Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μανούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2012!Νο3!γεννάμε!!!


Recommended Posts

Καλησπεραααα

Γιωτουλα μου να σας ζησει η μπουμπουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ παντα γερο δυνατο κ καλοτυχο να ειναι .. ειδες σε προλαβε τελικα αχ πολυ χαιρομαιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι

κοριτσια καλοριζικο το νεο μας ποστακι ελπιζω να ειστε ολες καλα. εχω κοσμο αυτες τις μερες κ δεν προλαβενω να διαβασω. θα σας στειλω αυριο φιλιαααααααααααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 979
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ευακι παλι καλα δεν λες που ανεβηκε και σου το ειπε!!? :? ελπιζω να μην εκανε μεγαλη ζημια...

Να σας ρωτησω και κατι.. τελευταια οι θηλες μου ειναι αρκετα ξηρες, σαν να πιανουν καπαλακι, δεν ξερω πως να το περιγραψω.. Σας εχει τυχει? Λετε να παρω κρεμα με λανολινη ή αυτες χρησιμοποιουνται μονο κατα τη διαρκεια του θηλασμου? Αχ κι αυτο το στηθος δεν λεει να φουσκωσει λιγο βρε παιδι μου, τι θα γινει?? :shock::lol: Απο ο,τι διαβαζω βεβαια ευτυχως το μεγεθος δεν εχει να κανει με την ικανοτητα θηλασμου, ας το ελπισουμε...φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι χαρούμενα νέα !!!! ΓΕΝΝΗΣΕ ΤΟ ΜΠΟΥΡΕΚΑΚΙ!!!!!! [smilie=blob6.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob9.gif][smilie=love3.gif] ΑΝΤΕ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΣΕ ΜΑΣ ΤΙΣ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ !!!!! ΝΑ ΜΑΣ ΖΗΣΕΙ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΜΩΡΑΚΙ ΤΗΣ ΠΑΡΕΑΣ!!!!!!Σ'ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΜΑΙΜΟΥΔΑΚΙ ΠΟΥ ΜΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΕΣ!!!!

Βρε Εβάκι πάλι καλά που σας χτύπησε και σας το είπε......

Twiggy και εγώ έτσι λέω ας μαζευτούμε να πάμε τώρα όλες, να γνωριστούμε και από κοντά...τι ωραία θα 'ναι!!!!

Ρουχαλάκια ακριβά μου φάνηκαν στο Mothercare, στο ΗΡΑ μου φάνηκαν πιο καλές τιμές.......και τα H&m μια χαρά ρουχαλάκια έχουν.....

Πήγαμε που λέτε σήμερα Mothercare, ΛΗΤΩ, ΗΡΑ ακριβές μου φάνηκαν οι κούνιες και δεν ξετρελάθηκα κι όλας, βρήκα στα Babyavenue μια που είναι ακριβώς αυτό που φανταζόμουν.....2 κούνιες και 1 αλλαξιέρα, μαζί με τα στρώματα 800 ευρώ και γίνονται και κρεβατάκια μετά ;) .

Εβάκι για καρότσι τα μπρος πίσω μου φάνηκαν πολύ βαριά και μεγάλα, έχω κολλήσει με αυτό της PEGPEREGO είναι τόσο ελαφρύ το πας με το ένα χέρι.....το μόνο αρνητικό είναι ότι τα βάζεις από 3 μηνών.

Πήρα και 3 πάνες φανελένιες από το ΗΡΑ πολύ ωραίες με 2,90!!!! επίσης έχει και εσώρουχα με 2,90 πολύ όμορφα και γενικά σε σχέση με τα υπόλοιπα μαγαζιά πιο προσιτές τιμές......

Δευτέρα θέλω να πάω και Motherbaby και μετά να καταλήξω.....

Τελειώσαμε επιτέλους και το βάψιμο,΄μέχρι Κυριακή θα έχουμε κολλήσει και αυτοκόλλητα και μπορντούρα και μετά μας μένουν τα έπιπλα και τα ραφάκια!!!!

Σήμερα ήρθαν και τα πράγματα από Γερμανία οι προίκες και λείπαμε ρε γαμώτο :ymsigh::ymsigh::cry: ..... έσκασα γιατί μεσωλαβεί και ΣΚ και τώρα μου είπαν για Δευτέρα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπουρεκακι να σου ζησει η μπεμπουλα σου!!! καλοτυχη να ειναι και γεματη υγεια!!!!!!!

twiggy αποτι εχω διαβασει δεν παιζει κανενα ρολο το μεγεθος του στηθους... και οι μαιες μας ειπανε οτι ουτε το πως ειναι οι θηλες παιζει ρολο. ολες οι γυναικες μπορουν να θηλασουν αρκει να το θελουν και να προαπαθησουν!

