Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ,ΜΑΡΤΙΟΥ ,ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2011 ΕΛΑΤΕ Ν ΛΕΜΕ Ν9


Recommended Posts

Καλημερουδια σε ολες...δεν σχολιαζω ακομα,μπηκα γρηγορα γρηγορα να σας πω καλημερα,περιμενω φιλες για καφε απο τα παλια!!!!Φιλια!!!Τα λεμε μετα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 968
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημέρα κουρτσούδια!!!!!!!!!

Τί κάνουν οι κοιλίτσες??????

Εμείς ξυπνήσαμε στις 8, φάγαμε την κρέμα μας και τώρα τρώμε παξιμάδια (το γάλα το έκοψε εδώ και μήνες :( ) και τώρα βλέπουμε για εκατομμυριοστή φορά την Τίνκερμπελ!!!!!!!!!! Ευτυχώς η ταλιμπανίτσα μου είναι καλά και δείχνει να μην την επηρέασε το χθεσινό χτύπημα στο κεφάλι!

Ηλιαννάκι εσείς πώς είστε μετά τα χθεσινά ατυχήματα?????

Μαράκι μου γιατί κάνεις τόσο συχνά αναλύσεις ούρων????

Αναστασάκο καλά να περάσετε με τις φίλες σου.....αχχχχχ πόσο έχω πεθυμήσει κι εγώ τις φίλες μου αλλά μένουμε μακριά........

Νία μου άμα δεν κοιμάσαι τώρα που μπορείς (θεωρητικά μπορείς δηλαδή γιατί οι αυπνίες της εγκυμοσύνης δεν παλεύονται) μετά....ξέχνα τον τον ύπνο με δύο μωράκια!!!!!!!

Εγώ λέω να κάνω σπανακόρυζο σήμερα.....ελπίζω να το φάει η μικρή γιατί με τόση κρεατοφαγία (έκοψε και τα φρούτα και τα λαχανικά) τον τελευταίο καιρό έχει γίνει πάλι δυσκοίλια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέραααααα φραουλίτσα μου!!!!

Άντε να πιείτε το καφεδάκι σας!!!!!Καλά να περάσετε!!!!

Καλημέρα Νασιούλα μου!!!!!!

Καλά είναι η μικρή ταλιμπανίτσα σου :lol: , ναι μωρέ αλλιώς δε θα είχε όρεξη το παιδί!!!!

Κάνω προληπτικά, είχαι οιδήματα στα χέρια και στο πρόσωπο, έχω το σύνδρομο καρπιαίου σωλήνα αλλά ο γιατρος μου μου έκοψε το αλάτι, και ήθελε να παρακολουθεί το λεύκωμα.....για την ώρα όλα ήταν καλά, δεν έχω πίεση...από ότι έχω καταλάβει είναι πολύ της πρόληψης..... :lol::lol:

αλλά να σου πω τον προτιμώ από την αδιαφορία....καταρχάς μιλάω πάντα απευθείας μαζί του όχι μέσω γραμματεας ή μαίας....και πάντα ευγενικός, πρόσχαρος και ποτέ να σε ξεπετάξει....και στα χρήματα είναι πολύ εντάξει....ποτε δε σε βλεπει σαν πορτοφόλι.... :!:

Αχ κοριτσάκι πλησιάζει και εσένα η μεγάλη στιγμή!!!!!!!!

2011.pngMake a pregnancy ticker

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαράκι δύο εβδομάδες διαφορά έχουμε από ότι βλέπω από το τικεράκι σου αλλά μάλλον μαζί θα γεννήσουμε.......ο δικός σου το πάει αργάααααα και η δικιά μου μάλλον βιάζεται :lol::lol: Αχχχχχ ας γεννηθούν με το καλό γερά κι ας έρθουν όποτε θέλουν!!!!!!!!!!!!! Βλέπω την κόρη μου και λέω καμιά φορά ας είναι ταλιμπανίτσα το παιδάκι μου, μόνο καλά να είναι κι εύχομαι να της μοιάζει και η δεύτερη τουλάχιστον σε ομορφιά :lol: εγώ η μάνα κουκουβάγια!!!!!!!!!!! Η μαμά μου με κοροϊδεύει, μου λέει ότι μόνη μου το ματιάζω το παιδί αλλά τί να κάνω η μάνα (κουράγιο).....καμαρώνω!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσακια μου!!!!!

