Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ,ΜΑΡΤΙΟΥ,ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2011 ΕΛΑΤΕ ΝΤ ΛΕΜΕ Ν8


Recommended Posts

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ Κ ΚΑΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ!!!!!!!!!

ΚΟΙΜΗΘΗΚΑ ΑΠΑΙΣΙΑ ΟΛΗ ΝΥΧΤΑ ΣΤΡΙΦΟΓΥΡΝΟΥΣΑ ΜΕ ΠΟΝΟΥΣΑΝ ΤΑ ΠΛΕΥΡΑ ΜΟΥ Η ΜΕΣΗ ΜΟΥ ΕΠΙΝΑ Κ ΚΑΦΕ ΜΕΧΡΙ ΤΙΣ 9 Κ ΤΙΝ ΠΑΤΗΣΑ....ΑΣΕ ΤΟ ΚΑΤΟΥΡΗΜΑ ΚΑΘΕ ΤΕΤΑΡΤΟ ΚΑΤΟΥΡΗΜΑ ΕΛΕΟΣ.

ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΔΕΙΣ ΤΟ ΜΙΚΡΟΥΛΙ ΣΟΥ!!!!!!!

ΛΕΝΑ ΦΟΒΕΡΟΣ Ο ΓΙΟΣ ΣΟΥ ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΕΠΑΘΕ ΚΑΤΙ ΜΙΝ ΑΝΧΩΝΕΣΑΙ ΠΑΙΔΑΚΙΙ ΕΙΝΑΙ......ΕΜΕΝΑ Η ΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΒΑΛΕΙ ΠΑΛΙΑ ΜΕ ΕΝΑ ΞΑΔΕΡΦΑΚΙ ΜΑΣ ΦΩΤΙΑ ΣΤΙΝ ΚΟΥΡΤΙΝΑ ΣΤΟ ΠΑΔΙΚΟ ΕΥΤΗΧΩΣ ΠΟΥ ΠΗΓΑΜΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΙ ΚΑΝΟΥΝ ΘΑ ΕΙΧΑΝ ΓΙΝΕΙ ΚΑΡΒΟΥΝΟ.ΝΑΙ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΑΠΟ ΤΟ ΣΙΤΙ ΓΚΕΙΤ ΘΑ ΠΑΩ ΝΑ ΔΩ Κ ΑΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΚΑΤΙ ΘΑ ΑΓΟΡΑΣΩ ΟΝΤΟΣ ΕΙΝΑΙ ΜΙΚΡΟ ΣΑΝ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ!!!!!!

ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΜΟΥ Κ ΓΩ ΤΑ ΛΑΤΡΕΥΩ ΤΑ ΨΩΝΙΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟ ΜΟΥ!!!!!

ΝΙΑ ΜΟΥ Κ ΚΑΦΕ Κ ΚΡΟΥΑΣΑΝ ΕΡΧΟΜΑΣΤΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!!!!!!

ΔΩΡΑΚΙ ΜΟΥ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΜΕΤΑ ΜΠΕΝΩ Κ ΓΩ ΣΤΟΝ ΜΗΝΑ ΜΟΥ......ΑΧ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΕΡΘΟΥΝ ΤΑ ΜΩΡΑ ΜΑΣ!!!!!!!!!

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΥΠΝΟΣΑΚΟ ΘΑ ΠΑΡΩ ΑΡΓΟΤΕΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΓΥΡΙΖΕΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΚΛΠ.ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΕΣ!!!!!

ΣΑΣ ΑΦΗΝΩ ΠΑΩ ΓΙΑ ΨΩΝΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!

ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 931
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ksypnate siga siga e?sas phran h myrodies apo ton kafe kai ta kroyasan .....xixixixixi.....boythroy kanw aggelikh moy nomizw esy rwthses e alla an ertheis tha kanw kai me sokolata xixixixiixi....ta kanw sketa kai ta trwme me marmelades poy ftiaxnw diafores xixixixixi..........

myriaki kal pswnia koykla..

alhtheia telika poy einai to anastasaki mas oeo......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Vanessaki ενδοεπικοινωνια χρειαζεται και αν το κοιμίζεις στο δωματιο σου αλλά όχι σε καλαθούνα, στην κούνια.Αν μες τη μέρα χρειαστεί να το μεταφερεις κ το εχει παρει ο ύπνος στην καλαθούνα ή στο πορτ μπεμπέ ειναι οκ αλλά αν το κοιμιζεις σε κούνια, πώς να το ξυπνησεις για να το μεταφερεις?Εμείς που θα το κοιμίζουμε σε κούνια στο δωματιο μας την χρειαζόμαστε.

Μuriam καλημέρα κ σε σένα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερινακι, εμεις ειμαστε πολλες που γενναμε σε κοντινες ημερομηνιες..χθες μπηκες εσυ στον μηνα σου. Εγω μπαινω την αλλη βδομαδα μαζι με το μαρακι την ιδια μερα, η επιστημη μας περναει κατι μερουλες, εξι μερες μετα απο μας ειναι το δωρακι μας, μετα το μυριαμακι με την νασια..και η ηλιαννα που εχει προγραμματισμενη καισσαρικη ειναι πανω κατω στις ιδιες μερες με μας..α, ειναι κι ενα αλλο κοριτσακι η μαρια12 που εχουμε μια μερα διαφορα!ειδες ποσα πολλα μωρακια θα ερθουν μεσα σε ενα 15θημερο!!Ελπιζω να μην ξεχναω καποια που να εχει εκεινες τις μερες πητ..

Βανεσσακι, ποτε χρειαζομαστε ιονιστη και υγραντηρα?

Εγω ενδοεπικοινωνια πηρα ηδη κι ας το κοιμηζω σε καλαθουνα διπλα μου..

Κοριτσια, ποτε πλυνατε καθισμα αυτοκινητου και καροτσακι?θελουν κι αυτα πλυσιμο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κατερινουλα η αληθεια ειναι οτι δεν καταλαβα τι θες να πεις... :? αφου θα κοιμαται στην καλαθουνα στο δωματιο μας,γιατι να το μεταφερω???και τι σχεση εχει αν κοιμαται σε κουνια στο δωματιο σας με την ενδοεπικοινωνια??/αφου διπλα σας θα ειναι,δε θα το ακουτε??? :?:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Muriamaki βασανίστηκες εχθές με το καφεδάκι καλή μου; Προσοχή προσοχή!!!!

Καλά ψωνάκια σήμερα!!!

Αγγελικούλα μου να ξεκουραστείς σήμερα γιατί μου φαίνεται ταλαιπωρήθηκες εχθές!Οι γνωστοί άγνωστοι εννοείς οι γείτονές σου;

Από ετοιμασίες έχω κάνει τα εξής: Παραγγείλαμε κούνια και αλλαξιέρα, μας πήρε η αδερδή μου δώρο ένα καροτσάκι γλύκα-τελικά quinny, μου έφερε μια φίλη μου ένα φούξια sling από τα allouette πολύ γλυκούλι, πήρα κάτι σελτεδάκια, δυο σεντονάκια και πολύ λίγα φορμάκια . Επίσης μου είπε μια φίλη μου ότι θα μου φέρει ενδοεπικοινωνία και κάτι φαρμάκια αφόρετα. Βαλίτσα δεν έχω κάνει αλλά επειδή όταν έκανα Doppler μου είπε δυο τρεις φορές ο γιατρός ότι πλησιάζουμε πανικοβλήθηκα και πήρα δύο νυχτικάκια, επιθέματα στήθους και στοπ!Αααααααααααααα και μέσα στον πανικό μου παρήγγειλα και μια καλαθούνα, η οποία θα έρθει στο τέλος του μήνα. Αυτάαααααααααα………………….

Κατερινούλα όλα θα είναι μια χαρούλα σήμερα στο γιατρό, θα περιμένουμε τα νεάκια σου!!!!!!!!!!!