σταμυμαμυ με το καλο το μωρακι σου...!!!

εβατσι παλι καλα να λες που σας το ειπε και δεν εξαφανιστηκε!

εγω κοριτσια κανω κανονικα ολες τις δουλειες του σπιτιου... αργα βεβαια γιατι κουραζομαι ευκολα!

σοφια εχω ρωτησει το ικα για την αδεια και θελει να του πας χαρτι απο γιατρο του ικα και απο τον εργοδοτη σου την ημερα που βγαινεις σε αδεια! εγω βγαινω 15 του μηνα, 12 θα κλεισω ρανταβου με τον γιατρο του ικα και στις 15 θα παω στα ταμεια! ο γιατρος του ικα δεν μου το δινει πιο νωρις το χαρτι!

σημερα μου ηρθαν και τα δειγματα απο την babylino! ειχε μεσα μια κουτα πανες, βαμβακι, σερβιετες, και μωρομαντηλα! ολα της ωμεγα!

η βαλιτσα μου ειναι σχεδον ετοιμη!!! μονο τα ρουχα εξοδου για εμενα και το μωρο λειπουν αλλα αυτα θα τα βαλω μετα τα χριστουγεννα!!! ελπιζω να μην εχω ξεχασει κατι σημαντικο....!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπραβο ρε θηριο,εκανες τη βαλιτσα???Εγω να δω ποτε θα αξιωθω να τη φτιαξω :D Γραφτηκες στο μπειμπιλινο κλαμπ και στα στειλαν?Τους εστειλα για κουπονια αλλα πλακα πλακα ξεχασα να γραφτω στο κλαμπ,θα το κανω απο βδομαδα αν ειναι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

evatsi esy mhn agxwnesai kai to autokinhto 8a ftiaxtei...eutuxws pou sas to eipe kai den efuge..

mariapapa mpravo thn eftikses kiolas thn valitsa!!!egw ta misa exw mazepsei..ta pairnw liga liga..twra 8elw na paw na dw ta proionta ths nuby mhpws parw 1-2 mpimpero se periptwsh pou den mporw na 8hlasw kai kamia pipila..ta exei dokimasei kamia????mou fainontai kala..alh8eia meta apo poso kairo sou hr8an ta deigmata kai ti ekanes gia na sou er8oun??egines apla melos h tous esteiles kai mail???

twiggy kai emena pa8ainoun etsi oi 8hles mou kai 8ewrhsa oti mporei na vgazoun ligo ygro kai ginetai krousta..den kserw sigoura omws..

egw phra shmera pali ena fanelaki apo ta h&m..eee mphka mesa na mhn parw kati sto mwro mou..aaa kai duo skoufakia gia to maieuthrio na mhn kruwnei to kefalaki ths..pantws exoun polu kalh poiothta..

ta leme kouklitses paw gia upno twra giati niw8w kourasmenh..kalhnuxta!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κουκλες και καλο ΣΚ να εχουμε!!

Κικη μπραβο, προχωρανε τα ψωνια, ευχομαι να βρειτε ολα οσα πραγματικα θελετε, πολυ καλα ακουγεται το σετ απο Babyavenue!! Υπαρχει καταστημα ή τα παραγγελνεις απο ιντερνετ? Κριμα που δεν σας πετυχαν για την προικα, υπομονη μεχρι τη Δευτερα..

Κι εγω εχω παρει κατα καιρους ρουχαλακια απο h&m για φιλους κλπ και νομιζω ειναι πολυ καλα!! Με 'γεια Κωνσταντινα... ;)

Εγω εγινα μελος του babylino , δεν μου εχουν στειλει ακομα και στη λιμπερο, αυτοι με πηραν τηλεφωνο και θα μου στειλουν τα δειγματα στο μαιευτηριο! Μαριαπαπα μπραβο που ετοιμαστηκες, να μην εχεις αγχος μετα...

Ευακι παλι καλα που την ειδε η γειτονισσα, λεω κι εγω.. τι φιλοτιμο!!!

Ωραια να μαζευτουμε οσες μπορουμε για τα μαθηματα θηλασμου, να γνωριστουμε κιολας!