μαρακι μου αυπνιες κ εσυ ε??εκανες κ την εξεταση σου, θα κανεις κ τον διαδρομο σου μπας κ αποφασισει να βγει ο μπεμπης.κ εγω δυσκολα κοιμηθηκα το βραδυ, αλλα νομιζω πως κοιμηθηκα βαρυα.

αναστασια μου καλα να περασεις!!

νασιουλα μου ενταξει καλα ειμαστε δοξα το Θεο!!!!κεσεις καλα ειστε ε???

χαχαχα ολες λιγο πολυ μαμαδες κουκουβαγιες ειμαστε!!!!χιχι

αχ κοριτσια εχω απο χθες το βραδυ που εχω για πολλοστη φορα πονους περιοδου συνεχεια κ πετρωματα στην κοιλια καθως κ εναν πονο χαμηλα!! :roll::roll::roll: ουφφφφφφφφφφφφφφ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια!!!τι κανετε??? εγω μαγειρευω κοκκινιστο με ρυζακι και περιμενω τους γονεις μου που επιστρεφουν απο διακοπες να φαμε!!!ανυπομονω να τους δω και να τους δειξω και το δωματιο!!!

δε γραφω αλλα γιατι κανω κ δουλειες παραλληλα.το απογευμα εχουμε και γιατρο...θα παμε να δουμε τη μικρουλα μας!!!

φιλακια σε ολες τις κοιλιτσες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αμάν με αυτό το μάμμυ!!!!!!! :twisted:

Έγραφα και με πέταξε έξω :twisted:

άντε να θυμηθώ όλα αυτά που έγραψα!!!!!!

Νασια μου μαζί μας βλέπω να γεννάμε!!!!!

Εσένα η δική σου βιάζεται και εμένα πάει με το πάσο του!!!

Του αρέσει που τον χαϊδεύω, του μιλάω και πού να ήξερε τι θα του κάνω όταν βγει!!!!!

Ας είναι γερά πάνω από όλα!

Και η ταλιμπανίτσα σου καλύτερα που είναι γεμάτη ζωντάνια!!!!!!

Άσε Ηλιαννάκι πάλι αυπνίες λίγες μέρες κοιμήθηκα και είπα ωραία τουλάχιστον στο τέλος θα κοιμηθώ αλλά πού..........

Θα περπατήσω ξανά για να πάω να πάρω τις απαντήσεις και διάδρομο λίγο....

Και εγώ χτες σαν να ένιωσα κάτι τσιμπηματάκια από κάτω και σαν λίγο πόνους περιόδου!!!!! :P

Βανεσάκι ωραίο φαγητό έχετε!!!!

Με το καλό να τους δεχτείς!

Περιμένουμε νεάκια απο τον γιατρό!

Φιλάκια

2011.pngMake a pregnancy ticker

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πάω να μαγειρέψω η ανεπρόκοπη........κι έλεγα τί ξέχασα.....τί ξέχασα...... :roll::D=))

Πωπωωωω αλτσχάιμερ............νηστικούς παραλίγο να τους αφήσω..... :shock::shock::shock::shock::shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΝΝΗΣΕ ΤΟ ΜΑΡΡΑΚΙ ΜΑΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

(μαρια σαραντοπουλου)

ΑΧ ΦΙΛΕΝΑΔΙΤΣΑ ΜΟΥ ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ ΤΟ ΑΓΟΡΑΚΙ ΣΑΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΓΕΡΟ Κ ΚΑΛΟΤΥΧΟ!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΚΑΛΗ ΛΟΧΕΙΑ ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!!!

ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΑΚΙΑ Κ ΣΤΟΥΣ ΔΥΟ ΣΑΣ!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερααα ναι το ειδα και εγω οτι γεννησε η Μαρια...ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙΙΙ...μπηκα αλλα μολις ξυπνησε η μικρη και μουγκριζει για να φαει...αα θα το κανουμε και εμεις το εμβολιο της γριπης στο Χριστοφορο τελος Οκτ,..και θα το κανει και ο αντρας μου μιας και η δουλεια μας ειναι συνεχεια με παιδια...αυτα..φιλια και αμα προλαβω μετα θα μπω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και άλλα γεννητούριααααααααααααααααα......ααααααααααχχχχχχχχχχχχχ...μρπάβο κοριτσάκια μου.....αυτό και αν είναι υπέροχο νεο.....!!!!

