Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ ΜΑΡΤΙΟΥ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2011 ΕΛΑΤΕ ΝΤ ΛΕΜ Ν11


Recommended Posts

πω ρε αναστασακο ελεος μηπως περιμενουν να γεννησεις???

εγω θα τα επλενα παντως!! καντα ετσι, τιποτα δεν παθαινουν! μεχρι να ερθει η συρταριερα να ξεμυρισει δε θα προλαβεις να τα κανεις!!

μωρε ευκολος ιναι ο θηλασμος, απλα ειναι κουραστικος στην αρχη κ θελει υπομονη κ επιμονη!

κ επειδη πολλοι λενε το μακρυ κ το κοντο τους, οι περισσοτεροι κ λογω αγνοιας, επηρεαζουν την ψυχολογια της μαμας..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 949
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Άσε Αγγελική αυτό με τις επισκεψεις...και εγώ είχα πει πριν γεννήσω πως δεν θα δεχτώ κανέναν πριν σαραντήσω αλλά άν και οι άλλοι δεν έχουν μυαλό ότι πρέπει να περιμένουν και σε παίρνουν τηλ για να έρθουν έρχεσαι σε πολύ δύσκολη θέση :cry: Αφού σε μία ξαδερφη του άντρα μου που με πηρε για να έρθει και της είπα ότι την ώρα που ήθελε να έρθει κάνουμε μπάνιο το μωρό μου λέει εε εντάξει δεν θα κάτσουμε πού λίγο να το δούμε...έλεος :x φυσικά είπα στον άντρα μου να της πει να μην έρθει....

Αναστασία μια χαρά αν τα βάλεις σε νάυλον, δεν νομίζω να πάθουν κάτι...

Ναι Λένα μου Νάνσυ με λένε...έτσι πιστεύω γιατί και η ξαδέρφη μου που γέννησε πρόσφατα η μικρή της ζήλευε πολύ όσο ήταν έγκυος δεν ήθελε να μιλάμε καθόλου για το μωρό και χτυπούσε και την κοιλιά της άλλα τώρα που γεννήθηκε βλέπει ότι δεν έχει χάσει την αγάπη της μαμάς και του μπαμπά και βοηθάει και την μαμά της με το μωρο....εντάξει υπάρχουν στιγμές που ζηλευει αλλά όχι σε ακραίο βαθμο!!!! Μακάρι και ο μικρούλης σου να είναι έτσι....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εύη μου έχει προηγηθεί και η εξέταση τραχήλου που είχα συνέχεια αιματάκι, και το πρωί πήγα και τουαλέτα...συγγνώμη,,,,, :oops: και πιεστηκα πολύ.... και τώρα δεν έχω κάτι αλλο....

Μπορεί να είναι σημάδι ότι πλησιάζει....αλλά δε θα έχω και κάτι αλλο.........;;;;;;;;;;

Δε ξέρω Νάνσυ μου, πιστεύω ότι από ώρα σε ώρα κάτι θα γίνει..μπορεί να κάνω λαθος και να με επηρεάσατε!!!!

Αναστασάκι συμπεθεράκι εγώ θα τα έπλενα πάντως!!!

Τι θα πάθουν;;;;

url=http://www.pregnology.com/pregnancy/10/13/2011]2011.pngMake a pregnancy ticker

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η πλακα ειναι επειδη το εκαναν και σε αυτες, τις επισκεψεις,το κανουν κι αυτες σε αλλες χωρις να σκεφτουν την κατασταση τους τοτε και να καταλαβουν κι εμας....αχ θα εχουμε σοου εμεις θα δειτε, θα σας λεω ιστοριες καθε μερα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας!

Τα νεύρα μου σήμερααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Παίρνει τηλέφωνο η μάνα μου σήμερα να έρθει να σιδερώσει τα ρούχα του μωρού. Πάω εγώ να περάσω τη συρταριέρα με βρεγμένο βαμβάκι να ξανακαθαριστεί μια ακόμα φορά και τι να δω;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;; Ότι την είχε καθαρίσει μόνο από μέσα!!!!!!!!!! Δηλαδή, δεν έβγαλε τα συρτάρια για να τα καθαρίσει από κάτω. Πράγμα που σημαίνει, ότι η συρταριέρα ήθελε καθάρισμα απ' την αρχή, αφού από κάτω τα συρτάρια είναι γεμάτα σκόνη.

