Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μανούλες Ιανουαρίου Φεβρουαρίου 2012 Νο2


Recommended Posts

kalhmera kai apo mena!!!

kalo mhna kai kala gennhtouria na exoume!!

polles kaoures vre koritsia milame upoferw...kai na pw oti trww pikantika..oxi!!

bourique elpizw na gennas kai den mas grafeis..

evita polu wraia einai ta pragmatakia sou kai sumfwnw me thn twiggy mhpws na valeis kapou allou to kala8aki gia na exeis xwro??

auta gia twra 8a mpw pali meta na sas pw perossotera giati molis hr8e mia filh gia kafe.. filakia!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 935
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Πριν λίγες μέρες κάποια είχε ρωτήσει για την λίστα με τα απαραίτητα του μωρού. Αν θελετε ρίξτε μια ματιά και σε αυτό το άρθρο να πάρετε μια ιδέα:

http://greekmoms.blogspot.com/2011/01/blog-post_09.html

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλο μηνα κουκλες...

και φυσικα δεν γεννησα....η τελευταια μου ελπιδα ειναι το απογευμα που θα ερθει ο αντρας μου...μπας και βγει...λεμε τωρα....αλλιως αυριο 6 και μιση θα ειμαστε στο μητερα....

τζενουλα καλα ελιωσα στο γελιο με το ονειρο σου...και ο τιτλος η γιωτα η κοτα με τα χρυσα αυγα :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

εμμονη σας εχω γινει...αντε αυριο τελειωνουν τα ψεμματα.....

τζενη εχεις το τηλ μου;;;;δεν θυμαμαι να στο εχω δωσει στο στελνω με πμ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α!!!!!!ξεχασα......εμεις θα την πουμε ευα......ειναι της μητερας του αντρα μου.........εχει πεθανει...και πριν μεινω εγκυος ειχε ερθει στο ονειρο μου και μου ειχε πει οτι ερχεται το τριτο.....εστειλε τη μπουμπα μας,....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια!!!Καλο μηνα!

Βλεπω μια χαρουλα ολες μας!Bourique ακομα,ε?Αντε με το καλο λοιπον αυριο και με ενα πονο!!!Αυτη η αναμονη φανταζομαι σε τρελλενει... :shock: Οσον αφορα με τα ονοματα,εμεις με το καλο θα βγαλουμε στη μπεμπα το ονομα που μας αρεσει,συμφωνουν και οι γονεις μου,με τα πεθερικα μου δεν εχουμε σχεσεις οποτε...εχουμε σκεφτει διαφορα ασυνηθιστα,δε θελουμε κατι κοινοτυπο!Αρα σε αυτο το θεμα εχω αποφυγει τα "παρατραγουδα" απο πεθερικα... :x

Το μωρακι μου απο χθες ειναι λιγο πιο τεμπελικο και δε κανει πολλες κολοτουμπιτσες,ισως γινεται και αυτο καποιες μερες,ε?Αφηστε που τις νιωθω προς τα πισω τις κλωτσιτσες(στον ποπο) :lol: τι να πω...μαλλον εχει γυρισει λιγο περιεργα!Οσο για δυσπεψια εχω και εγω μπολικη...νερο πινω και δε μπορω να το χωνεψω!!!Τη δευτερα θα παω και για εξετασεις(Αιμα,ουρα,τοξοπλασμα,καμπυλη...)παλι καλα που μου εγραψε τη μικρη(50 ml γλυκοζης)!

Παω να φαω,λαχανοντολμαδες...μιαμ μιαμ!Φιλακια!!! :-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θελετε να ανοιξω καινουργιο θεματακι πριν παω να γεννησω;;;;

ελινουλινι καλα αποτελεσματα στις εξετασεις σου.......και εγω ειμαι τυχερη γιατι δεν εχω πεθερικα...την γλιτωσα...χαχαχα........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑΙ ΜΠΟΥΡΕΚΑΚΙ ΑΝΟΙΞΕ ΠΡΙΝ ΓΕΝΝΗΣΕΙΣ!! Γιατι απο αυριο θα σε εχει αποκλειστικοτητα η μικρη Ευα!! :):)

Ελινουλινι κι εγω ολες αυτες τις εξετασεις (εκτος απο τοξοπλασμα)τις εχω την επομενη βδομαδα, αντε με το καλο!!

μαντι πολυ χρησιμο σιτε και ωραια η κοιλιτσα με τις μπαλες :P

εβιτα νομιζω οτι μπορεις να κανεις μαθηματα ανωδυνου σε αλλο μαιευτηριο, ψαξε το ειναι πολυ σημαντικα!

κωνσταντινα .. μαλλον η μικρη εχει μαλλακια.. ετσι λενε, αραγε ισχυει?

φιλιααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

απιστευτο το ονειρο με τα αυγα!!!! ακομα γελαω!!! :lol::lol::lol::lol:

εβιτα εγω θα γεννησω στο λητω αλλα τα μαθηματα τα εκανα στο ελενας! δεν εχει καμια σχεση! παρε τηλ να κλεισεις οσο ειναι νωρις...! το τηλ δεν το εχω για να σου το δωσω αλλα να ξερεις μεχρι τις 9 το πρωι απαντανε!

twiggy αλλα και οποια αλλη ενδιαφερεται τα μαθηματα μητρικου θηλασμου μπορει να τα παρακολουθησει οποια θελει, αρκει να ειναι εκει στις 16 δεκεμβρη με ενα παραβολο των 5 ευρω απο το ελενας για το μητρικο θηλασμο! εγω θα παω με τον αντρα μου! αν το θυμηθω, γιατι τωρα τελευταια ολο ξεχναω!

εβατσι μηπως να τον ρωταγες... εγω παω στον γιατρο καθε 15 μερες και μια φορα τον μηνα μου δινει να κανω γενικη αιματος και ουρων. το μονο που δεν εχω κανει ειναι καμπυλη ζαχαρου αλλα αυτο γιατι το ζαχαρο μου ειναι σε καλυτερα επιπεδα αποτι ηταν πριν... πες του απο μονη σου να σου τις γραψει! πρεπει να ξερεις τι γινετε...

σημερα πηρα μια νυχτικια για το μαιευτηριο (μπλιαχ... τις συχαίνομαι) αλλα λεω αν χρειαστει να την εχω... απο ολες οσες ειδα μου αρεσε μονο αυτη αλλα ειναι... μαυρη! εχει και ροζ καρδουλες επανω πολυ μικρες! λετε να γινω ρεζιλι με μαυρες πιτζαμες??? :oops:

μπουρικ με το καλο να κρατησεις στην αγκαλιτσα σου την μικρη σου! ολα καλα ευχομαι να πανε! ειτε ερθει το απογευμα ειτε αυριο με προκληση ενα ειναι σιγουρο... οτι μεινανε μονο λιγες ωρες που σας χωριζουν!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...