Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ,ΜΑΡΤΙΟΥ,ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2011 ΕΛΑΤΕ ΝΤ ΛΕΜΕ Ν5


Recommended Posts

Νασιούλα αναγούλες διαβάζω...........ωχ ωχ!!!

Ελπίζω να περάσουν το συντομότερο!!!!!!!!!

Δεν είμαστε για τέτοια.......

Είδες φίλη η Muriam................................

Ότι πρέπει για μερικούς μερικούς!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Καλά είμαστε και εγώ και η μικρή μου!

Τελικά μου είπε ο γυναικολόγος να κάνω τη μεγάλη καμπύλη!ουφ,ουφ!!!!!!!

σε φιλώ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 979
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Την μεγάλη καμπύλη????? Ωχ Παναγίτσα μου.......καλά μην φανταστείς, κι εγώ αντί για 100μλ γλυκόζη θα πιώ 75.....όχι Γιάννης Γιαννάκης δηλαδή! Απλά αντί για 5 αιμοληψίες θα κάνω 3.......την αηδία θα την πιώ όμως!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KALHMERA KORITSAKIA MOU!!!!!!!!HRTHA NA SAS PW TA NEA MOU!!!!!!!!!!

OLA TELEIA EXTHES ME TON POLITIKO....RIXAME POLY GELIO ME TOUS KOUMPAROUS!!!!!!!!!

EIMAI KAI EPISHMA PLEON PANTREMENH.....META PHGAME SE MIA TAVERNA FAGAME....HPIA KAI THN MPYRITSA MOY FAGAME KAI TOURTITSA HPIAME KAI THN SAMPANIA....SUPER....KAI META PHGAME GIA KAFEDAKI STHN KAFETERIA TWN KOUMPARWN META GYRISAME SPITI GIA KSEKOURASH KAI TO VRADY PALI PHGAME STHN KAFETERIA..... :D:D:D:D:D

THA SAS VALW KAI FWTOGRAFIES MOU.......:)))))))

ANNA MARIA ME TO KALO O GIATROS SHMERA!!!!!!NA ERTHEIS NA MAS PEIS EYXARISTA NEA!!!!!

AGGELIKH MOU KAI EGW TO IDIO ME ESENA AKRIVWS NIOTHW..........THA HTHELA PARA POLYYYYYY NA EIXE EPANALEIPSEIS APO RETIRE EIDIKA PARA POLY....TRELENOMAI....MPORW NA TO VLEPW KAI NA TO KSANAVLEPW APIRES FORES....ALLA MAS EXOUNE VALEI KATI VLAKIES FETOS STHN THLEORASH....DEN FANTAZESEEEEEEEEEEEEEE..GIA NA MHN MILISW GIA TA TOURKIKA.....OUTE MIA FORA DEN TA EXW DEI.....DEN MOU TRAVANE KATHOLOU THN PERIERGIA............AAAA ONTWS EXOUNE VALEI STON THLETHEATH MATHIMATA GIA TOURKIKA......ELEOS DHLADHHHHHHHHHHHHHHH!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!TA NEYRA MOU!!!!!!!!!

SHMERA KANAME KAI TO DEYTERO MATHIMA ANWDINOU TOKETOU....MILISAME GIA TA SHMADIA TOU TOKETOU...KAI MAS EDEIKSE MERIKES ANAPNOES :D:D:D

KAI THA TO KSANAPWWWWW H MAIA MAS EINAI THEAAAAAAAAAAAA :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια......

νυσταζωωωωωωωω τοσο πολυ........

νια καουρες απο τωρα;;;; :o:shock: κανε μικρα και συχνα γευματα...και να αποφευγεις τα οξινα....αν δεις τα σκουρα παρε τηλ το γιατρο σου μπας και σου δωσει καποιο φαρμακο.....

λενιω ολο διακοπουλες εισαι :D:lol::lol: ποτε θα εισαι αθηνα;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τιτινάκι να ζήσετε και να είστε πάντα ευτυχισμένοι!!!

Περιμένουμε φωτό!!!

Με το καλό να γεννηθεί ο μπεμπάκος σας!!!

Νια μου καούρες;εγώ έχω ένα άλλο.μόλις φάω κάνω πάρα πολύ ώρα

να χωνέψω και αισθάνομαι ότι ό,τι και να φάω είναι πολύ βαρύ.

Από το μεσημέρι χωνεύω το βράδυ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοιλιτσες μου όμορφες, ήρθα κι εγω!

Ελπίζω να είστε καλα εσείς και τα ζουζουνακια σας!

