Μετάβαση σε περιεχόμενο

ο πελαργος ξανα χτυπα την πορτα του σπιτιου μας!!!!


Recommended Posts

Σ Υ Γ Χ Α Ρ Η Τ Η Ρ Ι Α !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Happaki δεν υπάρχει το νέο!!!! Μια τέλεια 2η εγκυμοσύνη κοριτσάκι μου κ με το καλό να κρατήσεις το μωράκι σου! Μπράβο, μπράβο, 1000 μπράβο!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αν ειναι αγορακι κ το βαζω να μου καθαριζει το σπιτι θα ειμαι ελεηνη????
Μπάαααα αν είναι αγοράκι Παρθενάκι εκεί μάλλον την έβαψες, θα κάθεται πάνω από το κεφάλι σου και θα επιβλέπει τις εργασίες, αν τα κάνεις καλά (επικριτικοί είναι οι Παρθένοι ολίγον τι!).......Η Άση Μπίλιου λέει ότι τα Παρθενάκια - αν εξαιρέσεις την τελειομανία και την κριτική που τους αρέσει να ασκούν - κατά τα άλλα είναι από τα πιο βολικά μωρά που υπάρχουν!

Με το καλό κορίτσι μου να έρθει και..........αν είναι κοριτσάκι θα βοηθάει.....αν είναι αγοράκι θα πρέπει να σφουγγαρίζεις και το σοβατεπί :lol::lol: και μπορεί να σου "την λέει" κι από πάνω!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σουλακι μου, με το καλο να ερθει το νεο μωρακι και να ειναι γερο και καλοτυχο!!!! να εχεις μια ηρεμη και τελειομηνη εγκυμοσυνη και πριν το καταλαβεις καλα καλα να εχεις το αγγελουδι σου αγκαλιτσα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ !!! ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ κοριτσακι μου ! ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΗΣΥΧΗ Κ ΤΕΛΕΙΟΜΗΝΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ !!!!! καλα λεει κ η Ελενακος...στειλε σποροσκονη !! θελω κ γω δευτερο συντομααααααα (α κ κατα προτιμηση αγοροσκονη σποροσκονη...χιχι )

παρτε κοσμε σκονηηηηη :lol::lol::lol: σε ευχαριστω πολυ μπουμπου μου!!!!το σπορι μου σου ευχετε εναν μπεμπαρο ακομη!!!!!!ετσι τσακ μπαμ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεωργιαννα μου εισαι θηριο!!!!μου αρεσει που δεν μασας μια κ θελεις να κανεις κ τριτο στους δυσκολους καιρους που ζουμε...τα παιδια ειναι ευτυχεια κ ευλογια κ ευχομε το σπιτικο σου να γεμισει απο πολλες πολλες παιδικες φωνουλες!!!!η τριτη κοριτσιστικη :lol::lol::lol:

δαφνη μου σε ευχαριστω πολυ!!!!!!!!κ εσυ να χαιρεσε τον μπεμπακο σου κ καλη επιτυχεια στην υπεροχη δουλεια που κανεις με τα παιδακια!!!

αφροδιτη μου τωρα ξερω πως ειναι να εχεις μωρακι κ δεν βιαζομε να περασει γρηγορα ο καιρος κ για αυτο ακριβως τον λογο οπως μου ευχηθηκες θα περασει γρηγορα ο καιρος :lol::lol::lol: σε ευχαριστω για τις ευχες σου κ συντομα στην κοιλιτσα σου!!!

αφρο μουυυυυυυυυυ!!!!!!!!σε ευχαριστωωωωω!!!!το καλο που του θελω ειναι να στερεωθη πολυ καλα εκει που ειναι!!!! :lol::lol::lol:

νασια δηλαδη την κατσαμε την βαρκα πω πω!!!δεν με εφτανε ενας βαγγελης θα εχω κ το σκατουλι να με τρεχει???μπριτς θα βαζω την ελενα να κανει δουλεις τοτε :lol::lol::lol:

σε ευχαριστω ντεμακι μου!!!!!κ στα δικα σου!!!!οποτε το θελησετε!!!!

