Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ,ΜΑΡΤΙΟΥ,ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2011 ΕΛΑΤΕ ΝΤ ΛΕΜΕ Ν8


Recommended Posts

Αχ Νια μου λεω κ γω οτι κλωτσαει πολύ..Φανταζομαι τα ζουζουνακια σου!!Αραγε πως τον μοιράζουν το χώρο στην κοιλίτσα σου κ δεν μπλέκονται??Πολυ περιεργο κ συναμα μαγικο μου φαινεται..!

Λένα μου εγω δεν εχω facebook...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 931
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ναι κατερινα μου όλο αυτο που ζούμε οι μελουσες μανουλες είναι πολυ μαγικό και τέλειο .....μακάρι ολες οι γυναίκες του κόσμου να το ζήσουν .........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπεραααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!να'μαι κ εγω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

αν κ αρκετα νευριασμενη κ συγχισμενη... :twisted::twisted::twisted: μολις ηρθε ο αντρας μου απο τη δουλεια κ μου ειπε κατι κ τα εχω παρει ασχημα!!!!!!μιλαμε μου εχει ανεβει το αιμα στο κεφαλι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted: ουφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφ !!!!!!!!!!!!

κοιμηθηκανε τα παιδακια μου κ καθομαι στη βεραντουλα κ μολις εφαγα πιτουλες γυρο!!!!!!μιαμμμμμμμμμμμμμ μιαμμμμμμμμμμμμμ!!!!!!!!!!!!!

ευακι μου περαστικα στον χριστοφορινο σου φιλεναδα!!!!!!!!!πω πω σε καταλαβαινω.....!!!!!!!!!!

κατερινακι μου μπαινεις στον μηνα σου καλη μου ε??? αντε κ εσυ να παρεις το παιδακι σου αγκαλιτσα!!!!!!!

νιακι μου τι τελεια που θα ειναι κ με τα δυο εκει μεσα ε?? εδω με ενα κ γινεται χαμος......!!!!!!

βανεσσακι μου πολυ ομορφα τα πραγματακια σας!!!!!!!!!! αυτο το κκρεβατακι ελεγα να παρω κ εγω για τον μπεμπη!!!!!!!

μυριαμακι μου πως εισαι καλη μου??????ο μικρουλης στην κοιλτσα?????

αγγελικουλα μου τι κανεις???????ποτε μπαινεις στον μηνα σου γλυκια μου??????

νασιουλα μου πως εισαι φιλεναδα???????

μικι μου ΤΕΛΕΙΟ το ονοματακι σου!!!!!!!μου αρεσει παρα πολυ!!!!!αφου οταν εμαθα πως ειμαι εγκυος , ελεγα πως αν ειναι κοριτσι να το βγαλω Λυδια!!!!!!

αχ δεν θυμαμαι κατι αλλο κοριτσακια μου!!!!!!!!!!

πολλα πολλα φιλακια στις κοιλιτσες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πιτούλες γύρο????????Απαπαπαπα!Κ μόλις ρωτησα τον αντρα μου αν πειναει κ μου λεει:εμμμ μια πιτουλα θα την ετρωγα!!Κ γω που ελεγα να μην φαω τιποτα για βραδυ..Κ ειδικα τετοια ωρα..Μαλλον θα αντισταθω θα φαω παξιμαδακι με φετουλα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κουκλιτσες μου!τι κανουν οι κοιλιτσες?

Εμεις ειχαμε παει με τον αντρα μου για ψαρακι στην παραλια και πριν λιγο ηρθαμε..

Νια μου, παλι κανουν παρτυ τα δικα σου εκει μεσα?εχουν παρεα μωρε και δεν νιωθουν μοναξια.. Περιεργο να εχεις διδυμο αδερφακι, δεν το ειχα σκεφτει ποτε πως θα ηταν...

Κατερινακι μου, να ζυγιζεσαι πρωι και ιδια ωρα παντα..αν ηπιες και κανα νερο και εφαγες και κανα φρουτο η αν δεν πηγες τουαλετα κτλ..να το ενα κιλο...

