Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ,ΜΑΡΤΙΟΥ ,ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2011 ΕΛΑΤΕ Ν ΛΕΜΕ Ν9


Recommended Posts

Άννα Μαρία μου καλημέρααααα!!!

Ετοιμασίες βλέπω κοριτσάκι μου! ωραίαααααααα :D

Εγώ ξυπνάω από τις 6 παρά το πρωί και κοιμάμαι γενικά 4 ώρες το βράδυ άντε βαριά 5!

Πάντα κοιμόμουν ελάχιστα άλλα στην εγκυμοσύνη το παράκανα, αυπνίες!!!!

Θα βγει ο μπεμπούλης μου θα θέλω να κοιμηθώ αλλά πώς μετά;;;;; ;)

Ωραίο το φαγητό σας σήμερα εγώ ακόμα δεν θέλω να φάω τίποτα, χωρίς αλάτι και με πολύ πόνο στα χέρια σήμερα μου κόπηκε η όρεξη!!!! :(

2011.pngMake a pregnancy ticker

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 968
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Μαρία, μακάρι κι εγώ να μπορούσα να κοιμάμαι λίγες ώρες... Δυστυχώς κοιμάμαι αργά το βράδι και ξυπνάω αργά το πρωί...

Ετοιμασίες, αλλά εγώ δεν μπορώ να κάνω και πολλά, οπότε βασίζομαι στον άντρα μου, που όλο βαριέται και κάνει χαζομάρες. Και στη μάνα μου που συνέχεια γκρινιάζει. Τι οικογένεια έχω Θεέ μου; :P

Κι εγώ αυτόν τον καιρό δεν έχω και πολλή όρεξη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασακι, μην μασας και μην πιστευεις σε ξαφνικες καλοσυνες..δλδ η μανταμ αν ηθελε να βοηθησει δεν μπορουσε να σε παρει τηλ και να σε ρωτησει αν μπορει να κανει κατι που θα φας κι εσυ?εστω να ενδιαφερθει..αλλλα οχι κατοπιν εορτης..

Ηλιανννακι, φαε κατι δροσερο, κανενα παγωμεοπνο φρουτακι ας πουμε ..εμενα αυτο με βοηθαει οταν εχω αναγουλες..

Μαρια 12, εμενα εχουν πρηστει τα δαχτυλα των χεριων και τα ποδια..γαμπες οχι πολυ αλλα με πονανε τρομερα τα δαχτυλακια μου..ειδικα οταν ξυπνησω το πρωι, δεν τα νιωθω..σαν λουκανικα εχουν γινει..αντε βρε μαρακι μου να γεννησουμε!ποια λες να γεννησει πρωτη?εχουμε μια μερα διαφορα αλλα και για τις δυο μας ειναι το πρωτο!

Μαρι μου, εσυ εχεις και δυο παιδακια και κουραζεσαι αρκετα..οταν λες θα γεννησεις γρηγορα, λες να ειναι αυτη την βδομαδα?παλι καλα που θα ερθει κι η μαμα σου να βοηθησει..

Βρε κοριτσια εχω μια απορια, πολυ σοβαρη και σημαντικη!

Στον μηνα μας μπαινουμε οταν μπουμε την 36η βδομαδα η παει ημερομηνιακα ενα μηνα πριν απο την πητ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι να κάνεις Άννα Μαρία μου μόνο υπομονή!!!!

Ειδικά όταν δε μπορείς να κάνεις και αυτά που θες όπως τα θες ...είναι σπάσιμο νεύρων!

Ευτυχώς εγώ τα κάνω μόνη μου έως τώρα, -αν δεν μπορούσα δε ξέρω τι θα γινόταν- και από τον άντρα μου δεν έχω παράπονο, θα ήμουν άδικη, ότι και αν ζητήσω, σπάνια βέβαια, γίνεται!

Όσο μπορείς να κοιμάσαι, τώρααααααα , όλες έτσι λένε, οπότε εκμεταλλεύσου το!!!!! :lol:

Αχ Αγγελικούλα μου, τα ιδια σαν λουκάνικα τα νιώθω τα χέρια μου!!! Καλά ειδικά το πρωί δεν κλείνουν, άσε τον πόνο, πολλές φορές το βράδυ έχω δίπλα μου ένα μπουκάλι πάγο και τον κρατάω για να τα ανακουφίσω λίγο!!!! Να γεννήσουμε μπας και ηρεμήσουμε :lol::lol:

Ας είναι καλά τα μωρά μας μόνο αυτό λέωωωω!!!!

