Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ ΜΑΡΤΙΟΥ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2011 ΕΛΑΤΕ ΝΤ ΛΕΜ Ν10


Recommended Posts

Χριστινάκι μου καλό μήνα!!!!!!

Τώρα φαντάζομαι ότι χαλάρωσε ο μικρούλης σου και κοιμάται!!!!!!

Αχ και εγώ σηκώθηκα από τις 4.00 πάλι........τώρα νιώθω μια ψιλονύστα αλλά δε πάω τώρα για ύπνο, θα την πέσω το μεσημεράκι!!!!

2011.pngMake a pregnancy ticker

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 953
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλημερα και απο εμενα .......και καλο μηνα να εχουμε με πολλεσ πολλεσ γεννεσ.......

κοριτσια δεν εχω κλεισει ματι λεμε πολυ φαγουρα εκανα και εξετασεισ για το συκοτι γιατι εκει δινουν βαση στοισ εγκυεσ και ηταν ολεσ καθαρεσ .τι να πω δεν ξερω..στο ιασω δεν θελω να παω γιατι εχω φοβο εκει αλλα τι να κανω αν δεν υποχορησουν θα παω να με δουν και αυτοι.......

καλε τα αγορακια πανε και ερχοντε βλεπω χαχαχχαχα κοριτσομανεσ αντε πρεπει να βγουν και οι νυφεσ χιχιχιχιχιχι.........4-1 ειναι νομιζω ε?????????

τι φαγακι εχουμε σημερα ????????? εμεισ μουσακα θα κανει ποιοσ αλλοσ ?????? η ΜΑΜΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ.......

και μετα θα παω για κατι ψωνακια ακομα για το δωματιακι μασ και αυριο η μεγαλη μερα θα αρχισουμε το δωματιο τουσσσσσσσσσσ.......

ολη την μερα που ειμαι σπιτι χαζευω τα πραγματακια μασ χιχιχιχιχι χαζομαμαδεσ ειμαστε τελοσσσσσ.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια μου κ καλο μηναααααααααααααα,με πολλα γεννητουρια!!!!!!!!!!!!!!

τι κανετε?????πως ειναι οι κοιλιτσες????? βλεπω αυπνιες ειχαμε το βραδυ ε????

εμεις καλα ειμαστε εδω, σημερα ξυπνησαμε απο τις 8, ηπιαμε γαλατακι , μαζεψαμε λιγο, εφτιαξα καφεδακι ,κ τα μικρα παιζουν κ ειπα να μπω λιγο!!!! :D

γραψατε αρκετα βρε κ δεν θυμαμαι πολλα!!!

κατ'αρχην να ευχηθω στην κατερινουλα μου μας, ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΤΟ ΑΓΟΡΑΚΙ ΣΑΣ!!!!!!!!!!!!!11

ΝΑ ΕΙΝΙΑ ΠΑΝΤΑ ΓΕΡΟ , ΥΓΙΕΙΣ Κ ΚΑΛΟΤΥΧΟ!!!!!!!!!!!!!!!!!!ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΤΕ ΟΠΩς ΕΠΙΘΥΜΕΙΤΕ!!!!!!

ΚΑΛΗ ΛΟΧΕΙΑ Κ ΣΕ ΣΕΝΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ!!!!!!!!!!!!

βανεσσακι μου μια χαρα η κουκλιτσα σας!!!!!μεγαλωσε μπραβο!!!!!

τιτινα μου εκλαιγε το βραδυ ο μικρουλης σου????αχ μωρε!!!!!!! ειδες χαλαλι τους, ολα!!!!

μαρακι μου πω πωαπο τις 4 ε??? αχ κουτουλαμε βρε κοριτσια, φανταστειτε μετα....

νιακι μου μουσακα ε??μιαμμμμμμμ μιαμμμμμμμ!!!!!!αντε κοντευεις κ εσυ γλυκια μου , τι καλα!!!!!!

δεν θυμαμαι αλλα κουκλιτσες μου, :oops:

φιλακια σε οελς τις κοιλιτσες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα στα κοριτσιαααααααααα!!!

