Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πλεκτές χειροποίητες δημιουργίες με βελονάκι


Recommended Posts

Καλησπέρα. Ονομάζομαι Μαρία και πρόσφατα έφτιαξα το δικό μου blog με πλεκτές χειροποίητες δημιουργίες με βελονάκι για ό,τι μπορείτε να φανταστείτε: πλεκτά σκουφάκια, κασκόλ, κουβερτούλες, κορδέλες για τα μαλλιά, τσάντες, παπουτσάκια, σουβέρ, χριστουγεννιάτικα στολίδια...

Είμαι στην αρχή και συνέχεια θα προσθέτω καινούργια πράγματα. Εύχομαι να σας αρέσουν! :)

http://crochetbymary.blogspot.com/

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα χαζεψα τις δημιουργιες σου και θελω να σε ρωτησω κατι. μηπως φτιαχνεις μαξιλαρακια για μωρα (τη θηκη εννοω) με το Χριστο??? μου ειχαν φτιαξει στη κορη μου την Παναγια αλλα ηταν κεντημα και ειπα τωρα για το δευτερο να κανω κατι διαφορετικο. Σε ευχαριστω πολυ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα alekagala. Δυστυχώς δεν γνωρίζω πως να κάνω αυτό που μου ζητάς. Ελπίζω να μπορέσεις να το βρεις και να αποκτήσεις τελικά αυτό που θέλεις για το μωράκι σου. Να 'σαι καλά και καλά αποτελέσματα στην αυχενική σου διαφάνεια :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλώς σας βρήκα newagemama. Μπήκα και εγώ στο blog σου και μόνο από τις φωτογραφίες έχασα το μυαλό μου. Είναι πανέμορφες και φαίνεται ότι το δουλεύεις με μεράκι. Με τον καιρό θα διαβάσω και όλα άρθρα σου :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 1 year later...

Καλησπέρα και καλές γιορτές!

Έχουν προστεθεί διάφορα πλεκτά κοσμήματα, όμορφα δώρα για τους αγαπημένους σας ή τον εαυτό σας ;)

http://crochetbymary.blogspot.com/

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...