Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ ΜΑΡΤΙΟΥ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2011 ΕΛΑΤ ΝΤ ΛΕΜ Ν13


Recommended Posts

Κοριτσια ψοφησα.....μαραθωνιος σημερα....ανα μια ωρα και καμια φορα λιγοτερο η φραουλιτσα θελει μαμ......καμια φορα νομιζω οτι τα εχει για πιπιλα..την εκατσα τη βαρκα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 909
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

kalispera koritsakia!

ti m kanete?

molis irthame twra ap to giatro!ola kala!DOXA TO THEO KAI THN PANAGIA i mpempa einai mia xara!Mikroula tha nai sigoura!simera einai 2kg!m eipe exoume akoma 3 vdomades gia tin programmatismeni kaisariki p valame ara tha xei valei 500-600 gr!m eipe osa mwrakia kai na kanw tha to xw na kanw mikra mwrakia kai na mi stenaxwriemai gi auto!den exoun sxesi ta kg m eipe t mwrou oso na parei tis vdomades tis kanonika!m leei gennise proxtes mia kopela stis 37 vdomades ena mwraki 1900 gr ugiestato kai mia alli stis idies vdomades 3,500 gr kai auto xreiastike thermokoitida giati eixe kapoio provlima!

tha paw paraskeui gia kardiotokografo kai xana triti pali gia kardiotokografo na katagrafoume tous palmous klp kai tin alli pempti tha pame na mas xanadei!

giwtaki m mia xara i mpempa sas!teleia ta kilakia tis!bravo koritsi m!

lenaki dineis tharros se oles mas gia ton thilasmo!

anastasoula m min m agxwnesai kai ola kala tha pane!kane upomoni twra p nai o prwtos kairos!

anna maria tha egkainiaseis auto to postaki me ti diki s genna!

ludia m i ekplixoula kala einai?

filakia se oles tis upoloipes koritsia m!

O THEOS KAI H PANAGIA MAZI MAS!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μια χαρά γκιρλ μου το κοριτσάκι σου....τί καλά....είδες που αγχωνόσουν?.....όλα θα πάνε μια χαρά.....;).....πολλά φιλάκια...;)

εγώ εδώ, προσπαθώ να γράψω αλλά δεν μπορώ....είμαι πολύ κουρασμένη και τα νεύρα μου είναι τσατάλια....δεν αντεχω άλλο...θέλω να σταματήσω....ουφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας και πάλι!

Αναστασία, είναι πολύ μικρή ακόμα η φραουλίτσα, σιγά σιγά θα βρείτε τους ρυθμούς σας! Εμένα η μάνα μου θήλαζε, αποκοιμιόμουν, με ξυπνούσε, θήλαζα, και όταν τελείωνε το ένα γεύμα, ερχόταν η ώρα για το επόμενο! Μην απελπίζεσαι, είναι αρχή ακόμα! Σκέψου ότι η φραουλίτσα τόσο καιρό ήταν μέσα σε ένα σακουλάκι και δεν ξέρει να κάνει τίποτα! Μαθαίνει, και μαζί της μαθαίνεις κι εσύ!!!

Λυδία, κουράγιο... Πες στους πελάτες σου να πάνε από μόνοι τους στη φυλακή, γιατί δεν αντέχεις άλλο! Σιγά μωρέ, δεν έγινε και τίποτα! Θα κάθονται και θα τους ταΐζει το ελληνικό κράτος, τι άλλο θέλουν;

Βάσω, μια χαρά, είδες που αγχωνόσουν;

Ωχ, κλείνω, γιατί ήρθε και με διώχνει... :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