Τιτινακι,να ζήσετε, να ευτυχισετε , να κάνετε πολλα κουτσουβελακια και με το καλο και ο θρησκευτικός!του πάτησε και το πόδι του γαμπρού(χα χα) ?

Νια μου, κι εγω έχω κάουρες και κυρίως το βράδυ.. Ασε που ξαφνικά άρχισαν οι αναγουλες..

Για δυσπεψia δεν το σσσυζητω.τρώω τα δηματριακα μου κατα τις 7 και τα χωνευω στισ12. Ο γιατρός μου λέει να τρώω μικρότερες ποσότητες(ποσο πια?) και όταν έχω αναγουλες να τρώω κάτι δροσερό η παγωμένο φρούτο πχ και να μασαω τσίχλα δυόσμο.. Δοκίμασε το . Εμένα κάποιες φορές μου περνάνε έτσι.

Αυτο που δεν μπορω με τίποτα είναι ότι ξυπναω τη νύχτα και νιώθω ένα βάρος στο στομάχι, κάουρες και κάποιες φορές πειναω κιόλας!τι να κάνω έκτος απο υπομονή?

Σήμερα θα χτυπησω κι εγω μια στραπατσαδα! μ´αρεσει πολυ!

Άννα Μαρία, τι έγινε τελικά με το παλιομικροβιο?

Κορίτσια εσείς θα πάτε διακοπές δλδ? αυτές που θα είμαστε 8ο τον Αύγουστο , επιτρέπεται?εγω δεν με κόβω να πηγαίνω.. Έχω κι ένα μικρο λαλακι -σκυλάκι και δεν θέλω να το αφήσω σε κανέναν για να μην υποχρεωνομαι κιόλας! Έτσι κι αλλιώς δεν θα μπορω να απόλαυσω διακοπές πουθενά αλλού έκτος απο τις ελληνικές παραλίες! Πέρυσι το καλοκαίρι δεν ξέρω πως με έπεισαν να πάρουμε τα βουνά και το μετανιωσα οικτρά.. Για μένα διακοπές είναι νησάκι, όλη μερα με μαγιό και σορτσακι , ατέλειωτες ώρες στην θάλασσα, μετα φαγακι,μπανακι,νανακια, βολτιτσα και μετα κλαμπακι.. Αχχχχ και εννοείτε μόνο Ελλάδα! Στο εξωτερικό δεν πας για διακοπές, πας για να δεις το διαφορετικό ρε παιδί μου. Εκεί κουράζεσαι..

Πάντως έτσι όπως οριζω εγω τις διακοπές, φέτος με την κοιλιτσα στο στόμα δεν με βλέπω..

Νασια μου μένεις Χαλκιδική? είναι όντως τέλεια. Έχετε κι εσείς ωραίες παραλίες αλλα στην Λευκάδα είναι πιο ωραίες!

Άντε ζουζουνες περιμένω νέα σας..

Φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

AGGELIKH MOU OSO GIA TIS DIAKOPES....EMEIS EFTYXWS EXOUME EKSOXIKO 1 WRA APO THN ATHINA KAI EGW KAI O ANTRAS MOU OPOTE EKEI THA THN VGALOUME....EXOUME KAI THN PARALIA EXOUME KAI TO VOUNO...GENIKA EINAI POLY KONTA OLA.....STHN KINETTA EXOUME KAI STOUS AGIOUS THEODOROUS POU EINAI DEIPLA KAI TA DYO!!!!OPOTE MIA XAROULA THA TA PERASOUME....OSO PROLAVOUME DHLADH GIATI EGW TON AYGOUSTO MPAINW STON MHNA MOU.....KAI EGW ETSI TIS EXW SO MALO MOU TIS DIAKOPES OPWS K ESY....ALLA NA SOU PW THN ALITHEIA TWRA ME THN EGGYMOSYNH MOU EXOUN ALLAXEI TELEIOS TO SKEPTIKO KAI PROTIMW TA POLY XALARA PRAGMATA....KALA GIA CLUBAKIA DEN TO SKEFTOMAI KAN...DEN ME EYXARISTOUN KATHOLOU PLEON TA VARETHIKA...PAROLO POU EIMAI 23 XRONWN....KIOMWS ME EXEI ALLAXEI TELEIWS H EGGYMOSYNH......ASE POU TWRA ME TO MWRO OI DIAKOPES MAS ALLAZOUN THELOUME DEN THELOUME...ALLA DEN ME XALAEI KATHOLOU...KALA THA MOU PEITE TO LEW TWRA AYTO....ALLA PROS TO PARWN ETSI SKEFTOMAI!

