Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΩΡΑΚΙΑ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ 2012


Recommended Posts

καλημερουδια..

τι κανετε μανουλες?

μαρακι μου να τον χαιρεσαι τον αντρουλη σου!!!!! να στε παντα αγαπημενα και ευτυχισμενα με το καλο και το δευτερο σου παιδακι....

ησουν πολυ μικρουλα που τον εκανες τον γιο σου και ειναι ηδη 11 χρονων :o:o σε θαυμαζω παντως κοριτσακι μου... :D:D αχ τελεια ειναι που χετε τοσο μικρη διαφορα ηλικιας..δεν του χεις πει ομως ακομη για το μπεμπε? μηπως πρεπει σιγα σιγα να το μαθει?φοβαμαι οτι θα ζηλεψει αρκετα..τοσα χρονια ηταν μονος του ..θα του φανει καπως... και παλι να περασετε ομορφα σημερααααααα...

ελενα μου....τι κανεις κοριτσακι μου ?

χαρουλα μου....εχεις πολυ καλη πεθερα όντως...και εγω είμαι πολύ τυχερή...αυτη τη στιγμη που σας λέω ειναι σπιτι μας και επειδη ειμαι εγκυουλα και κρυωμενη..μου σκουπισε μου σφουγγαρισε και θα μου φτιαξει φαγητακι τα γεμιστα... :D:D:D(ερχεται δυο φορες την εβδομαδα και μας βοηθαει κρατωντας την λυδια αν ειναι αρρωστουλα....και μια μερα την κραταει η μανα μου)

την αγαπω και με αγαπα πολυ και δεν βαζει ποτεεεεεεεεεεεεεε λογια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ειναι πολυ γλυκια....

αλεξαντρα?

ξεχναω καμμια?

μακια σε οοοοοοοοοοοοολες....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 344
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ελενα επειδη εμενα δεν με ενδιέφερε καθόλου και τωρα δηλαδή δεν με ενδιαφέρει αντεξα.

ειναι ο λόγος που μαλώνουμε συνεχεια-εγω λέω εισαι αχαριστος γερά παιδιά να έχουμε και αυτός απαντάει γερα αλλά αγόρια!

delphine εσυ εισαι ετοιμη για παν ενδεχόμενο-εγω η αλήθεια ειναι τα εχω ολα αγοριστικα-οσο και να λες θα τα κανω ουδετερα μετα δεν μπορείς

καρολινακι φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

eyxaristo karolina!!tha tou to po tin paraskeyi mallon..meta tin ayxeniki.den nomizo na zilepsei giati otan ton rotousa an thelei aderfaki mou elege nai..alla agori na einai..emena i pethera den me pairnei oute til..den menoume sto idio meros alla tha mporouse na erthei na voithaei pou k pou..exei spiti dipla mas akrivos.se xorio menoume.ekso apo tin thessaloniki.i proin pethera mou itan k einai fantastiki..parolo pou xorisame me ton gio tis akoma kafe pinoume mazi k prosexei k ton gio mou opote xreiazete..eggonos tis einai.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσάκια!

πως πάνε οι κοιλίτσες? Μαρία να χαίρεσαι τον καλό σου.

Πω πω κι εγώ ανυπομονώ για την αυχενική. Εμένα ο καλός μου δεν έχει πρόβλημα το τι θα είναι αλλά πιστευω θέλει κοριτσάκι περισσότερο. Να σας πω την αλήθεια αν είναι κοριτσάκι θα ισορροπήσουμε κάπως γιατί η αδερφή μου έχει μία μπουμπού 19 μηνών και το Μάιο θα γεννήσει αγοράκι. Η νύφη μου έχει ένα αντράκι 14 μηνών και το Μάρτιο περιμένει ακόμη ένα. Οπότε αν εγώ δεν κάνω κόρη θα πήξουμε στο σώβρακο! χαχαχαααα

Εγώ πεθερά δεν έχω, αλλά ευτυχώς η μαμα μου και ο μπαμπάς μου είναι μάχιμοι. Τώρα πως θα τα καταφέρνουν με 5 εγγόνια από 0 έως 2 είναι άλλη υπόθεση

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Charoula se katalabainw! Alla egw pisteuw oti an tou kaneis ena koritsaki tha ksetrelathei kai as min to paradexetai twra! Emena o dikos mou koritsaki ithele, alla mou leei kai na min einai den pirazei to idio kanei, apla exei adinamia sta koritsakia! Tou aresei na paizei me paidakia kai na asxoleitai kai ton exw paratirisei kai egw oti me ta koritsakia exei mia idiaiteri sxesi! Pisteuw tha einai polu kalos mpampas.

