Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ ΜΑΡΤΙΟΥ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2011 ΕΛΑΤΕ ΝΤ ΛΕΜ Ν11


Recommended Posts

Μάντι, αυτό το χασιμότο είναι όπως την ασθένεια που είχε η Ελένη σε ένα επεισόδιο του "Κωνσταντίνου και Ελένης"; :P :P :P

Όντως λίγο φρικουλιάρικο αυτό με τις αιμοληψίες...

Εμένα οι τάρτες μ' αρέσουν μόνο όταν έχουν κρέμα. Της Αναστασίας, απ' ό,τι κατάλαβα είναι σαν πάστα φλώρα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 949
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Μάντι, αυτό το χασιμότο είναι όπως την ασθένεια που είχε η Ελένη σε ένα επεισόδιο του "Κωνσταντίνου και Ελένης"; :P :P :P

:lol::lol::lol::lol: που το θυμήθηκες βρε! Καλοοο! Λες να βγάλω και εγώ σπυριά στο πρόσωπο; :mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

που εισαι ρε συμπεθερονι!!!

ολο στο αλλο ποστακι τριγυρνας!! μου φαινεται θα κανω ντου κ εκει να μαθαινω τα νεα σου!

να μπαινεις καλε πιο συχνα! πολυ μας παραμελεις! :lol:

πρωτη φορα ακουω αυτο που εχεις! κ εννοειται οτι δε θα κανουν πειραματοζωα τα μωρα! ειναι επιεικως απαραδεκτοι οι ανθρωποι!!

τι κανει η νυφουλα μου?? ειναι ζωηρουλα σαν τον αντρουλη της??

ο δικος μου χτες εκανε μια τουμπααααααααααααα χριστε μου! αφου νομιζα οτι θα εβγαινε απο την κοιλια μου! πρωτη φορα την ειδα να κανει ετσι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε Λένα ξέρεις τι παθαίνω με αυτό το ποστ; Μπαίνω να γράψω και βλέπω ότι έχω να διαβάσω 10 σελίδες :shock: ... ξεκινάω το διάβασμα και όταν φτάνει η ώρα να γράψω ή θα τύχει κάτι και θα πρέπει να φύγω (πάω τουαλέτα ή φαγητό) ή ξεχνάω τι έχετε γράψει πριν και το αφήνω για αργότερα. Οι άλλες στο άλλο ποστ δεν είναι τόσο πολυλογούδες και τις προλαβαίνω περισσότερο. :D Σε αυτό το ποστ είμαι η πιο μικρή και στο άλλο είμαι η πιο μεγάλη! Δεν ξέρω που ανήκω για αυτό γράφω και στα 2! :lol: Δεν πιστεύω ο δικός σου να βρήκε ευκαιρία τώρα που λείψαμε και να άρχισε να ξενοκοιτάει; :-?:D Εμένα η δικιά μου σήμερα νομίζω ότι παίζει ντραμς με την κύστη μου! Νιώθω ρυθμικά χτυπήματα καθε λίγο και λιγάκι και τρέχω κατευθείαν τουαλέτα. Και γενικά με πιέζει πολύ κάτω και με πονάει η μέση αρκετά. Άντε να πάμε να την δούμε την άλλη εβδομάδα να δούμε τι θα μας πει. Ο δικός σου άρχισε τις βόλτες πάνω κάτω; Ίσως είχε νεύρα το παιδί επειδή δεν άκουγε νέα μας! ;)

Αυτό που έχω με το θυροειδή είναι ο κλασικός υποθυροειδισμός που έχουν πολλές γυναίκες, απλά ένα είδος του είναι και το hashimoto (το πιο διαδεδομένο). Αμάν ρε Αννα Μαρία κάθε φορά που το λέω το hashimoto σκέφτομαι το Κωνσταντίνου και Ελένης! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια μου, εδω ειμαι κι εγω..μολις εβαλα τον μικρο για νανι και περιμενω λιγο να δω οτι ειναι οκ για να κοιμηθω κι εγω..ειπα να αρπαξω το ipad και να δω αν γεννησε καμια αλλα εδω ειστε ολες παλι..

Δωρακι μου, γλυκια μου φιλεναδα και συμπεθερα, να σου ζησει η μικρη σου (μας) , να ειναι γερο και καλοτυχο μωρακι και θα ειναι πλαι στον γιο μου σαν βασιλισσα το κοριτσακι σου..

