Μετάβαση σε περιεχόμενο

Έρχεται το 2ο φυστικάκι μου!!!Δεν το πιστεύω...


Recommended Posts

:ymapplause::ymapplause::ymapplause: mam nantia πολλά συγχαρητήρια :D:D:D !!!! Τώρα το είδα...με το καλό και το δεύτερο νινάκι σου!!! :)[smilie=wav.gif] [smilie=binkybaby.gif] !!!! Θα έχει παρέα ο Αργυράκος!!! [smilie=blob3.gif] Φιλάκια!!! :x:YMHUG:
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστούμε πολυ Αθηνά μου!!!! :YMHUG::YMHUG::YMHUG: Άντε και μ'ενα αδερφακι η Βασιλικουλα σας!!! Τι κάνετε by the way??? Καιρό έχουμε να τα πούμε! Είμαι σίγουρη περπατατε κανονικά. Το λέω γιατί ο δικός μου ο μπουνταλας ακόμα μπουσουλαει... Φιλακια πολλα και ευχαριστω πολυ και πάλι για τις ευχές σου!!! :x:x Φιλακια στη Βασιλικουλα σας!!:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όχι απλά περπατάμε, τρέχουμε και επίσης σκαρφαλώνουμε σε καναπέδες και κρεβάτια :shock::shock::shock: !!!! Δηλαδή είμαστε συνεχώς σε επιφυλακή :D !!!

Καλά είμαστε Δόξα το Θεό!!! Εσύ πώς πας με την εγκυμοσύνη? Εύχομαι να μην έχεις αναγούλες, καούρες κτλ. Γιατί εγώ είχα περάσει φρικτά το πρώτο τρίμηνο της εγκυμοσύνης...μετά ευτυχώς "έστρωσα" :) !!! Η Βασιλική στέλνει φιλάκια στον Αργυράκο και στο μικρό σπορίνι :-*:-*:-* και εγώ επίσης :YMHUG::YMHUG::YMHUG: !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ε μα βέβαια, όχι σαν τον δικό μου τον τεμπέλη αλλα τον βλέπω απο μέρα σε μέρα θα μου αρχίσει και αυτός!!! :D:D Και με τα δοντάκια έτσι κάναμε και βγάλαμε 4 σε μια βδομάδα! Με την εγκυμοσύνη αστα... Εμετους πολλούς και το στομαχι συνέχεια σε τρικυμία!!! Ελπίζω μόνο να σταματήσει στο τέλος του πρώτου τριμήνου γιατί στον Αργυρη είχα μέχρι τον 8ο μήνα... :o:o:shock::o:o

Ακόμα θηλαζετε ε;;; Και εμείς και αν όλα πανε καλα σκέφτομαι για παράλληλο θηλασμο! Αυτά τα νέα μας!! Ανταποδιδουμε και οι τρεις τα φιλακια!!!! Byeeeeee!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μέχρι τον 8ο???????? :o Φρίκη!!! Μακάρι τώρα να σταματήσουν στον 3 μήνα...εγώ δεν έχω χειρότερο να θυμάμαι από την εγκυμοσύνη :(

Ε βέβαια και θα αρχίσει να σκαρφαλώνει όπου να ναι και ο Αργυράκος....καλό τρέξιμο μετά και εσύ :):):) !!!! Όχι τώρα ότι δεν τρέχεις φαντάζομαι...δουλεύεις κιόλας αν δεν κάνω λάθος....ααχ κουράγιο σε όλες τις μανούλες :) !!!!

Ναι θηλάζουμε ακόμη :) ! Να σου πω θέλω σιγά σιγά να σταματήσω αλλά δεν πίνει άλλο γάλα :( ...σπρώχνει το μπουκάλι και μου τραβάει την μπλούζα :lol::lol: !!!! Εσύ σκέφτεσαι για παράλληλο θηλασμό ε? Ωραία...με ένα σμπάρο δυο τριγώνια ;) !!! Αυτά εγκυούλα γλυκιά...καλή δύναμη με τις αναγούλες!!!! Φιλάκια :-*:-*:-* !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ ναι Αθηνά μου μακάρι να σταματήσουν στον τριτο... Ναι δουλεύω και δυστυχώς είμαι πρωι απόγευμα και αισθάνομαι χάλια που αφήνω όλη μέρα τον Αργυρη μου αλλα και τι να κάνω; Και χωρίς δουλεια δεν γίνεται. Με το θηλασμο και εγω έλεγα να το κόψω αλλα δεν θέλει με τπτ ξένο και τε τραβάει και εμένα την μπλουζα :? οπότε δεν θα σκάσω κιόλας!!! :D:D φιλακια Αθηνουλα μου τα λέμε και επλιζω να ακούσω και δικα σας νέα σύντομα!!! :):D:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...