Karolinaki ola kala! Kai esu tuxeri eisai me tin pethera!

Nai Delphine kai egw sumfwnw na tou to peis tou mikrou giati einai arketa megalos kai katalabainei. Kai oso gia tin pethera sou Delphine mou, einai na to exei o anthrwpos, esena min se stenaxwrei auto, oi ksenoi ksereis ti lene? What goes around comes around! Diladi oti kaneis se kapoion tha sou gurisei pisw...an boithiseis, tote apo kapou tha pareis kai esu boitheia kai as min einai apto idio atomo. kai to antistrofo, diladi an kaneis kako se kapoion tha sou gurisei pisw apo kapou. Egw an einai kapoios etsi den dinw simasia....sta lew auta giati kai egw exw mia tetoia antimetopisi apo kapoion pou den thelw na dieukrinisw ti mou einai giati mporei kai na tuxei na mpei sto postaki, alla se katalabainw. Apla tous agnoeis kai esu kai sunexizeis ti zwh sou san na min uparxoun!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα κοριτσακια, χαιρομαι που με αναζητησατε! ειμαι καλά, απλα έπεσε πολυ δουλεια τις 3 τελευταιες μερες!σημερα το απόγευμα στολίζω το σπιτακι!!!!!!!

στην αυχενικη αν ειναι καλος ο γιατρος, ο υπερηχος και το μπεμπε σε καλή θέση τοτε το φυλο φαινεται! για να δούμε!εχω αγωνία να άνε ολα καλα τη δευτερα στην αυχενικη!εγω ειμαι λιονταρίνα στο ζώδιο!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια καλησπερα,βλεπω μαζευτηκαμε πολλες εγκυουλες με καλοκαιρινα μωρακια και χαιρομαι πολυ γι'αυτο.Εμεις θα παμε την Παρασκευη για αυχενικη και ο αντρας μου πιστευει οτι ειναι κοριτσι αλλα εγω λεω ενα γερο μωρακι να εχουμε και φτανει και περισσευει.Απο βοηθεια εχω ευτυχως την μανουλα μου που αν της ζητησω κατι θα τρεξει,η πεθερα μου ειναι αλλου παπα ευαγγελιο την μια μεσα στο χαμογελο καιτην αλλη μεσα στα μουτρα,οποτε δεν ασχολουμε μαζι της.

Αυτα για την ωρα και τα λεμε με περισσοτερα νεα απο την Παρασκευη...φιλια σε ολες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λοιπον αφου ταισα τη κοκοπικενα τωρα μπορω με τη ησυχια μου να σας διαβασω και να σας γραψω (θα φτιαξω και ενα καφεδακι και ειμαι μια χαρα).

η πεθερα μου μενει 15λεπτα με τα ποδια απο το σπιτι μου και η μαμα και ο μπαμπας μου (ειναι και οι δυο μου γονεις εδω οπως και ο αδελφος μου με τη νυφη μου) μενουν σε χωριο περιπου 1:30 με το αυτοκινητο. σας πληροφορω οτι τη μανα μου τη βλεπω πιο συχνα απ'οτι την πεθερα μου και εκτος οτι φετος δεν θα φυγουν για γιορτες πανω επειδη δεν ειμαι καλα και μου κρατανε τη σαντυ για τρεις τεσσερις μερες. φανταστειτε περσυ οταν εγινε 2 μηνων η σαντυ εγω επεστρεψα δουλεια και ετσι την εβλεπε ο μπαμπας της το απογευμα (αυτος πρωι εγω βραδυ) και ομως δεν ηρθε ποτε να βοηθησει το παιδι της και μετα το εγγονι της. φετος αν και τη μικρη την ειχα παιδικο καποιες φορες δουλευα και βραδυ ετσι και εγω σα καλη νυφη (οχι οποτε εχουν αναγκη τον αντρα μου να τρεχουν αλλα δεν μπορουν να του φυλαξουν το παιδι για 3ωρες) μολις σχολαγε απο το παιδικο τους την πηγαινα, την κοιμιζα και το βραδακι πηγαινε ο μπαμπας της και την επερνε και την εφερνε σπιτι για μπανακι και νανι. και ετσι και ο πατερας της ξεκουραζοταν λιγο μετα τη δουλεια. φετος μολις γεννησω θα επιστρεψω μολις ληξει η αδεια στη δουλεια παλι και θα δουλευω βραδυ για να βολευτουμε και με τα δυο παιδια, να δω θα ερχονται να περνουν τη σαντυ???