Λενα μου, τι λες καλε??εχετε ιδια χειλη, και ιδιο χαμογελο..το τουτο σας ειναι ιδιο.. Οσο για την ηλικια, απλα συμφωνα με τα οσα λες και γραφεις και υπολογιζοντας οτι εχεις και ενα παιδακι κτλ κτλ κτλ.. Σε εκανα για 30-32!σωστη ηλικια για να γινεις μητερα για μενα δεν υπαρχει!οταν ημουν 20 ελεγα οτι θελω να κανω οικογενεια μετα τα τριαντα.. Τωρα που ειμαι 29 και περιμενω το πρωτο που παιδακι λεω στον εαυτο μου θα ηθελα να ειχα κι αλλο πρι απο αυτο.. Θελω να κανω κι αλλα παιδακια..(τωρα που μαθαμε πως γινονται...)

Ηλιαννα μου, τι κανουν τα ζουζουνακια σου?

Ευη μου, τι ατυχια κι αυτη?τουλαχιστον εχεις την μαμα σου διπλα και κατι ειναι κι αυτο.. Περαστικουλια..

Εκεινη η κορη σου η μιλα τι λεει?θα κανει ντου η το σκεφτεται ακομα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ηλιαννα μου, σε δεκα μερες μπαινω στον μηνα μου!αντε γιατι δεν αντεχω αλλο..

Καλε το αναστασακι μας που ειναι?δεν φανηκε σημερα..

Νασια, μυριαμ που ειστε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΓΛΥΚΕΣ ΚΟΙΛΙΤΣΕΣ!!!!!!!ΤΙ ΜΟΥ ΚΑΝΕΤΕ?ΕΓΩ ΚΑΛΑ ΣΗΜΕΡΑ ΜΟΝΟ ΦΑΓΗΤΟ ΕΚΑΝΑ Κ ΕΠΛΥΝΑ ΠΙΑΤΑ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ ΒΑΡΙΟΜΟΥΝ ΠΟΛΥ Κ ΤΩΡΑ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΠΗΓΑΜΕ ΜΕ ΕΝΑ ΖΕΥΓΑΡΑΓΙ ΓΙΑ ΚΑΦΕΔΑΚΙ Κ ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ Η ΦΙΛΗ ΜΟΥ ΔΩΡΟ ΕΝΑ ΣΕΤ ΠΕΤΣΕΤΕΣ ΓΙΑ ΤΟ ΜΩΡΟ Κ ΧΑΡΗΚΑ ΠΟΛΥ...Κ ΕΓΩ ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΠΑΩ ΝΑ ΤΙΣ ΠΑΡΩ ΔΩΡΟ ΓΙΑΤΙ ΓΕΝΝΑΕΙ ΜΕΣΑ ΣΤΙΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ.ΑΥΡΙΟ Η ΜΕΡΑ ΕΧΕΙ ΨΩΝΙΑ ΘΑ ΠΑΩ ΤΖΑΜΠΟ Κ ΒΕΒΕ ΗΟΜΕ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΡΩ ΦΟΡΜΑΚΙΑ ΜΠΙΜΠΕΡΟ ΑΠΟΣΤΕΙΡΩΤΗ ΚΑΛΤΣΑΚΙΑ ΚΛΠ.ΘΕΛΩ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΥΠΝΟΣΑΚΟ ΝΑ ΠΑΡΩ Η ΟΧΙ?ΟΣΕΣ ΕΙΣΤΕ ΜΑΜΑΔΕΣ ΤΙ ΛΕΤΕ?ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ Κ ΠΟΛΛΑ ΑΠΟ ΟΣΑ ΓΡΑΨΑΤΕ 6 ΣΕΛΙΔΕΣ ΓΡΑΨΑΤΕ ΤΣΑΟΥΣΕΣ.

ΕΥΗ ΜΟΥ ΠΕΡΣΤΙΚΟΥΛΙΑ ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΤΟΝ ΜΙΚΡΟ ΣΟΥ Κ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΕΙΣ!!!!!!!

ΗΛΙΑΝΑΚΙ ΜΟΥ ΕΙΔΕΣ ΠΟΥ ΚΛΩΤΣΑΕΙ Ο ΜΙΚΡΟΣ Κ ΤΖΑΜΠΑ ΑΝΗΣΗΧΗΣΕΣ?ΦΙΛΙΑ ΣΤΙΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ!!!!!!

