Μετάβαση σε περιεχόμενο

ανοιξιατικες μανουλες 2012!!!!!!αρχιζουμε!!!!!!!


Recommended Posts

γεια σας κι απο μενα..θα ειμαι κι εγω μια ανοιξιατικη μανουλα καθως περιμενουμε το μωρακι μας στις 6 απριλη..ειχαμε κι εμεις μια μικρη ατυχια τον περασμενο απριλη..που ηρθε αλλα μας εφυγε γρηγορα πριν το δουμε..τωρα με τη βοηθεια του θεου ελπιζουμε να πανε ολα καλα!!!!!το ειδαμε ,το ακουσαμε και περιμενουμε στις 23 να κανουμε μια αυχενικη...εγω δεν εχω συμπτωματα,εχει φουσκωσει λιγο η κοιλιτσα,το στηθος ειναι πρησμενο αλλα δεν εχω πολλες ενοχλησεις στο στομαχι κλπ..ευτυχως ολα καλα ..ευχομαι καλη εγκυμοσυνη σε ολες!!!!!και με το καλο να κρατησουμε τα μικρουλια μας αγκαλιτσα...οποτε μπορω θα μπαινω...ισως οχι τοσο συχνα οσο πολλες απο σας αλλα θα ερχομαι!!!!φιλια σε ολες και καλη αρχη και συνεχεια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 957
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Μια όμορφη μέρα ξημέρωσε για όλες τις φρασκοκοιλίτσες! [smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif]

Καλημέεεεεεεεεερα!!!!babycalling μπράβο κοριτσάκι μου και με ένα καλό δυνατό χτύπο καρδουλας τώρα!!!!!!!!!!!!!! :ymapplause:

cuando μου,καλώς ήρθες και εσύ στην παρέα μας που μοιραζόμαστε όλες τις σκέψεις μας,τα όνειρά μας για τον ερχομό του μωρού μας!!!!!!!καθ΄ως και για ότι μας συμβαίνει και μας κατέβει το μυαλουδάκι μας. [smilie=blob9.gif]

maraki συγχαρητήρια και σε εσένα. :ymapplause::D

κουπάκι μου,γλυκειά μου έχουμε μια μέρα διαφορά στο ραντεβού.Εσύ Τρίτη απόγευμα και εγώ Τετάρτη απόγευμα!Αντε θα πάνε όλα τέλεια!!!!!!!! [smilie=occasion18.gif]

μπεμπάκο μπράβο και σε εσένα.Εχεις μια πολύ καλή σύλληψη αφού είναι βαθειά το σακουλάκι σου.χεχε [smilie=whip2.gif][smilie=sign17.gif]

maryloo οι αναγούλες μου νόμιζα ότι υποχώρησαν..... [smilie=dontknow.gif] [smilie=dontknow.gif]

χθες το βράδυ η καούρα είχε φτάσει λές και ήμουν 7-8 μηνών!πω πω.Ξέρω με πείραξε το κίτρινο τυρί!Δεν το ξανατρώω.Αργησε να μου φύγει. b-(b-([smilie=angry7.gif][smilie=angry7.gif]

