Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΕΝΝΗΘΙΚΕ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΤΟ ΚΙΝΕΖΑΚΙ ΜΟΥ!!!!


Recommended Posts

μπραβοοοοοο!!!!!

να σου ζησει!!!!!!!

συγκινηθηκα πραγματικα...

σου ευχομαι καλη λοχια!!!!

να χαιρεσαι την οικογενεια σου.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σου kiska!!! Πω, πω, τι ιστορία ήταν αυτή βρε παιδάκι μου!!! Διάβαζα με κομμένη την ανάσα!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol: Να σου φεύγει το παιδί και αυτοί να σε τρέχουνε στο χειρουργείο!!!! :lol::lol::lol::lol::lol: Εγώ βγήκα στους εφτά μήνες και η μαμά μου με γέννησε στο φορείο :lol::lol::lol::lol: ούτε κάν στο χειρουργείο δεν πρόλαβαν να την βάλουν, τον δε γιατρό τον ντύνανε στον διάδρομο :lol::lol::lol::lol::lol::lol: Έχεις να διηγηθείς σπουδαίες ιστορίες στην πιτσιρίκα σου όταν μεγαλώσει...

Να σου ζήσει, λοιπόν, η γλυκιά σου Μίλα, να είναι τυχερή, καλότυχη και ευλογημένη, γιατί γεννήθηκε στο Γεννέσιο της Παναγίας!!! Πολλά φιλιά kiska και περιμένουμε φωτογραφία της :-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρικακι τι να σου πω...πολυ γελιο...εγω ελεγα ολους τους μηνες στη γιατρο οτι γενναω γρηγορα αλλα δεν με ακουσε...με περιμεναν λεει οτι θα γεννησω στις 8 το πρωι...αλλα τους την εσκασα....το ελεγα παντως εγω....θα παω στο αλλο ποστ να σας βαλω και φωτο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να σας ζησει η μικρη σας Μιλα να ειναι παντα γερη καλοτυχη κ ευτυχισμενη στην ζωη της

να την χαιρεστε καλη λοχεια σου ευχομαι κ με το καλο να σαραντισετε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κισκα μου ειχα καιρο να μπω και βλεπω σημερα τα υπεροχα νεα :YMHUG::YMHUG:

να σας ζησει και να ειναι παντα καλοτυχη και υγειεστατη, και συ παντα χαρουμενη και ευτηχισμενη να την χαρεις !!! :):)

αντε και στα δικα μας οι γκαστρωμενες !!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επιτέλους αξιώνομαι να σου ευχηθώ κι από δώ Εύη μου.......μην με παρεξηγήσεις που άργησα τόσο, δεν προλαβαίνω κι εγώ να μπαίνω πολύ συχνά, με "τρέχει" η κόρη μου κι ακόμα δεν γέννησα......

Να σου ζήσει η κινεζούλα σου, μα όντως τί σχιστά ματάκια είναι αυτά????????? Κουκλίτσα είναι......Να είναι γερή και καλότυχη και να την καμαρώνετε!!!!!!!! Καλή λοχεία να έχεις κορίτσι μου!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια ευχαριστω...Νασια μου μην σκας...ουτε εγω προλαβαινω πλεον...να και τωρα που μπηκα ετοιμαζεται να ξυπνησει να φαει...εχω να κανω και τον Χριστοφορο μπανιο..και μετα θα πεσω τεζα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...