φιλεναδεςς γεια σαςςς Βανεσακιιι να σου ζησειιιι αντε βγηκε επιτελουςςς...ρε κοριτσια δεν μπορωω να αλλαξω τη λιστα δεν μπαινει με τπτ στο signature....Αννα Μαρια ακομα εδωωωω..χιχι δεν θυμαμαι μωρε οσα διαβασα και συγνωμη αλλα θελω να πω για την Αναστασια κια την Αγγελικη...λοιπον Αναστασια..μην ξαναδωσεις ξενο κοριτσακι μου να θες να θηλασεις..δεν ειναι μονο οτι θα μειωθεο το γαλα..γιατι οσο περισσοτερο θηλαζεις τοσο περισσοτερο βγαζει..αλλα επισης μαθαινει στο ευκολο και θα βαριεται μετα να θηλασει που θελει και πολυ προσπαθεια...θυμαμαι τον πρωτο καιρο η μικρη μου επινε και κοκκινιζε απο την κουραση και επεφτε ξερη..ετρωγε για μιση ωρα με 45 λεπτα...αν εσενα θελει στηθος πριν τη 1 ωρα τοτε νομιζω οτι το θελει για πιπιλα...εγω κοριτσια την πιεσα να πρει πιπιλαα..εκανε αναγουλα εφτυνε..τπτ εγω ξανα ξανα κια την κραταγα στο στομα οσο αντεχε..λενε μεχρι να αιδρεωθει η γαλουχια να μην δινεις,εγω λεω πως μεχρι να γινει αυτο το μωρο εχει μαθει στο στηθος..εμενα η πιπιλα δεν δημιουργησε προβλημσ πχ να μην φαει γιατι εχει πιπιλα..πρωτον αμα κοιμηθει την φτυνει και δευτερον μολις πεινασει ουρλιαζει...τι να της κανει η πιπιλα...θελει πολυ υπομονη και ολα θα φτιαξουν και το λεω εγω που παιδευτικα πολυ γιατι οπως εχω πει δεν εχω θηλες και περασα πολυ αιμα δακρυα και ιδρωτα..το πρωτο που παντα ερχεται στο μυαλο ολων μας αμα κλαιει ειναι...μηπως δεν εχω γαλα...ενα θα σας πω..οσο τρωει εχει...γιατι να μμην εχει...στην Αφρικη που δεν τρωνε κιολας πως θηλαζουν ολη μερα??εγω αμα εχω αμφιβολια καμια φορα γιατι ειναι κατι που δεν αποφευγεις αφου δεν ξερεις ποσο τρωει..απλα δινω και το αλλο στηθος για συγουρα,καλυτερα να φαει και απο τα 2 παρα να μπω στον πειρασμο να δωσω ξενο..εφτασα με πολυ κοπο εδω και ειναι κριμα..πλεον σας λεω ειναι ρουτινα τρωει γρηγορα..παω και μαγαζι τωρα και τρωει και 2 γευματα εκει...τρωμε παντου με λιγα λογια...Αναστασια μου προσπαθεια μεγαλη..οσο για τον ικτερο και εμενσα ειχε ο Χριστοφορος και τον ειχαν στην λαμπα και ολο κοιμοτανε και δεν ετρωγε...μετα πηγαμε σπιτι και μου λεει η γιατρος ηλιο ηλιο πολυ..η μικρη εκανε και αυτη οχι ομως τοσο να μπει στην λαμπα..ηξερα ομως και στο σπιτι την εβαζα διπλα στην μπαλκονοπορτα για τον ηλιο...Αναστασιααα δωσε πιπιλα ας μην την θελει...εγω λεω να δωσειες να ηρεμισεις και εγω τη βαζω στο σλινκ και κανω δουλειες ειδικα τωρα στο μαγαζι που εχει πεσει γενικη ανασκαταταξη μιας και ολο το καλοκαιρι δεν μπορουσα να το κανω...σλινκ και υπνοςς αυτααα..Αννα Μαρια γεννησεςς??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Hello........

βασουλα μπραβο πολυ χαρηκα με τα νεα σας......σημασια εχει να γεννιουνται γερα τα μωρακια...τα κιλα θα τα παρουν μια και καλη........σορυ που ρωταω αλλα γιατι θα κανεις καισαρικη.....δεν θυμαμαι αν το εχεις αναφερει ξανα....

αννα μαρια πως πανε τα πονακια;;;;εγω εχω παρολο τα μποσκοπαν....και σημερα παλι εχω διαρροιες..αμαν πια.....

κισκα φιλιαααα...

που ειστε οι αλλες;;;;;;

η νια τι κανει;;;εχει καμοια νεα της;;;λογικα σημερα πρεπει να γυρισε στο σπιτι της......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιώτα, λίγα πράγματα...

Θα ξαναπάω αύριο για πίεση και ούρα στην κλινική, και μάλλον θα ξανακάνω καρδιοτοκογράφο, να δούμε τι θα δείξει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ε ρε γαμωτο τι κανω λαθος κ δεν ανοιγουν οι σελιδες που βαζω???