Έρχεται η μάνα μου, της λέω ότι θέλει καθάρισμα η συρταριέρα και τι μου λέει; "Α, εγώ δεν μπορώ, καθαρίστε την εσείς, εγώ τρέμω σήμερα, για το χατίρι σας ήρθα". Και μετά τι κάνειιιιιιιι;;;;;;;;;;;;;;;;; Βάζει τη σακούλα με το τούλι για την κουνουπιέρα ΠΑΝΩ στην απλώστρα με τα ρούχα του μωρού. Τη σακούλα που από κάτω ήταν γεμάτη σκόνη!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ευτυχώς δεν πρόλαβε ν' ακουμπήσει, την αρπάζω και την πετάω, πάει μέσα στην κούνια, ανοίγει το κουτάκι με τις καρφίτσες, γεμίζει η κούνια καρφίτσες. Κι αρχίζει να με λέει υστερική!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Μετά λέει στον άντρα μου να της στήσει τη σιδερώστρα. Εγώ λέω να γίνει το σίδερο μέσα στο παιδικό. Όοοοοοοοοοοχι αυτή, να σιδερώσει στην κουζίνα γιατί δε βολεύεται.

Ντυνόμαστε και φεύγουμε, πάμε παίρνουμε το σετ του καροτσιού, ψυχολογία στα πατώματα, επιστρέφουμε, σιδερώνει στην κουζίνα. Όχι ότι είναι κακό, αλλά δεν μπορούμε να μαγειρέψουμε, γιατί θα μυρίσουν τα ρούχα. Θα τηγανίσουμε και ψάρι σήμερα, οπότε, με τίποτα...

Εν τω μεταξύ, μου έστειλαν και επιστολή από τις Κοινωνικές Ασφαλίσεις, ότι δε συμπλήρωσα σωστά την αίτηση για το επίδομα μητρότητας. Ααααααααααααααααααααα................!!!!!!!!!! Κοιτάω, έκανα λάθος, αντί να το στείλω στο λογιστήριο του υπουργείου, όπου θα συμπλήρωναν το μέρος που αφορά στον εργοδότη, το έστειλα κατευθείαν στις Κοινωνικές Ασφαλίσεις. Άντε, πάλι απ' την αρχή...

Τέλος πάντων....

Α! Αγγελική, στο γνωστό μαγαζί είχε μαξιλάρι θηλασμού με 50 ευρώ.

Λένα, συμφωνώ με την Αγγελική, μην τον αποπαίρνεις τον Αναστάση, πιο πολύ θα ζηλεύει έτσι.

Μαρία, δε μου έρχεται καμιά ατάκα τώρα, σόρι ε;

Αχ, δε θυμάμαι τι άλλο γράψατε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρακι αυτο λεω κι εγω,θα τα πλυνω ,θα τα σιδερωσω να ειναι ετοιμα,ας ερθει η συρταριερα, θα την αφησω να ξεμυρισει και τουλαχιστον μετα θα εχω μονο να τα βαλω μεσα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσάκια μου όμορφααααααααααααααα.......και άλλα γεννητούρια έχουμεεεεεεεεεεε....μπράβοοοοοοοοοοο....

Δωράκι μας...να σας ζήσει η μικρούλα...να είναι πάντα καλότυχη και γερή....ευτυχισμένη και χαμογελαστή....καλή λοχεία και σε σένα...;).......πολλά γλυκά φιλάκια και στα δυο σας...;)

Ηλιάννα μουυυυυυυ....ήρθε ο Χρηστάκος?...πωπω....τί όμορφα νέα......να σας ζήσει ...να τον χαίρεστε καλή μου....να είναι πάντα καλότυχος και γερός.....καλή λοχεία γλυκιά μου...;)......