Αλήθεια από δυσκοιλιότητα πως πάτε?Εγω την απόκτησα.Δυστυχώς! [smilie=angryfire.gif] [smilie=angryfire.gif] [smilie=angryfire.gif] φιλάκια πολλά πολλά [smilie=wav.gif][smilie=wav.gif] και περιμένω νέα σας!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Emena 8a me kanou 8eia...............yperoxa h kollhth mou apo thn sxolh mou exei arrabwniastei me ton aderfo mou den xserete poso omorfo einai ayto...kai twra 8a me kanoun kai 8eiaaaaaaaaaaaa epitelous to ma8ame thn perasmenh ebdomada gennaei prwta o 8eos ton aprilio.... twra bebaia 2-3 meres mas exoun agxwsei oi giatroi alla den anhsyxw egw nomizw oti den prepi kan na to skeftontai,ths eipan oti blepoun mikro to sako tou mwrou kai katalabainete oti exei parei diafores gnwmes pragma pou den to systhnw egw kai exei agxw8ei,alla twra 8a prepei na katalhxsei se ena giatro epitelous!!!! eyxomai ta kalytera sthn nyfh mou alla kai esas pou etoimazeste...ante na pane ola kala,mono ygeia tipota allo! :):D:):D:):D:):D:):D:):D8-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας και απο μένα!Θα είμαι και εγώ ανοιξιάτικη μανούλα του 12 και πολύ χαίρομαι που σας βρήκα!!Να έχετε όλες μια υπέροχη εγκυμοσύνη και θα τα λέμε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα και απο μενα.εγω λεπτομερειεσ δεν ξερω ακομα.ειδα σακο και λεκιθικο ασκο αλλ τιποτα περισσοτερο.δεν μπηκαμε να συζητησουμε πολλεσ λεπτομερειεσ γιατι ειμαι σε φαση αποκολλησησ και κρεβατωματοσ μετα απο αποβολη τον αμεσωσ προηγουμενο μηνα,οποτε ειπαμε την επομενη τεταρτη που θα με δει να εχουμε πιο σιγουρα βηματα.Τα δικα μου συμπτωματα εχουν να κανουν μονο με πονο κοιλιασ μεσησ και λιγο πρησμενο στηθοσ.η κατι δεν παει καλα και θα το μαθω συντομα η ειμαι απο τισ τυχερεσ.καλη εγκυμοσυνη σε ολεσ σασ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια,

εγω είμαι 11 εβδομαδων και 3 ημερών, ο γιατρός με εχει για τις 21 Μαρτίου και εχω ηδη μια 19 μηνών κορόύλα.

Περιμενω πως και πως να τελειωσει αυτη η βδομαδα μπας και ηρεμησω απο τους εμετους και τις αναγούλες γιατι ειμαι χαλια απο την 5 βδομαδα που το εμαθα.

Στις 13 ποαω για την αυχενική διαφανεια.

Λοιπον ευχομαι σε ολες μια τελεια εγκυμοσυνη και να χαιρεστε τα παιδακια σας οσες εχετε ήδη! και περιμενουμε και αλλα θετικα νεα να μεγαλώσει η παρεα μας!

Καλο βραδυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα και καλή εβδομάδααααα!

Καλέ πως μεγάλωσε έτσι η παρέα;;;;;;; Καλωσήρθατε κορίτσια!!!!! Μια καλή εγκυμοσύνη σας ευχομαι και με υγιή μωράκια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

nm0113 καλέ, μαζί μαζί τα κάνουμε τα μωρά μας;;;; Και τα 1α και τα 2α;;;; :lol::lol:

cuando μου πολύ χαιρομαι για την εγκυμοσύνη σου! Δεν τα εχουμε ξαναπεί, αλλά περίμενα πως και πως να μας ανακοινώσεις τα ευχάριστα! Εβλεπα πόσο πολύ θέλεις ένα παιδάκι!

Τα παλιά να μην τα σκεφτεσαι... αστα στο πίσω μέρος της καρδούλας σου, και να δώσεις σημασία στο νινί που σου στελνει το αγγελούδι σου! Το ίδιο ισχύει και για την κουπάκι.... που διάβασα την ιστορία της και συγκλονίστηκα....