οταν ακουσαμε τη καρδια της σαντυς ο αντρας μου ειπε "εγω κοριτσι σου φυτεψα, εσυ κανε ονειρα οτι ειναι αγορι" και επεμενε μεχρι το 4ο οπου και το επιβεβαιωσαμε. τωρα που τον ρωταω δεν μου λεει απλως το ονομασε ηδη "ο κολοκυθας", ενω η σαντυ ειναι η κυρια κοκοπικου. οσο για το δωματιο αν και οι τοιχοι, οι κουρτινες και τα αυτοκολλητα ειναι ροζ ολα τα επιπλα ειναι καφε ουδετερα και η κουνια καφε και εχει ενα αγορακι και ενα κοριτσακι για ζωγραφια. αν ειναι αγορι (εγω θελω σα τρελη αγορι) απλως θα κανουμε χοντρες ριγες μπλε σε ολο το δωματιο, και θα φτιαξω μια γωνια μονο ροζ με τα αυτοκολλητα της και τις αμαξες και τους καθρεφτες της και μια γωνια μπλε με τα αυτοκινητακια του!!! οποια θελει ας μπει στο προφιλ μου να δει το "πριγκιπικο" δωματιο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalimera koritsia!! Kalo mina!! Autos o minas tha einai gia oles mas enas polu wraios minas giati ektos oti erxontai oi giortes (kai ta wraia fagita), tha stamatisoun gia tis pio polles mas siga siga kai oi anagoules (elpizoume) kai tha kanoume kai tis auxenikes mas kai isws mathoume kai to fulo tou mwrou mas(me ekseresi to Karolinaki mas pou ta exei mathei idi)!!! Makari ola na mas pane kala!!

Veta kai Delphine kali epituxia aurio stis auxenikes sas!! Perimenoume me agwnia ta nea sas!!

Oso gia auta pou leme gia petherika...egw lew, kala eimai, makria kai agapimeni!! xaxa

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Aleka pws mpainw sto profil sou? Eimai sigouri oti einai polu eukolo kai apla den to briskw!

Kikitsa kata ti gnwmi mou ta liontarakia einai ena apta wraia zwdia!! Polu kalokarda plasmata! kai zwdio tis fwtias episis!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera koritsia!!!k kalo mina!!!!!!!!!! eyxaristoume gia tis eyxes gia ayrio!!ola kala na pane..k ego xtes irthe o andras mou apo athina stolisame to dentro k to spiti genika k to vradu eixame kosmo mexri tis 1:30 gia tin giorti tou..perasame polu oraia,alla den katalava pos epesa sto krevati apo tin kourasi!!den ksero koritsia eseis,alla kourazomai polu eykola.laxaniazo..leo pou na megalosei kiolas i koilia..einai triorofo to spiti k otan kano douleies einai marturio..den exo k tin mama mou edo..massalia einai.kala oso gia tin pethera eipame..makria k agapimeni..to (agapimeni tropos tou legein)..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοπελιες μου!!!!!!!

τι μου κανετε?

σημερα εχω το εμβολιακι της λυδιας μου..χουζουρευω σπιτακι ...μαμυδοχαζευω ;););) και σ ελιγακι παω να κανω μαμ γεμιστα...σλουρππ...

αντε καλο μηνα να χουμε και να μαθετε ολες οι μανουλες το φυλο των μπεμπε σας!!!!!!!!!!!

απο δευτερα τα κεφαλια μεσα παλι παω στην δουλεια.. :(:( τελειωσε η βδομαδα που χα αναρρωτικη με τραχειο βροχιτιδα..και μου αρεσε το σπιτινγκ χαζινγκ ..κολοβαρεμα κοινως :lol::lol::lol:

μακια σεολες...