Ηλιανακι μου, να σου ζησει ο χρηστακος σου..ο καλος θεουλης να του χαρισει τυχη και υγεια..

Νια και αναστασια , τι πειρασμοι ειναι αυτοι που φτιαχνετε?πωπω..εχω και μια λιγοθρα τωρα για γλυκακι ..αλλο πραγμα..αχ αχ αχ τι μου κανετε μες τα μεσανυχτα..

Μυριαμακι και νασιουκο, για να δουμε ..περιμενουμε κι,εσας αυτες τις μερες..

Μαρακι 12, εχουμε κανενα πονακι?αχ ρε φιλεναδα, θα βγαλουμε ανεκδοτα σε λιγο..

Ευη μου, σεξεζουμιζει η μικρη?κιμςγω νιωθω αγελαδα ωρες ωρες,,και λεω ποσο θα φαει αυτο το παιδι?νιωθωνοτιμεχω στερεψει.

Χριστινακι, ειπε αγου το μαναρακι σου?χαρα ε?εμενα βγαζει και αααα καιτα κανω πανω μου..

Κοριτσακια μου θηλαστρο πηρα ενα medela αλλα δεν τα καταφερνω καθολου μαζι του..το δοκιμασα σημερα αλλα κατι δεν πηγαινε καλα..ενω οταν πιεζα το στηθος εβγαζε γαλατακι, το εκανα με το θηλαστρομδεν εβγαζε πολυ ,σχεδον ελαχιστα και πονουσε πολυ η θηλη μου..μετα κιολας που πηγα να θηλασω τον μικρο κανονικα πεθανα στον πονο..εντωμεταξυ, δεν ξερω αν συμβαινει και σε σας αλλα την ωρα που θηλαζει απο'το ενα στηθος ο μικρος τρεχει γαλατακι απο το αλλο..βαζω επιθεματα αλλα μιλαμε τα βρισκω μουσκεμα..δοκιμασα λοιπον κι εβαλα το θηλαστρο να πιανειτο γαλατακι εκεινο χωρις να κανω κατι κι εβγαλε ετσι στην πλακα 40ml τα οποια τοσο καιρο πηγαιναν στο επιθεμα στηθους..

Μαντι μου, αυτος ο θυρεοειδης εμενα μου ακουγετε σαν ατομικη βομβα ( βλ. Χιροσιμα ,ναγκασακι, φουκουσιμα ) ..εννοειτε δεΝ αγγιζουν τα μωρα μας χωρις δικη μας συγκαταθεση..

Αννα μαρια, βανεσσακι, μικακι, κατερινουλα, νανσυ, τα φιλια μου και την αγαπη μου..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια μου!

αγγελικουλα μου ο μικρος σε ζουμιξε ε?χαλαλι κοπελα μου!

δωρακι και ηλιαννακι μου να σας ζησουν τα μπεμπε, να τα χαιρεστε και να στε παντοτε ευτυχισμενοι!

μαρια 12 ακομα σε περιμενουμε ε???δεν νιωθεις τιποτα απο πονακια?μα τιποτα πια?χεχε

χριστινακι εμαθε το καμαρι σου και λεει αγου εεεε?τι χαρα!!!!!

εγω περιμενω πως και πως την τριτη να παω να δω την μπεμπα μας με τη βοηθεια Του Θεού και Της Παναγίας!

σας φιλω ολες!

Ο ΘΕΟΣ ΚΑΙ Η ΠΑΝΑΓΙΑ ΜΑΖΙ ΜΑΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρααααααα σε όλα τα κορίτσιααααααα!!!!!

Νιάκι τώρα θα πηγαίνεις για εξέταση!!!!

Άντε με το καλό!!!! Επισκέπτεσαι πριν από μένα το μαιευτήριο!!!!

Με πρόλαβες και εσύ!!!!:lol::lol:

Περιμένουμε νέα σου!

Μυριαμ δεν έχω πονάκια!!!!!!

Εσύ πως τα πας;;;;;;; ;)

Λενάκι μου καλά κάνεις και επιμένεις ας πάει τον Οκτώβρη που είναι δοκιμαστικό και βλέπετε!!!!

MaDi δεν το είχα ακούσει αυτό ότι παίρνουν αίμα από τα μωράκια για ερευνητικούς λόγους….και χωρίς να σε ρωτάνε ρε παιδί μου!!!!!!!!!!