KAOURES NIA MOU EIXA KAI EGW AYTES TIS MERES ....EMENA ME XALARWNEI POLY TO PAGWMENO GALA!!!!!DOKIMASE TO KAI THA DEIS!!

KALA KORITSIA HRTHE MIA KOPELITSA PRIN GIA NA MAS KANEI PERIPIEISH PRWSOPOU DWREAN KAI KALA...KAI STO TELOS POU TELEIWSE MAS EVGALE TIMES GIA TIS KREMES POU MAS EVALE...........KALA KORITSIA EGGEFALIKO EPATHA MILAMEEEEEEEEEEEEEEE AKOUSTE TIMH KAI GIA MENA KAI IA THN ADERFH MOU 416 EURO........KALA MILAME OUTE KAN....400 EURO SXEDON EKANE MONO OI KOUNIA MAS KALE!!!PLEON OLA TA METRAW ME VASH TA MWROUDIAKA......XAXAXAXAXAXAXA :lol::lol::lol::lol: ELEOOOOOOOOOOOOOOOOOOS POLLA TA LEFTA!!!!!!!!!!

SHMERA THA PAME MIA VOLTA STO EKSOXIKO KAI THA GYRISOUME AYRIO TO MESHMERI GIATI THN KYRIKH PRWI PRWI EXOUME ENAN GAMO-VAFTISH PALI.........PWPW POLLA MAZEMENA FETOS.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κ χαρα σας!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

τι κανετε κουκλιτσες μου????????πως ειναι οι κοιλιτσες?????????????

εμεις καλα ειμαστε αλλα ζεστενομαστε πολυ πολυ!!!!!!!εκει που δεν το ηθελα καθολου το κλιματιστικο τωρα δεν το αποχωριζομαι, το εχω λατρεψει!!!!!!!χαχαχαχαχαχαχααχα!!!!!!!!!!!!!

αχχχχχχ διακοπουλεεεεεεεεεεεεεεεεες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!τι καλα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

εμεις φετος προτιμησαμε να κανουμε κατι δουλιτσες στο σπιτι μας (βαψιμο μεσα εξω , κ κατι πλακακια εξω που τα ειχαμε αμελησει οταν το φτιαξαμε πριν 5 χρονια), κ ετσι τα χρηματα για τις διακοπες πηγαν εκει....!!!!!!αλλωστε κ στη φαση που ειμαι τωρα, με την κοιλια τουρλα δεν μπορω να παω κ μακρυα......!!!!!οποτε τον αλλο μηνα κατα της Παναγιας που θα εχει κ ο αντρας μου αδεια θα παρουμε τα παιδακια μας κ θα παμε βορεια ευβοια στη νονα της κορης μου που εχει εξοχικο κ θα περασουμε σουπερ!!!!!!!αλλωστε εχουμε παει κ αλλες φορες εκει κ ειναι τελεια!!!!!!!!!! (μπανακι - μαγιουδακι - καφεδακι - σουβλακακι - κλαμπακι <που το εχει ενας ξαδερφος μου>.......)μια χαρα τελεια θα περασουμε!!!!!!!!!!!

τιτινακι μου κ παλι να ζησετε κοπελα μου κ με το καλο το μωρακι σας!!!!!!!!!!κ πολλα αλλα παιδακια!!!!!!!!!

νασιουλα μου παλι δουλιτσες ε?????αχχχχχχ!!!!!!!!!πως εισαι καλη μου????τα κοριτσακια σου???????

μυριαμακι μου πως ειναι ο μπεμπης ????????κ εγω την τριτη απο βδομαδα θα παω στον γιατρο, αχ τι καλα!!!!!!!

αγγελικη μου κ εγω τα λατρευω αυτα τα εργα το ρε τι ρε , εμεις κ εμεις ......!!!!!!!!!!!!!!!για να δουμε θα τα βαλει φετος η .......!!!!!!!!!!!!!

μη δινεις σημασια κοριτσι μου κοιτα την κοιλιτσα σου τωρα κ μονο το παιδακι σου υστερα κ αστους αλλους να κουρευονται.....!!!!!!!!κ εγω αυτο κανω απο τοτε που εγινα μαονυλα μονο τα παιδακια μου κ τιποτ'αλλο!!!! ε κ ο αντρουλης μου!!!!!!!!!!!!!!!!

αννα μαρια μου τι εγινε με το μικροβιο?????ξουουουουουουουουουουουουουτττττττττττττττττττττ ξουουουουουουουουουουουουουουουουουττττττττττττττττττ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

περιμενουμε να μας πεις!!!!!!

