Μετάβαση σε περιεχόμενο

petra sti xoli

Elena_c

Recommended Posts

Kalispera se olous sas. Me lene Elena eimai kainouria edw kai tha ithela ti boitheia kai ton eidikwn alla kai kapoion pou exei perasei to idio problima.

Prin ligo kairo pantreutika kai molis twra teleiwsame na kanoume oles tis eksetaseis, progenetiko elegxo gia na meinw egkuos. Sto gamilio taksidi me epiasan kapioi ponoi stin kilia kai otan epestrepsa ekana kai enan uperixo. Mou brikan petra stin xoli, pou bebaia mou eipan mporei apla na upirxe ekei kai na min itan oi ponoi apo auto den einai sigouro. Egw twra ti kanw pou eixame molis ksekinisei prospatheies gia egkumosini??

Prepei na sas eksigisw omws oti to thema einai akoma pio periploko apo oti akougetai, giati apla kapoios tha elege, kane mia epembasi na bgaleis tin petra kai meta meine egkuos. Omws logw mias allis pathisis pou exw kai pou eperna farmakeutiki agwgi, exw stamatisei tin agwgi gia na meinw egkuos me sunenonisi me ton giatro mou kai mou eipe na perimenw 3 mines apo tote pou stamatisa ta farmaka gia na meinw egkuos, polu parapanw omws den perpei na to afisw omws giati mpainei sti mesi kai h alli pathisi kai mou kanei kai auti epithesi pou exw stamatisei ta farmaka.

To pio idaniko gia mena tha itan na kanw oti prepei na kanw gia tin petra meta tin egkumosini kai na meinw prwta egkuos. Omws poso epikundino einai auto kai ti epiplokes mporei na prokalesei?? Mporw na meinw egkuos kai an me piasei kapoios kolikos na to antimetopisw me farmaka??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου και καλωσήρθες.Δεν είμαι γιατρός ούτε έχω ανάλογη εμπερία γι'αυτό να ξέρεις πως απλά σου λέω την άποψή μου.Δε νομίζω να υπήρχε πρόβλημα να μείνεις έγκυος και να ακολουθήσεις μετά αγωγή για την πέτρα.Το γιατρό σου γιατί δεν τον ρωτάς;Φοβάσαι μη σου αναβάλλει την εγκυμοσύνη και αυτό είναι κάτι που δε θες;Πάντως σου εύχομαι να γίνει το καλύτερο για εσένα. :)

για μενα θα ελεγα καλυτερα πρωτα να κανεις επεμαβση για αφαιρεση της πετρας γιατι αν σε πιασει κολικος δεν θα αντεξεις τον πονο φανταζεσαι να εισαι εγκυος?ποσο θα αντεξεις?συννενοησου με τον γιατρο σου και αναλογα πραττεις..

Euxaristw gia tin apopsi kai tous duo sas!

H alitheia einai oti fobamai mipws mou to anabalei alla exw skopo na paw aurio kai na tou to

pw kai oti ginei. To logiko tha itan na kanw epembasi prwta kai meta na meinw egkuos (opws mou eipe to deutero atomo, den exw mathei akoma pws na sas apantw ksexwrista) alla uparxei kai allo paragontas pou me biazei ligo gia na meinw egkuos kai den exw perithoria na perimenw 2-3 mines pou mexei na kanw tis katalliles eksetaseis kai meta na mou kleisoun rantebou kai na kanw auti tin epembasi sigoura thelei toso xrono.

Telos panton...tha paw aurio sto gunaikologo kai o Theos boithos. Makari na einai opws ta les foufou.

Euxaristw polu kai tous 2!

Filakia!

κοιταξε οτι θελει το χρονο θελει στον μπαμπα μου του ειπαν σε κανα 2-3μηνες μπηκε για εισαγωγη και δεν εκανε επεμβαση και τον ειπαν μετα απο 1 τριμηνο ξανα φαντασου

Wx! Katalaba! Nai kai emena mou eipe o giatros sto nosokomeio mporei na parei mines alla leei an biazomai kai thelw na to kanw se idiotiki kliniki tha ginei amesws alla tha kostisei apo 3 ews 5 xiliades eurw!!!

Mpros gkremos kai pisw rema me ta sustimata tis Elladas! Alla ti na kanoume!

• Προσθήκη...