Τον έχω το νου μου…..μήπως γίνει κάτι….αλλιώς άλλη μια μέρα αύριο με την κοιλιτσα μου!!!!!!

Δε το πιστεύω πώς έφτασε ο καιρός!!!!!!!!!! :shock::shock:

Άννα Μαρία που το θυμήθηκες ρε θηρίο το χασιμότο….στο Κωνσταντίνου και Ελένης;;;

Τα κατάφερες πάλι………….. γέλασα!!!!!!!! =))=))=))

Εγώ έχω τακαμούρι!!!!!!!!!! =))=))=))=))

Αγγελικούλα μου γειάααααααα σου!!!!!!!!

Καλό αυτό που έκανες από τη μια θηλάζεις και από την άλλη μαζεύεις;;;

Δε το έχω ακούσει ξανάαα!!!!!!

Συμβαίνει και σε άλλα κοριτσια;;;;;;

Τι κάνει το φιλαράκι μας;;;;;;;

Girl μου δε νιώθω τίποτα……

Α……….ξέχασα να σας πω ότι σήμερα είχα λίγο βλέννα με ίνες αίματος…αλλά δε σημαίνει ότι γεννάω…μπορεί βέβαια και να γίνει τίποτα… είδωμεν!!!!!!

2011.pngMake a pregnancy ticker

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα! Μαρία12 πάρε τηλ το γιατρό σου και πες του για το αίμα γιατί μια φίλη μου ξύπνησε και είδε λίγο αιματάκι στο σερβιετάκι και ο γιατρός της είπε να πάει στο μαιευτήριο και ήταν η αρχή του τοκετού και μετά από λίγες ώρες γέννησε. Βέβαια μπορεί να είναι και από το δάκτυλο του γιατρού. Καλύτερα όμως πάρε ρώτα τον.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρακι μου αυτο θα σου ελεγα και γω οπως η madi!

ειδοποιησε το γιατρο σου για καλο και για κακο!

γιατι απο οτι ξερω και γω το αιμα ειναι ενδειξη της αρχης του τοκετου!

αντε κοριτσακι μου, πολυ εμεινες εδω!καιρος να μας αφησεις για λιγο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρακι12 νομιζω πως ε ε ε ε εεεεεερχεταιιιιιιιιι!!!!αντε,περιμενουμε νεα!μας γκαστρωσες πια!κι εγω νομιζω πως ειναι αρχη τοκετου..

Γκιρλ μου, τι κανεις?την τριτη θα δεις την μικρη,ε?πωπω μου φαινεται οτι εχει περασει ενας αιωνας απο τοτε που ειχα κι εγω την ιδια αγωνια για τον γιατρο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα ειμαι αγγελικουλα μου!

πως περνα ο καιρος ε???μονο εγω νιωθω οτι δεν περνα μαλλον:)

καλα ειμαι κοριτσακι μου!εδω ειμαι στη δουλεια!

ο μπομπιρας σου καλα ειναι???ξεζουμιζει τη μανουλα?χεχε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαριαααααααααααααα παρε το γιατροοο...εμενα μου ειχε πει αμα δεις αιμα και βλεννες ερχεσαι αμεσως..τι περιμενεις κοπελιααα..Αγγελικη μου αυτο με το γαλα το εκανε και εμενα στην αρχη...νομιζω ειναι γιατι τα στηθοι πριζονται μιας και δεν ξερουν ποσο γαλα να παραγουν στην αρχη ..και εγω εβαζα το θηλαστρο και το μαζευα..πλεον εμενα εχει εδρεωθει η γαλουχια που λενε..δεν πριζομαι πια..στην αρχη νομιζα οτι μου τελειωσε το γαλα αλλα μια χαρα επινε η μικρη..τωρα πλεον ειμαι σιγουρη..ποιο θηλαστρο της μεντελα πηρες?εγω εχω το μινι ηεκτρικ..οταν το βαζω ξεκιναω απο το χαμηλο οχι απο το δυνατο οπως λεει δεν μπορω με τη μια ποναει..μετα αυξανω λιγο λιγο..το θεμα ειναι το εξης..εγω βγαζω ικανοποιητικη ποσοτητα γαλα μονο οταν ειναι κοντα στην ωρα να θηλασω και οχι πριν...αφου λεω μα πως και κανουν τραπεζες με γαλα..εγω αμα βγαλω πριν αντε γυρω στα 40γρ να βγαλω...Αννα Μαρια Λενα κλο...και εγω πια βαριεμαι τον Λαζοπουλο..βαριεμαι που τραγουδαει που κανει σκετς με την Ελενη τα οποια ειναι απαισια..και ελεος πια με τα τουρκικα/..αφου τοσος κοσμος λεει το ιδιο γιατι τα παιζουν??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα σας κουκλιτσες τι κανετε?

