Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΤΡΕΛΛΑ ΠΑΙΔΆΚΙΑ ΗΡΑΚΛΕΊΟΥ Νο 3


anm

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 927
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ayrio to prvi ua μαζευτουμε στο τζαμπα παιδοτοπο στο μποουλιγκ..

αν εχει σα και σδημερα τετοιο καιρο...

σας βολευει;;

ειναι και θουλη με τα 2 παιδια της!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

περασα απο παιδοτοπο ικαρου..και ειναι κλειστος..

οποτε ακυρο..

11 στο παιδοτοπο γκουντις στο ταλως!εμεις εκει θα ειμαστε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα φιλενάδες!

Δεν είμαι στα πολύ καλά μου..... ο Χριστόφορος σήμερα 4η μέρα με πυρετό το μανάρι μου... :cry: ευτυχώς κάνει μόνο μια φορά την μέρα και όταν του δώσω αντιπυρετικό, πέφτει για τουλάχιστον 15 ωρες αλλά τί να το κάνω; Σταμάτησε να τρώει εντελώς, ούτε γάλα παρά μόνο 100γρ πριν κοιμηθεί, και οταν πεινάσει (1 φορά την μέρα) στην 3η με 4η κουταλιά ξερνάει... :cry:

Από την Τρίτη ξυπνάει τη νύχτα 3-4 φορές από τον βήχα και θέλει αγκαλίτσα για να ξανακοιμηθεί σε δευτερόλεπτα. Επειδή λοιπόν με τους μ@λακες τους μάστορες όλη μέρα σπίτι και με τον διακοπτόμενο ύπνο λόγω Χριστόφορου, είμαι κομμάτια, προχθές αποφάσισα να τον πάρω στο κρεβάτι μου το βράδυ παρόλο που δεν ήθελε. ΕΥΤΥΧΩΣ που το έκανα. Γύρω στις 2 το βράδυ έβηχε πολύ και ενώ ήταν ανάσκελα άρχισε να κάνει εμετούς.... κόντεψε να μείνει το παιδί.... τον άρπαξα γρήγορα και τον γύρησα μπρούμυτα αλλά έκανε κάμποσο για να συνέλθει και να πάρει ανάσα.... :o Δεν θέλω να σκέφτομαι τί θα γινόταν αν ήταν στο δωμάτιό του μόνος του....

Χθες λοιπόν τον ήθελα πάλι στο κρεβάτι μου για να τον παρακολουθώ.... εκείνος όμως με τίποτα. Ήθελε το δικό του κρεβάτι. Ε, τον έβαλα με την προϋπόθεση ότι μόλις τον πάρει ο ύπνος θα τον μετέφερα στο δικό μου.... δεν πρόλαβα η καημένη.... κανένα 20λεπτο μετά που ξάπλωσε στο κρεβάτι του άρχισε να βήχει και έτρεξα κατευθείαν και πρόλαβα και τον σήκωσα γιατί έκανε πάλι εμετούς .... κόντεψα να τρελαθώ....

Φοβάμαι πλέον και εγώ να του δώσω οτιδήποτε να φάει μην τυχόν και το βγάλει, αλλά πως μπορώ να το έχω νηστικό όλη μέρα;;;;; Μίλησα με παιδίατρο και μου είπε αν συνεχίσει και σήμερα να την ξαναπάρω. Ίωση έχει αλλά δεν χρειάζεται προς το παρόν αντιβίωση. Όσο για το φαγητό μου είπε μόνο ρύζι ή μακαρόνια σε ζουμί κοτόπουλου, σε στυλ σούπας αλλά όχι πολύ ζουμερό. Να τρώει φρυγανιά ή κράκερ. Όχι λαχανικά ούτε φρούτα.

Συγνώμη αν σας κούρασα αλλά πραγματικά είχα ανάγκη να τα πω γιατί φοβήθηκα πολύ που με έβγαλε στο κλάμα... :cry:

Νίκη μου καιρούς και ζαμάνια! Άντε ρε συ να σας γνωρίσουμε επιτέλους. Από βδομάδα που πιστεύω να είμαστε καλά πρώτα ο Θεός να συναντηθούμε!