Εχθες βγηκαμε και για φαγητο με φιλους (που η κοπελα ειναι επισης εγκυος) και ξεσκασαμε λιγο.. Ειχε και μπυρα χωρις αλκοολ στο καταστημα κι καναμε σαν παλαβες!! :lol: τα στερημενα. χαχα

Ελπιζω ο μπεμπης της Μαριας να ειναι μια χαρα... Καλες βολτες σημερα, εχει ωραια μερα... φιλια :):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κουκλες,

Να μας ζησει το δευτερο μωρακι!!! υγιεστατο και καλοτυχο να ειναι Γιώτα μου τελικα σας την εσκασε οπως το περιμεναμε ;) με το καλο τα επομενα μωρακιαααα

Τελικα δεν ειμαι η μονη κλαψιαρα ε Κορινακι χαχαχα :lol: λαχανοριζο γιαμ γιαμ λατρευω αλλα οσο ειμαι εγκυος δεν μπορω να φαω μεγαλο προβλημα μου δημιουργει με το εντερο :cry:

Μαριαπαπα σ ευχαριστω για την πληροφορια εχω μπερδευτει τοσο, οποτε κι εγω ετσι θα πραξω να μην εχω τρεχαματα....

Εβατσι Μα λεω κι εγω μονη της να ανεβηκε να το πει :shock: να ναι καλα η γειτονεισα μη στεναχωριεσε δεν αξιζει ολα φτιαχνονται......

Κικι μ μεγεια τα πραγματακιαααα και δευτερα τα υπολοιπα ε , εγω τιποτα ακομα δεν εχω αγορασει ουτε ετοιμασει βαλιτσουλα,δωματιακι ουφ να δω ποτε θα τα κανω, μαλον στην αδεια με το καλο.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλησπέρα και απο εμενα. Να ρωτήσω κάτι? την βαλιτσούλα αυτή με τα διαφημιστικά της ΒαBylino την πήρατε μετα την εγγραφή σας στο babylino club ή με άλλο τρόπο? πειτε μου και εμένα ευχαριστώ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κάνετε φουσκωκοιλίτσες σήμερα?

Μόλις γύρισα από τον χασάπη και έψηνε σουβλάκια έξω από το μαγαζί και φυσικά έχει και τα τυχερά της η εγκυμοσύνη με κέρασαν (μην πάθει τίποτα η γκαστρούλα) ;);)

Εβάκι έχει και για νεογέννητα ρουχαλάκια στο H&m πολύ ωραία και ειδικά για τα κοριτσάκια τρελένεσαι....εδώ στο River μου φάνηκε ότι δεν έχει πολλά μπεμπέ, στο κέντρο που πήγαινα παλιά και στο Avenue έχει πιο πολλά.

twiggy το ρίξαμε έξω χθες ε? :)):))

το Babyavenue κάποια καταστήματα αλλά και από το ιντερνέτ σου στέλνω το σιτε να δεις και που ακριβώς είναι......http://www.baby-avenue.gr/

Επίσης στο motherbaby που θέλω να πάω την επόμενη εβδομάδα έχει πολλή καλές τιμές και σου δίνουν δώρο λέει την πρώτη φορά που πας (δεν είναι απαραίτητο να ψωνίσεις κάτι), ένα μαξιλάρι θηλασμού ;)

Σοφούλα σ' ευχαριστώ.... και άντε άντε ξεκίνα σιγά σιγά, εγώ δεν έχω και πολλές αντοχές.....

Εύχομαι οι μανούλες Μαρία και μπουρεκάκι να είναι καλά με τα μωράκια μας!!!!!! :-*:x:x

Να περάσετε ένα όμορφο ΣΚ .....φιλάκια στις κοιλίτσες!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια!!! τι κανετε? εμενα μου φαινεται με τριγυρνάει ιωσουλα! απο το πρωι εχω συναχι και μπουκωμα... :(

για τα babylino εγινα μελος στο σαιτ τους και μετα τους εστειλα μηνυμα οτι ειμαι εγκυος τοσο εβδομαδων και θελω δειγματα. μεσα σε εναν μηνα μου τα εστειλαν! και η λιμπερο!

ειδες κικη? σε προσεχει η γειτονια...! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαριαπαπα περαστικουλια! ελπιζω να μην ειναι κατι σοβαρο!

κικη, ναι ειδες, τρελη εξοδος χθες !χαχα :lol: Τα motherbaby που ειναι??

Στα babylino εχω γινει μελος, αλλα απο οτι καταλαβα πρεπει να στειλουμε και μαιλ..?

Σοφια σιγα σιγα ολα θα γινουν, οι γιορτες ειναι καλη ευκαιρια...

καλο βραδυ σε ολες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπουρεκάκι!!! Να σου ζήσει η μπούμπα σου!!! [smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif] Να είναι γερή και να είστε όλοι ευτυχισμένοι!!!