Τώρα πια απο τις δυο θα είναι η πρώτη;;; Μπορεί και να προηγηθείς .... μια μέρα μας χωρίζει! Εκτος και αν πάμε την ίδιαααααα!!!!!! :o:o

2011.pngMake a pregnancy ticker

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αννα μαρια" καλη ορεξη!

Δεν εχω φαει ποτε στυφαδο!απο μικρη αγαπουσα λαγους κουνελια κτλ και δεν καταλαβαινα γιατι να τα σκοτωνουμε αφου τα αγαπαμε τα ζωα..για πολλα χρονια ημουν χορτοφαγος, βασικα κοτοπουλο ετρωγα επειδη οι κοτες σαν ζωακια δεν μου αρεσαν, αλλα μονο στηθος..οταν ημουν μικρη κι επρεπε να με ταιζει η μαμα μου,ηταν μεγαλη και δυσκολη διαδικασια..την ταλαιπωρησα την μαμακα μου..ελπιζω να μην μου κανουν κι εμενα τα παιδια μου ετσι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ Αγγελικούλα μου αλλές λένε να πάνε μέχρι την 40η εβδομάδα και εμείς λέμε να γεννήσουμε νωρίτερα!!!!!!!! :lol::lol:

Να έρθουν όποτε είναι έτοιμα!!!! Αν είναι και τώρα με το καλό να μου έρθει!!! Αυτο παρακαλώ!!!

2011.pngMake a pregnancy ticker

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλε, ποια θελει να γεννησει στην 40η βδομαδα?πιστευω απο την 37η και μετα ειναι μια χαρα..εγω ομως δεν θελω να γεννησω πριν τις 24/9..

Κοιτα, οσο πιο πολυ μεινει μεσα τοσο πιο καλα αλλα δεν ειναι απολυτο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ε κι εγω λεω γερο να ειναι κι οππτε θελει ας ερθει..βασικα εγω ( μην κοροιδευετε) αλλα για αστρολογικους λογους δεν θελω να γεννηθει πριν τις 24...δεν τα παω καθολου καλα με αντρες παρθενους!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ τα πάω καλά και με τους άντρες Παρθένους και με τους Ζυγούς!!!!

Οπότε από αστρολογική πλευρά δεν έχω θέμα...Στις 22.09 θεωρείται τελειόμηνο και εσένα στις 23.09!

2011.pngMake a pregnancy ticker

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πωπω..ακομα δεν εχω συνειδητοποιησει οτι μπορει να γεννησουμε ανα πασα στιγμη..κλαμα που εχω να ριξω μολις δω το μωρο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το ίδιο και εγώωωωωωωω..........

Να σου πω εγώ από τώρα όποτε το σκέφτομαι, εκεινη την στιγμή που θα μου το δώσουν να το κρατήσω.....δακρύζω!!!!!!

Φαντάσου τι θα πάθουμε εκείνη την στιγμή.............!!!!!!!!!!

2011.pngMake a pregnancy ticker

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αννα μαριαααααα!!!!μου εκοψες την ορεξη τωρα!!!ελπιζω να μη σου την κοψω κι εσενα,αλλα τα κουνελια παντα μου θυμιζαν ποντικι!!!!ουτε να τα δ στο πιατο δεν αντεχω!!!!τα σιχαμενα!!!ειδικα πριν απο μερικα χρονια ειχα ακουσει στην τηλεοραση ενα ρεπορταζ σχετικο με διασταυρωση ποντικιων με κουνελια, τα λεγομενα ποντικοκουνελα!!!!θα το φας τελικα??? :lol::lol::lol:

κοιτα, η πεθερα δε με καλουσε ποτε προσωπικα,απλα μου το ζητουσε ο αντρας μου να τον συνοδευω.αλλα απο την ολη ατμοσφαιρα, τα βλεμματα, τις κακιουλες και τις χοντραδες και ποιος δεν καταλαβαινει αν ειναι ανεπιθυμητος η οχι!!!ελεος!!!

μαρακι μια χαρα εισαι απο κιλα.εγω ειμαι +11 αλλα ειμαι στην 32η εβδομαδα.πιστευω κανα 16 θα το χτυπησω ως το τελος.δεν πειραζει ομως εχω will power και θα τα χασω ολα μετα!!!

φιλακια σε ολες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι Βανεσάκι μου θα τα χάσουμε μετά!!!

Αυτό πιστεύω και εγώ!