Βανεσσάκι ιονιστή και υγραντήρα δεν πήρα κοριτσάκι μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kai egw thelw karotsi

guinny alla den exei diplo den exw vrei poythena oso exw psaksei ......... mono sto styl ayto exw vrei kapoio to opoio an mporw tha sas to valw na to deite paw na to vrw.....xixixxi

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα αγαπούλες μου....:)...από μένα και από το μπεμπάκι μου που χαιρετίζει όλα τα φιλαράκια του μεσα στις κοιλίτσες σας,.,,, :P:P:P:P ...

Καλη εβδομαδα να εχουμε και με χαρμοσυνα νεα απο την Ευη μας..:)....

Βανεσσάκι εγω ενδοεπικοινωνία, ιονιστή, υγραντήρα και υπνόσακο δεν θα πάρω ακόμη.....όπως λες και εσύ το νινί θα το κοιμίζω δίπλα μου στην καλαθούνα και θα το έχω συνέχεια μαζι μου...οπότε προς το παρόν το θεωρώ περιττό...;).....όσο για τον υπνόσακο νομίζω ότι τα μικρούλια μας ταλαιπωρούνται εκεί μέσα....δεν ξέρω αν τελικά θα πάρω....είδωμεν....αλλά για τώρα ούτε που το σκέφτομαι.....θα το κοιμίζω με το φορμάκι του και μετά τύλιγμα με τιην πάνα και όλα μια χαρα....ζεστούλα θα έχει...;)

Μυριαμάκι μου ο καφές σε άφησε άυπνη κοριτσάκι μου εε....αχχχ.....ήταν όντως λίγο αργούτσικα....:)....σήμερα όμως θα κάνεις νανάκια ήσυχη...:)

Σας ευχαριστώ πολύ όλες σας για τα όμορφα σχόλια περί του ονόματος μου....όσες έχετε κοριτσάκια και σας άρεσε μπορείτε να το συμπεριλάβετε στα υποψήφια ονόματα... :P:P:P:P ...

Άννα Μαρία μου......απλά όταν τα παραλάβεις ενημέρωσε με αν σου άρεσαν γενικότερα... :P:P:P

Πολλα φιλάκια σε όλες.....΄Δώρα μου, Αναστασία μου, Ηλιάννα μου, Νάσια μου, Μαρί μου, Εύη μου, Νία μου, Girl μου, Κατερινούλα μου, Λενάκι μου......:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δωρακι μου, καλα καταλαβες!οι γειτονες-συγγενεις!ξεκινα τωρα να πλενεις και τιποτα για να μην σου ερθουν ολα μαζεμενα μετα.σεντονακια για καλαθουνα , καμια κουβερτουλα...κατι ψιλα εμειναν..επιθεματα στηθους πηρα κι εγω!κι εμενα μου εμειναν κατι τελευταιες αγορες..πανες, φυσιολογικος ορος για την μυτουλα, κρεμα συγκαματος,σαμπουαν κι αφρολουτρο..κι απο προικοειδη θελω σεντονακια για καλαθουνα και κανενα σελτεδακι ακομα..

Τελικα τον αποστειρωτη που πηρα θα τον αλλαξω.. Πηρα αυτον της avent τον 24ωρο, ψηφιακος και καλα αλλα μονο μπιμπερο της ιδιας μαρκας χωραει μεσα κι αν βαλεις αλλη μαρκα αντι για 6 χωραει μονο τρια..μια σκετη βλακεια!!

Νια μου εσυ εχεις διπλες αγορες!!!καροτσακι ειδες καθολου??καλα, ειδα ενα καροτσακι για διδυμα που ειχε το μεγεθος του smart ..πρωτη φορα εβλεπα κατι τετοιο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

vasika otan phga voylgaria ekei to eida alla nomizw kapoy to petyxa kai edw...tha dw an den yparxei epeidh moy aresei tha pw toy adelfoy moy na dei germania an yparxei...alliws den kserw ti na kanw apo voylgaria den kserw an mporw........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πολυ καλο μου φαίνεται το καροτσακι που θελεις Νια μου!