Βρε συμπεθερα τι σου μαθαμε εδω μεσα τοσο καιρο?Παρε τηλ το γιατρο σου λεμε, καλα λενε τα κοριτσια ενδειξη τοκετου ειναι η βλενα, θα σε μαλωσω, αντε περιμενουμε νεα!!!

Σημερα κοιμηθηκα λιγο παραπανω,αλλα οταν το αποφασισω ολοι τοτε θυμουνται να με παρουν τηλ! :shock:

Θα κανω αρακα σημερα με πατατουλες και καροτα, ειδα χθες μια διαφημιση του μπαρμπασταθη που τρωει ενα κοριτσακι και μου εφυγαν τα σαλια!!

Αγγελικη εσυ κανε τον τροπο που βρηκες και σε βολεψε για το γαλα,δεν χρειαζεται να κανεις οτι ολες!

Τι αλλο γραψατε δεν θυμαμαι.Ααααα Αννα Μαρια δεν ειναι ακριβως παστα φλωρα,εκεινη ερχεται σαν μπισκοτο περισσοτερο,αυτη ειναι σαν κεικ θα το ελεγα με μαρμελαδα απο πανω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου δεν τον παίρνω τηλέφωνο γιατί με προειδοποίησε ότι μπορεί να το δω....και μου το εξήγησε και ακριβώς όπως είναι ....και έχω μετά την εξέταση που μου έκανε καφέ αίμα και τώρα αρχίζει να σταματά....αυτό βέβαια δε πάει να πει ότι σε λίγες ώρες δε θα γίνει τίποτα!!!!!!

Πάω να μου βάψει η μαμά το μαλλί, έκανα και φρύδια, μουστάκιααααααα :lol::lol::lol: για να με δει ωραία ο μπέμπης αν έρθει και σήμερααααααααα!!!!!!

Πάω να προλάβω και επιστρέφω........

2011.pngMake a pregnancy ticker

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:KALHMERAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!HRTHA KAI EGW!!!!!!!!!!!!!O MPEMPIS POLY ANHSYXOS TO VRADY HTAN DEN HTHELE YPNO ME TIPOTA!!!!!!!!!!!!MALLON EPEIDH KOIMOTAN APO TIS 7:30 MEXRI TIS 11:30 EXTHES..

RE MARIAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA GENNAS KALEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!EMENA OTAN MOU ESPASAN TA NERA EIDA KAI AYTHN THN VLENNA POU LES!!!!!!!!!!!!AYTO NOMIZW TO LENE POMA?????DHLADH MOLIS VGEI AYTO KSEKINAEI O TOKETOS!

ANTE NA SE DEI O GIATROS KAI EIPAME PERIMENW MHNYMATAKi!!!!!!!!!!!!!!!

NIAKI THA PERIMENOUME NEA APO TON GIATROULI KAI TOUS XOREYTES SOU!!!!!!!!!AAAA VALE MAS KAI KAMIA FWTOGRAFIOULA NA TA DOUME :P:P:P

EGW SHMERA PAW STON GYNAIKOLOGO NA ME DEI EPEIDH PERASAN OI 40 MERES.....DEN EGW KAMIA OREXH NA PAW ALLA TI NA KANOUME AFOU PREPEI????MHPWS KSEREI KAMIA KPELA POU EXEI KSANAGENISEI TI SOU KOITAEI O GIATROS??????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γκιρλ μου, το ξερω πολυ καλα, η αναμονη ειναι μεγαλο σπασιμο νευρων..μολις περασεις την 30η βδομαδα θε δεις οτι θα κυλουν πιο γρηγορα οι μερες..θα ξεκινησεις και πιο εντατικα τις ετοιμασιες..

Μαρακι12!´, κουρες ομορφιας?χρειζομαι κι εγω οπωσδηποτε..