Τι κάνει το κοριτσάκι σου;;; εμένα ο γιόκας μου κουνιέται.... :lol:

2011.pngMake a pregnancy ticker

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρια12, κι εγω το ιδιο..να υποθεσω πως γι αυτο γραφει χαρτομαντηλα στην λιστα με τα χρειωδη του τοκετου?!χαχα..μαλλν ναι..

Βανεσσακι, κι εμενα ετσι μου εκαναν..ποτε δεν ελεγαν σε μενα αλλα στον αντρα μου..λες κι εγω δεν υπαρχω.Ποσα χρονια το ιδιο βιολι?για καποιους οι λεξεις σεβασμος και αξιοπρεπεια ειναι αγνωστες..κι απο χοντραδες αλλο τιποτα..μεχρι που ανοιξα κι εγω το στοματακι μου..ε μα πια..

Κοριτσια για τα κιλα εγω εβαλα στοχο μεχρι τις γιορτες να ξαναγινω οπως ημουν..και δοξα τω θεω αμα βαλω στοχο κατι κι εξαρταται απο μενα , παντα το κανω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ. ΔΕΝ ΕΧΩ ΜΠΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΓΙΑΤΙ ΤΡΕΧΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΜΑΖΕΜΑΤΑ. ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΣΑΣ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΓΥΡΗΣΩ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΘΑ ΣΑΣ ΓΡΑΨΩ ΤΑ ΝΕΑ ΜΟΥ.

ΣΤΕΙΛΤΕ ΜΟΥ ΤΗΝ ΘΕΤΙΚΗ ΣΑΣ ΕΝΕΡΓΕΙΑ.

ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μολις εφαγα το ψαρακι μου και το ρυζακι μου και την ντοματοσαλατα μου και ..... πειναωωωωωωωωωωωω :((:-s

Αχ καλε με κανατε και δακρυσα με τις περιγραφες σας οταν μας δωσουν τα μωρακια μας αγκαλια ...νομιζω θα ξεσπασω σε λιγμους.....αλλοι 2 μηνες και ερχεταιιιιιιιιιιιιι

Εσεις τι φαγατε σημερα

Επιστημη με το καλοοοοοοοοοοοοο το μωρακι σας!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επιστήμη μου εννοείται πώς σου στέλνουμε την θετική μας ενέργεια και όχι μόνο!!!!

Άντε κοριτσάκι μου με το καλό και υγιεστατο μωρό!!!

Περιμένουμε νέα σου!!!!!!

αχ, ανυπομονώ να έρθω στη θέση σου!!!!!

φραουλίτσα μου πεινάς ε;;;

κανε κάτι άλλο να ξεχνιέσαι..εγώ έφαγα γιαούρτι με νεκταρινι, δεν μου ερχόταν να φάω τίποτα άλλο, μόνο ΤΟΣΤΤΤΤΤΤ!!!!!!!! ΓΜΤ!!!!! αλλά πρέπει να φάω τοστ χωρίς ψωμί, χωρίς τυρί!!!!!!! :lol::lol::lol:

2011.pngMake a pregnancy ticker

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol: τοστ χωρις ψωμι και χωρις τυρι γινεται? χαχαχα βαλε μαυρο ψωμι και μεσα απαχο τυρι με καμια ντοματουλα....μιαμ τα σαλια μου!!
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε αναστασακι μου εξηγησε μου κατι που δεν εχω καταλαβει..εσυ εχεις διαβητη κυησης αρα κομμενα τα γλυκα και τροφες που περιεχουν ζαχαρη..απο τις αλλες τροφες που επιτρεπεται να τρως, γιατι δεν μπορεις να φας παραπανω?αφου υποτιθεται δεν κανεις διατροφη για να χασεις κιλα αλλα για να αποφυγεις την ζαχαρη..δλδ αν φας παραπανω ρυζακι και ψαρι θα γινει τιποτα?και στην τελικη δεν εισαι πολυ πανω απο το φυσιολογικο..δλδ αλλες που ειναι πολυ πανω απο το οριο, τις εχουν στην στερηση??

Αχχχ τι να πεις?!σκεψου την φραουλιτσα σου!οσο για το κλαμα, εγω βουρκωνω καθε φορα που παω στον γιατρο και βλεπω τα νεογεννητα..αμα δω το δικο μου θα γινω εντελως ρεζιλι σε οσους θα ειναι μπροστα..

Επιστημη, αντε με το καλο αυριο να υποδεχτεις το μωρακι σου!θα εχεις ολη την θετικη μας σκεψη!ξερεις τι ωρα θα σε βαλουν και αλλες λεπτομερειες?