MUMBASHA μου να εχεις θετική σκεψη καλή μου και όλα θα πάνε καλά! Είσαι μαζι με εμενα από τις τυχερες! Και εγώ το μόνο εχω είναι υπνηλία! :lol: Εκεί που κάθομαι και μιλάω...κοιμάμαι! :lol: Τα πονάκια χαμηλά στην κοιλίτσα μου πέρασαν από την προηγούμενη εβδομάδα! Οπότε τώρα .... σαν να μην είμαι εγκυος! Εχει φουσκώσει βέβαια η κοιλιά αλλά είναι σαν να πήρα βάρος ή σαν να έφαγα όσπρια και τουμπάνιασα! :lol::lol:

naya μου με το καλό κορίτσι μου!!!!

gwgwkrhth με το καλό να γίνεις θεία....αλλά και μανούλα!!!! Θα περιμένουμε να μας ανακοινώσεις και τα δικά σου! Είμαστε και πατριωτάκια! ;)

Σε όλες τις υπόλοιπες κοπέλες στελνω θετικές σκέψεις και φιλιά στις φουσκωκοιλίτσες!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι έγινε κοριτσάκια? Καλή βδομάδα σε ολές και πολλές ευχές στις καινούριες μανούλες που προστέθηκαν στην συζήτηση! Πως ξεκίνησε η εβδομάδα σας? Εγώ έχω αρχίσει να δυσκολεύομαι από την ζέστη και ανυπομονώ να ξεκινήσει ο χειμώνας! Α! Επίσης έχω τρελαθεί στην συχνοουρία και τις καούρες... Δεν θα τα πάμε καλά μου φαίνεται... :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα και καλη εβδομαδα σε ολες!!!!! καλως ηρθατε κοριτσια και καλη εγκυμοσυνη!!! :D:D:D

πως πανε τα κεφια? εγω ειμαι πολυ χαρουμενη αυριο εχουμε ραντεβου :D:D:D:D:D:D θα σας εχω νεα!!!1 ευχομαι να ειναι ολααααα καλαααααα.

cuando συγχαρητηρια !!!!!!!!!!!! να χεις μια καλη εγκυμοσυνη !!!!!!11

tinkybel περιμενω τα νεα σου.....ολα καλανα πανε!!!!

gwgwkrhth με το καλο να γινεις θεια. naya και mumbasha με το καλο κοριτσια , ολα καλα να πανε.

maryloo μου σ ευχαριστω πολυ !!!!!! προσπαθω να εχω θετικη ενεργεια και ειλικρινα εχετε βοηθησει και σεις σ αυτο , πραγματικα σας ευχαριστω ολες. η θετικη σας ενεργεια και η συμπαρασταση ολων σας με βοηθησε. :D

babycalling , υπομονη κοριτσι μου.....κατι ακουσα για βροχες αλλα δεν ξερω αν ισχυει....μακαρι να δρισισει γιατι οντως δεν παλευεται.. :D:D:D:D σας χαιρετω τα λεμε αυριο με νεοτερα.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα στις εγκυούλες τις γλυκές και φουσκοκοιλίτσες!!!!!!!!!!!!!

[smilie=toothy4.gif] Αντε κουπάκι μου,περιμένουμε τα νέα σου.Εχουμε αγωνία!

babycalling, και εγώ τα ίδια έχω εξάψεις,ζεσταίνομαι και ανυπομονώ να χειμωνιάσει και μάλιστα για τακαλά!!

maryloo μου φένεται ότι είσαι η ψυχή της παρέας,αλήθεια όταν διαβάζω τις ανακοινωσεις σου πραγματικά ανεβαίνω και μου δινεις δύναμη. [smilie=angel13.gif] [smilie=toothy12.gif] [smilie=toothy12.gif] Και όχι μόνο σε εμένα πιστεύω σε όλα τα κορίτσια που ανυπομονούμε μαζί με εσένα βέβαια να τα σφίξουμε ΥΓΙΗ τα μωράκια μας στην αγκαλίτσα μας!

nm0113 [smilie=3some.gif] σου εύχομαι μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη και όλες τις ευχές που προανέφερα.

naya και mumbasha καλώς ήρθατε στην παρλεα μας.Οντως μεγαλώνει η παρεούλα μας!!!!!

cuando,που είσαι?όλα καλά;;;;;ΑΥΡΙΟ Η ΜΕΓΆΛΗ ΜΈΡΑ!!!!!!

ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΠΟΙΑ ΠΑΡΕΛΕΙΨΑ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ όπως λέει και maryloo στις κοιλίτσες μας!!!!!!!!!!!!!!που όλο και φουσκώνουν!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-h:-h

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια!!!!!!! τι κανετε ? φουσκωνουμε????????

αχ!!!!! ηταν απιστευτη μερα σημερα. το ειδαμε το φασολακι μας , τι φασολακι δηλ αυτο μεγαλωσε και ζωηρεψε . δεν σας κανω πλακα...... ειναι 6εκ. και κουνιοταν ολη την ωρα , χερια ποδια πανω κατω και σβουρες . σκασαμε να γελαμε δεν καθοταν λιγο ηρεμο και σταθερο για να ακουσουμε καρδουλα , τελικα το καταφεραμε. ηταν τελειο. πανε ολα καλα , ολα ειναι τελεια και οι εξετασεις μου ηταν πολυ καλες.....δοξα το θεο. :D:D:D:D παμε για αυχενικη τωρα στις 14/9 ανυπομονωωωωωωω!!!!

αχ κοριτσια ειλικρινα ευχομαι μεσα απο την καρδια μου να πανε ολα καλα σε ολες μας και σε λιγους μηνες να μαστε παλι εδω ολες μαζι και να συζηταμε για τα μωρακια μας!!!!!!!!1 :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ήρθαμε και μεις

ελπίζουμε να μας θέλετε :D:D:D:D

κορίτσια μου εύχομαι να είμαστε όλες καλά

να έχουμε καλές και τελειόμηνες εγκυμοσύνες

με υγειέστατα μωράκια!!!!!!!!!!!!!!

και να είμαστε εδώ να κουβεντιάζουμε για χαρές και μόνο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κοριτσάκια!!Σήμερα κλείνω 10 εβδομάδες και ακόμα να το πιστέψω..!!Απο συμπτώματα πώς πάτε?Εγώ έχω συχνοουρία κυρίως τις νύχτες-3 με 4 φορές σηκώνομαι...!-και λίγες αναγούλες σε ακανόνιστες ώρες..πρωί ή βράδυ ή απόγευμα ή όποτε να ναι!Σήμερα άρχισα να παίρνω ασβέστιο και σίδηρο-ως ΄τωρα έπαιρνα μόνο φυλλικό και μαγνήσιο.Σίδηρο επειδή είχα ακούσει οτι είναι βαρύς ..ήπια τον μισό..!Πρέπει λίγο να ρυθμίσω τις ώρες και τα χάπια γιατι είναι και πολλά!!Α και έκλεισα ραντεβού για την αυχενική διαφάνεια στις 20/09!!

Αυταα!!

πολλα φιλάκια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου φουσκοκοιλίτσες μου,!!!!!!!Πήγαμε στον γιατρό σήμερα οικογενειακώς και επισήμως μαζί και με την κορούλα μου.ΝΑΙ ΝΑΙ ΝΑΙ ΝΑΙ!!!!!!!!!!!!!!!ΑΚΟΥΣΑΜΕ ΚΑΡΔΟΥΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!! :ymapplause::ymapplause::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty: !!όλα καλά,πολύ καλά.Σύμφωνα με την τελευταία περίοδο είμαι 7 εβδ+1 ημέρα και σύμφωνα με το υπερηχογράφημα είμαι 6εβδ+1 ημερων.Δεν μπορώ να τα καταλάβω αυτά,πολύ μπερδεμένα.Τελοσπάντων .Θα πάω να κάνω και κάποιες απαραίτητες εξετάσεις και θα πάω να δω το μικρουλάκι σε 2 εβδομάδες πάλι!!!!!!Αχ φρεσκοκοιλίτσες μου.πόση αγωνία είχα δεν λέγεται.Τώρα είμαι πάααααααααρα πολύ καλά!και πολύ ευτυχισμένη!Οι αναγούλες πάνε και ερχονται,μικροζαλάδες τοίδιο,οι επισκέψεις 1-2-3 φορές την νυκτα στην τουαλέτα.Αλλά μπροστά στο θαύμα και στο μωρό μου που έρχεται ,όλα τα δέχομαι!!!!! :x:x:x