Χθες που λετε το βραδυ εκατσα πισω απο τον καναπε και σηκωσα ασπρη σημαια και την κουνουσα!! :lol::lol:

Και το βραδυ μεσα στον υπνο τον καταλαβα με αγκαλιαζε το κ....παιδο! :mrgreen:

Κατερινουλα τι ευχαριστα νεααααααα, να σας ζησει κοριτσι μου το μωρακι,γερο και καλοτυχο!!!!

Νιαααααααααα κι εγω 31 σημεραααααααα πω πωωωωω.Λογικα κι εσυ πας νωριτερα για γεννα λογο διδύμων? Ψαρακι σημερα,σολωμο στο φουρνο με λαχανικα!!!

Μαρακι απο την αγωνια σου δεν εχεις υπνο, αλλα οσο μπορεις ηρεμησε, στα λεω εγω τωρα να μου τα λες εσυ μετα!!! ;)

Πω πω πολυ με παταει η μπεμπα χαμηλα και οταν ειμαι ορθια καταλαβαινω που γυρναει ολοκληρη! Αρχισα να μην μπορω να περπαταω καλα, σαν παπια παω!! :lol:

Δωρακι τι κανεις κοριτσι μου?Αννα Μαρια,Μιριαμ,Λυδια,Ηλιανακι,girl καποια θα ξεχναω....φιλια σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαράκι μου ετοιμάζεται ο μπεμπάκος,έρχεται το πουλάκι μου!!!!

με το καλό κοριτσάκι μου!!!!άντε θα μας προλάβετε μου φαίνεται....

Δεν κοιμάσαι καλά φιλενάδα, να κοιμηθείς το μεσημέρι να το ευχαριστηθείς!!

Χριστινάκι μου λίγη υπομονή και θα φτιάξει το πρόγραμμα του μικρούλη!!!

Είναι τόοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοσο γλυκός, τρελαίνομαι!!!

Νία μου καλημέρα, ελπίζω να σου περάσει η παλιοφαγούρα το γρηγορότερο!!

Μουσακάς μμμμμμμμμμμμμμμ, εγώ δεν το έχω αποφασίσει ακόμα!!

Αναστασάκο-κορμάρα καλημέρα!!! Καλά έκανες και χαλάρωσες με τον άντρα σου.

και εγώ έτσι φορτώνω και μετά λέω άστο....άντρες μην την ψάχνεις!!Ζωηρούλα η

φραουλίτσα μας, μπράβο στο γλυκούλι!!

Ηλιαννάκι καλημέρα, Τρίτη έχεις γιατρό;

Πάω λίγο για κάτι ψωνάκια της μπουμπούς και έρχομαι!!

Φιλιάαααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχαχαχα αναστασια , πολυ μου αρεσε η ανακοχησου!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

δωρα μου καλημερα!!!!!ναι την τριτη εχω γιοατρο, για να δουμε... :roll: !! καλα ψωνια καλη μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα ομορφιες μου και καλό μήνα με πολλά υγιέστατα μωράκια..;)

Κατερινούλα μου να σας ζήσει κοριτσάκι μου το αγγελούδι σας...να είναι γερό και καλότυχο....καλή λοχεία και σε σενα...:)......πολύ ευχάριστα νέα μαθαίνουμε και η χαρά μου είναι απερίγραπτη...;)

Αναστασία μου δεν παίζεσαι...;)...είσαι όλα τα λεφτά με την σημαία.... :lol::lol::lol:

Δωράκι μου........πολλά γλυκά φιλάκια στην όμορφη μπεμπούλα σου και στην μανούλα της ασφαλώς...καλά ψωνάκια.,..;)

Άννα Μαρία μου μπράβο για το άρθρο...:)......άντε με το καλό να τελειώσετε και την ζωγραφιά του Αντρίκου σου...;)

Μαρία μου γλυκιά....λίγο έμεινε καλή μου....απλά το αγοράκι σου θέλει να είναι διαρκώς μαζί σου...;)

Νιάκι μου......γιατί τόση φαγούρα?......μήπως τα μωράκια σου έχουν βγάλει πολλα μαλλάκια?....πήγαινε μεχρι το Ιασω να ηρεμήσεις κοριτσάκι μου όμορφο..;)...σε φιλώ...