αναστασακο αυτοειναι το σαιτ του γιατρου

http://pediatros-thes.gr/%CE%B8%CE%B7%C ... %BF%CF%8D/

κ αυτο ειναι το γκρουπ

https://www.facebook.com/groups/278766877115/

μπορεις να τον ρωτας οτι αποριες εχεις ειναι παιδιατρος κ συμβουλος θηλασμου κ ειναι πολυ εξυπηρετικος

μπορει να μην το εχει για πιπιλα το στηθος σου, ειναι πολυ μικρη ακομα, γεννηθηκε κ μικρουλα.. θα δυσκολευεται να θηλασει, θα τραβαι πιο λιγο γαλα, κουραζεται ευκολα κ κοιμαται.. μετα το χωνευει (το μητρικο ειναι κ πιο ευκολοχωνευτο απο το ξενο) κ μετα ξυπναει παλι φορτσατη!!!

μπουρεκαρα μου 2800!!! τελεια η μπουμπου!!!

κ 2 διαστολη, μαλακος τραχηλος... θα τη φας λαχανο την αννα μαρια1!!!!!!

ολα καλα ευχομαι να πανε κοριτσαρα!! κ το αιμα που εδωσαν οι δικοι σου να ειναι αχρειαστο!

τα αλλα σε ποια εβδ τα ειχες γεννησει?

αχ ασε... κ εμενα ο αναστασης λιγο μετα τα 1.5 εκοψε τα βραδινα ξυπνηματα.. δραμα

ρεσυ δεν ηξερα οτι ειχες περασει τοσο ζορια!!!!! :shock:

αννα μαρια κοιτα, αν νιωσεις κατι αναμεσα στα ποδια σου μαλλον θα ιεναι το κεφαλι του ανδρεα!!!

αντε κοπελιαααααααααααα

ρε μαρακια μπραβο πολυ χαιρομαι να σε διαβαζω σε καλη διαθεση!!!

μακαρι καλ να τα καταφερω κ εγω ετσι..

κ οσο περναει ο καιρος θα τα πατε οοολο κ πιο καλα!!

λυδια με γεια το μαλλι!

μην αγχωνεσαι καλε για το θηλασμο, ολα γινονται!

αγγελικουλα πραγματικα χαιρομαι πολυ αν σας βοηθαω!!!

ουτε εγω στον ανασταση ειχα βοηθεια, ουτε εψαχνα, τιποτα.. μονο ο αντρας μου με στηριζε κ οι δικοι μου ολο μου ελεγαν να του δωσω ξενο, κανενας δε με στηριζε κ ειχα ζοριστει πολυ..

λπιζω αυτη τη φορα να ειναι καλυτερα τα πραγματα..

θα δεις οτι σε λιγο καιρο (εμενα πηρε 2.5 μηνες στον ανασταση) που θα εδραιωθει η γαλουχια σου θα εισαι κ εσυ πιο ηρεμη πιο σιγουρη για τον εαυτο σου κ θα ιεναι ολα πολυ καλυτερα

κανε λιιιιιιγο υπομονη ακομα κοριτσακι!! μετα θα πετας το βυζο εξω κ καθαρισες! θα τρωει κ πιο γρηγορα πιο αποτελεσματικα θα κοιμαται περισσοτερο κ οταν θα ειναι ξυπνιος θα σας κανει γελακια γκριματσουλες κ θα λιωωωωωωωωωωωωωωνετε!

γκερλ μια χαρα το κοριτσακι σου!! ολα θα ιεναι τελειααααα!!!!!!!

αχ θα βγαζεις κορμια εσυ!!!

κισκαααααααα φιλακια κοριτσακι!!

νομιζω οτι το θεμα με την πιπιλα ειναι υποκειμενικο, η φραουλιτσα γεννθηκε μολις 2300 κ αν παρει πιπιλα μπορει να χανει γευματα.. εμενα η αποψη μου ειανι να κανει υπομονη

πηρε σημερα τις εξετασεις μου καλε μια χαρα την εγαλα σε αυτη την εγκυμοσυνη!!

ερυθρα σδηρος κλπ ολα μια χαρα!!

ουτε ενα συμπληρωμα!!