κουπάκι μου,μπράβο.!!!!!νασαστε πάντα καλά!και εγώ την επόμενη φορά σαν και εσένα θα είμαι.θα βλέπω ποδαράκια και χεράκια και θα πηγαίνουν πέρα δωθε.Αλλωστε τώρα έχουν άπλετο χώρο για να το κανουν αυτο! :D [smilie=icon_flower.gif] [smilie=icon_geek.gif]

naya καλώς ήρθες στην παρέα μαςκαι με το καλό !

litsa όλα καλά σου εύχομαι να πάνε! [smilie=icon_colors.gif] [smilie=icon_thumright.gif] ηλιαχτίδα μου,έχεις δίκιο !μόνο για καλά!καλώς ήρθες και εσύ.και ναι να τα λέμε !!! [smilie=wave.gif][smilie=tongue1.gif][smilie=tongue1.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπραβο TINKYBEL !!!!!!!!! την επομενη φορα θα εισαι ακομα πιο ενθουσιασμενη. ουτε εγω δεν το φανταζομουν. ειναι τρελα... 8-}8-}8-} χαζευεις. ολα καλα να πανε . :D:D:D τα συμπτωματα θα φυγουν κανε λιγο υπομονη. αυτο με τις βδομαδες και τις μερες και μενα με μπερδευουν , τι να πω???

κοριτσια και σε σας με το καλο!!!!!!! [smilie=hello.gif][smilie=hello2.gif][smilie=hello.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σε όλες και καλωσορίζω και τις καινούριες εγκυούλες της παρέας μας!!!!

Χθες πήγαμε και είδαμε το μωρούλι μας!!!!!!!!!!!!!!!!!

Είναι πάαααρα πολύ ζωηρό και χοροπηδούσε σαν ελατήριο και έκανε και 2 τούμπες καλέ! Τρελάθηκα και χεστήκαμε στο γέλιο με τον γιατρό! Δεν μπορούσε να "πιάσει" την καρδούλα για να την ακούσουμε και πάλευε 20 λεπτα! Κατάφερε μόνο για λίγα δευτερόλεπτα να μείνει φρόνημο. Είναι και μεγαλούλι (σχεδόν 6 πόντους!), βγαίνει μια βδομάδα μεγαλύτερο και αλλαξα το ραντεβού της αυχενικής και θα το κάνω αυτή την Τρίτη 13/09 και όχι την επόμενη....αλλά δεν είχε ραντεβού στο νοσοκομείο και θα το κάνω στο ΜΗΤΕΡΑ .... 196€... ο Χριστός και η Παναγια! Ασπιρίνες να τα κάνουν οι κερατάδες τόσα λεφτά!

Α!!!!!!!!!!! Το καλύτερο! Μπορούμε πλέον να κάνουμε σεξάκι αβέρτα!!!!! Ε ρε γλέντια λέμε !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

TINKYBELL ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΧΕΔΟΝ ΤΙΣ ΙΔΙΕΣ ΗΜΕΡΕΣ.ΕΓΩ ΑΥΡΙΟ ΚΛΕΙΝΩ 7 ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΚΑΙ ΧΤΕΣ ΑΚΟΥΣΑΜΕ ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΚΑΙ ΤΟ ΜΕΤΡΗΣΑΜΕ.6,5 ΧΙΛΙΟΣΤΑ!!!ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα σε ολες τις εγκυουλες!!!!!

