Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ,ΜΑΡΤΙΟΥ,ΑΠΡΙΛΙΟΥ 20011 ΕΛΑΤΕ ΝΤ ΛΕΜ Ν7


Recommended Posts

Θα πάω οπωσδήποτε να ρίξω μια ματιά κορίτσια....ευχαριστώ!!!!!!!! Ναι Λενάκι το ξέρω το city gate, παλιά πήγαινα πολύ συχνά εκεί γιατί δούλευε μια φίλη μου επάνω στα μπόουλινγκ.....αλλά νομίζω πιο πολύ θα με βολέψει να πάω στο cosmos....

Σας αφήνω (μια που έκατσα πολύ)...πάω να ΞΑΝΑκοιμήσω την ταλιμπανίτσα μου!!!!!!!!

Καληνύχτα κοιλίτσες!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 907
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Γειά σας κοριτσάκια!

Μύριαμ, οι νυχτικιές της πεθεράς μου είναι μέχρι τον αφαλό, με τιράντα και συνήθως για γυναίκες με στήθος αγελάδας (το δικό μου είναι πάρα πολύ μικρό). Φαντάζεσαι να πάω με τέτοιες νυχτικιές στο μαιευτήριο; Πάντως, συμφωνώ, οι πυτζάμες είναι ό,τι πιο βολικό. Αφού τη νυχτικιά τη φοράς και σου ανεβαίνει μέχρι το στήθος όπως κοιμάσαι!

Λένα στο τρενάκι που λες είχαμε ανέβει κι εμείς πριν 12 χρόνια περίπου! Είναι ένα που βάζει μουσική και λέει "Και τώρα όλα τα χαρούμενα τσαφτσουφάκια τραγουδάμε παρέα";

Εμένα μ' αρέσει να βγαίνω φωτογραφίες τώρα, με την κοιλιά έξω, ημίγυμνη, ντυμένη... Σήμερα έβαλα τον άντρα μου και μ' έβγαλε φωτογραφία με την μπλούζα σηκωμένη και περασμένη πάνω στο κεφάλι (μην το σχολιάσετε)!!!!!

Δώρα κοντεύεις κι εσύ ε;

Μίκι πώς πάει; Άσχετο, το πραγματικό σου όνομα ποιο είναι; Μικαέλλα;

Άντε, πάω κι εγώ για ύπνο γιατί κουράστηκα σήμερα. Δεν κοιμήθηκα καλά, σηκώθηκα εννιά και κάτι για να πάω στο γιατρό, και το απόγευμα έκανα διάφορες δουλειές στο σπίτι και είμαι πτώμα... Έχω κι έναν Ανδρέα να κλωτσάει συνέχεια... Πριν έκανε κάτι τρομακτικά εξογκώματα... Και η πλάκα ότι μετά γεννιούνται και είναι ήσυχα και κοιμούνται όλη μέρα!!! (λέμε τώρα).

Άντε, καληνύχτα κοριτσάκια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχαχα αννα μαρια πραγματικα πρεπει να ηταν ωραια φωτο! αλλα δε θα το σχολιασω περαιτερω!!!!!

εκεινο το τρενακι το σταματησαν, εχει 2-3 χρονια αποσο ξερω.. εχειενα τρενακι στο παρκο απεναντι, με το μεγαλο συντριβανι αλλα κανει μικρη βολτιτσα..

καλα αυτο με τον υπνο οταν γεννιουνται μην το δενεις κ κομπο! σου μιλαει παθουσα!!

νασια καλο ξανα-κοιμισμα!

καλη ξεκουραση κοριτσια! κ εγω θα παω σιγα σιγα αυριο εχω να κανω αρκετες δουλειες.. οσο αντεξω

φιλακια!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΛΕΝΑ ΜΟΥ ΤΙ ΩΡΑΙΟ ΤΟ ΤΡΕΝΑΚΙ!!!!!ΕΧΕΙ Κ ΣΤΟ ΚΟΣΜΟΣ ΝΑΙ Κ ΕΙΝΑΙ Κ ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΟ ΝΑ ΠΑΣ ΝΑ ΔΕΙΣ!!!!!

ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ ΤΙ ΝΥΧΤΙΚΟ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΜΕΧΡΙ ΤΟΝ ΑΦΑΛΟ ΕΛΕΟΣ....