Vanessaki εμεις που θα το εχουμε στην κουνια στο δωματιο μας, το απογευματακι ας πούμε που μπορει να κοιμαται, αν το σηκωσουμε να το μεταφερουμε μπορει να ξυπνήσει.Άρα τη χρειαζομαστε την ενδοεπικοινωνια αν εμεις ειμαστε στο σαλονι ας πούμε για να δουμε πότε θα ξυπνήσει.Αν όμως το εχεις σε καλαθούνα μπορείς ευκολα να τη σηκωσεις κ να τη μεταφερεις σε αλλο δωματιο ακομα κ να κοιμαται το μωρό γιατι δεν θα το ξυπνησεις.Οπότε μπορεις να το παρακολουθήσεις εχοντας το μαζι σου οπου πας.Τα βραδια που θα ειμαστε κ μεις μαζι του δεν θα τη χρειαστούμε την ενδοεπικοινωνια, αλλα τη μέρα που εμεις δεν θα ειμαστε συνεχεια στην κρεβατοκαμαρα μας...?

Καλημέρα Μικυ μου!

Αγγελική μου μαλλον δεν ειμαι κ πολυ προετοιμασμενη τελικά..Δεν εχω σκεφτει με τι θα τον κανω μπανιο κ πως θα τον αλλαζω..κρεμουλες κ τετοια.Μονο προικα εχω παρει, ρουχαλακια, σεντονακια, σελτεδάκια κ καροτσι, κουνια, πορτ μπεμπε.Αμαν πρεπει να κανω ξανα επιδρομη!!Δεν το ειχα συνειδητοποιήσει ότι θα τα χρειαστω αμεσα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νια μου, ωραιοι ειναι και οι δυο συνδυασμοι ..το ασπρο μαυρο σιγουρα ειναι πιο εντυπωσιακο αλλα οι ασπρες λεπτομερεις θα λερωνονται συνεχεια και πρεπει να τα βγαζεις πιο συχνα για πλυσιμο..μου αρεσε κι εμενα θυμαμαι κατι σε ααπρο μαυρο αλλα τελικα πηρα γκρι..

Κατερινακι, εννοειτε οτι τα χρειαζομαστε αμεσα αυτα τα πραγματακια κι επειδη δεν θελω να στειλω τελευταια στιγμη τον αντρα μου να ψαχνει, θα τα παρω απο τωρα να ειναι ετοιμα..

Κοριτσια, μωρομαντηλα θα χρησημοποιησετε?διαβασα οτι δεν ειναι καλα..ερεθιζουν το δερματακι του μωρου και περιεχουν πολλες χημικες ουσιες κτλ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα φουσκοκοιλιτσες μουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!τι κανετε??????? πως ειναι οι κοιλιτσες???????????

εμεις καλα ειμαστε μια χαρα!!!!!!!!!!με εχει τρελανει ο μπεμπης στο κλωτσιδι κοιρτσια μου!!!!!!!!!!!!

νιακι πολυ ομορφο το καροτσακι!!!!!!!!!πετα κ προς τα δω κανα κρουασανακι!!!!!!!χιχι

νυριαμακι μου καλα ψωνια φιλεναδα!!!!!!!

αγγελικουλα μου πως εισαι καλη μου?????? δεν κοιμηθηκες καλα το βραδυ ε????εγω ξεραθηκα οπως επεσα !!!χαχα!!!!!! αντε κοντευεις να μπεις κ εσυ στο μηνα σου!!!!!!

αχ κ εγω μπαινω σε δυο βδομαδες!!!!!!!!!!! τι καλα κοντευει ηγ στιγμη που θα τα κρατησουμε στην αγκαλιτσα μας τα μωρακια μας ολες σιγα σιγα!!!!!!

κατερινουλα μου αντε να δεις το μωρακι σου σημερα!!!!!!θα περιμενουμε νεακια σου!!!!!!!