κ αυριο θα δουμε το μπεμπαροοοοοοοοοο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λενα μου εμενα γεννηθικε 2600 και εφτασε 2200 οταν αντι να καταπινει απλα κουναει το στομα πιπιλα ειναι..αυτο πρεπει να δει για να καταλαβει..παντως ακομα και εγω που δινω πιπιλα...παλι κολλημενη πανω μου ειναι...οσο για το θηλαστρο...τωρα το θυμηθικα...δεν βγαζει το θηλαστρο την πραγματικη ποσοτητα...ποσες φορες της εδωσα απο το θηλαστρο και μετα την εβαλα στο ιδιο στηθος που εβγαλα και συνεχισε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εύη, σκάιπ δεν έχω, γιατί όταν είχα βάλει, είχα δηλώσει τοποθεσία Κύπρος, και μου έστελναν όλα τα μηνύματα στα τούρκικα. Ρε τι μέιλ διαμαρτυρίας τους έστελνα, τι μηνύματα και τους εξηγούσα την κατάσταση, τίποτα. Εκεί αυτοί. Οπότε, τα πήρα και το έβγαλα απ' τον υπολογιστή.

Λένα, εμένα μου τις ανοίγει τις σελίδες, και μάλιστα το λάπτοπ μου, που είναι της πλάκας!

Εντάξει βρε, ακόμα δεν έχω ξεπεράσει την ΠΗΤ! Πώς κάνετε έτσι! Θα γεννηθεί, πού θα πάει, και μετά θα σκάσετε όλες απ' τη ζήλια σας!

:P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια, ήρθα κι εγω..

Ευη Λένα και γιωτα, ευχαριστω πολυ για τις συμβουλές σα περι θηλασμου..πραγματικά μου δίνετε κουράγιο για να συνεχίσω,,δεν θέλω να σταματήσω τον θηλασμο..θα μου κακό φανεί κι εμένα και του μικρού..

Δλδ βρε κορίτσια, αν το μωρο είναι στο στήθος και πιπιλαει, παράγεται πιο πολυ γάλα??

Γιωτα μου..τι τραβήξες κι εσύ κοριτσάκι μου..δυσκολευτικες αρκείται..ελπίζω να είναι οκ το μικρο σου τώρα και να την δυσκολευτεις..

ΛΕνα μου, τουλάχιστον εσένα σε στήριζε ο άντρας σου..εΜεΝα μόνο εχεις εδω στο μαμμυ με στηρίζεται..

Άννα Μαρία, ακομα εδω είσαι?

Αναστασία, μην αγώνες αι για τον ικτερο..κι εμένα έκανε αλλ α έφυγε..

Λυδιακι, κουραστικές καλη μου?Πηγαινε να ξεκουραστεις βρε κοριτσάκι μου, να ,Ηνωμένες ταλαιπωρίες και την έκπληξη

Κοριτσάκια κουτουλαω απο την νύχτα..ούτε που βλεπω τι γράφω..

Θα τα πούμε αύριο..φιλία..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αγγελική, ευτυχώς που δε βλέπεις τι γράφεις, γιατί θα σου έβγαιναν τα μάτια έξω με τις Η.Τ. (= Ηνωμένες Ταλαιπωρίες).

:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera sas!

giwtaki m tha kanw kaisariki logw provlimatos p exw me ta matia!den mporw na kanw fusiki opws m eipe kai o ofthalmiatros m!den einai muwpia apli, einai kati pio sovaro kai to xw apo ta 16 mou!

lenaki m, kormia tha kanw e?wspou na gennisw elpizw na parei k allo varos na min einai teleiws mikroula kai na fovamai na tin piasw!xaxa

anna maria m se 2 meres mpaineis sti 40i vdomada!re su eftases sto telos eeee?eipame tha egkainiaseis auto to postaki!

kai meta akolouthoume oi upoloipes!

aggelikoula m kalitera einai o mikroulis?pws ta pate?

anastasia m dwse xrono sti mikroula s kai tha vrei tous rythmous tis!akoma 7 imerwn einai!logiko einai na min xerei pws na ferthei!euxomai ola na pane teleia koritsi m!

emena me talaipwroun pali ta entera m!exw meinei spiti simera, den piga douleia gia na xekourastw!den kalokoimithika kiolas!

filakia se oles kopeles m!

O THEOS KAI H PANAGIA MAZI MAS!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σε όλες!!!!!!!

Καλημέραααααααα σε όλα τα μωράκια και στις λιγοστές φουσκοκοιλίτσες μας!!!!!