Ηλιαννάκι μου...:)......καλημέρα και σε σένα και στον κούκλο Χρηστάκο σου..;)

Πηγαίνω να ψωνίσω στο σούπερ....εμείς σήμερα θα φάμε κοτόπουλο με πατατούλες στον φούρνο..;)...

πολλά γλυκα φιλάκια σε όλες..;)

Μαρίαααααα..........λες να μας κάνεις την έκπληξη και να κρατάς το αγοράκι σου στα χεράκια σου μέχρι το βράδυ?....μακάρι καλή μου.. :P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νιάκι μου 30 εβδομάδων σήμερα!!!!!!!!

Άντε πλησιάζει και η ώρα των μωρών σου!!!!!! Εντάξει εσένα θα έρθουν πιο γρήγορα....!!!!!!

Χαζομανούλα χαζεύεις τα πραγματάκια και εσύ ε;;;;;;;

Άντε με το καλό το δωματιάκι των μωρών!!!!!!

Καλημέρα Ηλιαννάκι μου!!!!!!

Αναστασάκο μου πολύ μου άρεσε η άσπρη σου σημαία!!!!!!!!! :lol:

Άντε στη 31 σήμερα!!!!!!!! Μεγαλώνει η φραουλίτσα μας και γίνεται όλο και πιο γλυκιά!!!!!

Αστα.....έλεγα χτες μωρέ δε με πιάνουν οι πονοι να φύγουμε;;;;;; αλλά τίποτα!!!!!!!!

Ο κύριος πάει με το πάσο του!!!!!!! :lol::lol:

Δωράκι μου εγώ πιστεύω ότι θα με προλάβεις....

Έρχεται και ο δικός μου σιγά σιγά...φαίνεται ο διάδρομος έκανε δουλειά στην εμπέδωση!

Φιλενάδα υπομονή!!!!!!! Καλά ψώνια!!!!

Μικάκι μου απο το στόμα σου και στου Θεού το αυτί!!!!!!!!!!

2011.pngMake a pregnancy ticker

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αμα ασχολουμε με κατι την ξεχνω την παλιοφαγουρα αλλα μπορω συνεχεια να κανω κατι ?????????????

δεν μπορω γιατι κουραζομαι..........

αναστασακι μου καλα εκανεσ και σηκωσεσ σημαια για το νινακι σου ολα να σκεφτεσε οτι τα κανεισ.......

ναι εμεισ παμε κοντα κοντα αλλα μαλλον θα σε προλαβω χιχιχχιχιι......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νια μου χτες το βράδυ είχα και εγώ φαγούρα στη κοιλιά, στα πόδια, στα χέρια...δε ξέρω τι έπαθα έτσι ξαφνικά!!!!!!!Ελπίζω να σου περάσει...αν κάνεις ένα ντουζάκι να χαλαρώνεις ...θα μου πεις όλη την ώρα;;; Αν συνεχιστεί να πας νοσοκομείο να δεις...

Παντως το ευχάριστο είναι ότι δεν προέρχεται από το συκώτι σου....δεν ήθελα να σε ανησυχήσω, το είχε μια φιλη μου σε ολη την εγκυμοσύνη, υπέφερε, όχι όμως ότι έγινε κάτι, μια χαρά γέννησε, απλά ταλαιπωρήθηκε πολύ.....είχει όμως κάποιο προβλημα με το συκωτι, κάτι δε λειτουργούσε σωστά...

Αλλά έχω ακούσει πολλές να έχουν φαγούρα χωρίς κάποιο συγκεκριμένο πρόβλημα.

Για να δω στοιχήματα να πέφτουν :lol::lol::lol:

2011.pngMake a pregnancy ticker

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΤΕΡΙΝΟΥΛΑ ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ Ο ΜΙΡΟΥΛΗΣ ΣΑΣ ΓΕΡΟΣ Κ ΚΑΛΟΤΥΧΟΣ!!!!!ΚΑΛΗ ΛΟΧΕΙΑ!!!!!!