Μαράκι μουυυυυυυυυυυυ...ακόμη στις επαλξεις καλή μου?......αχχχχχχχχχχχχχχ..... :P:P:P:P .........πλησιάζει η ώρα που θα τον πάρεις αγκαλίτσα..;)\

Πολλά γλυκά φιλάκια σε όλες.......δεν πρόλαβα να διαβάσω πολλά γιατί έλειπα.....ελπίζω να είσαστε όλες καλά...;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λυδια μου καλα να εισαι και να μπαινεις οποτε μπορεις να μας λες νεακια απο εσενα και το μπεμπε!! :D

Λενακι περιμενουν καλε να γεννησω, να θηλαζω το μωρο στο δωματιο και αυτοι να ερθουν να βαλουν τη συρταριερα και να μου ευχηθουν κι ολας!! :evil: Αμεσως να τους παρεξηγησουμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας!!!!!!!!!!!!!Ειμαι ακόμα εδώ [smilie=icescream.gif]

Άννα Μαρία μου δε περιμένω ατάκα.............σήμεραααα!!!!!! :roll:

Προτιμώ να χαλαρώσεις!!!!!!!!!!!! Έχεις δίκιο, και άμα στη λένε και από πάνω....γίνεσαι θηρίο!!!!

Μέσα στα τηγάνια και στη ψαρίλα ρουχαλάκια μωρού;;;

Προσπάθησε να ηρεμήσεις φιλενάδα, σου κάτσανε λιγο στραβά σήμερα τα πράγματα!!!

Σε φιλώωωωωω

Μικάκι γλυκό....αρκεί που είστε καλά!!!!

Τι κάνει το μπεμπεδάκι σου;;;

Συμπεθερούλα δίκιο έχεις να στραβώνεις!!!!!!!!

Και εγώ το ίδιο θα είχα πάθει!!!!!! :evil:

Θες να τακτοποιήσεις τα πραγματάκια της νύφης μου και δε μπορείς!!!!!!!! :twisted::twisted:

Νιάκι τι έγινε με την εξετασούλα;;;

Πόσο είναι τα μωράκια σου;;;

Νάνσυ μου τι κάνει το κουκλάκι σου;;;;

Μαράκι με τον κούκλο είσαι εδώ;;;;;

2011.pngMake a pregnancy ticker

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εδω εισαι συμπεθερουλα μου?Εμ που να πας....μπορεις μακρυα μας?!!! :lol::lol: Λεω λοιπον αυριο να αρχισω να πλενω, αλλα θα σας ξανα ρωτησω μην κανω καμια βλακεια.Αν βαλω τα μωρουδιακα σε ελαφρυ προγραμμα στο στεγνωτηριο, που ειναι 20 λεπτακια λετε να παθουν τιποτα?Θελω λιγο να αποστερωθουν μωρε και να φυγει το περισσιο χνουδι το εργοστασιακο!!Λετε να μαζεψουν και να εχω ρουχα για στρουμφακια μετα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φίλες μου αγαπημένες,

μου έχετε λείψει πάρα πολύ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Ανυπομονώ να βρω τους ρυθμούς μου με τη μπομπούκα μου

και να είμαι και πάλι κοντά σας όπως πριν!!!

Σας ευχαριστώ πολύ για τις ευχούλες σας, με το καλό στα

κοριτσάκια που περιμένουν να γεννήσουν και οι φίλες μας

που έγιναν ήδη μανούλες να χαίρονται τα μπεμπεδακια τους!!!

Καλορίζικο το ποστάκι με πολλές πολλές γεννήσεις!!!!

Ηλιαννάκι μου να σου ζήσει ο μπεμπάκος σου, να είναι γερός και

καλότυχος!!

Αγγελικούλα συμπεθέρα μου σου έχω κάνει μια νυφούλα άλλο

πράγμα!!!!!Θα το τρελάνουμε το αγοράκι σου!!!!!

Σας φιλούμε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Μαράκι12 με το καλό την Παρασκευή να κρατήσεις αγκαλίτσα το

αγγελουδάκι σου!!!!Σου στέλνω όλη μου τη θετική ενέργεια!!

Νασιούλα φιλενάδα μου ετοιμάζεσαι και εσύ σιγά σιγά;

Σας φιλώ προς το παρόν

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασία μου εγώ δε τα έχω βάλει στο στεγνωτήριο ακόμα....

