Μετάβαση σε περιεχόμενο

σπορακια αυγουστου-σεπτεμβριου-οκτωμβριου!!!!2012


Recommended Posts

γειά σας κ από μένα!διανύω την έκτη εβδομάδα,έκανα ήδη έναν υπέρηχο όσο να επιβεβαιωθεί η εγκυμοσύνη κ ο γιατρός μ έδωσε 4 utrogestan τη μέρα...είναι η πρώτη εγκυμοσύνη κ όσο να πεις έχω φρικάρει λίγο :?

τουλάχιστον δεν είμαι μόνη :) επόμενος υπέρηχος σε 6 μέρες για να ακούσουμε με το καλό την καρδούλα!από συμπτώματα έχω λίγες ζαλάδες,λίγες αναγούλες(από χθες),λίγες συσπάσεις...όλα από λίγο :)

άντε να δούμε ρε κορίτσια...εύχομαι όλα καλά για όλες! @};-

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 194
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλημερα και απο μενα ηρθα να προσθαιθω και γω σε αυτην την ομαδουλα με λενε αγγελικη και εχω ηδη 2 παιδακια 2 πανεμορφα αγορακια 3 ετων και 1 ετους τον γιαννη και τον ηλια και μεχρι το τελος αυγουστου θα ερθει να προσθαιθει ενα ακομα μωρακι στην οικογενεια μας............παρολου που εχω περασει ηδη 2 εγκυμοσυνες το αγχος μου ειναι το ιδιο και σε αυτην χι χι χι χι χι καταλαβα οτι ημουν εγκυος σχεδον στον 1,5 μηνα τυχαια ηδα το ημερολογιο ειδα οτι δεν ειχα σημειωσει ποτε αδιαθετησα απο τον νοεμβριο και ετσι ειπα να κανω το τεστ αν και μεσα μου το ευχομουν πηγα στον γιατρο μου και τσουπ ειδα την τελιτσα μου

ολα καλα απλα σε αυτην την εγκυμοσυνη ειναι πιο δυσκολα γιατι ο μεγαλος μου γιος παει παιδικο σταθμο και φερνει αρρωστιουλες και ετσι την προηγουμενη βδομαδα περασα γαστρεντεριτιδα αλλα σε πολυ χαλια βαθμο με αποτελεσμα απο τους πολλους εμμετους και τα τρανταγματα να εχω λιγο αιματακι οχι κοκκινο κοκκινο αλλα αιματακι φοβηθηκα πηγα στον γιατρο μου ευτυχως το μωρο το ειδα ειναι μια χαρα κουνιωταν πολυ αλλα εχω μια πολυ μικρη αποκολληση ευτυχως τιποτα το συμαντικο γιατι ο πλακουντας τωρα θα αρχιζει να σχηματιζεται και η αποκολληση ειναι πολυ πολυ μικρη μου εδωσε κατι χαπακια για 5 μερες και ξεκουραση και το κενο θα κλεισει και γυρω σλτις 15 φλεβαρη εχω να κανω το papay και να δω το μπεμπακι ......να χαιρεστε τα μωρακια σας και ευχομαι να τα λεμε συχνα φιλακια σε ολες τις κοιλιτσες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσαρες μου τι κανετε?????πως πατε???εμεις μια απο τα ιδια εξαγωγες,ζαλαδες,στο φουλ δεν μπορω να φαω τπτ ολα αφοδευοντε :lol::lol: τπτ δεν μενει πλεον μεσα...

μικρη μου δεν πιανετε και δεν μπορω να ξεκουραστω καθολου μονο οταν κοιματε και αυτο εχω τοσα να κανω που δεν προλαβαινω....υπομονη που θα παει θα στρωσει κατασταση...

happy μου πολυ χαρηκα που ακουσατε καρδουλα αντε με το καλο οι αυχενικες μας τωρα να δουμε τα ζουζουνια μας...

καλωσοριζω τις νεες εγκυουλες της παρεας μας...

ραπανακι να σου ζησουν τα παιδακια σου και με το καλο το 3 μελος :D

σοφια82 μου με το καλο και σε σενα να ακουσεις καρδουλα και με ενα υγιεστατο μωρακι

στην αγκαλια σου...

πολλα φιλακια σε ολες.... :-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σοφια κ ραπανακι καλως ηρθατε!!!!!!!!