ΜΑΡΑΚΙ 12 Η ΣΕΙΡΑ ΣΟΥ ΕΡΧΕΤΑΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ

ΝΑΣΙΑ ΜΟΥ ΑΝ ΔΕΝ ΤΑ ΚΑΝΩ ΘΑ ΒΡΩΜΙΣΟΥΜΕ ΕΙΠΑΜΕ Κ ΟΧΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ ΕΧΕΙ ΕΡΘΕΙ Κ ΕΝΑΣ ΘΕΙΟΣ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΑΠΟ ΑΘΗΝΑ ΓΙΑ ΤΑ ΑΥΡΙΑΝΑ ΒΑΦΤΙΣΙΑ Κ ΤΟΝ ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΧΤΥΠΑΕΙ ΚΑΝΑ ΚΟΥΔΟΥΝΙ ΜΙΝ ΜΑΣ ΔΕΙΣ Κ ΜΠΑΧΑΛΟ ΔΕΝ ΛΕΕΙ.ΤΟ ΣΠΑΝΑΚΟΡΥΖΟ ΤΟ ΛΑΤΡΕΥΩ Κ ΓΩ ΘΕΛΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ!!!!!!

ΗΛΙΑΝΑΚΙ ΜΟΥ ΣΥΣΠΑΣΕΙΣ ΠΟΝΟΥΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ Κ ΥΓΡΑ ΕΧΩ Κ ΕΓΩ ΜΙΝ ΑΝΧΩΝΕΣΑΙ.

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΕΓΕΙΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑΚΙΑ!!!!!!

ΝΙΑ ΝΑ ΠΑΣ ΝΑ ΔΕΙΣ ΤΙ ΕΙΝΑΙ.

ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ.

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ ΜΕ ΠΟΛΛΑ ΓΕΝΝΗΤΟΥΡΙΑ!!!!!!!!!

ΧΘΕΣ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΠΗΓΑΜΕ ΓΙΑ ΚΑΦΕΔΑΚΙ Κ ΨΩΝΙΣΑΜΕ ΓΙΑ ΚΑΤΙ ΓΕΝΝΗΤΟΥΡΙΑ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΝΑ ΠΑΜΕ Κ ΨΩΝΙΣΑΜΕ Κ ΚΑΤΙ ΛΙΓΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΜΠΕΜΠΗ ΜΑΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑΜΕ ΝΑ ΚΡΑΤΗΘΟΥΜΕ ΧΙΧΙ.

ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΜΑΓΕΙΡΕΨΩ ΣΗΜΕΡΑ Κ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΟΙΜΗΘΥ Κ ΔΕΝ ΕΧΩ ΟΡΕΞΗ ΓΙΑ ΤΙΠΟΤΑ......ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ Κ ΚΑΛΟ ΣΚ ΣΕ ΟΛΕΣ ΜΑΣ!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια και καλό μήνα!!!

Καλέ πόσα γράψατε μέσα σε λίγες ώρες;

Νία, έχω διαβάσει ότι η φαγούρα είναι σύμπτωμα της εγκυμοσύνης χωρίς να σημαίνει κάτι άλλο. Φαντάζομαι πρέπει να είναι πολύ ενοχλητικό...

Αναστασία, τέλεια η συμφιλίωση με τον άντρα σου!!! Εμείς πάντως δεν μπορούμε να μείνουμε περισσότερο από 2-3 ώρες μαλωμένοι.