Σωσωκα μου ξέρεις οτι θα ήθελα πάρα πολύ να σας δω όλους αλλά την πατήσαμε αγρίως.... ρε συ με την Μάρθα τί γίνεται;;; Διάβασα στις Οκτωβριανές οτι μυρίζεσαι αλλεργία σε αγελαδινό.... Αγαπούλα να μην της δίνεις ούτε κατσικίσιο σε καμία περίπτωση. Άκου και εμάς που το περάσαμε. Και να προσέχεις πολύ τα συστατικά από όλες τις τροφές που της δίνεις. Ακόμα και οι περισσότερες φρυγανιές έχουν ίχνη γάλακτος ή όρο. Αρχικά θα πρέπει να κάνει ραστ τεστ, εξέταση αίματος που δείχνει αν υπάρχει όντως αλλεργία ή όχι. Πιστεύω στην ηλικία της θα δείχνει, γιατί σε μικρότερες ηλικίες δεν είναι αξιόπιστο. Αν όντως διαπιστωθεί αλλεργία θα πρέπει να κάνει αποχή για αρκετούς μήνες και ο γιατρός θα σε καθοδηγήσει πότε θα κάνετε πρόκληση. Η πρόκληση στην ουσία είναι να πάτε νοσοκομείο και να της δώσουν να πιει αγελαδινό γάλα σταδιακά για να δουν αν την πειράζει ακόμα. Δεν σου έδωσε ο γιατρός ειδικό πλήρως αλλεργικό γάλα; Είναι βέβαια πανάκριβο (58€ το κουτί) αλλά τί της δίνεις τώρα; Θα σε πάρω πιο μετά τηλέφωνο να τα πούμε αναλυτικότερα.

Παιδάκια σας αφήνω να βάλω θερμόμετρο στον τζουτζούκο μου.

Φιλιά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαριλου.....να σαι καλα για τισ οδηγιες..μιλησαμε κιολας..κοβω τη δοκιμασια με αγελαδινο..

θα καταγραφω τι τρωει και θα πλενω και με φισαν το κωλο της..γιατι ως τωρα το εκανα μονο με νερο και βλεπουμε..

αυριο το μεσημερι λεμε για πικ νικ!!

εκτος απροοπτου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα!!!!

Μαίρη περαστικά στο μικρό σου! Και μόνο που διάβασα τα συμπτώματά του αγχώθηκα! Εύχομαι να περάσει γρήγορα αυτή η ίωση γιατί ταλαιπωριέται πολύ το καημένο..Άντε να γίνετε καλά να βρεθούμε. Τα λέμε από τότε που ήμασταν έγκυες αλλά δεν έχουμε βρεθεί! Εχθές πέρασα και είπα ένα γεια στα κορίτσια που ήταν στο Τάλως (Σωσώ-Εύα-Θούλη) αλλά δεν έκατσα πολύ.

Σωσώ, πώς περάσατε σήμερα; εμάς τελικά μας κατέβασε ο Γιώργος πηγαίνοντας στην δουλειά στο πάρκο απέναντι στο Τάλως και περάσαμε πάρα πολύ όμορφα.Συνάντησα και την Εύα με όλη την οικογένεια!! Η Αριάδνη δε, όλα τα λεφτα!! Μετά ήρθε μία φιλή, φάγαμε στα Goody's και 15:30 γύρισα σπίτι, κοιμήθηκε η μικρή και όλα μια χαρά. Τώρα μου κοιμήθηκε στις 11..το πάλευε από τις 10 όμως και με ήθελε να κάθομαι και στην κούνια της..

Αυτά για την ώρα! Περιμένω νέα σας αν θα βρεθούμε αυτές τις μέρες! Φιλιά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα! Τί κάνετε σήμερα;;

Εμένα η μικρη μου ξύπνησε στις 8 και τώρα κοιμάται..τί να πώ βρε παιδί μου!! Αφού δεν το μπορεί το πρωινό σήκωμα γιατί το κάνει;; Anyway!

Όταν ξυπνήσει μας βλέπω για βόλτα στο πάρκο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πάλι το έχασα ...

Οχι τίποτα άλλο ήμουν Ηράκλειο το Σαββάτο με τον μικρό ...

Φτου μου ...

Να σας βάλω σε ένα κοπο;;;

Την επόμενη να μου στείλετε ένα μηνυματάκι στο κινητό;;;

Δεν το 'χω με το φορουμ ... δε το χω!