Αλλά δε νομίζω να πάθουν κάτι, συμβουλεύσου και τις ετικέτες τους!!!!

Δωράκι μου γλυκό έχεις την λουλουδένια σου αγκαλίτσα και αυτό έχει σημασία!!

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ για την θετική σου ενέργεια!!!!!!!

Φιλακια και στις δυο σας!!!!!!

2011.pngMake a pregnancy ticker

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρακι μου το ξερω οτι σου εξετασε τον τραχυλο..πολλες φορες αυτο βοηθαει να ξεκινησεο ο τοκετος..Αγγελικη μου το καταλαβα οτι βγαζεις 40γρ χωρις θηλαστρο ετσι ειναι στην αρχη βγαζει πολυ χωρις λογω..τρεχει οταν κανεις μπανιο,τα αισθανεσαι βαρια και ετσι,..θα στρωσει..Αναστασιαααα...αχ αυτος ο κοσμος...εμενα ενας θειος μου ερχεται χωρις να τηλεφωνει ετσι στο ασχετο...τη μια θελω να θηλασω..την αλλη εκανα μπανιο το παιδι και ημουνα μονη μου και κοπαναγε την πορτα και αναγκαστικα να τυλιξω το μωρο με πετσετα να παω να ανοιξω και να το βαλω ξανα για μπανιο γιατι ηταν με σαπουναδες...Δωρακι καλως ηρθες...καλα ξενυχτιααα...Αννα Μαρια ενα εχω να πω για τη μαμα...ΕΛΕΟΣΣΣ ΟΛΑ ΠΙΑ ΤΑ ΞΕΡΟΥΝ...Νασνυ φιλακια και περαστικουλια..Λενα μου εγω νομιζα οτι θα εχω προβλημα με το Χριστοφορο και το θηλασμο...τελικα δεν ξερω γιατι αλλα του φανηκε μια χαρα νορμαλ..εμεις την προηγουμενη βδομαδα που τον ειχα σπιτι ολη μερα ειχα λιγο προβλημα...δεν εκανε κατι κακο..απλα ηταν υπερβολικα ζωηρος και ηθελε υπερβολικη προσοχη και ειχα κουραστει παααρα πολυ...τωρα παει σχολειο και λειπει πολλες ωρες και ετσι δεν με βλεπει ολη μερα με τη μικρη!!Σας φιλω και σας αφηνω...δεν εχω μπαταρια και παω να φτιαξω μηλοπιτα και ενα σουφλε...ελπιζω να προλαβω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δώρα, κουράγιο, θα βρείτε τους ρυθμούς σας!

Μαρία, λες να γεννάς; Μπαααααααααααα............ Αποκλείεται...............

Εύη, εγώ αν έκανα μπάνιο το μωρό και χτυπούσε η πόρτα, δε θα άνοιγα καθόλου. Ε, μα πια... Λογικό είναι να είναι ζωηρός ο Χριστόφορος και να θέλει πιο πολλή προσοχή. Πολλά παιδάκια το κάνουν αυτό, είναι μια πολύ φυσιολογική αντίδραση.

Αφήστε, όπως σιδέρωνε η μάνα μου, μου κάνει "είναι απαίσια η συμπεριφορά σου απέναντί μου, θα έπρεπε να μου ζητήσεις συγγνώμη". Της λέω "καλά, πλάκα μου κάνεις, εσείς όλη μέρα με αποκαλείτε υστερική, υπερβολική, τρελή, ψυχοπαθή, η δική σας συμπεριφορά είναι εντάξει;". Και τι μου απαντά;;;;;; "μα δεν τα λέμε πίσω απ' την πλάτη σου, μπροστά σου τα λέμε". Α, εντάαααααααξει τότε... Δεν το είχα σκεφτεί έτσι. Τέλος πάντων, τα κατάφερε και με σύγχυσε.