Ευη μου, πητα το απλο θηλαστρο, harmony λεγεται..ειπα για αρχη να δω πως θα τα παω με αυτο και βλεπουμε..αλλα αμα ο μικρος θηλαζει καθε δυο δυομιση ωρες, ποσο γαλα να κατεβασω η ερμη??!αν κανω πανω απο τρεις ωρες να θηλασω, μαζευεται αρκετο, αφου μπαινω για γρηγορο ντους και χυνεται σαν νερακι το γαλα και τρεχω να βαλω σουτιεν και επιθεματα..μετα μεχρι να το πιασει ο μικρος το στηθος ετσι φουσκωμενο οπως ειναι εχουμε χασει κι αλλο γαλα..ασε που πνιγεται απο την λαιμαργια του στην αρχη..πινει πινει ..κανει και κατι γλουπ γλουπ και κατι αλλους ηχους και σε λιγη ωρα κοιμαται..το τι ποδια , αυτια καο χερακια του πειραζω να ξυπνησει αλλα αυτος εκει...φεεεεεεταααα..

Πραγματικα δεν ξερω τι να κανω και πως να το χειριστω..αρχιζω να παθαινω υπερκοπωση..ολη μερα με το στηθος και το μωρο ποναει και η πλατη μου και απο υπνο..δραμα η κατασταση..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια!!!!!!!!!!!!!! Αχχχ μιλάμε ξεκίνησαν σιγα σιγα οι επισκέψεις και εχθές όλη μέρα ή είχα κόσμο ή τάιζα το μωρό ή έκανα δουλείες για να περιμένω τον κόσμο....βλέπω γράψατε πααααρα πολλά και αλλάξαμε και ποστ :) Με το καλό λοιπόν σε όλα τα κορίτσια που περιμένουν τα νινάκια τους σε αυτό το ποστ!!!!!!!!!!!! Θα σχολιάσω όσα θυμάμαι!!!!

Ηλιαννάκι να σου ζήσει το αγοράκι σου και να είναι καλότυχο γεμάτο υγεία!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Μαράκι την Παρασκευή λοιπόν εεεε??? εκτός βέβαια εαν το αιματάκι είναι σημάδι ότι το ζουζούνι έρχεται :D

Συμπεθέρα χαίρομαι που ο γαμπρός μας είναι ήσυχο παιδάκι....και η νύφη ήταν καλό κοριτσάκι εχθές!!!!!

Αναστασία σου χάλασαν τον ύπνο εεεε??? και εμείς αρακούλι θα φάμε σήμερα,μου αρέσει πάρα πολύ!!!!!!

Έυη μου και εγώ το ίδιο θήλαστρο έχω!!!!! Με βοήθησε πολύ αλλά τώρα σταμάτησα να αντλώ γάλα πήρα τα χάπια για τον αποθηλασμό :cry:

Χριστινάκι με το καλό ο γιατρός, να σου πω και εγώ έχω απορία τι ακριβώς κοιτάει ο γιατρός....

Αγγελική φιλιά στο γλυκό σου αγοράκι!!!!!!!!!!!!!

Χαιρετώ και στέλνω τα φιλιά μου και στα υπόλοιπα κοριτσάκια δεν αναφέρομαι ονομαστικά για να μην ξεχάσω καμία!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!

μαρακι ισως ειναι σημαδι εναρξης τοκετου ισως ειναι κ απο το δαχτυλο..

το μονο σιγουρο ειναι πως αν ειναι εναρξη τοκετου θα σε πιασουν οι πονοι ;)

αμην κ ποτε!!

τιτινακι κολπικη εξεταση σου κανει κ ψηλαφιζει την κοιλια να δει αν η μητρα ειναι οκ

αγγελικουλα μην ανησυχεις, κεμενα μου ετρεχε το ενα στηθος οταν θηλαζα απο το αλλο

κ αποσο ξερω δεν υπαρχει προβλημα να αντλεις απο εκεινο οσο θηλαζεις, οπως σε βολευει!

εμενα ετρεχε γαλα κ οταν εκλαιγε ο αναστασης ;)

αστον να σε ξυζουμιζει, μην ανησυχεις, δε σου τελειωνει το γαλα! οσο θηλαζεις τοσο θαεχεις!

τα πας τελεια!!!!!

εσυ συνεχισε να του δινεις μεμε οποτε ζητησει, σε λιγο καιρο θα θηλαζει πιο αποτελεσματικα ο μικρος, το στηθος σου δε θα πρηζεται τοσο πολυ κ δε θα ζηταει τοσο συχνα..