6932380984

φιλάκια!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σας! Τι κάνετε τσούπρες? έχουμε χαθεί τελείως! Ποτε θα κανονίσουμε κανένα καφε μες τη βδομάδα? Μαριλου μου όλα καλα με το μπαρμπουνάκι σου? είναι καλύτερα τώρα? το φασολάκι στην κοιλίτσα τι κάνει? Σωσω οκ το Μαρθουλινι? το κωλαράκι πως πάει??? εμένα με έχουν πιάσει τα ψυχολογικά μου και θέλω τη βοήθεια σας! Έχετε κανένα καλο παιδοψυχολογο γιατι με έχει πιάσει ένα άγχος με τη μπεμπα τι θα της πω όταν με ρωτήσει για τον μπαμπά της και πως πρέπει να συμπεριφερθώ μ'αυτό το θέμα και γενικά ότι δεν είμαι καλη μάνα και πως θα τη μεγαλωσω και όλα αυτα τα "ωραία" πράγματα που μου έχει δημιουργήσει μέσα μου ο χαμός με τον μ@λ@κα!!!! Αφήστε που νομίζω ότι φοβάται τους άντρες!!! Στο σπίτι επειδή βλέπει πολυ περισσότερο εμένα και τη μαμα μου απ'οτι τον μπαμπά μου και τον αδερφό μου,κάθε φορα που τους βλέπει και την παίρνουν αγκαλια σουφρωνει τα χειλακια της και μετα απο λίγο βάζει τα κλάματα!!! Αν είμαι δίπλα της της μιλάω και τραγουδαω και σιγα σιγα ξεπαιρνει και ξεφοβαται! Και μετα κάθεται και τους κοιτάει πολυ σοβαρή και δεν κάνει τόσες χαρουλες και χαμογελα όπως σε μένα και στη μητέρα μου! Έχει ομοφυλοφιλικες τάσεις το παιδι μου η να μην κουραζω το μυαλό μου άσκοπα??? καθόλου καλα δεν είμαι,καθόλου καλα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

anm γιατί αγχώνεσαι τόσο πολύ;;; το ξέρω πως οι υπεύθυνες μανούλες το έχουμε αυτό το ενοχικό, αλλά ούτε το πρώτο ούτε το τελευταίο παιδάκι σε μονογονεϊκή οικογένεια είναι ούτε θα του λείψει τίποτα!!!

Ίσα ισα και με το παραπάνω!

Το μόνο που θέλει το παιδάκι σου είναι αγάπη και αυτή την έχει απλόχερα!!!

Υγεία και αγάπη μονό αυτό!

Εδώ είμαστε και θα σε στηρίξουμε και εμείς.

Μετά από λίγο καιρό θα λες … εγώ τα σκεφτόμουν όλα αυτά;;;

Ελπίζω να μην έχεις το σύνδρομο το δικό μου που πέρασα τύπου επιλόχειου κατάθλιψης για 7 περίπου μήνες και έβλεπα παντού μπροστά μου το Έβερεστ!

Έχω κολλητή μου παιδοψυχολόγο!

Είναι πολύ καλή!

Την ξέρει και η Αντωνία!

Την μοιραζόμαστε… (χιχι)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας!!! Εγώ τώρα γύρισα από το πάρκο!! Τέλεια ήταν. Πήγα βέβαια κατά τις 2 γιατί ήθελε να έρθει και η μάνα μου και έκανε 10 ώρες! Γι αύριο είμαι μέσα!!!

anm, δεν γνωριζόμαστε αλλά θα ήθελα να σου πω ότι τους φόβους που έχεις, τους έχουν όλες οι υπεύθυνες μαμάδες. Μην ανησυχείς ότι το μωρό σου δεν θα θέλει τους άνδρες λόγω απουσίας πατρικής φυγούρας. Εμένα η δικιά μου δεν ήθελε κανέναν εκτός εμένα και την γιαγιά μέχρι και που χρόνιασε. Αυτό να μην θέλουν τους άνδρες είναι φυσιολογικό. Αν το παιδί μεγαλώσει με αγάπη τίποτα δεν θα του λείπει. Πόσες οικογένειες ξέρουμε ή έχουμε ακούσει με τους 2 γονείς και πάλι τα παδιά έχουν προβλήματα; αν νομίζεις όμως ότι θα σου κάνει καλό να μιλήσεις σε κάποιον ειδικό, κάνε το! Δυστυχώς δεν ξέρω κάποιον.