Ουφ, εγώ αγχώθηκα ότι δε θα προλάβουμε... Ακόμα το παιδικό είναι γιαπί, τα ρούχα άπλυτα σε σακούλες, καρότσι, καλαθούνα, ριλάξ και στρωματάκι για την κούνια δεν έχουμε αγοράσει... Δευτέρα απόγευμα θα πάμε να δούμε για τα μεγάλα ψώνια, αλλά ανησυχώ και για τα λεφτά... Ελπίζω να μας έχουν πληρώσει, γιατί το άργησαν λίγο αυτό το μήνα. Δεν έχω ιδέα πόσα παίρνω, γιατί από αυτό το μήνα μου έκαναν αύξηση (κάθε χρόνο έχουμε εκατό ευρώ αύξηση), αλλά παράλληλα, θ' αρχίσουν να μας κόβουν ένα ποσοστό απ' το μισθό ως "έκτακτο μέτρο για τη σωτηρία της οικονομίας" και καλά... Ελπίζω να μη φύγει όλος ο μισθός στα ψώνια, αφού βοήθεια δεν έχουμε από κανέναν. Δηλαδή, είπε η γιαγιά του άντρα μου ότι θα στείλει 400 ευρώ για να ψωνίσουμε για το παιδί, κι ενώ στην αρχή είπα όχι, κι ότι είναι πολλά και δεν είναι σωστό να στείλει η γυναίκα τόσα λεφτά απ' τη σύνταξή της (λογικά θα είναι τουλάχιστον η μισή σύνταξη), τώρα μάλλον θα τα αξιοποιήσω... :( Πάντως, από τους συγγενείς κανείς δεν πήρε ένα τηλέφωνο να πει κάτι του στιλ "μην αγοράσετε ριλάξ, διαλέξτε και θα πάμε εμείς πριν τη γέννα να σας το αγοράσουμε". Ούτε καν "μην αγοράσετε πολλά ρούχα, θα σας φέρουμε εμείς".

Σήμερα εμείς τρώμε μπιφτέκια και ραβιόλες (κυπριακά ραβιόλια).

Σας φιλώ όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ.

ΝΑ ΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΔΩ ΠΑΛΙ ΧΩΡΙΣ ΚΟΙΛΙΑ ΚΑΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΑΓΚΑΛΙΑ.

ΟΛΑ ΠΗΓΑΝ ΚΑΛΑ ΔΟΞΑ ΤΟΝ ΘΕΟ.

ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΘΑ ΣΑΣ ΓΡΑΨΩ ΤΗΝ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΣΑΣ ΒΑΛΩ ΚΑΙ ΦΩΤΟ.

ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ ΖΟΡΙΖΟΜΑΙ ΜΕ ΤΑ ΔΥΟ ΜΙΚΡΟΥΛΙΑ ΝΑ ΜΠΑΙΝΩ ΣΤΟ ΜΑΜΜΥ.

ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΜΟΝΟ ΟΤΙ ΓΕΝΗΘΗΚΑΜΕ 3200 ΚΑΙ 49 ΕΚΑΤΟΣΤΑ.

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΩΤΕΡΟΝ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΣΑΣ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΑ ΠΡΟΛΑΒΩ ΝΑ ΤΙΣ ΔΙΑΒΑΣΩ. ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΚΑΙ ΑΝ ΓΕΝΗΣΕ ΚΑΠΟΙΑ ΟΣΟ ΕΛΕΙΠΑ ΣΤΕΛΝΩ ΤΙΣ ΠΙΟ ΘΕΡΜΕΣ ΕΥΧΕΣ ΜΟΥ.

ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ. ΦΙΛΑΚΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ.

Α ΞΕΧΑΣΑ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ ΑΜΑ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΑΠΟ ΣΥΓΓΕΝΕΙΣ ΚΛΠ.ΠΡΟΚΟΨΕΣ Κ ΜΕΝΑ ΜΟΥ ΛΕΓΑΝΕ ΜΙΝ ΠΑΡΕΙΣ ΑΥΤΟ ΕΚΕΙΝΟ ΕΜΕΙΣ ΘΑ ΣΤΑ ΠΑΡΟΥΜΕ Κ ΤΕΛΙΚΑ ΟΥΤΕ ΤΗΛ.ΝΑ ΔΟΥΝ ΤΙ ΚΑΝΩ ΔΕΝ ΠΗΡΑΝ.ΠΑΡΕ ΟΤΙ ΧΡΕΙΑΖΕΣΑΙ Κ ΑΝ ΘΕΛΟΥΝ ΑΣ ΠΑΡΟΥΝ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ.ΦΙΛΙΑ!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επιστήμη, φαντάζομαι θα ζορίζεσαι πολύ με τα δυο μωρά!