Μαρια12, δλδ εσυ δεν τρως καθολου ψωμι επεοδη εχει αλατι?συγνωμη αλλα δεν υπαρχει ψωμι χωρις αλατι, απλα το μαυρο εχει λιγοτερο απο το ασπρο..σχεδον ολες οι τροφες περιεχουν αλατι, ακομα και το γαλα περιεχει αλατι..ακομη και το μαρουλι και το σπανακι περιεΧουν πολυ αλατι σε σχεση με αλλα λαχανικα..

Εγω δεν μπορω να ζησω χωρις τοστ..απλα παιρνω τυρι εμενταλ που ειναι αναλατο εντελως και βαζω μαυρο ψωμι και ντοματα..γαλοπουλα οχι, εχω ξεχασει την γευση της..τα φαγητα τα κανω ολα αναλατα και ο αντας μου προσθετει αλατι μετα..για γευση βαζω λεμονι αλλα δεν παει σε ολα τα φαγητα..οσο για τα κιλακια..πονεμενη ιστορια..πηρα πολλα στην αρχη λογω καποιων προβληματων..ειχα παρει σχεδον δωδεκα μεχρι τον πεμτο και τωρα ειμαι στα δεκαεφτα με δεκαοχτω..αντε να παρω αλλα δυο..και αυτο που με νευριαζει και σκαω ειναι οτι δεν απολαυσα καθολου φαι στην εγκυμοσυνη..οχι το ενα, απαγορευεται το αλλο..εκεινες οι ορμονες που πηρα στην αρχη με εκαναν ετσι..ας ειναι καλα το μωρακι μου ομως κι εγω θα ξαναγινω οπως ημουν!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αγγελικούλα μου μην αγχώνεσαι και εσύ για τα κιλααααα όπως εγώ.

Και εγώ να σου πω δεν ευχαριστήθηκα φαί, μια ζωή προσέχω και τώρα αν δεν πρόσεχα και έτρωγα πόσα θα επαιρνα;;; Τι να κάνουμε;;

Ναι αποφευγω να τρώω ότι έχει αλάτι, σπάνια θα φάω π.χ μια φετα ψωμί, αλλά το μούδιασμα μούδιασμα και ο πόνος πόνος!!!!

Βεβαια ευτυχώς αυτό δεν έχει να κάνει με το μωρό , δεν το επηρεάζει, αφού δεν έχω ουρία, σάκχαρο, πίεση..... εσένα τι σου έχει πει ο γιατρός σου;;

2011.pngMake a pregnancy ticker

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αγγελικη μου οσο παραξενο κι αν σου φανει, κι εγω βασικα τωρα το εμαθα με ευκαιρια τοτ σαχαρου, και το ψαρι και το μαυρο ψωμι περιεχουν ζαχαρη.Θελει συγκεκριμενη ποσοτητα για να μπορεσει η ινσουλινη μας να την καψει, αλλιως αν ειναι παραπανω δεν μπορει να το κανει και μετα εχουμε τρελες τιμες οπως 200 - 300 κτλ.Ο γυναικολογος μου ειπε οτι η ουσια ολης της ταλαιπωρειας ειναι να μην περασω την εγκυμοσυνη με τετοιες μεγαλες τιμες,αυξανει τον κινδυνο μακροσωμικου παιδιου και μελλοντικα να βγαλει σαχαρο και ενα μικρο κινδυνο και για εμας να βγαλουμε σαχαρο στα 40 με 50 μας!! Αυτο προσπαθουμε να προλλαβουμε...εγω θα προσπαθησω να μην εχω μεγαλες τιμες και παρασπονδιες θα κανω δε θα αντεξω εκτος απο γλυκο ομως δεν θα φαω γιατι εκει με τη μια μπουκια 500 θα παει!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χι χι, Βανεσσάκι, εμένα τα κουνέλια μου θυμίζουν γάτες! Αλλά δεν το φάγαμε ολόκληρο ήταν κομμένα σε κομματάκια, οπότε, ήταν σαν οποιοδήποτε άλλο κρέας!