Πω πω, με πήρε πριν μια φίλη μου τηλέφωνο και μου είπε ότι ένα γνωστό μας ζευγάρι χωρίζει. Έχουν και ένα κοριτσάκι σχεδόν έξι χρονών, αλλά είναι πολύ συνειδητοποιημένοι, δεν πήραν αυτήν την απόφαση πάνω στα νεύρα τους, το σκέφτηκαν καλά, και μάλιστα τα πάνε πολύ καλύτερα από τότε που αποφάσισαν να χωρίσουν και η σχέση τους με το παιδί τους έχει βελτιωθεί. Τέλος πάντων, ο περίγυρος έχει πάθει ταράκουλο. Ο άντρας της κοπέλας είναι πρώτος ξάδελφος της φίλης μου, που μου το είπε. Την παίρνει η πεθερά της τηλέφωνο και της λέει "θα πάει η θεία σου η τάδε (η πεθερά της κοπέλας που χωρίζει), στην εκκλησία της Παναγίας της Αγάπης (ή κάτι τέτοιο) και θα πάρει χώμα να σου το δώσει, για να το βάλετε στο ποτό της κοπέλας για να τα ξαναβρούν με τον άντρα της". Και σοβαρολογούσε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Η φίλη μου τραβούσε τα μαλλιά της!

Ουφ, περιμένω να έρθει ο άντρας μου που έχει πάει για καφέ, να βάλουμε κι άλλα πράγματα για πλύσιμο. Έχω όμως την εξής απορία: άντε, τώρα τα πλένουμε όλα μαζί και γεμίζει το πλυντήριο. Αύριο που θα πλένουμε όσα λερώνονται, τι θα γίνει; Πώς θα γεμίζει το πλυντήριο; Εμείς χτες βάλαμε όοοολα τα ζιπουνάκια, τα φορμάκια, τα ρουχαλάκια εξόδου, κάτι σεντονάκια, μια πετσετούλα, γαντάκια, σκουφάκια, σαλιάρες για να γεμίσει. Όλα όμως. Όταν γεννηθεί το μωρό τι θα κάνουμε; Εκτός απ' το να βάλουμε "μισή πλύση". Γιατί αν περιμένουμε να μαζευτούν τόσα άπλυτα μωρουδιακά ώστε να γεμίζουν το πλυντήριο, το μωρό για 1-2 μέρες θα πρέπει να το τυλίγουμε σε προβιές!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευούλα 4 φορές μου έχουν εξετάσει το τραχηλο!!!!!!!!!!!!!!!

Η τέταρτη έγινε Δευτέρα.

8.00 το πρωί είδα τη βλέννη....δε θα είχα κάποια ένδειξη τώρα λογικά;;;

Κάτι συσπασούλες έχω κάνει...για την ώρα όχι διαδοχικές...παρακολουθώ.

Άννα Μαρία μου δεν ηρέμησες ακόμα κοριτσάκι μου;;;

Αν δε τα βρίσκει το ζευγάρι και έχει και παιδιά είναι ένα δράμα...δε ξέρω τι είναι χειρότερο τελικά...ένα παιδί με χωρισμένους γονείς....... ή ένα παιδί που μεγαλώνει σε προβληματική οικογένεια με όλο καβγάδες;;;; Κρίμαααααααααα!!!!!!!

Όσο για τα ρουχαλάκια το έχω σκεφτεί και εγώ...αλλά όταν έρθει η ώρα θα το δω στην πράξη!!!!!!

2011.pngMake a pregnancy ticker

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:arrow: Αννα Μαρια ειπαμε μπανανοφυλα!! :lol::lol: Και ργω το σκεφτηκα αυτο με τα ρουχα πως θα γεμιζει...εεε θα αλλαζουμε και σεντονακια, καμια κουβερτουλα,καπως ετσι θα γινεται η δουλεια!!

Ευη χαζομαρα εκανες!Καλα κανεις μπανιο το μωρο και το σταματας στη μεση γιατι χτυπανε την πορτα?Ουτε μια στο εκατομυριο δεν ανοιγα που να εβλεπαν φωτα,που να ειχα και φασαρια.Δεν ειμαστε καλα!!!Ερε βλαμενος κοσμο θα ανεβει η πιεση μου παλι!ουφ!!!! :geek:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμπεθέεεεεεεεεεερααααααααα κανόνισε να ηρεμήσουμε την Αννα Μαρία και να φουντώσεις εσύ!!!!!!