Μύριαμ, άσε, και καλαθούνα που μου είπε μια φίλη μου ότι θα μου δανείσει τη δική της, θα πάω να πάρω καινούρια. Ε, σόρι κιόλας, την πήρα πεντέξι φορές τηλέφωνο, όλο "θα στη φέρω, θα στη φέρω", έχει περάσει τόσος καιρός κι ακόμα. Σπάστηκα, και θα πάω να πάρω δική μου, να μου μείνει και για τα επόμενα παιδιά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΠΙΣΤΗΜΗ ΜΟΥ ΟΤΑΝ ΜΠΟΡΕΣΕΙΣ ΘΑ ΜΑΣ ΠΕΙΣ ΤΙΝ ΙΣΤΟΡΙΑ ΣΟΥ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ ΞΕΚΟΥΡΑΣΟΥ!!!!!!

ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ Κ ΜΕΝΑ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΠΕΙ ΜΙΑ ΓΙΑ ΡΙΛΑΞ ΘΑ ΣΤΟ ΦΕΡΩ Κ ΑΚΟΜΑ ΤΟ ΦΕΡΝΕΙ ΟΠΟΤΕ ΠΗΡΑ Κ ΕΓΩ ΔΙΚΟ ΜΟΥ Κ ΤΕΛΟΣ.Κ ΕΣΥ ΜΕ ΤΙΝ ΚΑΛΑΘΟΥΝΑ ΤΟ ΙΔΙΟ ΚΑΝΕ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΜΕΙΝΕΙΣ ΞΕΚΡΕΜΑΣΤΗ.....Κ ΜΕΤΑ ΝΑ ΤΡΕΧΕΙΣ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αυτό θα κάνω! Δεν είναι μόνο ότι θα μείνω ξεκρέμαστη. Είναι και θέμα αξιοπρέπειας. Σου λέει ο άλλος ότι θα σου δανείσει κάτι και μετά πρέπει να τον παρακαλάς κιόλας;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσόπουλα και καλό μήνα!!!!!!!!!! Με αρκετά γεννητούρια αυτό τον μήνα!!!!!!!!!!! Όλα με το καλό!!!!!!!!!

Κατερινούλα να σας ζήσει ο μπεμπάκος και να τον καμαρώνετε γερό και καλότυχο!!!!!!!!!!!! Καλή λοχεία κορίτσι μου!!!!!!

Η μέρα μου ξεκίνησε στραβά σήμερα με έναν ωραιότατο εμετούλι (νεράκι δηλαδή γιατί δεν είχα φάει τίποτα)......τώρα βάζω πλυντήρια ριχτάρια, μαξιλαροθήκες μεγάλες από το σαλόνι, πατάκια κτλ. και αύριο είναι η γενική φασίνα....επιτέλους θα ξεβρωμίσουμε λίγο εδώ μέσα, δεν αντέχω άλλο τόση μπίχλα!!!!!!

Εχθές το βράδυ ήρθε ο κουνιάδος από δώ να πάρει κάτι dvd που του είχαμε μαζέψει και μου λέει σαν να μου φαίνεσαι λίγο πρησμένη :shock::shock::shock: ........τί πρησμένη βρε του λέω κοντεύω να γεννήσω σαν μπαλόνι έχω γίνει, κοντεύω να σκάσω σαν καρπούζι!!!!!!!!! :lol::lol::lol: Πέθανα στα γέλια........Μάλλον είχε ξεχάσει ότι είμαι έγκυος......δεν με βλέπει και συχνά......