ΜΑΡΑΚΙ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΠΕΡΣΑΤΕ ΚΑΛΑ ΑΛΛΑ ΚΟΥΡΑΣΤΗΚΕΣ.....ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ ΤΩΡΑ!!!!!!Ο ΚΟΥΝΙΑΔΟΣ ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΚΑΛΑ ΣΟΡΥ ΚΙΟΛΑΣ.

ΒΑΝΕΣΑΚΙ ΜΕΓΕΙΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑΚΙΑ ΣΑΣ ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΑ....ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΣΕΤΕ ΣΤΙΝ ΣΥΝΑΥΛΙΑ!!!!!!

ΜΙΚΙ ΜΟΥ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΟ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΣΟΥ!!!!!

ΝΙΑ ΜΟΥ ΤΙ ΚΑΝΟΥΝ ΤΑ ΝΙΝΑΚΙΑ?ΔΕΝ ΕΧΩ ΦΕΙΣ ΑΛΛΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΦΤΙΑΞΩ ΟΤΑΝ ΦΤΙΑΞΩ ΘΑ ΣΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΩ!!!

ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΣΟΡΥ!!!!!!

ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Υπνόσακο σκεφτομουν κ γω που πηγα για ψωνια.Η πωλήτρια μαλιστα επεμενε (λογικο..!) ότι ειναι οτι πρέπει γιατι δεν εχεις το αγχος οτι ξεσκεπαζεται το μωρακι σου κ επιπλεον δεν μπλεκεται με τα σκεπασματα εστι ωστε να "πνιγει"..Τωρα να πω την αληθεια μου φανηκε υπερβολική..Τι ωραίο που είναι το ψαρακι Αγγελική μου!Εγώ έφαγα λιγο παξιμαδακι τελικά..Πάω για ύπνο.Κλείνουν τα ματάκια μου..Αύριο είναι μεγαλη μέρα!Θα δω το τζιτζικάκι μου!

Σας φιλώ κοριτσάκια μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερινουλα, καλη επιτυχια!ολα να πανε καλα!μπηκες και στον μηνα σου επισημως πλεον!

Μυριαμακι μου, καλα ψωνια για αυριο!λατρευω να αγοραζω πραγματα για το μικρουλι μου κι ας κουραζομαι..

Εγω υπνοσακο πηρα εναν αλλα ειναι για εξι μηνων ..μου φαινεται λιγο τεραστιος..επρεπε να παρω πιο μικρο μαλλον..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πω πω νια πραγματικο πανηγυρι πρεπει να γινεται στην κοιλια σου με τα δυο!!!

εδω με το ενα κ γινεται χαμος ωρες ωρες!1

κατερινακι δεν πειραζει κοριτσακι1 θα τα λεμε απο εδω!! ;)

αντε αγγελικουλα τωρα που τελειωσε η εποχη της αθωοτητας για σας (αφου μαθατε κ πως γινονται τα παιδια) βαλτε μπρος! :lol::lol::lol:

ο υπνοσακος δεν ειναι απαραιτητος ακομα.. ετσι κ αλλιως μεχρι να γινει 3-4 μηνων δε θα κουνιεται τοσο πολυ ωστε να ξεσκεπαζεται. εγω θα σας ελεγα να περιμενετε να μεγαλωσει λιγουλακι κ μετα να παρετε! επισης το μωρακι θα πρεπει να το σκεπαζετε ΚΑΤΩ απο τις μασχαλες, ειδικα μεχρι να χρονισει, γιατι μπορει να μην "καταλαβει" οτι πλακωνεται απο το σκεπασμα κ να εχουμε αλλα.. επισης δε συστηνεται η χρηση παπλωματος μεχρι 2 χρονων για τον ιδιο λογο.

μιριαμ το μπεμπε χοουμ εκλεισε απο το φιξ, πηγε απεναντι απο το σιτι γκειτ. στο λεω σε περιπτωση που δεν το γνωριζεις επειδη πηγαμε προσφατα ;) δεν εχει καμια σχεση με το πως ηταν, εχει πολυ μικροτερη ποικιλια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λενα μου, αυτο με το παπλωμα ηξερα οτι ειναι μεχρι να κλεισει τον πρωτο χρονο το μωρο οχι τα δυο..

Και γιατι στο σετ προικας το εχουν μαζι με την κουνουπιερα δλδ.. Αφου δεν προκειτε ποτε να χρησημοποιησεις ολαμτα κομματια μαζι..