μαρια μου αρεσει πολυ αυτη η λεξη που χρησημοποιης...εξαγωγες :lol::lol::lol: ελπιζω να σταματησουν συντομα να ηρεμησεις :D

ραπανακι τριτο παιδακι μπραβο!!!!!!!!πως κ ετσι το αποφασισατε???ειναι οντως δυσκολο με παιδακι στο σχολιο..αργοτερα που θα γεννησεις πως θα καταφερεις να προστατεψεις το μωρακι???

σοφακι με το καλο να ακουσεις κ εσυ καρδουλα!!!!γιατι 4 ουτροζεσταν???μου φαινοντε παρα πολλα αν δεν εχεις καποιο προβλημα...εγω επαιρνα ενα προληπτικα αλλα το σταματησα γιατι μου εφερνε καταθλιψη...τωρα παιρνω μονο το φιλισιν κ το τροφοκαρντ!!!

ελενακι η υπνυλια ειναι ο αγαπημενο μου συμπτωμα :lol::lol::lol: τι κριμα που δεν το εχω :cry::cry::cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας,γεια σας κ ευχαριστώ!εντάξει,εγκυμοσύνη είναι,δεν ξέρω γιατί νιώθω άρρωστη...έχω μόνιμα αναγούλες,πονάει η μέση μου,δεν κουνιέμαι από φόβο μην πάθει τίποτα το μωρό κ δεν συζητάω καν για τα νεύρα...ουφ!δεν είναι κ εύκολη υπόθεση τελικά...πείτε μου βρε κορίτσια,υποχωρούν αυτά στην πορεία?ως πότε θα είμαι έτσι? :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θα τα ξεπερασεις ολα αυτα,αλλα η ανυσηχεια μεχρι να κρατησεις το μωρο σου δεν φευγει ποτε!!!!κανουν παρτυ τωρα οι ορμονες σου :D

απο θεσσαλονικη εισαι???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι happy,από θεσσαλονίκη.εσύ από έβρο ε?μεθαύριο θα πάμε ν'ακούσουμε την καρδούλα του μωρού,άντε να δούμε...να σου ζήσει το κοριτσάκι σου κ με το καλό το νέο μέλος! :D

αλήθεια,μέχρι πότε κάνουν εσωτερικά τον υπέρηχο?(απαίσιο... :( )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μενω στην ορεστιαδα αλλα γεννηθηκα κ μεγαλωσα θεσσαλονικη η μητερα μου κ ο αδερφος μου μενουν εκει στην αγ.τριαδα ειναι το σπιτι μας...

σου κανει κοπλικο ε???εμενα οχι αν κ εχω πολλα κιλα το βλεπει απο την κοιλια μια χαρα..ειναι πολυ ενοχλητικο οντως ζητα του να μην το ξανα κανει να μιλας ανετα με τον γιατρο σου

με το καλο να ακουσετε καρδουλα :D

αγγελικη στην φωτο ειναι τα αγορακια σου????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

SSSSSSSSSSSSSSSBOOOOOOOOYYYYYYYYYYYM!!!!

ΗΡΘΑΑΑΑΑΑΑΑΑ προσγειώθηκα μετά από πρόσκληση της Happy!!!! :lol:

Χαιρετώ σας!!!! Αντε να είμαστε όλες καλά και να πάνε όλα κατ ευχήν με τα μωράκια μας!!!

Βεβαια, εγώ είναι να γεννήσω τον Ιούλιο... αλλά δεν πειράζει νομίζω??? :oops:

Μάλλον, θα σας λέω από πρώτο χέρι, γιατί βλέπω ότι προηγούμαι σε βδομάδες κύησης :lol::lol::lol:

χιχιχιχιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι :mrgreen:

Βαριέμαιιιιιιιιιιιιιι απίστευτααααααααααα και έχω ένα σωρό δουλειές :geek:

Ας πάω να τις κάνω.... :?

Φιλιά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλε??? μην κάνεις έτσι για 4 utrogestan!!!! Εγώ από την 8η εβδομάδα είμαι μονιμα ντοπαρισμένη ημερησίως με 6 utrogestan :lol:

είχα δίδυμα ομοζυγώτικα και από το πολύ σάκχαρο γιατι αρχικά είχα έναν ηλίθιο γιατρό :evil:

εχασα το ένα.... και μετα ο καλός μου ο γυναικολόγος που πήγα, για να σώσουμε το άλλο, εκτός ότι μου ρύθμισε με τη συνεργάτη του ενδοκρινολόγο το σάκχαρο άψογα, με ντοπάρισε και με utrogestan!