Άντε madi η σειρά σου τώρα!!! :):):) Για να παίρνουμε κι εμείς σειρά... ;););)

Κορίτσια δεν διάβασα πολλά αλλά μπήκα να σας πω τον πόνο μου... :( Την Πέμπτη είδαμε το νινί και όλα καλά!!! Αλλά με μάλωσε η γιατρός γιατί μέσα σε ένα μήνα πήρα 4 κιλά :oops::oops::oops: Σύνολο: 12 :oops::oops::oops: Το ήξερα βέβαια αφού τρώω, τρώω και για αλλαγή τρώω... :?:?:? Στην πρώτη εγκυμοσύνη είχα πάρει 12 μέχρι το τέλος και δεν έτρωγα καθόλου γλυκα... Τώρα... :?:?:?

Το θέμα βέβαια δεν είναι τα κιλά αλλά ενώ όλες μου οι εξετάσεις είναι πολύ καλές, σκεφτείτε ότι δεν μου έδωσε ακόμη σίδηρο γιατί έχω 38,5 αιματοκρίτη, και η καμπύλη είναι μια χαρά, τα αμνιακά μου υγρά είναι στα ανώτατα φυσιολογικά... Το έχει καμία άλλη αυτό;;; Η γιατρός μου είπε να με δει στις 19 Δεκεμβρίου να δούμε πως θα είναι και να κόψω εντελώς τα γλυκά και να προσέξω πολύ τη διατροφή μου. Σε γενικές γραμμές να μην πάρω ούτε γραμμάριο. Πιστευει ότι οφείλεται στα γλυκά... Οπότε κι εγώ το έραψα από προχθές και προσέχω πολύ γιατί αγχώθηκα... :(

Ξεκινήσατε αγορές, ε;;; Twiggy ωραία τα πράγματα από το amazon;;; Σου ήρθαν σπίτι;;; Εγώ δεν εχω παραγγείλει ακόμη γιατί όλο προσθέτω... Αλλά από Δευτέρα θα το κάνω.

Φιλάκια σε όλες, καλό Σ/Κ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να μαι κ εγω! Τώρα μπορεσα να κάτσω να σας γράψω!

Νινακι σε καταλαβαίνω οσο δεν παει..Στην πρώτη εγκυμοσύνη ειχα παρει 10 κιλά μέχρι να γεννήσω κ τώρα οταν με ειχε ζυγησει ο γιατρος ειχα παρει ηδη 10 :oops::( .. Ειπα θα μαζευτω αλλα ειναι ζορικα, πεινάω πολυ κ λιγουρεύομαι κ ειμαι πολυυυυ μεσα στο σπίτι...Τεσπα ελπίζω απο εδω κ περα να μην παρουμε πολλα ...

Μιλησα κ με την Γιωτούλα σήμερα! Γερο κ καλότυχο να ειναι το καινουργιο μωρούλι! Ειναι μια χαρα κ η μανούλα κ η κορη!

Σήμερα πήγαμε στην αγορα κ ψώνισα κ τα δικα μου πραγματάκια. Πήρα 3 νυχτικάκια, ρομπίτσα, 2 ακόμα σουτιεν θηλασμου κ βρακάκια μια χρήσεις κτλ. Εχω κ κανα 2 νυχτικάκια που ειναι σε πολυ καλη κατασταση απο την προηγουμενη γεννα θα βαλω κ αυτα κ μια πιτζαμουλα σε ετοιμοτητα κ ειμαι κομπλε. Βαλαμε κ το πρωτο πλυντηριο με τα ρουχάκια του μπεμπουλι κ σιγα σιγα θα βαλω κ τα υπολοιπα...

Νυσταζω απίστευτα...ασχετο αλλα ο αντρουλης μου φτιάχνει κεικ..αντε να κρατηθω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσια!! Αχ Νινακι, σε κατσαδιασε η γιατρος ε? :oops: Πωπω ειναι μεγαλη αγωνια αυτη με τα κιλα, κι εγω τελευταια νομιζω δεν με ελεγχω και την Παρασκευη εχουμε ραντεβου κι εμεις... Ας ανασυγκροτηθουμε κι ας βαλουμε λιγο πειθαρχια, για καλο ειναι! Καλη δυναμη... Εν τω μεταξυ την Τεταρτη θα παω για καμπυλη ζαχαρου, λεω απο σημερα να μη φαω κανενα γλυκο!!

Τα πραγματα απο αμαζον ειναι πολυ ωραια και ηρθαν σχετικα γρηγορα. Μου αφησαν χαρτακι και πηγα ταχυδρομειο.. Με το καλο και οι δικες σας αγορες!