αντρια μου με το καλο να ξεκινησετε κ ευχομε αυτην την φορα να μην ταλαιπωρηθητε καθολου,το δευτερο μωρο δεν εχει τοσα εξοδα οσο το πρωτο κ αυτο που χρειαζετε περισσοτερο ειναι αγαπη ολοι περναμε δυσκολα αλλα ετσι οπως μεγαλωσαμε εμεις θα μεγαλωσουν κ αυτα !!!

σημερα πηγαμε στον γιατρο οικογενειακως :lol::lol::lol: ειναι πεντε εβδομαδως σακουλακι :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Nai auto lew k egw krevvataki, karotsi, relax, parko k genika auta pou stoixizoun ta exoume agorasei idi sto 1o paidaki..I agapi ola ta antexei, ola ta mporei :D:D

Mpravooooooooo Soulaki mou!!!! Eides ola 8a pane kala!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχ τι τελειαααααααααααααααααααα δυγχαρητηρια με το καλο σου ευχομαι μπραβο κουκλιτσα μου υπεροχα τα νεα σου να εχεις μια υπεεεεεεεεεεεεεεεροχη εγκυμοσυνη με το καλοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

με το καλο κοπελα μου.........ευχομαι να εχεις μια υπεροχη εγκυμοσυνη........τι τελεια διαφορα που θα εχουν τα παιδακια σου.......

μπραβο..............

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σας ευχαριστω πολυ γλυκες μου!!!!!!να χαιρεστε τα παιδακια σας κ για οσες το επιθυμουν συντομα...(ρανια)να ερθει κ αλλο μπεμπονι!!!!!!!

μπουγατσουλα το μπουγατσακι σου ειναι σκετη γλυκα!!!!!μου ερχετε να το φαω!!!!!

bourique1983 λες ειναι καλη διαφορα ε???ηθελα να κανω πολυ γρηγορα το δευτερο για να μεγαλωσουν μαζι να εχουν παρεουλα,λιγο φοβαμε για το πως θα τα βγαλω περα με δυο μικρακια ανθρωπακια αλλα ειμαι αισιοδοξη ε!το πολυ πολυ να τρελαθω κ να τρεχω στους δρομους!!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ME TO KALO !!! SOY EYXOME NA EXEIS MIA TELEIA DEYTERH EGKYMOSYNH !!! OSO GIA THN DIAFORA METAXH TOYS, MHN MASAS EINAI MIA XARA !!! OYTE THEMA ZHLIAS THA EXEIS KAI THA ΞEPETAXTOYN KAI TA DYO MAZI !!!! ANTE ME TO KALO OOOOO :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ ασε νασια!!!η κορη μου ειναι κριος το σπορι θα βγει παρθενος αντε να τα βγαλω περα μαζι τους :lol::lol::lol: να τα χαιρεσε τα κοριτσακια σου!!!

μωρουδενια μου κ εσυ με το καλο να ξεφουσκωσεις κ να κρατησεις γερο στα χερια σου το μωρακι σου!!!αγορακι η κοριτσακι ειναι???

euxaristw poly !agoraki einai to mwroulini mou :D

filakia sto sporaki sou!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sas kai apo emena!!

eimai sxetika nea sto site!perimenoume kai emeis to deutero moraki mas!!!!!!!to koritsaki mas einai idi 2.5 xronon!!!!eimai 8 ebdomadon kai omologo pos exo to idio agxos me to proto!!

kali leuteria se oles mas! :roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Απαντήσεις