αχ κ εγω ετσι ημουν, ολη μα ολη μερα με το βυζι η στο στομα του ανασταση η εξω να αεριζεται :lol::lol: η αρχη ειναι δυσκολη, μετα δε θα θες να το αλλαξεις με τιποτα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αποστολια τι κανετε?

αννα μαρια σε ειδα στον υπνο μου!! ειδα οτι ειχες ερθει να μου ζωγραφισεις τον τοιχο :lol::lol::lol::lol::lol: κ εκανες μια απαισια θλιβερη ζωγραφια με κατι νεκροταφεια :shock::shock:

αχ κοριτσια ο αναστασης μου ζηλευει πολυ κ δεν ξερω πως να το διαχειριστω.. τι να κανω..

τους τελευταιους μηνες επειδη δεν εχω υπομονη τον μαλωνω περισσοτερο

δεν ξεερω αν πρεπει να ειμαι αυστηρη η πιο ελαστικη :?:? κ στεναχωριεεεεεμαι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια σε λιγο πάω για μπανάκι!!!!!!

Έβαψα μαλλάκι!!!!!!!!

Για την ώρα δεν εχω κάτι αλλο ....αλλά θα κάνω σάουνα σήμερααααααααα στο μπάνιο, θα βγάλω λέπιααααααα!!!!!!!!!!!!

Αν γίνει κάτι θα σας ενημερώωωσω!!!!!!!!! :lol::lol::lol:

Πάντως με έχει πιάσει ένα άγχος να ετοιμαστώ........λέτε;;;;;;;;;

Μου έβαφε η μαμά τα μαλλιά και της έλεγα άντε να προλάβωωωωωωωω :lol::lol::lol:

Ρε Λενάκι τι όνειρο ήταν και αυτό;;;;;;;;;;;;

Εγώ είδα ότι γέννησα!!!!!!!!!! :lol:

2011.pngMake a pregnancy ticker

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρια μου εγω νομιζω οτι γεννας...αχ και εγω θα βαψω μαλλι αυτη τη βδομαδα η την αλλη..δεν παει αλλο βαρεθικα...εμαθα απο συμβουλο θηλασμου οτι μια χαρα μπορεις να βαψεις μαλλι..οποτε...ξαναγυρναω στο ξανθος..ελεος αισθανομαι σαν γυφτισσα..χιχιχ..Αγγελικη θα στρωσει το γαλα μολις μαθει ο οργανισμος ποσο χρειαζεσαι ετσι ειχα και εγω στην αρχη και πηρα το θηλαστρο για το βραδυ που αργει να πιει να το βγαζω γιατι ποναγα παααρα πολυ..τωρα μια χαρα αφου σου λεω δεν πριζομαι καν..αυτο με την πλατη καποιο λαθος κανεις..δεν πεφτουμε εμεις πανω στο μωρο αλλα φερνουμε το μωρο επανω μας..πρεπει να στιριζεις καλα την πλατη σου καπου και να το φερνεις κοντα σου...στο you tube εχει πολλα βιντεακια αλλα και πολλες πληροφορειες θα βρεις στο site http://www.mitrikosthilasmos.com/ εμενα καθε 3 ωρες θηλαζει και το βραδυ 4-5-6 καπου εκει...σπανια να την πιανει στο 2ωρο ισως στις 2και μισο..αλλα δεν την αφηνω να με πιπιλαει...οτι και να λενε εγω δινω πιπιλα..την κραταει πολυ λιγο ισα να νανουριστει και την φτυνει..εμενα εχτες ειχε μυξουλες και την ακουσα να γουρουνιζει καπως..το πρωι της εβαλα φυσ.ορο..επαθε σοκ...εριξε μια στριγκλια..σου λεει τι μου κανει η τρελη..αλλα τωρα μια χαρα δεν ξανα ακουσα να κανει τπτ η μυτουλα της..αα εχτες το απογευμα εφαγε τον αγλεορα..μιλαμε την ταισα και εκεινη ηθελε χουζουρι..μαζι με το χουζουρι ομως ετρωγε..στο τελος εβγαλε μια ρουκετα νααα...μετα ηθελε και αλλο αλλα δεν την αφησα την ταισα στον επομενο θηλασμο..μιλαμε την πιανω και εχει παχυνει..αντε να ξαναπαμε να δω ποσο πηγε..Χριστινα μου εγω πηγα στη γιατρο μου στις 10μερες για να δει τα ραμματα και τη μητρα...με ειδε εξωτερικα και εκανε εναν γρηγορο υπερηχο και τωρα πρεπει να ξαναπαω στις 40μερες παλι για τα ιδια και μου ειπε μετα την ρωτη περιοδο να κανω τεστ παπ..αυτα..φιλακια σε ολες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λένα είμαστε καλά σήμερα χωρίς πονάκια και το βράδυ μας πού ήσυχο!!!!!!! Είναι και μικρούλης μωρέ το αγοράκι σου γι'αυτό ζηλεύει...ίσως όταν έρθει το μωρό να το δεχτεί καλύτερα.... :)

