Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΠΕΣΤΡΕΨΑ ΜΕ 2ο ΣΠΟΡΑΚΙ!!!


alkost

Recommended Posts

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΓΛΥΚΑ, ΤΙ ΜΟΥ ΚΑΝΕΤΕ?? ΞΕΡΩ, ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ ΖΑΜΑΝΙΑ!!! ΕΧΩ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΝΑ ΔΩΣΩ ΣΗΜΕΙΑ ΖΩΗΣ Η ΓΑΙΔΟΥΡΑ!! ΠΟΛΛΕΣ ΑΠΟ ΣΑΣ ΔΕ ΜΕ ΞΕΡΕΤΕ ΚΑΝ, ΚΑΙ ΟΥΤΕ ΚΑΙ ΕΓΩ ΣΑΣ ΞΕΡΩ, ΑΠΛΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΟΙΡΑΣΤΩ ΤΗ ΧΑΡΑ ΜΟΥ!!! ΜΟΛΙΣ ΕΧΘΕΣ ΕΚΑΝΑ 2 ΤΕΣΤΑΚΙΑ ΚΑΙ ΒΓΗΚΑΝ ΘΕΤΙΚΟΤΑΤΑ!! ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ. ΕΧΩ ΗΔΗ ΕΝΑ ΑΓΟΡΑΚΙ 1,5 ΕΤΩΝ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΔΥΣΚΟΛΑ ΑΛΛΑ ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΟΥΜΕ!!

ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΑΝ ΗΤΑΝ ΔΥΝΑΤΟ ΟΠΟΙΑ ΑΠΟ ΣΑΣ ΠΕΡΑΣΕ ΙΔΙΑ ΦΑΣΗ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΠΩΣ ΘΑ ΤΗΝ ΠΑΛΕΨΩ ΟΝΤΑΣ ΕΓΚΥΟΣ ΚΑΙ ΜΑΜΑ ΜΙΚΡΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ..

ΕΠΙΣΗΣ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΓΕΜΙΣΕΙ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΤΟ ΜΑΜΜΥ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΞΑΝΑΚΛΑΨΕΙ ΠΟΤΕ ΚΑΜΙΑ ΓΙΑ ΣΠΟΡΑΚΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΡΧΕΤΑΙ.. ΟΧΙ ΑΓΧΟΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ, ΧΙΛΙΟΕΙΠΩΜΕΝΟ ΑΛΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΙΚΟ ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αλκόστ, δεν ξέρω αν με θυμάσαι, εγώ σε θυμάμαι πολύ καλά!

Συγχαρητήρια για την εγκυμοσύνη σου!!! Σου εύχομαι σε λίγους μήνες να κρατάς στην αγκαλιά σου ένα υγιέστατο μωράκι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε καλως την και παλι.....

να χαιρεσαι το αντρακι σου και με το καλο το δευτερο ζουζουνι σου......

μια χαρα θα την παλεψεις....εδω την παλεψα εγω με δυο ταλιμπανια......

φιλια και μην χανεσαι :):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αλεξάνδρα μου????????

Κοριτσάκι μου τί super νέα είναι αυτά μικρό μου???????

Με το καλό γλυκό μου κοριτσάκι!!!!!!!

Μιά αρά θα τα πας...... το κουκλάκι σου δε μπορεί..... θα καταλαβαίνει πως δε μπορεί πολλές αγκαλίτσες η μανούλα του..... εεεεεε......

Φιλιά πολλά αγάπη μου!!!!!!

Μην χάνεσαι!!!!!!!

Φιλάκια στην κοιλίτσα σου Αλκοστάκι!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με το καλο γλυκουλα μου. Καλη και τελειομηνη εγκυμοσυνη σου ευχομαι. Και εγω εχω εναν πριγκιπακο λιγο περισσοτερο απο 1,5 χρονων και περιμενω το 2ο παιδακι μου.

