Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΙΜΑΙ Ε Γ Κ Υ Ο Σ!!!!!!!!!!!!


Recommended Posts

ΚΟΡΙΤΣΙΑΑΑ ΜΟΥ!!!!!!ΕΙΜΑΙ Η ΜΩΡΟΥΔΕΝΙΑΑ ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΘΥΜΩΜΟΥΝΑ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΤΟΝ ΚΩΔΙΚΟ ΚΑΙ

ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΕΚΑΝΑ ΑΛΛΟΝ!!!

ΕΙΝΑΙ ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΜΟΥ ΣΥΝΕΒΕΙ!!!

ΘΥΜΑΣΤΕ ΚΑΠΟΙΕΣ ΠΟΥ ΕΛΕΓΑ ΝΑ ΚΑΝΩ Β-ΧΟΡΙΑΚΗ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ???

ΕΚΑΝΑ 2 ΗΜΕΡΕΣ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΠΕΡΙΟΔΟΥ ΚΑΙ ΕΙΧΕ ΒΓΕΙ ΑΡΝΗΤΙΚΟΤΑΤΗ ΔΗΛΑΔΗ<1!!!

ΕΕΕ ΠΕΡΝΑΝ ΟΙ ΜΕΡΕΣ...ΠΕΡΝΑΝ...ΑΡΧΙΖΩ ΚΑΙ ΝΙΩΘΩ ΤΣΙΜΠΗΜΑΤΑ ΧΑΜΗΛΑ,ΠΟΛΛΑ ΥΓΡΑ,ΒΛΕΠΩ ΑΝΕΒΑΣΜΕΝΗ ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ....

ΣΤΙΣ 10 ΗΜΕΡΕΣ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗΣ ΛΕΩ ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΕΝΑ ΤΕΣΤ??

Ε ΕΚΑΝΑ ΤΟ ΨΗΦΙΑΚΟ CLEAR BLUE...ΚΑΙ ΒΓΑΖΕΙ ΣΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟΛΕΠΤΟ ΕΓΚΥΟΣ 2-3!!!!

ΤΟ ΒΛΕΠΩ ΠΑΘΑΙΝ ΠΛΑΚΑ...ΜΑ ΛΕΩ ΠΩΣ???ΠΡΙΝ ΑΠΟ 10 ΗΜΕΡΕΣ ΕΚΑΝΑ ΧΟΡΙΑΚΗ!!!

Ε ΠΑΩ ΓΙΑ ΧΟΡΙΑΚΗ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ...

ΠΑΙΡΝΩ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ...ΚΑΙ ΟΙ ΜΟΝΑΔΕΣ ΜΟΥ????

ΤΕΤΡΑΨΗΦΙΙΟΟΟΟΟ ΝΟΥΜΕΡΟΟΟΟΟΟΟΟ :D 1939 ΜΟΝΑΔΕΣ!!!!

ΗΡΘΕ ΕΝΑΣ ΓΙΑΤΡΟΣ ΑΠΟ ΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΥΓΕΙΑΣ ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ 5-6 Η' 6-7 ΒΔΟΜΑΔΩΝ@@@

ΑΥΤΟ ΛΕΕΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΣΟΥ ΘΑ ΣΤΟ ΠΕΙ!!!

ΤΙ ΕΝΙΩΘΑ?????

ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΠΕΡΙΟΔΟ...

-ΠΟΝΟΥΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ

-ΤΩΡΑ ΤΙΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ ΜΕΡΕΣ ΠΡΗΣΜΕΝΟ ΣΤΗΘΟΣ

ΚΑΙ ΝΙΩΘΩ ΕΝΑ ΜΟΥΔΙΑΣΜΑ ΚΑΤΩ ΧΑΜΗΛΑ ΚΑΙ ΤΣΙΜΠΗΜΑΤΑΚΙΑ ΠΟΥ ΚΑΙ ΠΟΥ!!!

-ΖΑΛΑΔΕΣ ΕΧΩ ΑΛΛΑ ΛΙΓΕΣ

ΚΑΙ ΚΑΟΥΡΕΣ!!

ΝΙΩΘΩ ΠΕΡΙΕΡΓΑ ΑΛΛΑ ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΑΑΑΑ!!!

ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΩ!!!ΤΙ ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΩ...

ΑΥΡΙΟ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΥΠΕΡΗΧΟΓΡΑΦΗΜΑΑΑ :D:D

ΑΝΤΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕΕΕ ;);)

ΛΕΤΕ ΝΑ ΑΚΟΥΣΟΥΜΕ ΚΑΡΔΟΥΛΑ????