maryloo μου , τρελα ειναι!!!!!! αν ειναι απο τωρα ζωηρα μετα τι θα κανουμε???????? και μενα 6 ποντους ειναι. μαζι οδευουμε.....θα χει πολυ πλακα :D:D:D:D μια μερα διαφορα εχουμε στην αυχενικη εγω θα την κανω 14/9 [smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif] θα χουμε να λεμε παλι απο βδομαδα. σου ειπε τιποτα για το φυλο???? η γιατρος μου , μου ειπε οτι στην αυχενικη κατι θα δουμε. για να δουμε τι θα δουμε....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mia glikia kalispera k apo mena koritsia k me to kalo na kratisete stin agkalitsa sas ta monakriva sas . Ego molis xthes anakalipsa oti ime egkios , meta apo ena thetiko testaki k mia anevasmeni xoriaki . O giatros mou mou edose kati xapakia k kati vitamines gia egkimosini k mou ipe na paw tin deftera na me di k na kanoume epanaliptiki xoriaki . leptomeries gia evdomades k imerominia toketou den xero akomi,logika tha mou pi tin deftera, ena ine sigouro pantos pos aniko k ego se afti tin anixiatiki parea :) .Axx anipomono toso gia tin sinexia k elpizo k efxone na pane ola kala ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια και από μένα κορίτσια!

εγώ είμαι 12 εβδομάδων και γεννάω με το καλό τον Μάρτιο!!Την αυχενικη εγω θα την κανω 13/9

κι ελπίζω οτι όλα θα πάνε καλά@!@

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια και παλι....... veloudenia και christinamixa καλωσηρθατε και με το καλο . να χετε μια καλη εγκυμοσυνη. :D:D:D Χριστινα μου ειμαστε κοντα και γω 12 εβδ. ειμαι και θα κανω αυχενικη 14/9.

ολα καλα να πανε λοιπον και καλωσηρθατε στην παρεα μας. να τα λεμε.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να στε καλα κοριτσια για το καλοσωρισμα..καλως ηρθαν και οι καινουριες ανοιξιατικες μανουλες...ειμαι λιγες μερες διακοπεσ και δεν εχω καταφερει να μπω...μολις γυρισω θα μπαινω να τα λεμε...περιμενω να περασουν οι δυο βδομαδες για την αυχενικη...ποσο δυσκολο ειναι να περιμενεις..ειδικα αν δεν εχεις ιδιαιτερα συμπτωματα και αναρωτιεσαι τι γινεται...ολα καλα θα ναι..φιλια και καλη συνεχεια σε ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερούδια φρεσκοκοιλίτσες και ανοιξιάτικες μανούλες!!!!!!!!!!!!! :-*:-* Πως πάτε μα τα μωράκια σας στις κοιλίτσες σας;;;;;ε;;;φανταστικά δεν είναι;;;εγώ νιώθω πολύ τέλεια!!!!

cuando,καλή αυχενική να έχεις!

κουπάκι και σε εσένα το ίδιο! :ymapplause::ymapplause:

χριστίναμίχα και σε εσένα είσης,Να έχεις καλάαα αποτελέσματα στην αυχενική.Και κορίτσια σας ευχομαι να δείτε και το φύλο!!!!!! [smilie=female.gif] ή ένα αγοράκι [smilie=icon_flower.gif]

veloudenia μου,καλή εγκυμοσύνη να έχεις ,όλα να σου πάνε κατευχήν και να κρατήσεις το μωράκι σου στην αγκαλιά σου!!!!!! [smilie=icon_thumleft.gif] [smilie=icon_thumleft.gif]

mumbasha μουγλυκιά μαζ.ι θα βαδίζουμε ε?τότε να σε ρωτήσω πού θα γεννήσεις;;;;;;;;πού ξέρεις καμιά φορά! [smilie=laughing7.gif] [smilie=laughing7.gif]

maryloo ,εύχομαι όλα νασ ου πάνε τέλειαααααααα!!!!!!!!!!!!!μου φενεται οτι εχεις κοριτσάκι.Εχω ακούσει οτι αν ελιναι πολύ ζωηρά αυτό το κάνουν τα κοριτσάκια.Ετσι ήταν και η κόρη μου.Πολύ ζωηρό ήταν το μικρουλάκι μου στην κοιλίά μου.Ετσι μου φένεται.Βέβαια περιμένουμε πρώτα τα τέλεια αποτελεσματα και μετά όλα τα αλλα.