βετα

ελενα

αλεκα

ματκα

κικιτσα

μαρακι σου στειλα πμ ;);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalisperaaaaaaaa!!!pos mpaineis sta profil?pou prepei na pas?karolina kanate to emvolio?ante siderenia kiolas!!!perastika na einai..emeis molis teleiosame to eksoteriko stolisma!!evala k stous treis orofous fotakia k sta elata !!!ola ekso vgaino k ta xazeyo!!!einai teleia ta xristougenna!!epitelous eftase i mera i ayriani..to mesimeri tha exoume ta nea mas!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ap' oti katalaba prepei na gineis filos me to allo atomo prwta kai meta mporeis na deis to profil tou kai tis photo tou Delphine!

Ante Delphine aurio perimenoume nea sou! Exw pragmatika polu agwnia les kai tin kanw egw tin eksetasi!!!

Mallon einai epidi den kserw oute ti akribws kaneis kai einai san na perimenw na mou peite eseis pou tha tin kanete!!

Wraia ta fwtakia kai o stolismos twn spitiwn!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κουκλες...

γυρισαμε πριν ωρα...παει και το αντιγριπικο επιτελους το καναμε... :D:D:D και η δολια ηταν αυπνη μετα το σταθμο που αποκοιμηθηκε πανω στην αγκαλια του μπαμπα της...και λυπομουν να την ξυπνησω..

μαρακι μου με το καλο κοριτσαρα μου αυριο...περιμενουμε νεα σου!!!!!!!!

φιλια σε ολα τα υπολοιπα κοριτσια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nai ontos einai oraia ta fotakia!!k ego exo polu agonia..to kalo einai oti einai to proi k opote me to pou tha ksupniso tha fao k tha pame na doume to nini!!alitheia ..stin ayxeniki pou ginete i eksetasi?apo kato i apo tin koilia?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναμαι και εγω εκανα το μπανακι μου, κοιμησα και το μωρακι μου και σας διαβαζω!!!

καρολινακι καλα τρελα το "σπιτινγκ και χαζινγκ" αφου το διαβαζα και γελαγα. και εμεις καναμε το αντιγριπικο αν και ο γιατρος δεν ηθελε να το κανουμε, ο παιδικος το ζηταγε... αντε καλη δυναμη αυριο στη δουλεια!

ελενα μου τα αυτοκολλητα τα παραγγειλα μεσω νετ απο τη σελιδα www.perfectparty.gr αλλα και πολυ ωραια εχει το www.cosycorner.gr

ολος ο σχεδιασμος του δωματιου και η διακοσμηση φυσικα εγινε απο εμενα απλως ο αντρας μου εκανε τις γυψοσανιδςε, χρωμα και το πατωμα (αλλα μη φανταστεις εγω πηγαινα στο μαγαζι με τα υλικα και τα χρωματα που ηθελε για να μου τα βαζουνε στο αυτοκινητο και να με εξυπηρετουνε πρωτη - αντρες σου λεει μετα). οσο για το φυλο κρατα μια πισινη ετσι για σιγουρια!!! δεν ειναι τιποτα η αυχενικη υπερηχος ειναι απλως ο γιατρος εκτος απο τις μετρησεις υψος, βαρος, χτυποι καρδιας βλεπει και το ρινικο οστο και κατι αλλα. μετα που θα κανεις αιμα ειναι για το συνδρομο νταουν

βρε μαρακι απο δω και περα μονο στη κοιλια γινονται ολοι οι υπερηχοι!!! αντε αυριο θα περιμενουμε με ανυπομονησια τα νεα σου