H πλάκα είναι ότι με 6πλάσια ποσότητα προγεστερόνης.... καταλαβαίνετε τι μου συμβαίνειιιιιιιιι :oops: Ολοοοοοοοοοοοοοοοοο βλέπω τον άντρα μου για ξερολούκουμο :lol:

Ο καημένος έχει αγανακτήσει μαζί μου :oops:

Και του εξηγώ... εσενα βρε αγαπη μου αν σου δίνανε 6πλασια προγεστερόνη, δεν θα πήδαγες ότι έβρισκες μπροστά σου???? :oops::lol::lol::lol:

Οπότε μια χαρά είσαι και μην φοβάσαι τα utrogestan είναι φυσική προγεστερόνη και δεν κάνουν κακό στο μωρούλι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol::lol::lol::lol: μου αρεσε πολυ η εισοδος σου :lol::lol::lol: φοβερη!!!! :lol::lol::lol:

βρε αυτο το ειπα γιατι σε εμενα μου εφερναν καταθλιψη κ δεν αντεχα εσυ εξι ε????πωπωπω!!!στο τρελοκομειο θα με εστελναν :lol::lol::lol:

ειχες διδυμακια???τι κριμα ρε γαμωτο απο βλακεις γιατρων να συμβαινουν αυτα...

ας ειναι γερο αυτο το μωρακι που εμεινε!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σου Miss_Yakinthos κι από εμένα!!!! :lol::lol::lol::lol::lol: γέλασα πολύ με την είσοδο σου αλλά και με τις κάψες σου!!!! :lol::lol::lol::lol: Μπορώ να πω οτι έχω κι εγώ κάποιες κάψες αλλά δεν παίρνω ουτρογεσταν :?:?:? φαντάσου να έπαιρνα δηλαδή!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

Επίσης το στήθος μου δεν με πονάει πέρα από την ευαισθησία στις ρόγες αλλά έχει μεγαλώσει σαν την καλή μας αγελάδα!!!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια τι κανετε????????miss yakinthosθεικη προσγειωσηηηηηηηηηηηηηηηηηηηη happy ναι στην φωτογραφια που εχω ειναι τα 2 μου αστερακια ο γιαννης 3 και ο ηλιας 1 και τωρα περιμενουμε και το τριτο μας θελει κουραγιο πολυ αλλα ποτε δεν λες οχι σε κατι που τοσο απλωχερα σου προσφερεται και το λεω αυτο γιατι μια που σκεφτομουν οτι ηθελα παιδακι μια που εμενα εγκυος και ξερω οτι αλλες κοπελες ταλαιπωρουνται πολυ ..................sofia 82 και εγω σε αυτην εχω πολλες αναγουλες ο μεγαλος μου ολο και κατι φερνει απο τον παιδικο σταθμο αλλα ευτυχως εχουμε και τις γιαγιαδες και η βοηθεια με τον μικρο ειναι πολυτιμη

γιατι να σου κανει κολπικο υπερηχο???????????τωρα πια το μωρακι σου θα φαινεται κανονικααααα δεν χρειαζεται να σε δει απο κατω ...........................

πω πω miss yakinthos χαρα στο κουραγιο σου να εχεις 2 μωρακια και απο λαθος του γιατρου να χανεις το ενα θα τον ειχα πλακωσει ............................................

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμένα πάντως τα utrogestan,όχι κάψες,αλλά το ακριβώς αντίθετο μ φέρνουν... :D

αύριο το πρωί έχω ραντεβού με τον γιατρό.ελπίζω να με ενθαρρύνει λίγο,να πάρω τα πάνω μου...

να τα χαίρεσαι τα παιδάκια σου rapanaki κ με το καλό αυτά που περιμένουμε κορίτσια!

Miss_Yakinthos power :lol: μπράβο σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol::lol::lol::lol: μου αρεσε πολυ η εισοδος σου :lol::lol::lol: φοβερη!!!! :lol::lol::lol:

βρε αυτο το ειπα γιατι σε εμενα μου εφερναν καταθλιψη κ δεν αντεχα εσυ εξι ε????πωπωπω!!!στο τρελοκομειο θα με εστελναν :lol::lol::lol:

ειχες διδυμακια???τι κριμα ρε γαμωτο απο βλακεις γιατρων να συμβαινουν αυτα...

ας ειναι γερο αυτο το μωρακι που εμεινε!!!!