Είσαι ήδη και κατακόκκινη ....... θα γίνεις αστακουδάκι!!!!!! :lol:

2011.pngMake a pregnancy ticker

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμπεθερουλα με κατι τετοια κατι παθαινω....θελω να λειτουργει ο εγκεφαλος οχι να ξερενεται στον ηλιο!!!!

Αστακος εεε...μια φορα ειχα κανει αστακομακαροναδα πετυχημενη μουρλια!!!!

Καλε που πηγαν ολες?Να κανω κανενα γλυκο να μαζευτουμε παλι?Η τιτινα που ειναι, την ξεκανε ο μικρος φαινεται!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασάκο μονες είμαστε:(

Ρε κοριτσάκια η Επιστήμη τι κάνει;;;

Έχω καιρό να διαβάσω νέα της!!!!!!!!!

Η Νια ακόμα να μπει να μας γράψει τα νέα της!!!!!! :(

2011.pngMake a pregnancy ticker

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπα, όχι βρε, ηρέμησα. Απλά το γράφω για να μην το ξεχάσω. Τώρα έβαλε κι άλλο πλυντήριο και απ' ό,τι ακούω, έπιασε να στήνει το καρότσι!

Μαρία, εσένα δε σε πιάνει τίποτα κορίτσι μου! Άμα ήταν θα είχες κι άλλα συμπτώματα γέννας μέχρι τώρα!

Πιστεύω ότι είναι καλύτερο ένα παιδί να μεγαλώνει με χωρισμένους γονείς οι οποίοι έχουν φιλική σχέση, παρά με παντρεμένους γονείς που όλη μέρα τσακώνονται.

Αλλά εγώ το έγραψα πιο πολύ για να πω για την πεθερά που ήθελε να βάλουν ειδικό χώμα στο ποτό της νύφης για να τα ξαναβρεί με τον άντρα της!!!!!!!!!!

Αναστασία, μπανανόφυλλα λες ε; Ε, η αλήθεια είναι ότι είναι πιο συνηθισμένα απ' τις προβειές!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άννα Μαρία μου συμφωνώ με την άποψη σου!!!!! Είναι καλύτερο ένα παιδί να μεγαλώνει με χωρισμένους γονείς οι οποίοι έχουν φιλική σχέση, παρά με παντρεμένους γονείς που όλη μέρα τσακώνονται.

Στήνει το καρότσι!!!!! Ωραία θα χαρείς!!!!!!!!

Έχω κάτι συσπασούλες η αλήθεια είναι ...εκτός αν δυναμώσουν το βράδυ..τι να πω;;;;

2011.pngMake a pregnancy ticker

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπεραααααααααα φιλεναδουλες μου και εγω εδω είμαι......κοριτισια μου όλα μια χαρα με τα μωρακια μου. 1814 η μικρούλα μου και 1740 ο μίκρουλης μου ...... Και έλεγα θα σε βρω εκει μαρακι μου αλλα τίποτα .......... Όλα αλλα λοιπόν θα μπω σε λίγο πάλι γιατί τώρα μιλάω με τον αδελφο μου .....φιλακιααααααα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και ναι, εκεί που ήμουν σίγουρη ότι α-πο-κλεί-ε-ται να τα καταφέρει να το στήσει, έστησε το σκελετό!!!!!! Τον έκανε και βόλτα στο διάδρομο!

Νία, μια χαρά το βάρος των μωρών σου! Μη σου πω είναι και καλοθρεμμένα για την εβδομάδα που είσαι!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οντως κι εγω ελεγα η δικια μου πηρε βαρος.Στην εβδομαδα σου Νια ειμασταν 1600....μηπως να αρχισω να τρωω κανονικα?Πολυ μικρο θα το βγαλω και ουτε να το πιασω δεν θα μπορω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο Νιάκι μου!!!!!!

Μια χαρά τα μωρούλια σου!!!!

Εγω εδώ....σε περιμενα!!!!!!!!

Είδες βρε έστησε και το σκελετό!!!!!!!

Όπου να'ναι θα είναι έτοιμο!!!!!!

2011.pngMake a pregnancy ticker

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...