σημερα κοριτσια πηγα και πηρα τις απαντησεις απο το ικα και απο το μικροβιολογικο εργαστηριο. λοιπον τις πληρωσα 80ευρω περνω αποδειξη και κατευθινομαι για το ικα για να παρω τις απαντησεις απο τη γενικη αιματος και ουρων και να καταθεσω την αποδειξη για να παρω λεφτα πισω. περνω τις απαντησεις και παω στις παροχες και μου λενε "στον υπολογιστη φαινεται οτι μενεις σε χωριο θα πρεπει να πας στο εκει τοπικο ικα" και εγω να τους λεω στη πολη της ροδου μενω απλως αυτη η διευθυνση εμενα οταν πρωτοασφαλιστηκα. με διωχνει η υπαλληλος και μου λεει να παω να φερω λογαριασμο που να αναγραφεται το ονομα μου και να χτυπιεμαι και να της λεω οτι δεν εχω λογαριασμο ολα ειναι στο ονομα του συζυγου μου και γυρναω και της λεω "μονο το συμβολαιο του σπιτιου εχω το θες?" μου λεει φερτο. πηγαινω σπιτι (το σπιτι μου ειναι κανενα 10λεπτο απο το ικα) και ξαναγυρναω στο ικα και αφου διαβαζει το συμβολαιο - αστε που βρισκω στα βιβλιαρια μου το αποκομμα που μας δωσανε οταν κανανε απογραφη- το ειδε και αυτο και με στελνει στο μητρωο για να περαστει στο βιβλιαριο μου ο αριθμος τραπεζης. παω κατω μακελειο. μου τα κανει το μητρωο και λεω μιας και ειμαι εδω να μου ανανεωσουν τα βιβλιαρια και περνω μια ωραια απαντηση "οχι το ιανουαριο να ερθετε αφου ληγει το βιβλιαριο σας φεβρουαριο, γιατι ακομη δεν ξερουμε εσας απο το παλιο ταμειο πως θα τα ανανεωσουμε" συγνωμη για τη λεξη αλλα πιπες μπλε αφου ρε φιλε εχω πλεον βιβλιαριο ικα. τελος παντων ξαναπαω παροχες και μου ετοιμαζουν τα χαρτια με αποτελεσμα περνω 43ευρω απο το ικα απο τα 80ευρω που πληρωσα αλλα γιατι να τους τα χαρισω???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Aleka!!!! xaxaxa mou arese h ekfrasi sou...kai liga les!!! Ase me to Ika einai dramatiki h katastasi! Eutuxws pou emena tis perisoteres fores paei o antras mou kai einai eksikiwmenos me tis ipiresies, apla kathe fora pou paei sto Ika gurizei me neura! Emas den mas edwsan katholou lefta, mas eipan oti tha mas ta baloun se trapeziko logariasmo meta apo ena mina! Telos pantwn ase giati kai mono pou to skeftomai to ika ekneurizomai. Pira na kleisw rantebou me endokrinologo kai mou eipan einai kleismenos kai na ksanaparw to Genari!!

Euxaristw kai gia to allo site, molis mathw to fulo sigoura tha parageilw kai egw, mou aresan para polu tis koris sou! Kai h diakosmisi pou exeis kanei einai polu wraia!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι και εμενα σε λογαριασμο θα τα βαλουνε "μετα τις 15δεκεμβρη". ο αντρας μου στελνει εμενα στις υπηρεσιες γιατι αυτος τσακωνεται ενω εγω εχω γαιδουρινη υπομονη. ενδοκρινολογο εγω τσεκαρα (πηγαινω σε εξωτερικο λογω που εχω και εγω και η μικρη μου υποθυροειδη και πρεπει να ελεγχομαστε συνεχεια). και μην αγχωνεσαι ολα καλα θα σου πανε και εσενα και στο μωρακι σου θα σε βοηθησουμε εμεις σε ολες σου τις αποριες. εγω για το μονο που αγχωνομαι ειναι αν θα αντεξουν τα νευρα μου και για τα δυο!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τσα και απο μενα...

καλημερα κοριτσια..

τι κανετε?

σημερα θα χουμε πιθανο φυλο δυο μωρουλινίων!???????αντε με το καλο μαρακι και βετα!!!!!!!!!! :D:D:D:D περιμενουμε νεα σας...ολα να ναι τελειααααααααααααααααααααααααααα.......

ελενα..

αλεκα..

χαρουλα...

και υπολοιπες ..ξεχναω ονοματα :oops::oops::oops:

επιτελους εβαλα τικερακι.. :D:D:D απλα ειναι νομιζω μια εβδομαδα πιο μπροστα...αλλα δεν πειραζει..ουτως η αλλως μαλλον θα γεννησω κατα τα μεσα μαιου..λογω ενδοκολπικου κιρσου που εχω...

κοιμηθηκα παλι αργα σπιτινγκ χαζινγκ πααααλι... :lol::lol::lol: και ειμαι σαν κουδουνι τωρα..αφου ειμαι ετοιμη να κοιμηθω σχεδον πανω στο λαπιτοπι..

ουφ παλι απο δευτερα δουλεια..ειχα καλομαθει σπιτακι μουυυυυυυυυυυυ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Karolinaki kalimera!

Mprabo ta kataferes me to tikeraki! An eisai mia ebdomada pio mprosta ksana kane klick ekei kai ftiakse to, etsi tha blepeis kathe bdomada kai poso eisai akribws alla kai pws allazei to mwro sou!!