βανεσσακι μου εγω την ενδοεπικοινωνια την χρησιμοποιησα οταν εβαλα τα παιδια στο δωματιο τους ηταν τα ειχα σε αλλο δωματιο απο τον χωρο που βρισκομουν εγω!!!!!

κοριτσια τωρα οσο για υπνοσακο εγω δεν χρησιμοποιησα καθολου στα παιδια μου!!!!!!!τα σκεπαζα με κουβερτουλα κ ενα ελαφρυ παπλωματακι!!!δωξκα το θεο δεν μου επαθαν κατι που λενε, μια χαρα!!!!!!!!

(αυτο ειναι δικη μου αποψη.! βεβαια η καθε μανουλα βολευεται διαφορετικα!!!!)

δωρα μου μια χαρα θα ειναι ολα με την μπουμπου!!!!

αναστασια που εισαι??????

μκικι μουθ πως εισαι καλη μου??????η κοιλιτσα?????

φιλακια σε ολες τις φουσκωτες κοιλιτσες γλυκουκλες!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αγγελικη μου,τι ναπω,ο καθενας παρουσιαζει την εκδοχη του.η αδελφη του αντραα μου που γεννησε μαρτιο στο ιασω της ειπαν ποτε μωρομαντηλα.μονο πλυσιμο με νερο και μετα κρεμα.τοσες μητερες δηλαδη τοσα χρονια που τα χρησιμοποιουσαν παθαν κατι τα μωρακια???μου τη σπανε ολα αυτα που τα αλλαζουν καθε λιγο με βαση και καλα νεων θεωριων!εγω δε ξερω τι θα κανω ακομη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας!!!

κατερινακι δοκιμασε να φας κανενα δαμασκηνο, ακτινιδιο, κατι που να σε βοηθαει τελοσπαντων..

αχ τι μου θυμιζεις, οταν ειναι να παω για χοντρο κ ζοριζομαι φοβαμαι.. :?:?

νια περισσεψε κανενα κρουσαν?????????????? =p~=p~=p~=p~=p~

γκερλ τεντυ νια φρικαρα λιγο χτες.. αλλα οκ!

ρεσυ τεντυ εισαι πολυ ομορφη κ εσυ!!!!!!!!! καλα ολες οι κουκλες εδω ειμαστε μαζεμενες?? :lol::lol:

εεεεεεχεις καιρο μεχρι να γυρισει, μην ανησυχεις!

αγγελικουλα ισπανικη ειναι η κουβερτα η χοντρη η μαλλιαρη που ειναι πολυ απαλη, που λες να τη βαλω στο πλυντηριο η θα γινει ενα αισχος?? :lol::lol::lol:

βανεσσσακι βλεπεις για αυτα... καλο ειναι να εχουμε ολες ενα θερμομετρο-υγρομετρο που θα ειναι στο δωματιο που κοιμαται-περναει τις περισσοτερες ωρες του το μωρο. κ μετα παιρνεις κατι αν νομιζεις οτι χρειαζεται. εμεις εχουμε ενα απο το τζαμπο, πολυ καλο, αν θυμαμαι καλα 5 ευρω εκανε.

νια τεεεεεεεεελειο το καροτσι!!!

μπορειτε να παρετε μωρομαντηλα, να καθαριζετε τα πολλα πολλα, αλλα μετα απαραιτητα πλυσιμο το μωρο!! με αφθονο νερακι! ειναι οοοοοοοτι καλυτερο για την επιδερμιδα του μωρου!

εγω ουτε κρεμα για συγκαματα εβαζα, μονο αν συγκαιγοταν, που αυτο εγινε ελαχιστες φορες..

επισης στα συγκαματα βοηθαει παρα πολυ το σπαθολαδο (απο φαρμακεια) αλλα κ στις πληγες στις θηλες αν θηλασετε, κ η υγρη πουδρα!! η υγρη πουδρα ειναι θαυματουργη!!