Καλως σε βρήκα Happy!!!! :D Smoyyyyyyyts smoyyyts! :mrgreen: Μη φοβάσαι, σε φιλάω αφοβα δεν έχω γρίπηηηηη :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Ααααααααα εναλλαγές διάθεσης μου έχουν φέρει και εμένα.... ΗΗΗΗΗΗ πολύ χαρούμενηηη ήηηη όλα γύρω μουυ είναι μαύρα και άραχνα... αλλλάαααα το πονηρο θέμα :oops: είπαμε! Ξερολούκουμο!

Ντόπα παιδί μου! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Ο γιατρός ο πρωτος ήταν ΠΑΝΗΛΙΘΙΟΣ!!! Τώρα το μωράκι που μου έμεινε είναι πολύ αστείο. Στον υπερηχογράφο όλο κουνιέται και κάνει τραμπολίνο, περιστρέφεται. Γελάνε και οι γυναικολόγοι με τα καμώματα του. Μου είπανε ότι πάει πολύ καλά ευτυχώς.

Τώρα σε 3 βδομάδες περίπου θα κάνω το B επιπέδου και θα δούμε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια τι κανετε????????miss yakinthosθεικη προσγειωσηηηηηηηηηηηηηηηηηηηη happy ναι στην φωτογραφια που εχω ειναι τα 2 μου αστερακια ο γιαννης 3 και ο ηλιας 1 και τωρα περιμενουμε και το τριτο μας θελει κουραγιο πολυ αλλα ποτε δεν λες οχι σε κατι που τοσο απλωχερα σου προσφερεται και το λεω αυτο γιατι μια που σκεφτομουν οτι ηθελα παιδακι μια που εμενα εγκυος και ξερω οτι αλλες κοπελες ταλαιπωρουνται πολυ ..................sofia 82 και εγω σε αυτην εχω πολλες αναγουλες ο μεγαλος μου ολο και κατι φερνει απο τον παιδικο σταθμο αλλα ευτυχως εχουμε και τις γιαγιαδες και η βοηθεια με τον μικρο ειναι πολυτιμη

γιατι να σου κανει κολπικο υπερηχο???????????τωρα πια το μωρακι σου θα φαινεται κανονικααααα δεν χρειαζεται να σε δει απο κατω ...........................

πω πω miss yakinthos χαρα στο κουραγιο σου να εχεις 2 μωρακια και απο λαθος του γιατρου να χανεις το ενα θα τον ειχα πλακωσει ............................................

Ραπανάκι μου.... καλώς σε βρήκα! Και μου άνοιξες και την όρεξη!!! Μιαμ! :roll::lol:

Και γω να τον σκοτώσω θέλω αλλά τι να το κάνεις που το αγγελούδι μου δεν θα γυρίσει πίσω...

Πάντως κολπικός υπέρηχος, κάποιες φορές χρειάζεται γιατί δεν φαίνονται καλά τα μωρούλια.

Εμένα ας πουμε που η μήτρα μου έχει οπίσθια θέση, μέχρι και τη 10η εβδομάδα κύησης, ήθελε κόλπικό υπέρηχο για να δούμε τα μωρά. Στην 11η και κάτι ψηλά που έκανα την αυχενική διαφάνεια, πρώτη φορά φάνηκε τέλεια, το μωρούλι που έμεινε με κοιλιακό υπέρηχο.

Μην ανησυχείτε με τους κολπικούς. Είναι λίγο άβολοι,... αλλά καμιά φορά είναι αναγκαίο κακό.

Σκέψου, ότι έγώ με κολπικό, και με τη θέση των μωρών που αρχικά ήταν πρόσθια, δηλαδή πλακούντας στην κοιλίτσα χοντρικά....

επρεπε να εφαρμόσω το ΚΑΜΑ σούτρα για τον κολπικό υπέρηχο! :?

Σε λίγο όταν θα μεγαλώσουν λίγο ακόμα τα μωράκια σας... δεν θα σας ταλαιπωρουν με μαρκούτσια! :oops:

Αχ! Τι είπα πάλι η ντοπαρισμένη!!!! :lol::lol::lol: Happy, με καταλαβαίνεις! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμένα πάντως τα utrogestan,όχι κάψες,αλλά το ακριβώς αντίθετο μ φέρνουν... :D

αύριο το πρωί έχω ραντεβού με τον γιατρό.ελπίζω να με ενθαρρύνει λίγο,να πάρω τα πάνω μου...