Μαρία μας να σας ζήσει το αγοράκι σας.,......καλότυοχ, ευτυχισμένο και γερό να είναι πάνω από ολα...:)...να σας δίνει χαρές και γέλια...:)....καλή λοχεία και σε σένα γλυκιά μου...;)

καλημέρα σε όλες σας...;)......πολλά γλυκά φιλάκια.,...;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και άλλα γεννητούριααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!

Μαρία μου να σου ευχηθώ και εγώ με τη σειρά μου να είναι γερό και καλότυχο!!!!!!!!

Καλή λοχεία!!!!!!!!!!

Και το Μαράκι ΠΗΤ 14.10 είχε αν δεν κάνω λάθος!

2011.pngMake a pregnancy ticker

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ωρεεεεεεεεε τι γινετε εδωωωωωωωω Μαρακιιιιιιιιιιι να σας ζησει το μωρακι σας γερο δυνατο και καλοτυχο!!!

Καλε μια μια περνουμε σειρα αιντεεεεεεεεε!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΡΙΑ ΣΑΡΑΝΤΟΠΟΥΛΟ ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ Ο ΜΠΟΜΠΙΡΑΣ ΓΕΡΟΣ Κ ΚΑΛΟΤΥΧΟΣ!!!!!!!ΚΑΛΗ ΛΟΧΕΙΑ Κ ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΕΑ!!!!!!!!!!

ΝΑΣΙΑ ΜΟΥ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ Η ΜΙΚΡΗ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ.....ΣΠΑΝΑΚΟΡΥΖΟ Ε?ΤΕΛΕΙΟ Κ ΓΩ ΘΕΛΩ....ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΠΟΛΥ ΘΑ ΠΑΩ ΝΑ ΑΓΟΡΑΣΩ ΜΑΛΛΟΝ ΑΥΡΙΟ Κ ΘΑ ΦΤΙΑΞΩ.ΣΗΜΕΡΑ ΕΚΑΝΑ ΣΟΥΦΛΕ ΤΥΡΙΩΝ ΜΕ ΜΑΝΙΤΑΡΙΑ.

ΗΛΙΑΝΑΚΙ ΜΟΥ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ Κ ΤΑ ΔΙΚΑ ΣΟΥ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ!!!!!ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΤΕ!!!!!!

ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ ΚΑΘΑΡΙΣΤΕ Κ ΑΣ ΞΕΚΙΝΗΣΕΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΣΟΥ ΤΑ ΠΛΥΘΣΙΜΑΤΑ ΓΙΑΤΙ ΕΓΩ ΤΑ ΕΚΑΝΑ ΟΛΑ ΜΟΝΗ ΜΟΥ Κ ΤΑ ΕΠΑΙΞΑ.

ΜΑΡΙΑ 12 ΕΡΧΕΤΑΙ Ο ΜΠΟΜΠΙΡΑΣ ΑΝΤΕ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ Κ ΜΕ ΕΝΑΝ ΠΟΝΟ!!!!!!

ΒΑΝΕΣΑΚΙ ΚΑΛΩΣ ΝΑ ΤΟΥΣ ΔΕΧΤΕΙΣ ΤΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ ΣΟΥ!!!!!

ΝΙΑ ΑΥΠΝΙΕΣ Ε?Κ ΓΩ ΚΟΙΜΗΘΗΚΑ ΑΠΑΙΣΙΑ ΧΘΕΣ ΒΡΑΔΥ ΔΕΝ ΒΟΛΕΥΟΜΟΥΝ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΤΟΥΑΛΕΤΑ ΚΡΥΩΝΑ ΟΛΑ ΜΟΥ ΕΦΤΑΙΓΑΝ.

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΟΥ ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΣΕΙΣ ΜΕ ΤΙΣ ΦΙΛΕΣ ΣΟΥ!!!!!!

ΛΕΝΑ ΛΕΩ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ ΤΟ ΕΜΒΟΛΙΟ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟΝ ΠΡΟΣΤΑΤΕΨΕΙΣ.