μικι φιλακια καλο μου!! :YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κορίτσια! Καλή εβδομάδα με πολλά γεννητούρια (Εύη, για σένα μιλάω, μη σφυρίζεις αδιάφορα!!!).

Σήμερα επιτέλους απόλαυσα ύπνο! 11.30 σηκώθηκα! Αναπλήρωσα όλο τον ύπνο που έχανα τις προηγούμενες μέρες που ξυπνούσα νωρίς και δεν μπορούσα να ξανακοιμηθώ!

Λένα, ταχυδακτυλουργός ο Αναστάσης ε; Χι χι!

Για καρότσι που λέτε, δεν ξέρω αν σας είπα για ένα φιλικό ζευγάρι που θέλουν να μας βαφτίσουν, αλλά εγώ δε θέλω γιατί κάτι δε μου κάθεται καλά σ' αυτό το κουμπαριό... Είπε ο άντρας στον άντρα μου ότι έχουν ένα "καινούριο" καρότσι, σε "πολύ καλή κατάσταση", και θα μας το δώσουν αν το θέλουμε. Εν τω μεταξύ, το μικρότερο παιδί τους είναι περίπου πέντε χρονών, και το καρότσι τώρα το έχουν δανείσει σε άλλους, που δεν το χρησιμοποιούν τώρα, γιατί το παιδί τους έχει μεγαλώσει. Ε, συγγνώμη κιόλας, τι είμαι, ρακοσυλλέκτης; Είπαμε να πάρουμε κανένα μεταχειρισμένο πραγματάκι, αλλά όχι κι έτσι!!! Κι ο άντρας μου επιμένει να το δούμε, και γιατί είμαι τόσο αρνητική;

Τέλος πάντων, στο κάτω-κάτω εγώ πληρώνω κι ό,τι θέλω θα πάρω. Άντε τώρα, εκνευρίστηκα.

Όσο για τα μωρομάντηλα, σε κάποια φάση μου είχε δώσει η πεθερά μου μια μεγάλη συσκευασία, για να τα χρησιμοποιώ εγώ και καλά. Πολλές φορές σκουπιζόμουν μ' αυτά, και στο τέλος άρχισα να νιώθω ερεθισμό και τσούξιμο. Φυσικά, τι μάρκα θα ήταν αυτά τα μωρομάντηλα, δεν το συζητώ, αλλά πάλι, δεν ξέρω αν είναι κι ό,τι καλύτερο. Πλύσιμο στη βρύση νομίζω ότι είναι το πιο καλό.

Ενδοεπικοινωνία νομίζω χρειάζεται, γιατί αν π.χ. κάθομαι στο σαλόνι και το μωρό κοιμάται στο δωμάτιό μου, δε θα θέλω να το ακούω;

Κορίτσια, σας διάβασα όλες, αλλά δε θυμάμαι και πολλά πράγματα. Είμαι πολύ αφηρημένη τον τελευταίο καιρό...

Σας φιλώ όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οντως νια μου, η ευη δεν φανηκε!βρε λες?!

Βανεσακι ουτε εγω ξερω τι θα κανω..μια ακουμε το ενα, μια το αλλο.. Ειμαστε και πρωταρες και δεν εχουμε εμπειρια..κι εγω πολλες φορες λεω τοσα χρονια που χρησιμοποιουσαν κατι δεν επαθαν τιποτα, τωρα ενοχοποιουν τα παντα.. Οχι εκεινο οχι το αλλο.. Αλλα απο την αλλη λες ρε μπας κι εχουν δικιο??

Και για κρεμες ,λαδακια κτλ..αλλο απο κει..

Τεταρτη θα παω να μιλησω με την παιδιατρο..αυτην την εμπιστευομαι γιατι ειναι φιλη μου κι εχει κι ενα αγορακι 6μηνων!να δω τι θα μου πει..

Ηλιαννακι, σε ταραξε το μικρουλι στις κλωτσιες!!κι εγω το χαιρομαι πολυ οταν μου κανει τετοια!τα αλλα σου παιδακια τι λενε?περιμενουν με αγωνια?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...