Μεχρι τα δυο δλδ μονο κουβερτα?καλα και δεν θα κρθωνουν τα χερακια και η πλατουλα του?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αααα καλε δε σας ειπα το κλου της βαφτισης!!!

εχω πολυ σκληραγωγημενο παιδι!! :lol::lol::lol:

το ζαχαροπλαστειο ειχε ξεχασει να τους φερει κουταλακια μαζι με το γλυκο (ελεος?)

κ επειδη ο αναστασης ηθελε ντε κ καλα να φαει το προφιτερολ πλασαμε μια ιστορια

οτι ηρθε το σκουληκακι κ αρπαξε οοολα τα κουταλακια απο το νινι :lol::lol::lol::lol:

γιαυτο εκλαιγε το καημενο στην εκκλησια :lol::lol::lol:

οι εκφρασεις του ανασταση ηταν ολα τα λεφτα παντως!!!

κ για να φτασω στο κυριως θεμα, οταν φυγαμε πηρε ο μικρος 2 κερακια απο την εκκλησια

στο σπιτι εφαγε λιγο γλυκο κ μετα του τα αναψε ο τολης κ αυτος τα εσβηνε μεστην τρελη χαρα!

ε σε καποια φαση παιρνει το αναμμενο κερι κ το βαζει στο στομα του!!!! :shock::shock::shock::shock::shock::shock: πως κανουν αυτοι στα τσιρκα??? :lol::lol::lol:

καλα περιττο να σας πω οτι μολις ακουσα το τσφφφςςς που εσβησε η φλογα κ τον ειδα να κλαιει νομιζα οτι κ εγω δεν ξερω τι θα παθαινε!!

ναααααααα μου πηγε!!

αγγελικουλα μου τι να σου πω.. εγω στον ανασταση φετος πρωτη φορα θα βαλω παπλωμα κ αυτο γιατι μαζευει λιγοτερη σκονη απο την ισπανικη κουβερτα κ αυτο επειδη εχει το ασθμα κ δεν κανει να ανασαινει πολλη σκονη.. ουτε την κουνουπιερα χρησιμοποιησα ποτε, τη φοβαμαι πολυ απο την αποψη οτι μπορει να την κλεισεις κ να παγιδευσεις μεσα κουνουπι. κ αυτο δε θα μπορει να φυγει κ ποια μπουτακια τρυφερα θα τσιμπησει??

κοιτα εγω τι εκανα κ τι λεω να κανω στον μικρο..

μεχρι 3-4 μηνων τον σκεπαζα με μια ψιλη κουβερτουλα (σαν ψιλοφασκιωμα-κοιμοταν πιο ησυχος ετσι) κ απο πανω εριχνα μια μικρη ισπανικη

μετα πηραμε υπνοσακο (σωτηριος!!!) του εριχνα απο πανω μια ψιλη κουβερτουλα

απο οταν αρχισε να σηκωνεται (8.5 μηνων) δεν τον μπορουσε τον υπνοσακο, κ απλα του εβαζα κ μακρυμανικο φανελακι κ χοντρες πιτζαμουλες..

αυτα ετσι κ αλλιως ζεσταινονται 2 τονους περισσοτερο απο εμας, οποτε δε χρειαζεται να εχουν πολυ ζεστη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσακια μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ξυπνήστε!!!!!!!!!!!!

Καλα κοιμηθηκα σημερα!Λίγο μονο πόναγε η κοιλίτσα μου γιατι εχω να παω 2 μερες τουαλέτα...εκοψα βλεπετε το μαγνησιο που με βοηθούσε, συνεχίζω το σιδηρο που δεν με βοηθάει..να τα αποτελεσματα, το εχω το πρηξιματάκι μου!

Σήμερα θα φαμε σνιτσελ με ριζότο!!Καιρό εχω να φαω σνιτσελάκια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhmera glykoyles files moy kai kalh evdomada na exoyme .......me to kalo na deis to tzitzikaki soy katerinoyla moy...

eyaki moy ti kanei o mikros soy???????ante na doyme ti tha doyme ayhn thn evdomada tha mas thn kanei thn xarei h mila mas......... ;);););)

ypnaroydes ksypnhsteeeeeeeeeeee zesto kafedaki ....kai kroyasan poy molis epshsa kernaw... ~o)~o)~o)~o)~o)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ!