Aleka mpika sta site, polu wraia pragmata exei! Tha ithela na brw kai alla site mipws kai parw kai diafora epipla, oxi twra toso nwris, alla etsi gia na parw kai mia idea. Edw ta magazia einai panakriba. Den kserw bebaia an einai kalitera na ta parw apo to internet. Eseis pou ta exete idi parei kai kserete, apo pou na arxisw na koitaw?? Kanena kalo site?? Kala gia esas pou menete Athina h Thess den to suzitaw, sigoura exete apires epiloges apo magazia! Emeis exoume liga magazia kai etsi peftei polu ekmetaleusi stis times giati den uparxei antagwnismos!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalispera koritsiaa!!!!!telos i ayxeniki!!!!ola para polu kala..10 sta 10 teleio to moraki mas..mono to aima tha perimenoume mexri tin alli paraskeyi..kaiiiiiiiiiiiiiiiii.......................80tis 100 koritsi!!!!!!!o andras mou stenaxorethike i alitheia einai..agori perimene na akousi!! :( alla mas eipe na min to desoume kompo..ton allo mina tha pame k tha mas pei 100 tis 100 ti tha einai..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Μαγική!!! Φυσικά κ υπάρχει κούραση αλλά είναι απόλαυση τα άτιμα!!! Έχουν ο ένας τον άλλον κ παίζουν μεταξύ τους όποτε υπάρχουν κάποιες στιγμές ηρεμίας (αν δεν μαλώνουν για το ίδιο παιχνίδι🤣🤣🤣) Κλαίμε από τα γέλια με τις συζητήσεις τους!!!  Όταν αισθανθείς έτοιμη κ ψυχικά κ σωματικά θα βάλεις μπρος. Κ αν δεν θέλεις δε θα το κανεις!! Εσυ να είσαι καλά για να είναι κ το παιδάκι σου καλά!!
    • Άντε ωραία μεγαλώνει το μωρακι σας 😊 Ααα αρα κολπικά στο έβγαλε και μεγαλύτερο μια χαρα ειναι κορίτσι μου μην το σκεφτεσαι καθόλου όλα είναι οκ αφού το λέει και η γιατρό σου  Το παρτυ για το φύλο ποτε σκέφτεσαι να το κανείς ; Μετά την β επιπέδου ;   
    • Ήθελα να αποθηλασω φυσικά... Το έκανα παρά πολύ αργά για να μην τη πατήσω αλλά κουράστηκα πολύ τις τελευταίες μέρες και μείωσα τις αντλήσεις πολύ... Οπότε την πάτησα.... Πονάει πολύ, νιώθω ερείπιο.  Εμένα έχει και πάνω και κάτω δόντια - σωστό κουνέλι δηλ. 🤣 Αλλά η γκρίνια δε φεύγει ποτέ 🤣 αγκαλίτσα και παιχνίδι μαζί αλλιώς γίνεται χαμός! Βρήκατε βρεφονηπιακό;  Εγώ δεν ανυπομονώ να γυρίσω στη δουλειά να είμαι ειλικρινής αλλά ξέρω πως όταν επιστρέψω θα νιώσω καλά... Παράνοια η κατάσταση.
    • Ξέρω ότι πρέπει να το δω σίγουρα απλά δεν μπορω να πάω αυτήν την βδομαδα με το καλο  που θα γυρίσω θα ψαξω να βρω γιατρό γιατί ξέρεις εδώ στο χωριό δεν έχει κιολας όποτε δεν είναι τόσο εύκολο να πω πετάγομαι παω σε έναν ενδοκρινολόγο, πρέπει κάνω ολόκληρο ταξίδι... αν ήμουν στο πρώτο τρίμηνο σίγουρα δεν θα το άφηνα καθόλου.. ευχαριστώ κορίτσι μου 🥰
    • Καλησπέρα, ο γιατρός σε προετοιμάζει για το χειρότερο και καλά κάνει αππ τη μια αλλα εμεις ελπίζουμε για το καλύτερο, οπότε με πίστη προχώρα!! Ο γυναικολόγος μου οταν ξεκίνησα για πρώτη φορά την εξωσωματικη πριν τρια χρόνια μου είπε τη σήμερον ημέρα αν θες να κανεις παιδί θα κανεις! Αυτο συνεπάγεται βέβαια να έχεις και καποια χρήματα θα συμπληρώσω εγω! Εύχομαι οτι καλύτερο μεσα απο την καρδιά μου 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...