    • Ωορρηξία ξέρεις πότε έκανες όμως ακριβώς πότε εμφυτεύτηκε δεν το γνωριζεις. Εδώ σε εξωσωματική δεν το ξέρουμε. Εδώ με υπερήχους και στο πρώτο μου παιδί μετά την β επιπέδου καταλάβαμε ότι ήταν μεγαλύτερος 1 εβδ.  Κάνε λιγάκι υπομονή . Ξέρω πως νιώθεις αλλά σκέψου τίποτα δεν μπορείς να αλλάξεις παρά μόνο να οπλιστείτε με υπομονή
    • Αχ σαν νερό παίρνει ο καιρός.. ο χρόνος . Αχ και αυτός ο χρόνος. Όταν θηλαζω συνήθως έχω πιο ελευθερία 🤫🤫 όχι με τίποτα 3 , ξεκίνησα αντισυλληπτικά χάπια. Ο μικρός αποδεικνύεται θηρίο και εγώ μεγάλωσα για 3 😅 ο δε πρώτος έχει την ζήλια του λογικο αλλά τρελαίνεται για τον αδελφό του.  Εσύ πώς είσαι κοριτσάκι μου. Ξεχνάς τα δικά σου στηρίγματα.. εκεί βράχος δίπλα μου 
    • Ναι βρε συ... εννοειται δν επιλεγουμε εμεις...😊 απλα φευγαμε χθες απο τους κουμπαρους μας κ λεγαμε γ τα κουκουνια μας (εχουμε ξετρελαθει κ λογικο ειναι...) κ του ανεφερα οτι σκεφτομαι κι αυτο π παλευει να εξελιχθει κ του πηρε παραπανω χρονο. Κ γνκ ο αντρας μου αν δει εναν ανθρωπο πιο "αδυναμο" η "ντροπαλο" παντα τον στηριζει, ειναι ετσι σαν ανθρωπος, κ πανω εκει το ειπε..  Οσο γ την ετ, ναι μπορει να αναθαρρυσαμε κ να αφεθηκαμε, αλλα σιγουρα δν εχουμε "δεσει" κατι... ισα ισα, μεχρι τωρα νομιζαμε οτι εχουμε θεμα στη συλληψη (γτ περυσι ειχα παλινδρομη με κενο σακο π σημαινει οτι το εμβρυακι "διαλυθηκε" σε πολυ πρωιμο σταδιο) κ λογω του οτι δν ξερουμε τι φταιει τοσα χρονια π προσπαθουμε, φοβαμαι ολα τα σταδια... Ακομα κ θετικη χοριακη ν δω θα τρεμω.. γτ κ περυσι η χοριακη μου υπερδιπλασιαζοταν σε 48 ωρες κ δν ειδαμε ποτε λεκιθικο ασκο κ εμβρυικα στοιχεια στον 1ο υπερηχο....😢 (6+1 ημουν) Σε ευχαριστω πολυ. ❤️🥰 Μιλαμε τοσο καιρο κ ξερω οτι μου τα λες γ να ειμαι προετοιμασμενη για ολα!! Αλλωστε το εχουμε πει πολλες φορες οτι μετριες βλαστοκυστες εχουν δωσει υγιη μωρακια κ αριστες δυστυχως δν εχουν προχωρησει σε κυηση... Ειναι κι αυτο μια ενδειξη! Ας ελπισουμε οτι θα ειναι υπερ μας! 🙏
    • Ευχαριστω Γιαννα μου!!! ❤️ Να το χαιρεσαι το αντρακι σου!!! Να ειναι γερο κ καλοτυχο!!🙏💙🥰
    • Σώπα ρε!!!! Τι λες τώρα!!! Πάει ένας χρόνος.. Φτου φτου φτου φτου το παιδάκι!!! Μπράβο!! Πως πέρασε έτσι ο καιρός;;! Έλα βρε αγάπη, μπράβο!! Να τον χαίρεσαι!! Να τους χαίρεστε και τους δύο βασικά, υγιεστατους πάνω από όλα στη ζωή τους πάντα!!!  Δεν θες ένα ακόμα καλέ;; Μπορεί να έρθει και η κόρη επιτέλους;! 😝🤣🤣🤣 Όχι, πέρα από τη πλάκα, το ξέρω και μπράβο που συνεχίζεις να στηρίζεις τα κορίτσια! Απορώ που βρίσκεις το χρόνο βέβαια..!!! 😄😄  
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...