να τα χαίρεσαι τα παιδάκια σου rapanaki κ με το καλό αυτά που περιμένουμε κορίτσια!

Miss_Yakinthos power :lol: μπράβο σου!

Σοφία82, είσαι σε πρώημη κύηση καλή μου! Κάτσε να μπεις 2ο τρίμηνο και θα έρθεις να τα πούμε τότε αν συνεχίζεις την σεξοθερ... ε :oops: ορμονοθεραπεια με το στρογγυλο λευκό χαπάκι utrogestan.

Kαι γω στο πρώτο τρίμηνο, δεν επιτρεπόταν, αλλά και δεν ήθελα γιατί δεν είχα όρεξη... ΜΟΛΙΣ ΜΠΗΚΑ όμως στο 2ο.... Αστα να πάνε. Αφου δεν τον βιάσα, παλι καλά να λές! :lol::lol::lol:

Ειμαστε ολες μας αυτή τη στιγμή δέσμιες των ορμονών μας! ... Γίνεται τρελός χορός στην καθεμιά μας. Και όπως καταλαβαίνετε, η κάθε μια έχει της ορμόνης της το χαβά με το συμπάθειο ;):D

Σαςςςςςςςςς φιλώωωωωωωωωωωωωωωωω ΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΝ (απογειώθηκαα για να φύγω) αν δω τίποτα καλό, θα προσγειωθώ εκ νέου!!! :geek:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας πολυλογουδες!!!!!!

πως τα λες ετσι βρε υακινθε??? :lol::lol::lol: πονανε οι σκεμπεδιακοι μου :lol::lol::lol::lol: το ονομα σου πως ειναι???καλε ποσων εβδομαδων εισαι τελικα κ εχεις σε 3 εβδομαδες β επιπεδου???διορθωσε το τικερακι σουυυυυυυ!!!!

εγω παντως εχω μπει σε χειμερια ναρκη τιποτα δεν νοιωθω :cry: αλλα δεν θελω κ να το αφησω ετσι γιατι κ στην πρωτη εγκυμοσυνη το ξεχασαμε το αθλημα κ ζοριστικαμε πολυ μετα...

σοφια περιμενουμε τα νεα σου αυριο!!!!!χαρτομαντηλα πηρες??? :lol::lol::lol: κ ενα μαγνητοφωνακι να γραψεις το ντουκου ντουκου ντουκου ντουκου :x:ymdaydream:[smilie=love4.gif][smilie=love6.gif][smilie=love7.gif][smilie=love3.gif]

αγγελικη ειναι υπεροχα τα ζουζουνια σου!!!!!!!πολυ ομορφα!!!!!!να σου ζησουν αντε κ με την κορη τωρα :lol::lol::lol: θελει οντως πολυ κουραγιο να μεγαλωνεις τρεια παιδακια...μερικες φορες σκεφτομε αν θα τα καταφερω να τα βγαλω περα με τα δυο μωρα...η ελενα θα ειναι 17 μηνων οταν γεννηθει το αλλο..

ελενακι κ που εισαι ακομη εφοδιασου με τρια νουμερα μεγαλυτερα σουτιεν :lol::lol::lol: εμενα κατσιασμενο ειναι ακομη :lol::lol::lol:

κοριτσια δουλευετε????με τι ασχοληστε???εγω φτιαχνω νυχια στο σπιτι μου :D ...δεν πιστευω να εχουμε καμμια εφοριακο εδω :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ βρε κορίτσια δεν περναν οι μερες να πάω στον γιατρό και να δω ότι όλα πάνε καλά..... Πολύ ανυπομονησία με έχει πιάσει!!!!

happy ποιο είναι το όνομά σου?? Έχει το τζάμπο αθλητικα μπούστα με 3 ευρώ είχα κ ήταν πάρα πολύ ανετα αλλά τα έδωσα στην αδερφή μου όταν θήλαζε....θα πάω να τσιμπίσω κανά 2 πάλι :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελενακι μου το δικο μου ονομα ειναι σουλα απο αθανασια!!!

εχετε facebook????το ονομα μου στο φατσοβιβλιο ειναι ΣΟΥΛΑ ΣΑΖΑΝΙΔΟΥ οσες εχετε στειλτε μου αιτημα να γινουμε φιλεναδουλες :lol::lol::lol:

εγω στην ελενα πηγαινα σε δυο γιατρους καθε εβδομαδα το εβλεπα το σπορι μου :lol::lol::lol::lol: καθε ποτε σας ειπαν να πηγαινετε στον γιατρο???ο δικος μου με βλεπει ανα 10 μερες μεχρι να κλεισω το πρωτο τριμηνο...