Ανθρωπακι πες τον αντρα σου να τα κοψει τα γλυκομαγειρεματα!! :lol: Ωραια, αρχισες να ετοιμαζεις πραγματακια! Σιγα σιγα κι εγω θα αρχισω να ψαχνω για νυχτικες κλπ, να μην τα αφηνουμε τελευταια στιγμη! Το μπουρεκακι και η μπεμπα ειναι καλα ε? μπραβο στα κοριτσια!!! :):) Αντε μολις πανε σπιτακι και γνωριστουνε λιγο να μας πει πως πηγε η γεννα...

φιλια σε ολες και καλες Κυριακατικες βολτες για οσες βγουν :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια!!!! εχει υπεροχη μερα σημερα!!!

twiggy τα motherbaby ειναι στο περιστερι! ειχα παει και εγω, εχει ωραια πραγματα αλλα οχι ποικιλια! αλλα μαλον θα παω απο εκει για την προικα και την καλαθουνα! περιμενουμε φωτο με τα πραγματα απο αμαζον... μην μας ξεχασεις!

νινακι δεν καταλαβα ακριβως τι εχεις, εκτος απο τα κιλα αλλα να μην σενοιαζει αυτο ειναι το λιγοτερο!υπαρχει καποιο θεμα με τα αμνιακα υγρα?

ανθρωπακι μεγεια τα ρουχαλακια!!!

παω να ετοιμαστω να παω να περπατησω στην παραλια!!! σας φιλω ολες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοιλιτσες!Τι κανετε?

Εγω ετοιμαζομαι για βολτιτσα και μετα μαμ,τι ωραια μερα η σημερινη...!!!Αυριο εχω και τις εξετασεις,αιματος,ουρων και καμπυλη... :? Ευχομαι να βγουν ολα καλα!Οσο για τα κιλακια,εγω παλι καλα, κρατιεμαι ακομα στα +4,ευχομαι να μη παρω πολλα μεχρι το τελος! :D

Φιλακια σε ολες,καλα να περασετε!!! [smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια!!! τι μου κάνετε? πως τα περάσατε το ΣΚ? εμείς πήγαμε στους κουμπάρους μας χθες που σαράντησε πριν λίγες μέρες η κουμπαρούλα μου και έχει μια μπουμπού πάθαμε πλάκα!!! καλά ο δικός μου έκανε εκπαίδευση στην μικρή και ξετρελάθηκε :P !!!!! Σήμερα φάγαμε με τους γείτονές μας....... πολύ φαί ρε κορίτσια της τελευταίες μέρες :roll: .... έγώ είμαι +6 κιλά και έχω την Παρασκευή να πάω γιατρό, προς το παρόν καλά τα πάω, τώρα στις γιορτές φοβάμαι με τα μελομακάρονα, τους κουραμπιέδες κλπ,...... πω πω τι θα κάνουμε κορίτσια? άντε να κρατηθείς μέσα στις γιορτές :?

Twiggy και εγώ ήπια μισό ποτηράκι κρασί το Σάββατο και μετά ένοιωθα μια νύστααααα (-|(-| σου στέλνω το σίτε του motherbaby είναι στο Περιστέρι http://www.motherbaby.gr/contact.php?lang=1 .....

Mariapapa ευτυχώς έχω καλή γειτονιά ;) Περαστικούλια μακάρι να μην κρατήσει πολύ.......

Αχ ninaki2 αυτά τα κιλά, μην στεναχωριέσαι, πάλι καλά που βγήκαν όλες οι εξετάσεις καλές.... εγώ φοβάμαι την καμπύλη ζαχάρου γιατί τον τελευταίο καιρό πολλά γλυκά... :roll::roll:

Ανθρωπάκι τέλειωσες δηλ. με τα ψώνια? άντε μπράβο!!!!! με τι απορρυπαντικό τα πλένεις εσύ τα παιδικά? μου είπε η κουμπάρα μου και για το Persil το μπεμπέ ότι είναι πολύ καλό, το έχει δοκιμάσει καμία? και στο νοσοκομείο της έδωσαν και δοκιμαστικό ARIEL παιδικό και ήταν και αυτό καλό!!!! Τελικά όντως η καθεμία βολεύεται και με κάτι διαφορετικό ;)

Αυτά από μένα..........

Φιλάκια πολλά κοιλουμπίτσες μου!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΙ ΜΟΥ ΚΑΝΕΤΕ??? ΤΩΡΑ ΚΑΤΑΦΕΡΑ ΝΑ ΜΠΩ ΛΙΓΟ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΩ ΤΑ ΝΕΑ ΣΑΣ... ΕΧΕΙ ΠΕΣΕΙ ΛΙΓΟ ΔΟΥΛΙΤΣΑ , ΒΑΦΟΥΜΕ ΛΙΓΟ ΤΗ ΚΟΥΖΙΝΑ ΕΝΑ ΦΡΕΣΚΑΡΙΣΜΑ Κ ΓΙΝΕΤΕ ΤΗΣ ΚΑΚΟΜΟΙΡΑΣ.