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΧΩ ΞΥΠΝΗΣΕΙ ΣΗΜΕΡΑ ΑΠΟ ΤΙΣ 7 ΕΚΑΝΑ ΤΟ ΣΟΥΦΛΕ ΚΑΘΑΡΙΣΑ ΟΛΑ ΤΑ ΤΖΑΜΙΑ ΤΟΥ ΣΠΙΤΙΟΥ ΗΤΑΝ ΧΑΛΙΑ ΕΙΧΑ ΝΑ ΤΑ ΚΑΝΩ ΚΑΝΑ 20ΗΜΕΡΟ ΕΒΑΛΑ ΠΛΥΝΤΗΡΙΟ ΣΙΔΕΡΩΣΑ ΕΠΛΥΝΑ ΠΙΑΤΑ Κ ΤΟ ΜΠΑΝΙΟ ΜΕΤΑ ΤΑ ΕΠΑΙΞΑ Κ ΔΕΝ ΕΚΑΝΑ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ.

ΣΕ ΛΙΓΟ ΘΑ ΦΑΜΕ Κ ΘΑ ΞΑΠΛΩΣΩ ΓΙΑΤΙ ΝΥΣΤΑΖΩ ΤΡΕΛΑ.

ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΟΥ ΠΑΛΙ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ?ΘΑ ΓΕΝΝΑΩ Κ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΘΑ ΚΑΝΩ :lol::lol:

ΘΑ ΑΝΟΙΞΩ ΤΟ Ν10 ΣΑΣ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΟΛΕΣ ΕΚΕΙ!!!!!!!

ΦΙΛΑΚΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

muriam που θα πάει όπου να΄ναι θα έρθει στον κόσμο και ο δικός μου μπόμπιρας!!!!!!!!

Με ένα πόνο σε όλες!!!!!!!!!!

Άντε να ανοίξεις και το 10 το καλό!!!!!!!!!!!!!!!!

2011.pngMake a pregnancy ticker

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Εμένα ούτε αυτό δε βοηθούσε για να είμαι ειλικρινής! Μακάρι να σου περάσει γρήγορα κορίτσι μου.
    • Σ' ευχαριστώ για το γλυκό σου μήνυμα!!!😍
    • Έτσι θα μας ανεβάσεις και συ το ουράνιο τόξο σου, να είσαι σίγουρη 🌈🌈 Από Οκτώβρη ξανά γιατί παίρνει ο άντρας μου κάποια φάρμακα ας πούμε, και δεν θέλουμε να διακινδυνεύσουμε να μείνω έγκυος όσο τα παίρνει.. Βγάζει ταυτόχρονα τα δύο κάτω και οι αφυπνίσεις τη νύχτα είναι ασταμάτητες... Που θα πάει, θα ηρεμήσουμε κάποια στιγμή (ένας γνωστός μου είπε θα ηρεμήσω εννοείται, όταν πάει 4 ετών 😱😱). Συνεχίζω τα τεστ και αυτόν τον μήνα και μετά τέλος, αν και δεν τρέφω πολλές ελπίδες, σίγουρα θέλουν χρόνο οι ορμόνες μου να έρθουν στα ίσα τους. Φιλάκια και στη δική σου κορούλα, και χαδακια στην μικρούλα στην κοιλιτσα 💓💓 Τη μέρα δαγκώνει ο,τι βρει, αλλά η νύχτα είναι άλλη πίστα, πιο δυσκολη. Ανά δύο ώρες ξύπνημα και κλάμα... Υπομονή σε όλες μας! Φιλάκια και στο δικό σου μωρουδελι ♥️♥️♥️
    • Τώρα που είπες γκρινιάζει, λοιπόν ακούστε έχω μια φίλη αστρολογο με την οποία κοιτάμε τις ημερομηνίες γύρω στην ΠΗΤ και οι περισσότερες μέρες του Οκτώβρη έχουν μια συνοδο που κάνει πολύ γκρινιαρικους χαρακτήρες.... με λέει μέσα στη μίρλα θα είναι 😝... πέφτει κ η έκλειψη.... δεν ξερω απο που να το πιασω.... θα δεσω τα ποδια μου να το βγαλω Νοέμβρη 😂
    • Καλησπέρα κορίτσια.Εκανα αιματολογικό έλεγχο..όλα καλά στις μετρήσεις.Ξεκιναω επισήμως αύριο λοιπόν...🙏🙏🙏Πρώτος υπέρηχος Τετάρτη 8 Μαϊου.
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...