Μετάβαση σε περιεχόμενο

Περιμενουμε κι εμεις μωρακι


rose_d

Recommended Posts

Καλημερα σε ολη την παρεα,μετα απο μια παλλινδρομη κυηση το Γεναρη,του χρονου το Γεναρη περιμενουμε το κοριτσακι μας!Ειμαι εγκυος στον 5ο μηνα και πολυ χαρουμενη..19/9 εχουμε τη β'επιπεδου και μεχρι τωρα ολα βαινουν καλως,τι καλως δηλαδη,τελεια!!Η μικρουλα μας ειναι ηδη και αρκετα ζωηρη,αφου τη νιωθω εδω και ενα μηνα περιπου και πλεον η "συζητησεις" μας ειναι καθημερινες :D Ελπιζω τωρα που σας ξαναβρηκα να τα λεμε πιο συχνα γιατι σαν νεα μαμα εχω κι εγω αρκετες αποριες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλώς την, την νέα μανούλα!!!!!! ;)

Σου εύχομαι μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη με μια υγιέστατη κοράκλαααααα!!!!!! :D

Καλή συνέχεια :!:

2011.pngMake a pregnancy ticker

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ, αυτές οι "συζητήσεις" με την κοιλίτσα είναι τόσο τέλειες!!! με το καλό rose-d να κρατήσεις την κορούλα σου στην αγκαλιά σου κ να την καμαρώνετε με τον αντρούλη σου! λίγο έμεινε! μ'έναν πόνο λοιπόν!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστουμε πολυ κοριτσια,κι εγω κι η κορουλα μου,που ξυπνησε παλι μαλλον και ξανακλωτσαει...θελει να μιλησει κι αυτη μαλλον,κοινωνικη θα μας βγει!!!Με το καλο και σε σας και ολσες εχουν γεννησει ηδη,να χαιρεστε τα αγγελουδακια σας!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με το καλο και με εναν πονο :) απολαυσε το υπολοιπο απο την πιο ομορφη περιοδο της ζωης σου,ειναι ανεπαναληπτη πραγματικα :) παντως και η δικια μου ετσι απο μικρη κλωτσουσε και μας βγηκε STAR :lol::lol::lol: μεγαλο νουμερο :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...