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΥΤΟ ΙΣΧΥΕΙ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΣΑΣ.Αν και είναι νωρίς να ανοίξουμε αυτό το ερώτημα αλλά έτσι να έχουμε μια γενικη εικόνα για το ...πού ΓΕΝΝΑΜΕ;;;;;;;;;;;;;;ΕΓΩ ΜΗΤΕΡΑ.ΕΣΕΙΣ;;;;;;;;;;; @};-:-?[smilie=wave.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Ετσι ειναι!!! Κι αυτος ο ανθρωπος ησουν εσυ γ μενα!!❤️🫶 Μια κοπελα π δν ξερω καλα καλα κ π μου σταθηκε καλυτερα κ απο φιλη!! 😍 Δε λεω κ ο αντρας μου διπλα μου σε ολα! Βραχος... αλλα ειναι αλλιως οταν ο αλλος το εχει ζησει κ εχει τις ιδιες αγωνιες.. περναει τα ιδια σκαμπανεβασματα, εχει κ τις ορμονες να βαρανε κοκκινο, μπαινει στη θεση σου γτ το ξερει πως ειναι κ σε νιωθει με μια λεξη π θα πεις..  Σε ευχαριστω πααααααρα πολυ!!💞💞💞
    • Ευχαριστω Ραμ μου!!!! 🥰 με το καλο ολα!!! 🙏❤️ Καλη αρχη στη νεα προσπαθεια κ με το καλο να μεγαλωσετε την οικογενεια σας!!!💫
    • Γλυκο μου μισοφεγγαρο!!! 🫶❤️🫶 Σε ευχαριστω για ολες τις ευχες!!! 🥰 Μακαρι ο θεος ν μας αξιωσει να γινουμε γονεις!!! Ελπιζω να πανε ολα καλα σε αυτο το ταξιδι π μολις ξεκινησε μεχρι το τελος!!! 🥹
    • Η αλήθεια είναι ότι και εμένα μου φάνηκε κάπως όμως δεν μου έδωσε περιθώρια ο γιατρός να το επεξεργαστώ! Με κοίταξε μου λέει είναι όλα καθαρά ντύσουν και έλα να τα πούμε! Μας ξεκίνησε με τις έρευνες και μας διάβαζε διαφορα πράγματα που είχε μελετήσει και μας λέγε το θα κάνουμε και πως θα προχωρήσουμε όποτε δεν πρόλαβα να σκεφτώ την παλινδρομη! Ναι δεν υπάρχει λογος για εξωσωματικη για την ωρα! Θα δούμε και τις εξετάσεις και τι θα μου δώσει και μετά αν δεν είναι εδώ ο σύντροφος θα καταψηξουμε σπερμα και θα κάνω σπερματεγχυνση! Μου είπε ότι μπορεί να αργησει να έρθει η περίοδος λόγω ΣΠΩ όχι όμως ότι είναι απόλυτο! Απλά για να μην ανησυχήσω! Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου🙏
    • Τοκυο μου!!!! ❤️ Σε ευχαριστω κι εσενα για ολα!!! 🥰 Αληθεια αν δεν ησουν εσυ ν τα λεμε με dm κ να μου συστησεις αυτο τον τρομερο γιατρο (γενικα ειχα φτασει σ ενα σημειο π ειχα μπλοκαρει κ με ξεμπλοκαρες..), μπορει ακομα να εχανα χρονο κ να ημασταν στο μηδεν οπως τοσα χρονια π ψαχναμε ψαχναμε κ ακρη δε βγαζαμε!!!  Να εισαι καλα κ να χαιρεσαι την οικογενεια σου!!!😊 Με το καλο ν ερθει κ το 2ο παιδακι σας γερο και καλοτυχο!!!🙏💫🎈 Μακαρι κι εμας τα εμβρυακια μας να ερθουν στην αγκαλια μας καποια μερα!🙏
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...