Συμπεθερούλα μου υπομονή με την φραουλίτσα σου, είναι μικρούλα χρειάζεται περισσότερο γάλα, αλλά και η αρχή είναι ζόρικη, όσο θα περνούνε οι μέρες θα γίνονται όλα καλύτερα.

Να μας φιλήσεις την νυφούλα μας!

Βαούλα μια χαρά η μικρή σου, μικροκαμωμένη!!!!!!

Μην ανησυχείς και εμένα μια φίλη έχει κάνει 3 παιδάκια και όλα μεγάλα, τις λέει ο γιατρός όσα και να κάνεις θα κάνεις μεγάλα μωρά.

Όλα καλά δόξα το Θεό και την Παναγιά…υγεία σε όλα τα μωρά!

Λυδία μου ξεκουράστηκες;;;;

Τι κάνει η εκπληξούλα σου;;; σε φιλώ

Άννα Μαρία μου πώς είσαι;;

Τι κάνει ο Αντρίκος σου;;;

Ευούλα μου και εγώ το ίδιο με σένα κάνω στο θηλασμό….και του δίνω πιπίλα και όταν κοιμάται την φτύνει…την έχει για νανούρισμα αλλιώς θέλει στήθος!!!!!!

Λενάκι μου να είσαι καλά, όσο πάμε όλα πηγαίνουν και καλύτερα δόξα το Θεό.

Ακόμα και οι κολικοί έχουν γίνει πολύ λίγοι, το μαναράκι μου κοιμάται καλύτερα, τρώει καλύτερα, και όσο θηλάζουμε έχουμε έτσι είναι….!!!!!!!

Εσύ πώς τα πας;;; ο μικρός σου καλά είναι;; το θέμα με το νυχάκι που είχε…έφτιαξε εντελώς φαντάζομαι ε;;; φιλάκιαααααααα

Αγγελικούλα μου εγώ όταν πήρα μέσα στο άγχος την παιδίατρο και της είπα ότι δεν έχω γάλα και ότι θα μου κοπεί, πέρα ότι με καθησύχασε και μου είπε ότι αν θέλω πραγματικά να θηλάσω έτσι και θα γίνει, μου είπε αν νιώθω έτσι να τον βάζω περισσότερο στο στήθος να τρώει, και όντως τώρα έχω περισσότερο, όσο τρώει τόσο κατεβαίνει, το ΣΚ που δεν έτρωγε καλά είχε μειωθεί η παραγωγή , τώρα καλύτερα, απλά μου είπε να μην τον αφήνω να παίζει με το στήθος, να τρώει.

Μια χαρά θα τα πας, μέρα με την μέρα θα βελτιωνόμαστε!!!!!!!!

Φιλάκιααααααααα σε όλες!!!!!!

url=http://lilypie.com]Gprip3.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!ΤΙ ΜΟΥ ΚΑΝΕΤΕ?ΕΜΕΙΣ ΕΔΩ ΕΙΧΑΜΕ ΠΑΛΙ ΚΟΛΙΚΟΥΣ ΧΘΕΣ ΒΡΑΔΥ Κ ΓΙΝΟΤΑΝΕ ΧΑΜΟΣ 4 ΩΡΕΣ ΠΟΛΥ ΚΛΑΜΑ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ....ΕΣΑΣ ΟΤΑΝ ΕΧΟΥΝ ΚΟΛΙΚΟΥΣ ΚΛΑΙΝΕ ΕΝΤΟΝΑ?ΕΜΕΝΑ ΚΛΑΕΙ ΜΕ ΛΥΓΜΟΥΣ ΤΙ ΤΡΑΓΟΥΔΑΩ ΑΓΓΑΛΙΕΣ ΤΟΥ ΜΙΛΑΩ ΤΟΝ ΚΟΥΝΑΩ Κ ΓΩ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΑΛΛΟ Κ ΕΚΕΙΝΟΣ ΣΠΑΡΑΖΕΙ ΣΟ ΚΛΑΜΑ Κ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΜΑΙ.....ΑΝΤΕ ΝΑ ΜΕΓΑΛΩΣΕΙ ΛΙΓΟ ΝΑ ΞΕΦΟΡΤΩΘΟΥΜΕ ΤΟΥΣ ΚΟΛΙΚΟΥΣ.

ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΤΟ ΑΝΟΙΞΑ ΤΟ Ν13 ΑΦΟΥ ΤΟ ΖΗΤΗΣΕΣ ΜΙΝ ΣΟΥ ΧΑΛΑΣΩ ΤΟ ΧΑΤΙΡΙ ;);) ΓΕΝΝΗΣΕΣ Η ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΛΑΘΟΣ?ΑΝ ΝΑΙ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Ο ΜΙΚΡΟΥΛΗΣ ΣΟΥ Κ ΚΑΛΗ ΛΟΧΕΙΑ!!!!!!

ΝΑΣΙΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ?

ΗΛΙΑΝΑΚΙ ΜΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ?

1983 ΠΩΣ ΣΕ ΛΕΝΕ?ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΑ ΒΑΣΙΚΑ ΜΙΝ ΝΟΜΙΖΕΙΣ ΑΛΛΑ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΩ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΕΧΩ ΠΟΛΥ ΥΠΕΡΕΝΤΑΣΗ ΚΟΙΜΑΜΕ ΚΑΜΙΑ ΩΡΑ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ Κ ΜΕΤΑ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΔΙΑΚΕΚΟΜΕΝΑ ΓΙΑΤΙ ΞΥΠΝΑΕΙ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΓΙΑ ΓΑΛΑ Κ ΑΛΑΓΜΑ.

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΟΥ ΥΠΟΜΟΝΗ Κ ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙΣ!!!!!Κ ΜΕΝΑ ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΜΕ ΠΕΡΝΑΕΙ ΓΙΑ ΠΙΠΙΛΑ!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

ΑΓΕΛΙΚΟΥΛΑ ΜΟΥ ΜΑΡΙΑ 12 ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΤΑ ΜΩΡΑ ΣΑΣ?

ΛΕΝΑΚΙ ΠΛΗΣΙΑΖΕΙ Κ ΣΕΝΑ Η ΩΡΑ ΣΟΥ ΠΟΥ ΘΑ ΓΕΝΝΗΣΕΙΣ!!!!!!

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΟΡΥ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ.

ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα καλές μου φιλενάδες..

Τι κάνετε?

Εγω προσπαθω να βάλω τον μικρο για νανακια..αλλα δεν τον βλεπω και τόσο πρόθυμο..κατα τις τεσσεραμιση τον έπιασαν κάτι πονακια..αχ αυτοι οι κολικοι..άντε να περάσουν..

Σήμερα εχει ωραία λιακάδα..έβαλα και δυο πλυντηρια ρούχα ..και λέω να κάνω και καμία γενική στο σπίτι αλλα οχι απο εκείνες τις περιποιημενες που έκανα παλια και να μαγείρεψω και κανά φαγητο της προκοπής γιατι όλο βλακείες τρώμε τις τελευταίες μέρες..πωπω..πεθυμησα μακαρόναδα με θαλασσινά..θα με σκοτώσει ο άντρας μου αν τον στείλω και σήμερα σουπερμάρκετ..χθες πήγε και έγινε πάπι απο τα νερά..

Μίλησα και με το Βάνεσσακι, πονάει λίγο απο τα ράμματα λέει .με το θηλασμο τα παει καλα η φιλεναδα μασ αλλα στενάχωριεται για την μπουμπού που έκανε λίγο ικτερο..και ο δικός μου έκανε, και της αναστασιας και της ευης και της Κατερίνας..πόση χολερυθρινη σε αυτο το φόρουμ πια??

Βάνεσσακι, μην στενάχωριεσαι κορίτσι μου..

Μαρακι 12, εσείς έχετε ακόμα κολικους?εχεις δίκιο για αυτο που λες..αν θελουμε να θηλασουμε θα θηλασουμε..εγω το θέλω πολυ..με ταλαιπωρεί λίγο ο μικρός γιατι θέλει συνέχεια αγκαλια και στήθος αλλα ελπίζω να στρώσει μετα τον 2-3 μήνα..μακάρι Παναγίτσα μου..

Βάσω μου, μπηκες στην τελική ευθεία!!καλε , μια χαρα είναι τα κιλακια της μικρής..ΑΣΕ που ο γιατρός σου είναι απο τους καλύτερους οπότε μην φοβάσαι τίποτα..με την παιδίατρο μιλήσατε?

