Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΩΡΑΚΙΑ ΙΟΥΝΙΟΥ 2012


Recommended Posts

ΜΠΡΑΒΟ ΑΛΕΚΑ!ΑΝΤΕ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ Η ΑΥΧΕΝΙΚΗ!εΓΩ ΤΗ ΔΕΥΤΕΡΑ ΘΑ ΠΑΩ ΝΑ ΤΑΚΟΥΣΟΥΜΕ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΚΙΑ ΘΑ ΜΑΘΩ ΠΟΤΕ ΘΑ ΚΑΝΩ ΑΥΧΕΝΙΚΗ!ΦΙΛΑΚΙΑΑΑΑΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 266
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Κικιτσα μου αντε τωρα περιμενω τα δικα σας ευχαριστα να ξεκινησω να φτιαχνω τη λιστα μας!

Μαλλον βρηκα που κανεις λαθος και δεν σου βγαινει το τικερακι οταν με το καλο εισαι στη σελιδα που σου λεει κανει copy paste θα επιλεξεις οχι το HTML CODE αλλα το BB CODE και πιστευω οτι θα ειναι ετοιμο!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλησπέρα!ευχαριστώ αλέκα για τη βοηθεια σου με το τικερακι!Αυτό ηταν τελικά!Τα κατάφερα!Καλωςήρθες delphine. Ιδια ημερομηνία εχουμε!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειδες ολα ευκολα ειναι τελικα ακου συμβουλη τωρα εκει που εκανες το paste sto mammyland θα δεις στο κωδικο απο το τικερακι σου τη λεξη My pregnancy. Σβησε ακριβως τη λεξη προσεχε τα κενα και γραψε κατι δικο σου και ξαναδοκιμασε το!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οχι βρε μην αγχωνεσαι ολα καλα θα πανε τα μωρακια μας θελουν θετικες σκεψεις για να ειναι γερα!!!! μη φοβασαι τιποτα

πως πας απο συπτωματα την παλευεις???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σευχαριστώ πολύ αλέκα!Ταφήνω έτσι προς το παρόν, να προχωρήσει λίγο η εγκυμοσύνη γιατί φοβάμαι πολυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ και αργότερα θα χρησιμοποιήσω σιγουρα τη συμβουλη σου!εγώ εχω πολυ δυσπεψια, πολυ τάση γαι εμετό αλλα δεν κανω.Κι αυτο μαλλον ειναι χειρότερο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νερο και φευγουν οι αναγουλες. εγω εχω εμετους ιδιαιτερα πρωι και φαντασου στο πρωτο δεν καταλαβα οτι ημουν εγκυος τιποτα απολυτως ουτε μια αναγουλα ενω τωρα αστα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

για να πω την αληθεια τελεια!!!!ουτε ζαλαδες ουτε εμετους!!πολυ φαι κατεβαζω!!!εσας πως ηταν? κανατε τις εξετασεις?σημερα εκανα ολες τις αιματολογικες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω αιματολογικες εχω 10 μερες πριν παω για την αυχενικη. στιγμα- ρεζους- και κατι αλλα στοιχεια που δεν αλλαζουν ταχω απο τη πρωτη εγκυμοσυνη και περασε αυτα τα στοιχεια. τωρα εχω λιγες να κανω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και γω σήμερα πήρα όλες τις αιματολογικές εξετασεις και είναι μια χαρούλα!τη δευτερα θα τις δει και ο γυναικολόγος μου!πεθαίνω αλέκα με το νερο, δεν μπορώ να καταπιώ ουτε μια γουλίτσα για να πιω το φιλισιν!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελα καλε ουτε μια γουλια???? λιτρα κατεβαζω πιο πολυ με βλεπει η τουαλετα παρα ο αντρας μου!!!

ξεχασα να σας πω σιδερωνω παραλληλα που σας μιλαω και τωρα ζεσταθηκα και παω να πιω μια μπυριτσα χωρις αλκοολ φυσικα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πολυ δυσκολα με τις αναγουλες..λιγη υπομονη κικιτσα..λογικα απο οσα εχω ακουσει θα σταματησουν αυτο το μηνα..εγω το μονο που ειχα ηταν η συχνοουρια..δεν τολμουσα να φυγω απο το σπιτι..τοσο πολυ!!!ευτυχως σταματησε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπααααααααα!ειναι νωρίς ακόμη!πραγματικά δεν εχω κανένα προαίσθημα!!ας κανουμε την αυχενική και μετα θα μας μπει αυτό στο μυαλό!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελα μη μου πεις οτι δεν σκεφτεσαι πως θα βαψεις το δωματιο, πως θα τα καταφερεις με δουλεια και μωρο, πως θα το παιζεις, πως θα το ταιζεις και τετοιες "χαζουλικες" σκεψεις.....