ΚΟΡΙΤΣΙΑΑΑ ΔΕΙΛΑ ΑΛΛΑ ΧΑΡΟΥΜΕΝΑ ΟΣΕΣ ΠΕΡΙΜΕΝΕΤΕ ΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑΑΑ

ΦΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ

TITINA MOU ΕΙΔΕΣ ΠΟΥ ΣΤΑ ΛΕΓΑ?μολισ γεννησεις θα μεινω εγω εγκυοσ!!!και εγινε!!

τελικα αυτο το προαισθημα ειναι μοναδικο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 57
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

μπραβο ρε μωρουδενια μου!!!!!!!!

πολλα συνχαρητηρια!!!!!!!!!!χαρηκα πολυ με τα νεα σου!!!!!!!!

να προσεχεις τωρα στην αρχη οχι βαρος κ να μην κουραζεσε!!!!

αντε με το καλο μανουλα!!!!!του χρονου τετοιο καιρο θα μας λες εδω τα κατορθωματα του γιου σου :shock::D γερο να ειναι το μωρακι!!!!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητήρια Μωρουδένια!!! Πολύ ευχάριστα τα νέα σου! Σου εύχομαι να έχεις μία τελειόμηνη εγκυμοσύνη και να γεννήσεις ένα υγιέστατο μωράκι! Απόλαυσέ το όσο περισσότερο μπορείς!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΠΡΑΒΟ ΚΟΥΚΛΑ ΜΟΥ!!!!!!!!

ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ!!!!!!!!!!

ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ!!!!! ΚΑΙ Ν΄ΑΚΟΥΣ ΜΟΝΟ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΣΟΥ..... ΚΑΙ ΤΟ ΕΝΣΤΙΚΤΟ ΣΟΥ!!!!!!!!!

ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ...... ΓΙΟΜΙΣΤΟΥΛΑ!!!!!!!

:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

happy mou ,AνΘΗ , pIPITSAZOUZOUNA.STASINOPOYLOU ....

XILIA EUXARISTWWW!!!!NA STE KALA!!!

NAI THA PROSPATHISW NA TO XARW OSOOO PERISSOTERO MPORW!!

AN KAI EXW APEIRES APORIES NA KANW STON GIATRO TO VRADY!!!

NIWTHW KATI PRWTOGNWRO KAI OMORFO!!!

THELW NA EXEI KALA O THEOS TO SPORAKI POY MOU XARISE APLOXERA KAI TON EUXARISTW...

tha valw kai tikeraki egkymosinis twra!!!apo thn teleutaia mera periodou metrame swsta? :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

με το καλο μωρουδενια μου!!!!!!!!!!σου ευχομαι μεσα απο την καρδια μου να εχεις μια πολυ ηρεμη ,ευχαριστη,ευκολη και τελειομηνη εγκυμοσυνη!!!!!!!θα περιμενουμε τα νεα σου απο το πρωτο ραντεβου με το παιδακι σου!!!!!!!!!φιλακια στην κοιλιτσα κι ας ειναι ακομα "φλατ"!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

με το καλο μωρουδενια μου!!!!!!!!!!σου ευχομαι μεσα απο την καρδια μου να εχεις μια πολυ ηρεμη ,ευχαριστη,ευκολη και τελειομηνη εγκυμοσυνη!!!!!!!θα περιμενουμε τα νεα σου απο το πρωτο ραντεβου με το παιδακι σου!!!!!!!!!φιλακια στην κοιλιτσα κι ας ειναι ακομα "φλατ"!!!!!!!!!!!

na sai kalaaa !!!!!!euxaristw para poly!!AMHN!!!

nai tha sas pw ta neakia mou!!!

elpizw na einai kala....anypomonw na to dw!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mwroudenia μου πολλά πολλά συγχαρητήρια!!!! :ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause: Μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη σου εύχομαι χωρίς προβλήματα κι ένα υγιέστατο μωράκι!! Μπράβο! Κοίτα να το χαρείς και να το απολαύσεις!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο κορίτσι μου....

Εύχομαι όλα να κυλήσουν ομαλά μέχρι το τέλος!!!!!

Με το καλό να κρατήσεις στην αγκαλίτσα σου το μωράκι σου.... :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΜΩΡΟΥΔΕΝΙΑ!!!!

ΤΙ ΚΑΛΗ ΚΑΙ ΟΜΟΡΦΗ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΜΠΡΑΒΟ!!! ΜΠΡΑΒΟ!!!

ΕΡΧΕΤΑΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΑΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ!!!!

ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΙ!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΩΡΟΥΔΕΝΙΑ ΜΟΥ ΣΥΝΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΚΑΛΗ Κ ΤΕΛΕΙΟΜΗΝΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΤΕΛΕΙΑ!!!!!!!

ΝΑ ΠΑΣ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ Κ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΕΑ ΣΟΥ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΟΡΑΚΙ ΣΟΥ!!!!

ΤΩΡΑ ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ ΟΧΙ ΠΟΛΛΕΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΟΧΙ ΒΑΡΗ ΟΧΙ ΠΟΛΛΑ ΣΚΥΨΙΜΑΤΑ ΚΛΠ.ΑΛΛΑ ΘΑ ΣΤΑ ΠΕΙ Κ Ο ΓΙΑΤΡΟ ΣΟΥ ΑΥΤΑ.

ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΑΚΙΑ!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΩΡΟΥΔΕΝΙΑΑΑΑΑΑΑΑ ΜΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥ ΑΓΑΠΗ ΜΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑΑΑΑΑΑ!!!!!! :lol::lol::lol:

Μπράβο κοριτσάκι μου, το χάρηκα πολύ!!!!!

Αχ, έχεις να περάσεις μοναδικές στιγμές και εσύ!!!!

Μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη και ένα υγιέστατο μωρό!!!!!!! :ymparty::ymparty::ymparty:

γιουυυυυυυυυυυυυυυυπιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι!!!!!!!!!!!!!!!!!

2011.pngMake a pregnancy ticker

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

απιστευτο οντως!!!!!!!!να προσεχεις πολυ τωρα και με το καλο να εχεις μια υπεροχη τελειομηνη εγκυμοσυνη!!!πολλα συγχαρητηρια!!!! :ymparty::ymparty:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαριτηρια!!!!ολα να πανε καλαμκαι σε λιγους μηνες να εχεις το μπεμπακι σου αγκαλιτσα!

Καλη και ηρεμη εγκυμοσυνη να εχεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ax koritsia sas euxaristw polyyy polyyy OLES MIA MIA KSEXWRISTAAA!!!!!!!!

VELOUDENIA MAZI EIMASTE E STON MHNA?

oute na skivw den kanei????

giati skivw na mazeuw pragmata...

2 imeres prin to mathw eixa pesei kiolas se mia katifora kai eixa sakateutei kai twra fovamai kai

na kounirhw...

alla skivw anagkastika otan mou peftei kati :D:shock::shock:;);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλά μου έρχεται να φωνάξω από τα καλά νέα!!!!

ΜΠΡΑΒΟ βρε μωρουδένια!!!! και το έλεγες από την αρχή του μήνα ότι είσαι σίγουρη ότι είσαι εγκυούλα!!!!

να έχεις μία υπέροχη εγκυμοσύνη και σε λίγους (8 για την ακρίβεια) μήνες να έχεις αγκαλίτσα το μικρό σας αγγελούδι!!!!

τι ωραία που η λίστα μας κοκκινίζει και κοκκινίζει......

καλό ποδαρικό έκανες και για τις άλλες εγκυούλες μας και για εσένα!!!!!

φιλάκια πολλά κορίτσι μου!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μωρουδένια μου μπράβο συγχαρητήρια!!!!! Τελικά βγήκε αληθινό το προαίσθημά σου :ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty:[smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif]

Εύχομαι να έχεις μια υγειή και τελειόμηνη εγκυμοσύνη!!!! :-*:-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

melipikto mou ,athanasia mouuu!!!!!

koritsakia mouuu sas euxaristw paraaa ma paraaa poluuu!!!kai oles fysika!!!

nai koritsia...nai athanasia...vghke to enstikto mou alithino!!!!!!!!

einai ena thauma pragmatika!!!! :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συγχαρητηρια κοριτσακι μου!

απολαυσε την εγκυμισυνη σου τωρα αλλα να προσεχεις απο σκυψιματα, βαριες δουλειες!

να χεις πιστη Στο Θεο και Στην Παναγια και ολα μα ολα θα πανε καλα!

Ο ΘΕΟΣ ΚΑΙ Η ΠΑΝΑΓΙΑ ΜΑΖΙ ΣΟΥ!Η ΑΓΙΑ ΕΙΡΗΝΗ Η ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΩ ΚΑΙ Ο ΑΓΙΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΝΑ ΣΑΣ ΠΡΟΣΕΧΟΥΝ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακι μουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!συγχαρητηριαααααααααααααααααααααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11

αχ ποσο πολυ χαιρομαι για σενα μωρουδενια μουυυυυυυ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

μπραβο μπραβοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

με το καλο λοιπον σε λιγους μηνες να κρατας αγκαλιτσα σου το μωρακι σου!!!!!!!!!!!!!!!!!!

σου ευχομαι να εχεις μια υπεροχη κ τελειομηνη εγκυμοσυνη κ να προσεχεις βρε φιλεναδα!!!!!!!!!!!!!!

