️🫶 Σε ευχαριστω για ολες τις ευχες!!! 🥰 Μακαρι ο θεος ν μας αξιωσει να γινουμε γονεις!!! Ελπιζω να πανε ολα καλα σε αυτο το ταξιδι π μολις ξεκινησε μεχρι το τελος!!! 🥹
    • Η αλήθεια είναι ότι και εμένα μου φάνηκε κάπως όμως δεν μου έδωσε περιθώρια ο γιατρός να το επεξεργαστώ! Με κοίταξε μου λέει είναι όλα καθαρά ντύσουν και έλα να τα πούμε! Μας ξεκίνησε με τις έρευνες και μας διάβαζε διαφορα πράγματα που είχε μελετήσει και μας λέγε το θα κάνουμε και πως θα προχωρήσουμε όποτε δεν πρόλαβα να σκεφτώ την παλινδρομη! Ναι δεν υπάρχει λογος για εξωσωματικη για την ωρα! Θα δούμε και τις εξετάσεις και τι θα μου δώσει και μετά αν δεν είναι εδώ ο σύντροφος θα καταψηξουμε σπερμα και θα κάνω σπερματεγχυνση! Μου είπε ότι μπορεί να αργησει να έρθει η περίοδος λόγω ΣΠΩ όχι όμως ότι είναι απόλυτο! Απλά για να μην ανησυχήσω! Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου🙏
    • Τοκυο μου!!!! ❤️ Σε ευχαριστω κι εσενα για ολα!!! 🥰 Αληθεια αν δεν ησουν εσυ ν τα λεμε με dm κ να μου συστησεις αυτο τον τρομερο γιατρο (γενικα ειχα φτασει σ ενα σημειο π ειχα μπλοκαρει κ με ξεμπλοκαρες..), μπορει ακομα να εχανα χρονο κ να ημασταν στο μηδεν οπως τοσα χρονια π ψαχναμε ψαχναμε κ ακρη δε βγαζαμε!!!  Να εισαι καλα κ να χαιρεσαι την οικογενεια σου!!!😊 Με το καλο ν ερθει κ το 2ο παιδακι σας γερο και καλοτυχο!!!🙏💫🎈 Μακαρι κι εμας τα εμβρυακια μας να ερθουν στην αγκαλια μας καποια μερα!🙏
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...