εγω παντως ηδη κανω σκεψεις τετοιες οπως και στη κορη μου εκανα ακριβως τις ιδιες!!!

κικιτσα απο που εισαι ??? Γιαννενα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα κοριτσάκια!καλημέρα αλέκα!μια από τις παρενέργειες της εγκυμοσύνης σε μένα ειναι η υπνηλία!πολύ υπνηλία όμως!γιαυτό έφυγα χθες νωρις απο το φορουμ!!!!!!!με συγχωρείς αλέκα ε! λοιπόν για να ξέρετε καποια πράγματα για μένα με αφορμή όσα με ρωτάει η αλέκα!ειμαι καταρχήν από γιάννενα κ μένω γιαννενα!φοβάμαι τοοοοσο πολύ και είμαι πολύ επιφυλακτική γιατί 4 ιουλίου έχασα διδυμάκια στην 24η βδομάδα ξαφνικα!οπότε μου φαίνεται ότι δεν θα χαρώ αν αυτό το μωράκι δεν περάσει την 24η βδομάδα!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ωορρηξία ξέρεις πότε έκανες όμως ακριβώς πότε εμφυτεύτηκε δεν το γνωριζεις. Εδώ σε εξωσωματική δεν το ξέρουμε. Εδώ με υπερήχους και στο πρώτο μου παιδί μετά την β επιπέδου καταλάβαμε ότι ήταν μεγαλύτερος 1 εβδ.  Κάνε λιγάκι υπομονή . Ξέρω πως νιώθεις αλλά σκέψου τίποτα δεν μπορείς να αλλάξεις παρά μόνο να οπλιστείτε με υπομονή
    • Αχ σαν νερό παίρνει ο καιρός.. ο χρόνος . Αχ και αυτός ο χρόνος. Όταν θηλαζω συνήθως έχω πιο ελευθερία 🤫🤫 όχι με τίποτα 3 , ξεκίνησα αντισυλληπτικά χάπια. Ο μικρός αποδεικνύεται θηρίο και εγώ μεγάλωσα για 3 😅 ο δε πρώτος έχει την ζήλια του λογικο αλλά τρελαίνεται για τον αδελφό του.  Εσύ πώς είσαι κοριτσάκι μου. Ξεχνάς τα δικά σου στηρίγματα.. εκεί βράχος δίπλα μου 
    • Ναι βρε συ... εννοειται δν επιλεγουμε εμεις...😊 απλα φευγαμε χθες απο τους κουμπαρους μας κ λεγαμε γ τα κουκουνια μας (εχουμε ξετρελαθει κ λογικο ειναι...) κ του ανεφερα οτι σκεφτομαι κι αυτο π παλευει να εξελιχθει κ του πηρε παραπανω χρονο. Κ γνκ ο αντρας μου αν δει εναν ανθρωπο πιο "αδυναμο" η "ντροπαλο" παντα τον στηριζει, ειναι ετσι σαν ανθρωπος, κ πανω εκει το ειπε..  Οσο γ την ετ, ναι μπορει να αναθαρρυσαμε κ να αφεθηκαμε, αλλα σιγουρα δν εχουμε "δεσει" κατι... ισα ισα, μεχρι τωρα νομιζαμε οτι εχουμε θεμα στη συλληψη (γτ περυσι ειχα παλινδρομη με κενο σακο π σημαινει οτι το εμβρυακι "διαλυθηκε" σε πολυ πρωιμο σταδιο) κ λογω του οτι δν ξερουμε τι φταιει τοσα χρονια π προσπαθουμε, φοβαμαι ολα τα σταδια... Ακομα κ θετικη χοριακη ν δω θα τρεμω.. γτ κ περυσι η χοριακη μου υπερδιπλασιαζοταν σε 48 ωρες κ δν ειδαμε ποτε λεκιθικο ασκο κ εμβρυικα στοιχεια στον 1ο υπερηχο....😢 (6+1 ημουν) Σε ευχαριστω πολυ. ❤️🥰 Μιλαμε τοσο καιρο κ ξερω οτι μου τα λες γ να ειμαι προετοιμασμενη για ολα!! Αλλωστε το εχουμε πει πολλες φορες οτι μετριες βλαστοκυστες εχουν δωσει υγιη μωρακια κ αριστες δυστυχως δν εχουν προχωρησει σε κυηση... Ειναι κι αυτο μια ενδειξη! Ας ελπισουμε οτι θα ειναι υπερ μας! 🙏
    • Ευχαριστω Γιαννα μου!!! ❤️ Να το χαιρεσαι το αντρακι σου!!! Να ειναι γερο κ καλοτυχο!!🙏💙🥰
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...