ΕΒΑΚΙ ΤΑ Η&Μ ΕΧΟΥΝ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΑ ΡΟΥΧΑΛΑΚΙΑ ΠΗΡΑ Κ ΓΩ ΜΕΡΙΚΑ Κ ΘΑ ΠΑΡΩ Κ ΑΛΛΑ.. ΜΙΑ ΓΝΩΣΤΗ Μ ΟΛΑ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΤΑ ΠΗΡΕ Κ ΤΑ ΕΧΟΥΝ ΚΑΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΘΕΙ ...

kiki78 ΜΟΥ ΕΙΔΕΣ ΕΧΟΥΜΕ Κ ΤΑ ΤΥΧΕΡΑ ΜΑΣ :lol: ΔΕΝ ΑΧ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΛΕΤΕ ΓΙΑ ΤΑ ΚΙΛΑ ΕΛΛΑ ΕΜΕΝΑ ΕΙΝΑΙ Η ΠΡΩΤΗ Μ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΚΑΙ ΕΧΩ ΦΤΑΣΕΙ ΗΔΗ 10 ΜΗ ΣΑς ΠΩ ΟΤΙ ΕΧΩ ΠΑΕΙ Κ 11 :lol: ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ Κ ΓΩ ΤΡΩΩ ΣΟΚΟΛΑΤΙΤΣΕΣ ΑΛΛΑ ΠΑΙΡΝΩ ΥΓΕΙΑΣ ΜΕ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ ...

ΚΑΝΕΝΑ ΝΕΟ ΑΠΟ ΤΗ ΓΙΩΤΟΥΛΑ ΜΑΣ Κ ΤΗ ΜΠΑΜΠΑ??? ΑΝΤΕ ΝΑ ΒΓΕΙ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙ ΤΑ ΝΕΑ ΤΗΣ...

ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ Κ ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΕΝΑ ΟΜΟΡΦΟ ΒΡΑΔΥ... ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsares m oles kala???

emeis prin ligo nr8ame spiti,giortaze n pe8era m snmera!!!!ex8es eixame vgei pngame voltoula sto 8nseio gia souvlaki xaxaxa sto souvlaki bar ntav polu polu wraia!!!!

gia kila mn milate ka8olou kiki m egw tnv alln evdomada 12/12 paw gia kampuln zaxarou esu???exw k egw tous idious fovous gt t teleutaio kairo exw tara3ei ta pagwta!!!!!!esu eisai polu super me ta kila mn milas ka8olou me 2 mwra!!!!!!!!ftou ftou

evitaki ergasies e????ola ta ftiaxnete gia t mpoumpako sas bravo!!!!!

exete stolisei ooooles????emeis akoma na pame na pswnisoume ppppfffff na doume pote epitelous

twra vlepw vlaxopoulou xaxaxa filakia koritsakia kai kaln 3ekourasnnnnn :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια ξαναμπήκα!!!!!!!

Μόλις τελείωσαμε το παιδικό!!!!!! [smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob3.gif] ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ.....έγινε τέλειο, κολλήσαμε και την μπορντούρα και κάτι αυτοκόλλητα και βάλαμε και αστεράκια που φωτίζουν το βράδυ!!!!!

Περιμένω να πάρουμε και τα ράφια και μετά θα σας βάλω φωτό!!!!!

Εβίτα και σε μας γίνεται χαμός ακόμα....άσε.... πιστεύω αύριο θα έχουμε συμαζευτεί.....μπας και στολίσουμε επιτέλους ;) υπομονή με τα κιλάκια, τι να κάνουμε λιγούρες είναι αυτές :lol::lol:

Εβάκι, το τσιμπήσαμε το σουβλάκι ε? :ymsmug:;)

εγώ όντως μέχρι τώρα καλά είμαι με τα κιλά, (για δίδυμα) αλλά να σου πω τους πρώτους μήνες είχα και τους εμετούς και είχα χάσει και κιλά........ έχουμε γίνει όλες ΣΟΥΖΙ (έβλεπα και εγώ Βλαχοπούλου) "ΣΟΥΖΙ ΤΡΩΣ ΚΑΙ ΨΕΥΔΕΣΕ" =))=))=)) πάντα γελάω με αυτό......αααα δεν σας είπα εγώ καμιά φορά τρώω κρυφά από τον άντρούλη μου κανά σοκολατάκι :lol::lol: γιατί μου φωνάζει (του είπαν ότι πρέπει να προσέχω πολύ ζάχαρη και το αλάτι και του έχει κολλήσει) και μου λέει ΡΕ ΚΙΚΗ ΠΑΛΙ ΤΡΩΩΣ??? :evil: 0

για την καμπύλη λογικά θα μου πει την Παρασκευή που θα πάω.....