Νία μου νομίζω ότι τζάμπα ανησυχείς για την φαγούρα....βέβαια καλά έκανες και πήγες να το δείς αλλά είμαι σίγουρη ότι είναι από την εγκυμοσύνη!!!!!!! Κι εγώ στην κόρη μου είχα τρελή φαγούρα σε όλο το σώμα σχεδόν τους περισσότερους μήνες!!!!!!!!!!!! Είχα και αλλεργικό έκζεμα το πόδι και είχα γεμίσει και σπιθουράκια στα χέρια και στα πόδια που τα έξυνα σαν μανιακή......μου είχε δώσει ο δερματολόγος ένα ιώδιο να βάζω κι εγώ έβαλα πολύ και με έτσουζαν και τα δρόσιζα με παγάκια και τελικά έπαθα εγκαύματα από τα παγάκια :o:o:o Αφού οι εξετάσεις σου είναι ΟΚ μην αγχώνεσαι.......εγώ ούτε εξετάσεις δεν είχα κάνει, μόνο στον δερματολόγο είχα πάει!!!!!!!

Μυριάκι μου εγώ το σπανακόρυζο το σιχαίνομαι αλλά έφτιαξα για να φάει η μικρή κι αυτή η σκατούλα το σνόμπαρε κι έφαγε ψωμί και τζατζίκι!!!!!!!!! Πολύ παράξενη είναι με το φαγητό....τί θα την κάνω δεν ξέρω, με έχει σκάσει μ'αυτό το θέμα!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια παντε καντε κανονικα τα ψωνια σας και μην περιμενετε κανεναν.οι εποχες ειναι δυσκολες λενε και ξελενε ολοι,δεν υπαρχει δεκαρα τσακιστη!Εμεις ενα καροτσι εμεινε να παρουμε κι αυτο απο την ανοιξη!

Νασιουλα υπομονη φτανεις κι εσυ!!!Αλλα βλακεια τωρα στο τελος παλι εμετους!Σου την εσκασε η μικρη εε,εφαγε τζατζικακι!!! :P Χαλαρα οι δουλιτσες κι εγω εχω πλυντηρια,αλλα λεω μετα το φαγητο να τα βαλω και να ψιλοκαθαρισω λιγο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασία, την άνοιξη θα πάρετε καρότσι; Καλά, μέχρι τότε πώς θα το μεταφέρετε το μωρό; Ούτε κι εμένα μ' αρέσουν τα καρότσια, προτιμώ το σλινγκ (υποθέτω), αλλά τι να κάνω, θα πάρω...

Το θέμα είναι ότι όταν ο άλλος σου προτείνει να σου δώσει κάτι μεταχειρισμένο, σημαίνει ότι δεν το χρειάζεται. Άλλο να σου πει ότι θα σου αγοράσει κάτι και μετά να αλλάξει γνώμη, ή να μη βγαίνει οικονομικά, πράγμα που καταλαβαίνω. Κι εμένα μου είπαν διάφοροι μην πάρεις αποστείρωση, θα σου πάρουμε εμείς, μην πάρεις ενδοεπικοινωνία, θα σου πάρουμε εμείς (φτου, ούτε ενδοεπικοινωνία πήρα!). Είμαι σίγουρη, όμως, ότι το είπαν πάνω στην κουβέντα και μέχρι να πάνε σπίτι τους το ξέχασαν. Οπότε, δε βασίζομαι πάνω τους σε καμία περίπτωση. Αλλά να λένε ότι θα δανείσουν αυτό ή εκείνο και μετά να τα στρίβουν, ή να σε γράφουν, δεν μπορώ να το καταλάβω. Μην το πεις ευθύς εξαρχής, αφού μετά θα εκτεθείς.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με το καθισματακι αυτοκινητου Αννα Μαρια, μια χαρα μετακινείτε, αλλα εδω πανω με τα χιονια που εχουμε δεν μετακινουμαστε και πολυ το χειμωνα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εννοείς θα το κρατάτε στα χέρια με το καθισματάκι; Δε θα είναι κουραστικό; Αλλά άμα λες ότι χιονίζει κιόλας... Πόσες φορές θα βγείτε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσάκια βλέπω έχετε πιάσει την παρλα.......!!!!! :lol:

Εγώ έκανα το φαγητάκι για τον άντρα μου, τηγανιά με πατάτες.

Το έχω ρίξει στο διάδρομο, εκανα μισή ωρίτσα, θα κάνω κάτι δουλίτσες και θα κάνω διάδρομο πάλι!

Φιλάκιαααααααααα

2011.pngMake a pregnancy ticker

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...