Ειρήνη, τί κάνεις; έχουμε καιρό να τα πούμε! Ο μικρός;

Μαίρη , ο Χριστοφοράκος είναι καλύτερα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κ ελπιζω να καταφερω τουλαχιστον να ποσταρω τουτο εδω ..αντε γιατι κροσια εχουν γινει τα νευρα μου με το μαμμυ ..εξ κ το εξαφανιζολ που καταπια τις τελευταιες μερες.. :mrgreen:

Καλε Νικη πολυ συχνα επισκεπτεσαι το μαμμυ τι εγινε βρε παιδι .. :lol::lol::lol: καλα η μικρη σου ειναι πολυ καλη...ειχαμε να την δουμε απο μπεμπιδιο κ αυτη ειναι ολοκληρη μαμζελ..εχετε κ μαλλακια ..κλαψ μονο εμεις ειμαστε καραφλες ..δεν την αντεχω αλλο την ολη φαση να μας λενε αγορακια ..φρικη ..τι ωραιο αγορακι ..κοριτσακι ειναι μανταμ ..δειτε την φουστα κ το πουα καλσον .. :evil:

Μαριλουκιον περαστικα σας εστω κ καθυστερημενα ..

Αντωνια - κ συ εξαφανιζολ ..- επισης καθυστερημενα χρονια πολλα για την μπεμπα σου ..να την χαιρεσαι κ να την καμαρωσεις οπως επιθυμεις ..

αντε να κανω ενα τεστ ντραιβ να δω αν το πηρε ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ τα καταφερα δεν το πιστευω .. :shock: μετα απο τοσες μερες ..

λοιπον ξεκιναω σχολιασμο τωρα που προλαβαινω μην τα παρει παλι το μαμμυ κ με κανει ξουτ..

Συνεχιζωωω..

Λοιπον μαρια αεροσυνοδουσσα ..γιατι καλο μου αγχωνεσαι ..εχεις τουλαχιστον εναμιση χρονο λεμε τωρα μεχρι να ξεκινησει η μικρη την ομιλια ..μεχρι να ρολαρει καλα αντε βαλε αλλον ενα χρονο ..μεχρι τοτε μπορεις ανετα να προετοιμαστεις ψυχολογικα ..Παρε κ την βοηθεια του παιδοψυχο αν νομιζεις οτι θα σε ξεμπλοκαρει στο πως να το περασεις στο μικρο το ολο θεμα ..By the way how is victor?? Ο βικτωρας σας λεω ειναι στην θεση του , στην υγεια του επισης ολα καλα .. :lol::lol::lol::lol::lol:

Ειρηνη μην βγαζεις καλε φατσα φορα το κινητο σου στο φορουμ..σκιαζομαι ..τοσα ακουμε ..τι κανει ο μικρος σου ..χρονια κ ζαμανια εχουμε να σας δουμε ..

Σωσω θα ερθουμε κ μεις αυριο ..μονο με την μικρη εννοειται γιατι οι μεγαλες σχολειο ..αντε να σας κερασω κιολας που γιορταζει το τεκνο μου - να το χαιρομαι ..- , το στεφανι μου - να το χαιρομαι κ αυτο ..- αντε κ η πεθερα μου - τα σχολια δικα σας ..-

μακαρι να μας κανει ωραιο καιρο αυριο ..ετσι να παρουμε κ τον καθαρο μας αερα ..

Αν αλλαξει κατι πειτε το ..αν κ ουτως η αλλως την βολτα μας θα την κανουμε ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Nickis καλά είμαι κουκλίτσα μου ... και ο μικρος μια χαρα!

Κοριτσάκια για σημερα στις 11 "ε μπολώ!" ... δουλειά βλέπετε ...