Άντε όνειρα γλυκά κοιλουμπίτσες μου και τα λέμε το πρωί :-*:-*:-* πολλά πολλά φιλάκια!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ Κική τι μου θύμισες τώρα. Το καλοκαίρι μας είχαν φέρει κάτι παγωτίνια στο σπίτι και υποχέθηκα στον άντρα μου ότι πέρα από το πρώτο που έφαγα δε θα έτρωγα άλλα γιατί φοβομουνα την καμπύλη που θα έκανα σε λίγες μέρες. Κάποια στιγμή το βράδυ με έπιασε μια λιγούρα για παγωτό και επειδή ο άντρας μου ήταν μέσα στο υπνοδωμάτιο στον υπολογιστή, είπα να χτυπήσω ένα στα κρυφά. Την ώρα που ξεκίνησα να τρώω τον ακούω να έρχεται στην κουζίνα και το τρώω το παγωτίνι μονομιάς για να μη με καταλάβει. Βασικά δε το έφαγα αλλά το κατάπια! :lol: Το αποτέλεσμα, την επόμενη μέρα τα λαιμά μου ήταν χάλια και για ένα μήνα είχα έντονο βήχα με φλέμματα, που οδήγησαν σε πολλές συσπάσεις! Ξυνό μου βγήκε το κολοπαγωτίνι! Ο άντρας μου ακόμη με κοροϊδεύει! Από τότε δε θέλω να ακούσω για παγωτά. Είμαι βέβαια σίγουρη ότι μέχρι του χρόνου το καλοκαίρι θα τα έχω ξεχάσει όλα και μια χαρά θα τα τσακίζω! :D

Αχ κορίτσια εμένα σήμερα άρχισαν κάτι ψιλοπονάκια και από κάτω. Η μικρή βέβαια είναι αρκετά ψηλά ακόμη. Τόσο ψηλά μάλιστα που με πιέζει στα πλευρά, στο στομάχι και δε μπορώ να αναπνεύσω καλά. Ο ύπνος είναι ένα δράμα και τώρα ζορίζομαι να κάτσω στο τραπέζι και να φάω κανονικά. Ζορίζομαι να σκύψω για να βάλω την κουταλιά στο στόμα! Ξεφτύλα! Άσε που έχω γίνει τόσο τσαπατσούλα που όλα μου πέφτουν από τα χέρια, και όλο ζημιές είμαι. Το έχετε και εσείς ρε κορίτσια συτό; Αχ έχω γίνει πολύ γκρινιάρα τελευταία, γι' αυτό και σταματάω!

Καληνύχτα κορίτσια πάω να την πέσω! Φιλιά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και καλη εβδομάδα κοριτσάκια!!!!

Τι κάνετε;; Εγω καλύτερα, την Παρασκευη ήμουν χαλια αλλά από Σάββατο άρχισα να συνέρχομαι...

Η Γιωτούλα τι κάνει; Μάθατε κανένα νέο;; Λογικά σήμερα ή αύριο πρέπει να βγαίνει εε;; Αχ τι ωραίο συναίσθημα είναι αυτό να παίρνεις το μικράκι σου να το πας σπιτάκι.... Καλά μετά στο σπίτι είναι άλλη υπόθεση αλλά γενικά είναι μια τεράστια αλλαγή στη ζωή μας ;)

Φτιάχεντε βαλιτσούλες κορίτσια εε;; Εγώ δεν έχω κάνει τίποτα. Την άλλη εβδομάδα που βγαίνω σε αδεια θα τα ετοιμάσω ολα... :shock::shock: χαμός δηλαδή!!!!

Την Τετάρτη πάω και για το ντοπλερ και αυριο θα πάω να μου γράψει την άδεια ο γιατρός του ΙΚΑ.

Αντε κοντοζυγόνουμε όλες. Νιώθω οτι τα Χριστούγεννα είναι dead line για μένα και φαντάζομαι για όλες, μετά ξεκινάει η αντίστροφη μέτρηση... ;););)

Φιλάκια σε όλες κοιλουμπίτσες μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και ΝΑΙ επιτέλους μας ξανασύνδεσαν το ιντερνετ !!!

Γιωτούλα να σας ζήσει η κούκλα !!!!