ρε σεις φτασατε τις 10 σελιδες ηδη?

πολυλογουδες:)

ευακι μου περαστικα στο μικρο!περιμενεις απο ωρα σε ωρα ε?αντε κοριτσι μου με το καλο!

μικι μου πολυ ωραιο το ονοματακι σου!λυδιααα!τελειο!

μαιμουδακι μου σκληραγωγημενο το μωρο σας ε?μπραβοοο!περιμενετε και το μπεμπαρο να γεμισει την κουνια λοιπον!με το καλο!

αγγτ μπαινεις στο μηνα σου και συ σιγα σιγα!αντε μια μια με το καλο να παιρνουμε σειρα!κοντευεις κοπελα μου!

μυριαμακι μου ο μπεμπης καλα ειναι?αρχισες ηδη να παιρνεις και τα πρωτα δωρακια ε?τι ωραια!

η αναστασουλα μας που ειναι?

αννα μαρια και γω περιμενω το mei tei απ την κοπελα!μεχρι την παρασκευη θα μου το χει ετοιμο μου χει πει!παντως μου ακουγεται και μενα επαγγελματιας!για να δουμε. . .!

Χριστινακι λουκουμακι ο γιοκας σου!να τον χαιρεσαι!κουκλος!

τι αλλο ειπατε αμαν, αυτα συγκρατησα!

αντε φιλακια στις κοιλιτσες κοριτσια μου!

Ο ΘΕΟΣ ΚΑΙ Η ΠΑΝΑΓΙΑ ΜΑΖΙ ΜΑΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νια μου καλημερα!Ελπίζω να ειστε καλα σημερα!Κ οι τρεις!! :YMHUG:

Κρατα μου θεσούλα!!Ερχομαι!!Ειδικα οταν προκειται για κρουασανακια κ καλή παρέα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα ομορφούλες!!!!!!!!

Καλή εβδομάδα και με το καλό Ευάκι μου να έρθει η Μίλα σας!!!!

Κατερινούλα με το καλό να δεις το μπεμπεδάκι σου σήμερα!!! Πλησιάζεις και εσύ καλή μου!!!!!!!!!!! Τέλεια!!!!!!!!!!!!!!!

Αγγελικούλα και εσύ ακολουθείς άντε φιλενάδα!!! Και τώρα που μάθατε πως γίνονται τα παιδιά θα γίνει χαμός!!!!!!!!!!!

Λενάκι ο Αναστασάκος έκανε τα μαγικά του εχθές στα βαφτίσια διάβασα. Σε σκέφτομαι όταν είδες το σκηνικό με τη φλόγα….Είναι αυτό που λέμε μάνα κουράγιο…

Νία μου ερχόμαστε!!!!!!!!!!!

Girl μου καλημέρα!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δώρα μου καλημέρα κ σε σένα!Πως εισαι εσυ?Το μωράκι σου??

Κ συ κοντευεις να μπεις στο μηνα σουν ή κανω λάθος??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δώρα μου καλημέρα κ σε σένα!Πως εισαι εσυ?Το μωράκι σου??

Κ συ κοντευεις να μπεις στο μηνα σουν ή κανω λάθος??

Κατερινούλα μπαίνω στις 20 Σεπτεμβρίου στο μήνα μου!!!

Η μπεμπούλα μου είναι καλά, μεγαλώνει μόνο που μας έχει τα ποδαράκια κάτω!!!

Για να δούμε θα μας τα γυρίσει....Ευτυχώς δεν με τρομάζει η καισαρική!!!!

Είτε έτσι είτε αλλιώς το μόνο με νοιάζει είναι να βγει καλά το μωράκι μου!!!

Εσύ καλή μου είσαι πανέτοιμη;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα φιλεναδες μου..και καλη εβδομαδα!

Τι κανετε?

Κατερινακι πας γιατρουλι σημερα?αντε να δουμε ποσο μεγαλωσε το μωρακι!!

Γκιρλ, τι κανεις κοριτσι μου?μεγαλωνει η κοιλιτσα,ε?

Νια μου, κρατα θεση και για μενα.. Κρουασαν σοκολατας η βουτυρου?τρελενομαι για σοκολατα...μαιμ....

Λενα μου, ποια ειναι αυτη η ισπανικη κουβερτα??πως ειναι?