Θα σας πετύχω όμως ... το νιώθω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερες!!!θελαμε πολυ να έρθουμε σήμερα αλλα το μικρο μου το βοδακι κοιμάται ακόμα απο χτες το βράδυ!!!ήταν πολυ ανήσυχη το βράδυ και κατα τις 6 το πρωι ξεραθηκε τελειωτικα!!!αντε να δω ποτε θα σας δούμε!!! Ειρήνη αν μπορείς στείλε μου το τηλ. της φίλης σου,θα το χρειαστω οπωσδήποτε !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

gia agoraste kai kanena biblio...

ταπ αιδια δε θελουν ψυσζολογο...γονεις θελουν..

εγω το εχω απο την αντωνια..θα το διαβασω και θα σας πω λιαν συντομως!

και την αλλη βδομαδα στο παρκο..θα ξανα βρεθουμε..που θα παει!

περασαμε πολυ ωραια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας μικρές μου χωριογύρες!

Εμεία ακόμα αρρωστούλια γαμώτο... ο μικρός είναι βέβεαια απύρετος 3η μέρα σήμερα, καθόλου εμετους και έχει τέλεια διάθεση αλλά βήχει λίγο ακόμα, και χθες βράδυ στο χασμουρητό του, είδα λίγο πύον στο λαιμάκι του :( το απόγευμα έχουμε παιδίατρο αλλά μάλλον δεν θα γλυτώσουμε την αντιβίωση τελικά. Είναι και ο δικός μου λαιμός χάλια.... θα της πω να δει και εμένα! :lol: τί διάολο; Θα αρνηθεί; :lol:

Με την τζακόσομπα ένα έχω να πω.... ακόμα σαν εργοστάσιο είμαστε. Σκατά. Κάθαρμα ο τύπος. ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ στον Εσταυρωμένο .... μακρυά από αυτόν! Κίνδυνος θάνατος! Σε λιγότερο από 3 εβδομάδες είναι τα Χριστούγεννα και έχουμε ένα σωρό πράγματα να κάνουμε....σκατά και πάλι σκατά.

Αντωνία μου να σου ζήσει η μικρούλα σου!!!!!!!!!! Καιρό έχουμε να μιλήσουμε...θα σε πάρω κάποια στιγμή.

Εύα μου να χαίρεσαι τον σύζυγο και την κορούλα σου!!!!

Νίκη μου πού θα πάει βρε; Θα συναντηθούμε και εμείς! :lol:

Σωσω μου εμείς τα λέμε...

Φιλιά σε όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αρνητικη η χοριακη παιδια!!!!!

αντισηληπτικα για 2 μηνες για τη κυστη και βλεπουμε..οκ!!

δε σε εστειλα μην χθες μαριλου..τι κανει ο μικρος;;σημερα φευγει και η αδερφη μου!!κλαψ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια! Εμείς μόλις επιστρέψαμε από βόλτα! Άγιο Τίτο για καφέ και Πενήντα-Πενήντα για φαγητό. Η μικρή κοιμήθηκε στο αυτοκίνητο και την ξάπλωσα τώρα κι έτσι βρήκα ευκαιρία να σας γράψω. Μόλις δει να κάθομαι στο laptop θέλει να κάτσει και αυτή για να της βάλω τραγούδια και φωτογραφίες! Αγαπημένο μας η Κατσίκα-Ζουζούνια!

Μαίρη περαστικά σας! Γερή ίωση κολλήσατε,ε;

Εύα, φοβερή η φωτογραφίας σας στο f/b με το δέντρο!!!! Σας δώρα κάθονται τα παιδάκια σου! Να τα χαίρεσαι!

Σωσώ, πολύ την συμπάθησα την αδελφή σου! Κρίμα που φεύγει, εύχομαι να την ξαναδούμε σύντομα. Καλή αρχή με τα αντισυλληπτικά. Τουλάχιστον βρήκες τί συμβαίνει.

Τόνια μου, τί κάνεις; Πόπη;;; πολύ χάρηκα που σας ξαναείδα!!!!

Ειρήνη μου, εύχομαι την επόμενη φορά που θα βρεθούμε να σας δω.

Εγώ έχω άδεια και αυτή την εβδομάδα. Να κανονλισουμε νε έρθετε και σπίτι μου.