Μαράκι περιποιήσου να σε δει ο γιος όμορφη!!!!!! Λες να έρχεται γι'αυτο να βιάζεσαι να ετοιμαστείς υποσυνείδητα??????? Τι καλά....Θα περιμένουμε νεάκια σου....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νανσυ μου, απο τωρα επισκεψεις ε?εγω ειπα στον αντρα μου να πει στα σογια του να μην τολμησει να ερθει κανεις πριν σαρανησω..οταν ερχεται καποιος βαζω το μωρο για νανι η αν ειναι ξυπνιος τον βαζω στο στηθος και ετσι γλιτωνω..αφου δεν καταλαβαινουν αλλιως..

Λενακι μοθ, τι ονειρα εβλεπες παλι?

Για το γαλα, εγω αυτο που λεω ειναι οτι την ωρα που θηλαζα απο το ενα στηθος το μωρο απο το αλλο τρεχει χωρις να αντλω με θηλαστρο κι εβγαλε σχεδον 40ml ..καλα ποσο πρεπει να βγαινει απο το καθε στηθος αν αντλεις κανονικα?

Οσο για τον ανασταση ρε φιλεναδα αν του θυμωνεις συνεχεια ειναι λογικο να ζηλευει..χσνει την αποκλιετικοτητα κιολας τωρα που θα ερθει και ο μπομπιρας..εγω νομιζω πωσντο σωστο ειναι να προσπαθεις να τον κανεις να περιμενει κι αυτος με αγωνια το μώρο και να χαρει με τον ερχομο του..να του δινεις σημασια ομως γιατι μετα θα νιωσει οτι παραγκωνιζεται εξαιτιας του μικρου και θα αρχισει στραβα η σχεση τους..

Χριστινακι μου, τι κανεις?πως νιωθεις την τομη εσυ υστερα απο τοσο καιρο?η κοιλιτσα εφυγε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμπεθερα ετσι σε θελω κοκεταρια οταν γεννησεις!!!Μαλλακι,νυχακι,φρυδακι,ποδαρακι γλομπος!!!

Τελικα μηπως ο θηλασμος ειναι απλος και το κανουμε μεεις δυσκολο?Αν φτασω μεχρι εκει θα μαθω κι εγω...

Και τα ευχαριστα της ημερας....η συρταριερα θα ερθει την αλλη εβδομαδα :evil: αν την ακυρωσω εγω θα φταιω?Ξεκιναω πλυσιματα,αν τα βαλω πανω σε κρεβατι σκεπασμενα με ενα καθαρο σεντονι πειραζει?ή σε ναυλον με φερμουαρ καλυτερα?τι λετε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αποστολια (νανσυ σε λενε μαλλον ε?) τι να πω, θα δειξει αν θα ηρεμησει η οχι!

αχ ρε αγγελικουλα πολυ με ζοριζει το παλικαρακι μου..

σημασια του δινω, κ παιζουμε κ απολα απλα τον πιανουν κατι κρισαρες κ δεν ξερω πως να τις διαχειριστω

βγαζει ολο τον ανρητισμο του πανω στον αντρα μου κ ολο ντα ντα τον κανει

τρελαινομαι οταν το κανει αυτο!

κ για το μωρο του μιλαμε (οχι συνεχεια ομως) κ λεει κ αυτος οτι θα το κουναει, οτι θα πινει γαλα με τη μαμα, οτι θα κοιμουνται μαζι, οτι δε θα αφηνει τα αλλα παιδακια να τον πειραζουν κλπ

δηλ οταν αναφερεται στο νινι μιλαει μονο θετικα,προς το παρον

τι να πω θα δουμε

αααααα δεν καταλαβα οτι χωρις να αντλεις εβγαλες 40 μλ!!!!! :ymapplause::ymapplause:

η τομη σου πως ειναι?

κισκα εσεις δεν εχετε τετοια με το χριστοφορο ε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...