Ευη πως το βλεπεις, εχουμε καμια γεννα σημερα?ο γιος σου ειναι καλυτερα?

Μικι,βανεσσακι, αναστασια, μυριαμ,νασια, ηλιαννα ,αννα μαρια, μαρι, χριστινακι.. Ολα καλα?

Δωρακι μου, μια βδομαδα διαφορα εχουμε!!αχ δωρακι μου, δεν αρκει να ξερεις πως γονονται τα παιδια.. Αυτο το ξεραμε.. Τωρα μαθαμε πως να το κρατησουσουμε κιολας

Εγω κοριτσακια μου δεν κοιμηθηκα καλα..σχεδον καθολου.. Με συγχησαν και οι "γνωστοι αγνωστοι "χθες το βραδυ καο ειχα μια ταραχη οσο να ναι ..σηκωθηκα και τρεις τεσσερειζ φορες για πιπι..ειχα και κατι πονακια παλι κατω χαμηλα..σηκωθηκα εκανα τις συνηθισμενες δουλιτσες..τωρα θελω να κανω νανακια αλλα δεν μπορω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δωρα και κατερινακι εχετε ετοιμασει ολα τα πραγματα?

Εγω περιμενω ακομα την καλαθουνα.. Κακ ουτε βαλιτσα ετοιμασα ακομα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά θυμόμουν ότι ήσουν κοντα με την Αγγελική μας!2 βδομαδούλες κ μπαίνεις κ συ!Εχεις ακόμα καιρό για να παρει θεσούλα!Είδες κ της Εύης?Σε προχωρημενη εβδομάδα κ την εκανε την τούμπα της η μικρή!!Πως περνάει ο καιρός!Κ πολλές φορές σκεφτομαι ακόμα κ τώρα μα είμαι αλήθεια έγκυος??Κ όπου να ναι θα γεννησω!

Χθες εφτιαξα τη βαλίτσα μου.Τα ειχα μαζεψει τα πράγματα αλλά δεν τα ειχα πακετάρει..Εχω αγωνία κ με το γιατρό σήμερα..Παντως σε καταλαβαίνω που λες οτι δεν σε αγχωνει η καισαρική αρκεί να ειναι καλα το μικρό σου!Το ιδιο αγχος εχω κ γω.Τίποτα αλλο δεν σκεφτομαιγια τη γέννα..Μόνο να ειναι καλα τα μωρακια μας!

Αγγελική μου αφού εχεις πονακια μην κανεις δουλίτσες.Να είσαι ήρεμη όσο μπορείς σήμερα!Ξάπλωσε κ σιγα σιγα θα σε πάρει ο ύπνος!Εκτός από τη βαλιτσούλα το μονο που θα χρειαστώ είναι το καθισματακι αυτοκινητου για να παρουμε το μικρό μας απο την κλινική.Περιμένει κ αυτό ετοιμοπόλεμο.Την κούνια θα τη στησει ο αντρας μου με τους δικους μου όταν θα ειμαι στην κλινική!Θελουν να γεννηθει πρωτα το μωρακι κ μετά..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!!καλη επιτυχια στα κοριτσακια που εχουν γιατρο σημερα!!!αντε πλησιαζουν συνεχεια γεννητουρια απο δω και περα!!!καιμετα δε θα εχουμε σχεδον καθολου χρονο να τα λεμε!!! :? κοριτσια για υπνοσακο εμενα μου ειπαν απο τον εκτο και μετα!

ευη, λες να μας κανει εμφανιση η μιλα ?

νιακι σταματα τωρα!!θα με αναγκασεις να παω να παρω κρουασαν και δεν πρεπει!!!!μου τρεχουν τα σαλια!!!

κοριτσια εσεις θα παρετε υγραντηρα, ιονιστη και τετοια??τα γραφει παντου στα απαραιτητα για νεογεννητο,αλλα δε νομιζω να τα παρω αυτα.το ιδιο και την ενδοεπικοινωνια μιας κ στην αρχη θα το κοιμιζουμε στην καλαθουνα στο δωματιο μας για να το βλεπουμε!!!

αναστασια μου,που εισαι,τι γινεται τελικα με τη διατροφη??

νασια, ηλιαννα, αγγελικη, δωρα,λυδια,κατερινουλα, αννα μαρια,τι κανετε??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...