Anm, τί κάνεις είσαι καλύτερα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ωορρηξία ξέρεις πότε έκανες όμως ακριβώς πότε εμφυτεύτηκε δεν το γνωριζεις. Εδώ σε εξωσωματική δεν το ξέρουμε. Εδώ με υπερήχους και στο πρώτο μου παιδί μετά την β επιπέδου καταλάβαμε ότι ήταν μεγαλύτερος 1 εβδ.  Κάνε λιγάκι υπομονή . Ξέρω πως νιώθεις αλλά σκέψου τίποτα δεν μπορείς να αλλάξεις παρά μόνο να οπλιστείτε με υπομονή
    • Αχ σαν νερό παίρνει ο καιρός.. ο χρόνος . Αχ και αυτός ο χρόνος. Όταν θηλαζω συνήθως έχω πιο ελευθερία 🤫🤫 όχι με τίποτα 3 , ξεκίνησα αντισυλληπτικά χάπια. Ο μικρός αποδεικνύεται θηρίο και εγώ μεγάλωσα για 3 😅 ο δε πρώτος έχει την ζήλια του λογικο αλλά τρελαίνεται για τον αδελφό του.  Εσύ πώς είσαι κοριτσάκι μου. Ξεχνάς τα δικά σου στηρίγματα.. εκεί βράχος δίπλα μου 
    • Ναι βρε συ... εννοειται δν επιλεγουμε εμεις...😊 απλα φευγαμε χθες απο τους κουμπαρους μας κ λεγαμε γ τα κουκουνια μας (εχουμε ξετρελαθει κ λογικο ειναι...) κ του ανεφερα οτι σκεφτομαι κι αυτο π παλευει να εξελιχθει κ του πηρε παραπανω χρονο. Κ γνκ ο αντρας μου αν δει εναν ανθρωπο πιο "αδυναμο" η "ντροπαλο" παντα τον στηριζει, ειναι ετσι σαν ανθρωπος, κ πανω εκει το ειπε..  Οσο γ την ετ, ναι μπορει να αναθαρρυσαμε κ να αφεθηκαμε, αλλα σιγουρα δν εχουμε "δεσει" κατι... ισα ισα, μεχρι τωρα νομιζαμε οτι εχουμε θεμα στη συλληψη (γτ περυσι ειχα παλινδρομη με κενο σακο π σημαινει οτι το εμβρυακι "διαλυθηκε" σε πολυ πρωιμο σταδιο) κ λογω του οτι δν ξερουμε τι φταιει τοσα χρονια π προσπαθουμε, φοβαμαι ολα τα σταδια... Ακομα κ θετικη χοριακη ν δω θα τρεμω.. γτ κ περυσι η χοριακη μου υπερδιπλασιαζοταν σε 48 ωρες κ δν ειδαμε ποτε λεκιθικο ασκο κ εμβρυικα στοιχεια στον 1ο υπερηχο....😢 (6+1 ημουν) Σε ευχαριστω πολυ. ❤️🥰 Μιλαμε τοσο καιρο κ ξερω οτι μου τα λες γ να ειμαι προετοιμασμενη για ολα!! Αλλωστε το εχουμε πει πολλες φορες οτι μετριες βλαστοκυστες εχουν δωσει υγιη μωρακια κ αριστες δυστυχως δν εχουν προχωρησει σε κυηση... Ειναι κι αυτο μια ενδειξη! Ας ελπισουμε οτι θα ειναι υπερ μας! 🙏
    • Ευχαριστω Γιαννα μου!!! ❤️ Να το χαιρεσαι το αντρακι σου!!! Να ειναι γερο κ καλοτυχο!!🙏💙🥰
    • Σώπα ρε!!!! Τι λες τώρα!!! Πάει ένας χρόνος.. Φτου φτου φτου φτου το παιδάκι!!! Μπράβο!! Πως πέρασε έτσι ο καιρός;;! Έλα βρε αγάπη, μπράβο!! Να τον χαίρεσαι!! Να τους χαίρεστε και τους δύο βασικά, υγιεστατους πάνω από όλα στη ζωή τους πάντα!!!  Δεν θες ένα ακόμα καλέ;; Μπορεί να έρθει και η κόρη επιτέλους;! 😝🤣🤣🤣 Όχι, πέρα από τη πλάκα, το ξέρω και μπράβο που συνεχίζεις να στηρίζεις τα κορίτσια! Απορώ που βρίσκεις το χρόνο βέβαια..!!! 😄😄  
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...