Αν θελεις ελα στο ποστακι μας ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2012 που ειμαστε και αλλες μανουλες σαν εσενα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αλεξανδρα μου τι υπεροχα νεα ειναι αυτα κοριτσακι μου!!!!!!!!με το καλο να ερθει και το δευτερο μπεμπακι σου και να χαιρεσαι φυσικα και τον "μεγαλο" πριγκιπα σου!!!!!!μην χανεσαι παλι!να μας λες τα νεακια σου!!!σαν τις παλιες καλες εποχες!!!!!φιλακια στην κοιλιτσα αλλα και στο μωρουλι σου!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε ξεχασα να σχολιασω το πιο σημαντικο!!!!!!!!ΤΙ ΚΟΥΚΛΟΣ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΣ ΣΤΗΝ ΦΩΤΟ!!!!!!!!!φτου φτου,μην το ματιασω το μωρο!!!!!!!!!ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αλεξανδρα ου τι κανεις κουκλιτσα μου που χαθηκες ( χαχα ποιος μιλαει) τι υπεροχα νεα ειναι αυτα με το καλο να ερθει το μωρακι σας συγχαρητηρια ευχομαι μια υπεροχη κ τελειομηνη εγκυμοσυνη να χαιρεσαι το ανδρακι σου πω πω πηγε 1,5 ετων , βρε πως περναει ετσι ο καιρος καλε χαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλή εγκυμοσύνη κ μην ανησυχείς, μια χαρά θα τα καταφέρεις! πάντα υπάρχει ο τρόπος, οι μανούλες θα βρουν τον τρόπο, σε συνεννόηση και με πολλή αγάπη παρέα με τον μπαμπά! φιλάκια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστω πολυ ρε ζουζουνες!!!!!!

πω πω, βλεπω ολες εχουμε και απο ενα καλο νεο!!! με το καλο κοριτσια σε ολες οσες περιμενουμε, και ευχομαι οσες προσπαθουν να τους ερθει επιτελους ο πελαργουλης!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

alkost,και εγω δεν ξερω αν με θυμασαι...περασαμε μαζι τις εγκυμοσυνες μας!!!!!!!Πολλα-Πολλα ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!!!!!με το καλο!!!!να αποκτησετε ενα υγιεστατο παιδακι!!!!! :D:D:D:D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΛΚΟΣΤΑΚΙ ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!!!!!ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΝΙΝΑΚΙ ΣΟΥ! ΝΑ ΑΦΙΕΡΩΝΕΙΣ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΧΡΟΝΟ ΓΙΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙ Κ ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ ΜΕ ΤΟ ΓΙΟ ΣΟΥ, ΝΑ ΓΕΜΙΣΕΙΣ ΜΠΑΤΑΡΙΕΣ ! ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ ΠΟΥ ΧΑΘΗΚΕΣ ΚΑΛΕ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 3 weeks later...

αλκιστη μου μπορει να σου φαινεται τωρα βουνο που εχει ηδη εναν μικρουλη που ακομα σε χρειαζεται θα χρειαστεις λιγο παραπανω βοηθεια οσο περναει ο καιρος και βαραινεις.............................γιατι ισως δεν θα μπορεις να τον σηκωνεις κτλλ κτλ αλλα με λιγη καλη θεληση ομως θα δεις θα περασει ο καιρος θα γεννησεις και μετα εκει θα θες δυναμη και υπομονη γιατι θα εχεις 2 παιδακια που θα ζητανε διαφορα σε διαφορες στιγμες στο λεω εκ πειρας......................εγω εχω 2 γιους 3 ετων και 1 ετους και τωρα περιμενουμε το τριτο μας να εισαι προετοιμασμενη γιατι μπορει να υπαρχουν ζηλιτσες τυπου.......αλλα θα περασουν εμενα τωρα ο μεγαλος εχει κανει κομμα με τον μικρο μια που θα ερθει το καινουργιο μας μωρακι ασε που δεν θελει αλλο τσουτσουνακι αγορακι λεει οι 3 τους με τον μπαμπα δηλαδη ειναι αρκετοι τωρα περιμενει ενα κοριτσακι ........................................για να δουμε θα δεις ολα θα πανε καλαααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...