ΝΑΣΙΑ ΜΟΥ ΚΑΛΟ ΞΑΝΑΚΟΙΜΙΣΜΑ.

ΑΝΟΙΞΑ ΤΟ Ν8 ΣΑΣ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΟΛΕΣ!!!!!!!!

ΦΙΛΑΚΙΑ!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερααα εδω ειμαι ακομα..εχω αρρωστο το μικρο απο εχτες και εκει που με επιασαν δυνατοι πονοι...απο την τρομαρα μας για τον μικρο σταματησαν..τι να πεις...πυρετο 39 μισο μου κανει ..καμια ιωση πρεπει να ειναι ..ποναει και η κοιλια του λεει.αχχχ...τωρα που περιμενω να γεννησω για να εχω το ανγχος???φιλακιααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια, τι κανετε?

Πολυ κουραση χθες....βγηκαμε απο το πρωι με τους κουμπαρους μας,πηγαμε εδεσσα,ναουσα και κατσαμε στον Αγιο Νικολαο για φαγητο.Τωρα εγω τι εφαγα αλλη ιστορια,πεινασμενη γυρισα αλλα μου αρεσε η βολτα.

Να βλεπω ολους να τρωνε απο ολα και να θελω να τους χτυπησω...και φαγανε και παγωτο τα γαιδουρια!!! Τι να κανουμε η μανα κανει θυσιες.Πρεπει να παω στο ικα να γραψω ταινιες ζαχαρου,ευτυχως εχω μια γνωστη και ειπε θα με βοηθησει!!

Φιλια σε ολες και θα γυρισω να σας σχολιασω!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Εμένα τον τράχηλο δεν το μετρησε κολπικά όποτε ίσως για αυτο να έχει διαφορά στις μετρησεις του  και άλλη κοπέλα που διάβασα εδώ μέσα το είχε πει αυτό ότι στην β επιπέδου ήταν πιο μακρύς από την αυχενική 🤷‍♀️ Στο τέλος τον ρώτησα όλα είναι καλά ; Και μου είπε ναι με το καλό 
    • Σ ευχαριστώ πολύ!! Έβαλα τα μεγάλα μέσα κ κοιμήθηκαν.. Ξάπλωσα μαζί τους μέχρι να τους πάρει..
    • Καλησπέρα κορίτσια. Όσον αφορά το πότε και αν κάνουμε ωορρηξία βλέπω ότι είναι μεγάλο θέμα. Πριν μείνω έγκυος είχα κύκλο 25-27 μέρες και με το που τελείωνε η περίοδος ξεκινούσα επαφές. Την πρώτη φορά δεν προσπαθούσα στοχευμένα και έμεινα έγκυος στον δεύτερο μήνα ελεύθερων επαφών (που δυστυχώς κατέληξε σε παλινδρομη). Την δεύτερη φορά, πάλι σε διάστημα 2-3 κύκλων, πιο εντατικά και στοχευμένα και απέκτησα τον γιο μου. Την τρίτη φορά, είχα ήδη πιο μεγάλους κύκλους, νομίζω πολλές φορές δεν γινόταν ωορρηξία. Και όμως μόλις ένιωσα ότι μάλλον είχα και επεδίωξα επαφές έμεινα έγκυος (βιοχημική). Σε γενικές γραμμές πολύ εύκολα μου ήρθαν όλες. Όμως πλέον με τα σημερινά δεδομένα, δεν ξέρω αν θέλω να κάνω τεστ ωορρηξίας γιατί φοβάμαι ότι αν είναι αρνητικά θα απογοητευτω. Και ο χρόνος δεν είναι υπέρ μου πλέον, αλλά αν αρχίσω να μετράω μέρες και κάνω συνέχεια τεστ και αγχωθω δεν νομίζω να είναι καλύτερα. Ίσως κάποιες φορές πρέπει να ακολουθούμε το ένστικτο μας.  
    • Εγώ μόνο ένα σφράγισμα που έσπασε έχω και πήγα στον οδοντίατρο και μου είπε μέτα τον 5ο. Τώρα ακόμα δεν έχω πάει να σου πω την αλήθεια. Με το γυναικολόγο σου πρέπει να μιλήσεις πάντως πιστεύω...
    • Ε μια χαρά. Ο τράχηλος που μάκρυνε;;; είναι φυσιολογικό; Ανυπομονώ για το βράδυ είναι η αλήθεια!!!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...