ειδες τελικα που τα καταφερες?????απιστευτο κ ομως αληθινο!!!!!!!!

ναι απολαυσε αυτες τις στιγμες!!!!!!!!!!!!!!!!

πολλα πολλα φιλακια κουκλιτσα μου!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ωορρηξία ξέρεις πότε έκανες όμως ακριβώς πότε εμφυτεύτηκε δεν το γνωριζεις. Εδώ σε εξωσωματική δεν το ξέρουμε. Εδώ με υπερήχους και στο πρώτο μου παιδί μετά την β επιπέδου καταλάβαμε ότι ήταν μεγαλύτερος 1 εβδ.  Κάνε λιγάκι υπομονή . Ξέρω πως νιώθεις αλλά σκέψου τίποτα δεν μπορείς να αλλάξεις παρά μόνο να οπλιστείτε με υπομονή
    • Αχ σαν νερό παίρνει ο καιρός.. ο χρόνος . Αχ και αυτός ο χρόνος. Όταν θηλαζω συνήθως έχω πιο ελευθερία 🤫🤫 όχι με τίποτα 3 , ξεκίνησα αντισυλληπτικά χάπια. Ο μικρός αποδεικνύεται θηρίο και εγώ μεγάλωσα για 3 😅 ο δε πρώτος έχει την ζήλια του λογικο αλλά τρελαίνεται για τον αδελφό του.  Εσύ πώς είσαι κοριτσάκι μου. Ξεχνάς τα δικά σου στηρίγματα.. εκεί βράχος δίπλα μου 
    • Ναι βρε συ... εννοειται δν επιλεγουμε εμεις...😊 απλα φευγαμε χθες απο τους κουμπαρους μας κ λεγαμε γ τα κουκουνια μας (εχουμε ξετρελαθει κ λογικο ειναι...) κ του ανεφερα οτι σκεφτομαι κι αυτο π παλευει να εξελιχθει κ του πηρε παραπανω χρονο. Κ γνκ ο αντρας μου αν δει εναν ανθρωπο πιο "αδυναμο" η "ντροπαλο" παντα τον στηριζει, ειναι ετσι σαν ανθρωπος, κ πανω εκει το ειπε..  Οσο γ την ετ, ναι μπορει να αναθαρρυσαμε κ να αφεθηκαμε, αλλα σιγουρα δν εχουμε "δεσει" κατι... ισα ισα, μεχρι τωρα νομιζαμε οτι εχουμε θεμα στη συλληψη (γτ περυσι ειχα παλινδρομη με κενο σακο π σημαινει οτι το εμβρυακι "διαλυθηκε" σε πολυ πρωιμο σταδιο) κ λογω του οτι δν ξερουμε τι φταιει τοσα χρονια π προσπαθουμε, φοβαμαι ολα τα σταδια... Ακομα κ θετικη χοριακη ν δω θα τρεμω.. γτ κ περυσι η χοριακη μου υπερδιπλασιαζοταν σε 48 ωρες κ δν ειδαμε ποτε λεκιθικο ασκο κ εμβρυικα στοιχεια στον 1ο υπερηχο....😢 (6+1 ημουν) Σε ευχαριστω πολυ. ❤️🥰 Μιλαμε τοσο καιρο κ ξερω οτι μου τα λες γ να ειμαι προετοιμασμενη για ολα!! Αλλωστε το εχουμε πει πολλες φορες οτι μετριες βλαστοκυστες εχουν δωσει υγιη μωρακια κ αριστες δυστυχως δν εχουν προχωρησει σε κυηση... Ειναι κι αυτο μια ενδειξη! Ας ελπισουμε οτι θα ειναι υπερ μας! 🙏
    • Ευχαριστω Γιαννα μου!!! ❤️ Να το χαιρεσαι το αντρακι σου!!! Να ειναι γερο κ καλοτυχο!!🙏💙🥰
    • Σώπα ρε!!!! Τι λες τώρα!!! Πάει ένας χρόνος.. Φτου φτου φτου φτου το παιδάκι!!! Μπράβο!! Πως πέρασε έτσι ο καιρός;;! Έλα βρε αγάπη, μπράβο!! Να τον χαίρεσαι!! Να τους χαίρεστε και τους δύο βασικά, υγιεστατους πάνω από όλα στη ζωή τους πάντα!!!  Δεν θες ένα ακόμα καλέ;; Μπορεί να έρθει και η κόρη επιτέλους;! 😝🤣🤣🤣 Όχι, πέρα από τη πλάκα, το ξέρω και μπράβο που συνεχίζεις να στηρίζεις τα κορίτσια! Απορώ που βρίσκεις το χρόνο βέβαια..!!! 😄😄  
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...