Άννα Μαρία είσαι εδω?καλε με έκανες και γέλασα με το Η.Τ ..και το ΠΗΤ ξερεις τι είναι?προβλεπομενες Ηνωμένες ταλαιπωρειες :lol::lol::lol:

Χριστινακι που είσαι?εκανες το τατου?

Δωράκι, συμπεθερουλα μου, που χαθηκες?ελπιζω να είναι καλα η νύφη μας και να μην σε ταλαιπωρει..πολλα φιλία απο τον γαμπρουλι σας!

Λενακι, τι κανείς γλυκιά μου?το μπεμπε?ο Αναστάσης?

Μυριαμακι?ολα καλα καλη μου?πως τα πάτε?προσαρμοστηκες?

Αναστασακι, τι κάνει το φραουλομωρακι?

Λυδιακι, τι κανείς γλυκια μου?θελουμε μόλις γεννήσεις να μας πεις το φύλο..ελπίζω να εχει Ίντερνετ στην κλινικη και α μπεις να μας πεις..έχω αγωνία..

Νασιουκο φιλενάδα..τι κανείς?ελπιζω να είσαι καλύτερα..οι ταλιμπανιτσες πως είναι?

Γιωτακι, που είσαι σήμερα?κατι μου λέει ότι η μπουμπα ετοιμάζεται να σκάσει μύτη το Σκ..

Βρε κορίτσια η Νιά έκανε καμία εμφάνιση?

Ευη μου, φιλία στην μιλά και στον χριστοφορινο..

Ηλιαννακι μου, τι κανείς κουκλιτσα μου?τα αγγελουδια σου?

Κατερινουλα, τα φιλία μου..

Μαντί, σε άφησα τελευταία γιατι τελευταία θα γεννήσεις..χαχαχα..φιλία στην θρακιωτισσα κουκλιτσα σου..

Νομίζω αυτη την φορα δεν ξέχασα καμία φιλενάδα.. :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΜΟΥ ΜΑΚΑΡΟΝΑΔΑ ΜΕ ΘΑΛΛΑΣΙΝΑ Ε?ΤΕΛΕΙΑ ΜΙΑΜ ΜΙΑΜ!!!!!!!ΕΓΩ ΘΑ ΚΑΝΩ ΜΑΛΛΟΝ ΦΑΚΕΣ ΓΙΑΤΙ Ο ΧΡΟΝΟΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΠΕΡΙΟΡΙΣΜΕΝΟΣ...Κ ΕΜΕΙΣ ΟΛΟ ΧΑΖΑ Κ ΠΡΟΧΕΙΡΑ ΦΑΓΗΤΑ ΤΡΩΜΕ ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΜΟΝΗ.ΟΟΣΟ ΓΙΑ ΓΕΝΙΚΗ ΠΟΥ ΧΡΟΝΟΣ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΝΩ ΜΟΝΟ ΤΑ ΒΑΣΙΚΑ ΠΛΥΝΤΗΡΙΑ ΣΙΔΕΡΟ ΠΙΑΤΑ ΜΑΓΕΙΡΕΜΑ ΣΚΟΥΠΑ ΣΦΟΥΓΓ.Κ ΤΟ ΜΠΑΝΙΟ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΛΟ ΞΕΣΚΟΝΙΣΜΑ Κ ΤΖΑΜΙΑ Κ ΜΠΑΛΚΟΝΙΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΕΔΩ ΓΙΑ ΝΑ ΜΟΥ ΤΟΝ ΚΡΑΤΑΕΙ ΑΛΛΙΩΣ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ.ΕΧΟΥΜΕ Κ ΤΟΥΣ ΚΟΛΙΚΟΥΣ Κ ΕΙΝΑΙ ΑΣΤΑ ΝΑ ΠΑΝΕ 3 ΜΕ 4 ΩΡΕΣ ΤΟ ΛΙΓΟΤΕΡΟ ΓΙΝΕΤΑΙ ΧΑΜΟΣ.ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΤΟ ΜΠΟΥΜΠΟΥΚΙ ΣΟΥ!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια

Που ειναι εκεινοι οι παλιοι καιροι που καθομασταν με τις ωρες εδω μεσα...τωρα βυζι απο εξω και ματι γαριδα.....δεν εχω χρονο να σχολιασω τιποτα θα ξανα μπω οταν μπορεσω

Φιλια σε ολες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...