Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μανούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2012!Νο3!γεννάμε!!!


Recommended Posts

Κορίτσια και εγω όσο αφορά τις σερβιετες ειχα τόσοοο μεγάλη ροή που τις πρωτες 2 μερες εβαζα του μαιευτηρίου παραπάνω απο μια. Χτίσιμο κανονικό εκανα. τις Τενα που ειχα παρει μαζι τις χρησιμοποιησα πιο μετα. Αλλες φιλες μου που το εχω συζητησει δεν ειχαν τόσο πολύ. Νομιζω ότι με καισαρική εχεις λιγότερο. Αυτά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 979
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

κοριτσια οπα να περνουμε σειρα για τον μαυρο!! εγω λεω αναλογα με την ΠΗΤ μας να τον δανειζομαστε απο το Σοφακι, να βολευτουμε ολες!! :lol:

Σερβιετες εγω θα παρω μαζι μου κατι νυκτος που μου στειλανε δωρο καποια εταιρια απο τις πανες δεν θυμαμαι.. Αφου εχουν και στα μαιευτηρια θα βολετουμε...

Δυσπνοια κι εγω εχω οταν ειμαι ανασκελα.. και φυσικα ποναω καθε φορα που αλλαζω πλευρο γιατι κατι ποναει εκει πισω στη μεση.. Ραμολιμεντα ολες μας πωπω :oops:

φιλακιααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πωπω εσείς θα με ξαναστείλετε στο νοσοκομείο με τον μαυρο και τα υπόλοιπα... ρε Σοφία.. μια που δε γέννησα σήμερα να τον πάρω εγώ σήμερα το βράδυ? χαχαχαχααχ

Τελικά όπως καταλάβατε ο junior αποφάσισε να μας τρέξει για τα καλά!! Η διαρροή που είχα ήταν τμήμα από τις βλεννες που φράζουν τον τράχηλο. Πράγμα που σημαίνει ότι ο τοκετός είναι σχετικά κοντά αλλά όχι ακόμα.

Ο μικρός τους παλάβωσε στα κλωτσίδια... έχει φτάσει και τα 3400 κιόλας..αλλά δε θέλει να βγει αν δεν κάνουμε καμια 10αρια δρομολόγια πρώτα!!!

Ουφ...σπιτάκι μου επιτέλους.. για πόσο δεν ξέρω χαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τζενακι τζαμπα χαρηκαμε δλδ οτι γεννας??Το αναποδο ειμαστε,εμενα ειχαν σπασει τα νερα και δεν το καταλαβα καν :D Εγω μαλλον ουτε στον υπνο μου δεν μπορω να απιστησω,εβλεπα κι εγω τρελααα ονειρα,αλλα με τον αντρα μου ολα,χαχα...ααααα,ειχα δει κι ενα με εναν πρωην,μπλιαξ!Για τις σερβιετες που λετε,τις πρωτες 2 μερες κι εγω ειχα μπολικη ροη κι εβαζα δυο δυο τις λοχειας,απαπα,οντως δεν μπορουσα να κλεισω τα ποδια,διπλωνονταν απο μεσα κι ηταν ακομα χειροτερα..τωρα φοραω τις κανονικες,ουτε καν νυχτος,κι εχω πολυ λιγο αιμα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...