θελω κ εγω τζαμποοοοο εχει κατι τελειες μπλουζες εγκυμοσυνης!!!!!!πηρα μια οταν γεννησα γιατι μου αρεσε πολυ κ τωρα θελω μια για την εγκυμοσυνη...θελω κ καμμια στολη για την κουκλιτσα μου ειναι οι πρωτες τις αποκριες...

παντως το τζαμπο μας εσωσε!!!!ολα απο εκει τα πηραμε ακομη κ το κρεββατακι της!!!150 ευρω κ ειναι τελειο!!!ειναι αυτο που ηθελα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ωορρηξία ξέρεις πότε έκανες όμως ακριβώς πότε εμφυτεύτηκε δεν το γνωριζεις. Εδώ σε εξωσωματική δεν το ξέρουμε. Εδώ με υπερήχους και στο πρώτο μου παιδί μετά την β επιπέδου καταλάβαμε ότι ήταν μεγαλύτερος 1 εβδ.  Κάνε λιγάκι υπομονή . Ξέρω πως νιώθεις αλλά σκέψου τίποτα δεν μπορείς να αλλάξεις παρά μόνο να οπλιστείτε με υπομονή
    • Αχ σαν νερό παίρνει ο καιρός.. ο χρόνος . Αχ και αυτός ο χρόνος. Όταν θηλαζω συνήθως έχω πιο ελευθερία 🤫🤫 όχι με τίποτα 3 , ξεκίνησα αντισυλληπτικά χάπια. Ο μικρός αποδεικνύεται θηρίο και εγώ μεγάλωσα για 3 😅 ο δε πρώτος έχει την ζήλια του λογικο αλλά τρελαίνεται για τον αδελφό του.  Εσύ πώς είσαι κοριτσάκι μου. Ξεχνάς τα δικά σου στηρίγματα.. εκεί βράχος δίπλα μου 
    • Ναι βρε συ... εννοειται δν επιλεγουμε εμεις...😊 απλα φευγαμε χθες απο τους κουμπαρους μας κ λεγαμε γ τα κουκουνια μας (εχουμε ξετρελαθει κ λογικο ειναι...) κ του ανεφερα οτι σκεφτομαι κι αυτο π παλευει να εξελιχθει κ του πηρε παραπανω χρονο. Κ γνκ ο αντρας μου αν δει εναν ανθρωπο πιο "αδυναμο" η "ντροπαλο" παντα τον στηριζει, ειναι ετσι σαν ανθρωπος, κ πανω εκει το ειπε..  Οσο γ την ετ, ναι μπορει να αναθαρρυσαμε κ να αφεθηκαμε, αλλα σιγουρα δν εχουμε "δεσει" κατι... ισα ισα, μεχρι τωρα νομιζαμε οτι εχουμε θεμα στη συλληψη (γτ περυσι ειχα παλινδρομη με κενο σακο π σημαινει οτι το εμβρυακι "διαλυθηκε" σε πολυ πρωιμο σταδιο) κ λογω του οτι δν ξερουμε τι φταιει τοσα χρονια π προσπαθουμε, φοβαμαι ολα τα σταδια... Ακομα κ θετικη χοριακη ν δω θα τρεμω.. γτ κ περυσι η χοριακη μου υπερδιπλασιαζοταν σε 48 ωρες κ δν ειδαμε ποτε λεκιθικο ασκο κ εμβρυικα στοιχεια στον 1ο υπερηχο....😢 (6+1 ημουν) Σε ευχαριστω πολυ. ❤️🥰 Μιλαμε τοσο καιρο κ ξερω οτι μου τα λες γ να ειμαι προετοιμασμενη για ολα!! Αλλωστε το εχουμε πει πολλες φορες οτι μετριες βλαστοκυστες εχουν δωσει υγιη μωρακια κ αριστες δυστυχως δν εχουν προχωρησει σε κυηση... Ειναι κι αυτο μια ενδειξη! Ας ελπισουμε οτι θα ειναι υπερ μας! 🙏
    • Ευχαριστω Γιαννα μου!!! ❤️ Να το χαιρεσαι το αντρακι σου!!! Να ειναι γερο κ καλοτυχο!!🙏💙🥰
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...