Τι κάνετε όλες ? Πως είστε? Πωωωωωωωωπω έχω μείνει πολύ πίσω... μου λείψατε.

Φιλάκια σε όλες !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Ωορρηξία ξέρεις πότε έκανες όμως ακριβώς πότε εμφυτεύτηκε δεν το γνωριζεις. Εδώ σε εξωσωματική δεν το ξέρουμε. Εδώ με υπερήχους και στο πρώτο μου παιδί μετά την β επιπέδου καταλάβαμε ότι ήταν μεγαλύτερος 1 εβδ.  Κάνε λιγάκι υπομονή . Ξέρω πως νιώθεις αλλά σκέψου τίποτα δεν μπορείς να αλλάξεις παρά μόνο να οπλιστείτε με υπομονή
    • Αχ σαν νερό παίρνει ο καιρός.. ο χρόνος . Αχ και αυτός ο χρόνος. Όταν θηλαζω συνήθως έχω πιο ελευθερία 🤫🤫 όχι με τίποτα 3 , ξεκίνησα αντισυλληπτικά χάπια. Ο μικρός αποδεικνύεται θηρίο και εγώ μεγάλωσα για 3 😅 ο δε πρώτος έχει την ζήλια του λογικο αλλά τρελαίνεται για τον αδελφό του.  Εσύ πώς είσαι κοριτσάκι μου. Ξεχνάς τα δικά σου στηρίγματα.. εκεί βράχος δίπλα μου 
    • Ναι βρε συ... εννοειται δν επιλεγουμε εμεις...😊 απλα φευγαμε χθες απο τους κουμπαρους μας κ λεγαμε γ τα κουκουνια μας (εχουμε ξετρελαθει κ λογικο ειναι...) κ του ανεφερα οτι σκεφτομαι κι αυτο π παλευει να εξελιχθει κ του πηρε παραπανω χρονο. Κ γνκ ο αντρας μου αν δει εναν ανθρωπο πιο "αδυναμο" η "ντροπαλο" παντα τον στηριζει, ειναι ετσι σαν ανθρωπος, κ πανω εκει το ειπε..  Οσο γ την ετ, ναι μπορει να αναθαρρυσαμε κ να αφεθηκαμε, αλλα σιγουρα δν εχουμε "δεσει" κατι... ισα ισα, μεχρι τωρα νομιζαμε οτι εχουμε θεμα στη συλληψη (γτ περυσι ειχα παλινδρομη με κενο σακο π σημαινει οτι το εμβρυακι "διαλυθηκε" σε πολυ πρωιμο σταδιο) κ λογω του οτι δν ξερουμε τι φταιει τοσα χρονια π προσπαθουμε, φοβαμαι ολα τα σταδια... Ακομα κ θετικη χοριακη ν δω θα τρεμω.. γτ κ περυσι η χοριακη μου υπερδιπλασιαζοταν σε 48 ωρες κ δν ειδαμε ποτε λεκιθικο ασκο κ εμβρυικα στοιχεια στον 1ο υπερηχο....😢 (6+1 ημουν) Σε ευχαριστω πολυ. ❤️🥰 Μιλαμε τοσο καιρο κ ξερω οτι μου τα λες γ να ειμαι προετοιμασμενη για ολα!! Αλλωστε το εχουμε πει πολλες φορες οτι μετριες βλαστοκυστες εχουν δωσει υγιη μωρακια κ αριστες δυστυχως δν εχουν προχωρησει σε κυηση... Ειναι κι αυτο μια ενδειξη! Ας ελπισουμε οτι θα ειναι υπερ μας! 🙏
    • Ευχαριστω Γιαννα μου!!! ❤️ Να το χαιρεσαι το αντρακι σου!!! Να ειναι γερο κ καλοτυχο!!🙏💙🥰
    • Σώπα ρε!!!! Τι λες τώρα!!! Πάει ένας χρόνος.. Φτου φτου φτου φτου το παιδάκι!!! Μπράβο!! Πως πέρασε έτσι ο καιρός;;! Έλα βρε αγάπη, μπράβο!! Να τον χαίρεσαι!! Να τους χαίρεστε και τους δύο βασικά, υγιεστατους πάνω από όλα στη ζωή τους πάντα!!!  Δεν θες ένα ακόμα καλέ;; Μπορεί να έρθει και η κόρη επιτέλους;! 😝🤣🤣🤣 Όχι, πέρα από τη πλάκα, το ξέρω και μπράβο που συνεχίζεις να στηρίζεις τα κορίτσια! Απορώ που βρίσκεις το χρόνο βέβαια..!!! 😄😄  
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...