Αγγελική, αν λυπόμαστε τα ζώα τότε δεν πρέπει να τρώμε κανένα είδος κρέατος, ούτε μοσχάρι, ούτε χοιρινό, ούτε αρνί, ούτε κοτόπουλο, ούτε ψάρια, ούτε θαλασσινά. Επειδή τα κουνέλια είναι πιο χαριτωμένα (για μένα δεν είναι πάντως, και προφανώς ούτε και για το Βανεσσάκι!!!) από άλλα ζώα, τα άλλα τα σκοτώνουμε επειδή δεν τα συμπαθούμε και τα κουνέλια όχι; Ούτε αβγά θα έπρεπε να τρώμε, επειδή από αυτά βγαίνουν τα χαριτωμένα κοτοπουλάκια. Θα ήθελα να γίνω χορτοφάγος, μου αρέσει πάρα πολύ αυτός ο τρόπος ζωής, αλλά με την αναιμία που έχω δεν είναι κι ό,τι καλύτερο να κόψω τελείως το κρέας. Πριν την εγκυμοσύνη τρώγαμε κρέας μια φορά την εβδομάδα περίπου, και τώρα δεν τρώμε και κάθε μέρα, αλλά αναγκαστικά το έχω αυξήσει.

Μαρία, πρωτοποριακό το τοστ σου: χωρίς ψωμί και χωρίς τυρί!!!

Επιστήμη, με το καλόοοοοοοοοοοοο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Και ναι, άφησε τη βιβλιοθήκη να δεσπόζει στο κέντρο του δωματίου!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ετσι ειναι!!! Κι αυτος ο ανθρωπος ησουν εσυ γ μενα!!❤️🫶 Μια κοπελα π δν ξερω καλα καλα κ π μου σταθηκε καλυτερα κ απο φιλη!! 😍 Δε λεω κ ο αντρας μου διπλα μου σε ολα! Βραχος... αλλα ειναι αλλιως οταν ο αλλος το εχει ζησει κ εχει τις ιδιες αγωνιες.. περναει τα ιδια σκαμπανεβασματα, εχει κ τις ορμονες να βαρανε κοκκινο, μπαινει στη θεση σου γτ το ξερει πως ειναι κ σε νιωθει με μια λεξη π θα πεις..  Σε ευχαριστω πααααααρα πολυ!!💞💞💞
    • Ευχαριστω Ραμ μου!!!! 🥰 με το καλο ολα!!! 🙏❤️ Καλη αρχη στη νεα προσπαθεια κ με το καλο να μεγαλωσετε την οικογενεια σας!!!💫
    • Γλυκο μου μισοφεγγαρο!!! 🫶❤️🫶 Σε ευχαριστω για ολες τις ευχες!!! 🥰 Μακαρι ο θεος ν μας αξιωσει να γινουμε γονεις!!! Ελπιζω να πανε ολα καλα σε αυτο το ταξιδι π μολις ξεκινησε μεχρι το τελος!!! 🥹
    • Η αλήθεια είναι ότι και εμένα μου φάνηκε κάπως όμως δεν μου έδωσε περιθώρια ο γιατρός να το επεξεργαστώ! Με κοίταξε μου λέει είναι όλα καθαρά ντύσουν και έλα να τα πούμε! Μας ξεκίνησε με τις έρευνες και μας διάβαζε διαφορα πράγματα που είχε μελετήσει και μας λέγε το θα κάνουμε και πως θα προχωρήσουμε όποτε δεν πρόλαβα να σκεφτώ την παλινδρομη! Ναι δεν υπάρχει λογος για εξωσωματικη για την ωρα! Θα δούμε και τις εξετάσεις και τι θα μου δώσει και μετά αν δεν είναι εδώ ο σύντροφος θα καταψηξουμε σπερμα και θα κάνω σπερματεγχυνση! Μου είπε ότι μπορεί να αργησει να έρθει η περίοδος λόγω ΣΠΩ όχι όμως ότι είναι απόλυτο! Απλά για να μην ανησυχήσω! Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου🙏
    • Τοκυο μου!!!! ❤️ Σε ευχαριστω κι εσενα για ολα!!! 🥰 Αληθεια αν δεν ησουν εσυ ν τα λεμε με dm κ να μου συστησεις αυτο τον τρομερο γιατρο (γενικα ειχα φτασει σ ενα σημειο π ειχα μπλοκαρει κ με ξεμπλοκαρες..), μπορει ακομα να εχανα χρονο κ να ημασταν στο μηδεν οπως τοσα χρονια π ψαχναμε ψαχναμε κ ακρη δε βγαζαμε!!!  Να εισαι καλα κ να χαιρεσαι την οικογενεια σου!!!😊 Με το καλο ν ερθει κ το 2ο παιδακι σας γερο και καλοτυχο!!!🙏💫🎈 Μακαρι κι εμας τα εμβρυακια μας να ερθουν στην αγκαλια μας καποια μερα!🙏
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...