νιακι μου καουρες κ παλι ε??????φιλακια στην ομορφη κοιλιτσα σου με τα ακομη πιο ομορφα μωρακια που κρυβει μεσα!!!!!!!

τεντυ μου πως εισαι κοριτσακι μου???????η μπεμπεκα σου??????????

αχ δεν θυμαμαι αλλα τωρα!!!!!!!!!!!!!!

πολλα φιλακια σε ολες τις κοιλιτσες!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τιτινάκι είσαι μια νυφούλα κούκλα!!!!!!!!!!

Να ζήσετε κοριτσάκι μου και με το καλό να

γεννηθεί το αγοράκι σας!!!!!!!!

Ηλιαννάκι πολύ καλά θα κάνετε να πάτε στη Β.Εύβοια,

κοντά σας και πολύ ωραία!!!!!!!!!!

Εμείς θα πάμε 10 μέρες στη Λευκάδα, στις 16 Ιουλίου!!

Θα είναι και ο γυναικολόγος μου κάπου κοντά.

(αχρείαστος να είναι!!)

Aggt η Λευκάδα έχει πολύ πολύ ωραίες θάλασσες πράγματι!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τιτινακι μου, είσαι μια πολυ γλυκιά μανούλα με τα ροζ! Φτου φτου να μην ματιαστειτε!εγω πάλι έβαλα ένα μαύρο φορεματακι στο δημαρχείο,ξέχασα ότι παντρευομουν και δεν έδωσα σημασία στο χρωμα. Μετα απο μέρες που είδα τις φωτο το σκέφτηκα..όσο για τα κλαμπακια πίστεψε με τα τελευταία χρόνια που ήρθα Κύπρο δεν βγαίνω όπως παλιά. Έζησα Αθήνα αρκετά χρόνια κι έκανα εκεί φοιτητική ζωή ,δεν με έβλεπε το σπίτι. Μόλις ήρθα Κύπρο κόπηκαν αυτα! Το αστείο είναι ότι κι ο άντρας μου πριν γνωριστούμε ήταν έτσι αλλα απο τότε που συγκατοικουμε γίναμε σπιτογατοι. Εγω είμαι 29 και πίστεψε με πήγαμε σε ένα κλαμπακια πέρυσι με κάτι συνομήλικους μας και ήμασταν οι μεγαλύτεροι σε ηλικία. Ο μεγαλύτερος ήταν 20 ετών. Μια ξεφτίλα την ένιωσα. Απο τότε μου αρέσουν και οι μουσικές σκηνές.. Πιο χαλαρά πράγματα..έτσι όπως είμαστε τώρα πάντως ούτε απ´εξω δεν περνάω. Αν ακούσει δυνατή μουσική ο μπομπιρας με ταράζει στις κλοτσιες..

Αγίους Θεοδώρους και κινετα πήγαινα συχνά για μπανακι όταν εμένα Αθήνα. Είναι πολυ ωραία η θάλασσα και κοντά στην Αθήνα.. Μια χαρα θα περάσετε..

Ηλιανακι μου, καταλαβαίνω τι έχεις να περάσεις με το σπίτι..κι εμείς έχουμε να τελειώσουμε κάτι πράγματα στην αυλή του σπιτιού.. Πρέπει να βάλουμε γκαζόν και κάτι πλακόστρωτα κι όσο σκέφτομαι την φασαρία με πιάνει πονοκέφαλος.. Πάντως πρόσεχε ΕΣΥ με τις μπογιές γιατί δεν κάνει να τις

μυριζεις απόοτι ξέρω..

Teddy είσαι απ.την Λευκάδα?που θα μείνετε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nia κοριτσακι μου αρχισαν κιολας οι αναγουλες ε?? υπομονη, σεμενα ευτυχως οχι ακομα!

αγκτ εφοσον η εγκυμοσυνη κυλαει κανονικα κ το θελετε κ εσεις δε νομιζω να υπαρχει καποιος περιορισμος, αρκει να μην ειναι πολυ μακρια απο την περιοχη σου! δε θυμαμαι να εχουμε ξαναμιλησει! με το καλο!

λευκαδα δεν εχω παει, αλλα εχω ακουσει τα καλυτερα!

τεντυ τι κανει το κοριτσακι σου?

μπουρεκακι δεν ξερω ποτε ακριβως θα ειμαι αθηνα, εξαρταται απο τη συμπεθερα μου που θα μας φιλοξενησει! ;)

τιτινακι να ζησετε καλε!!!!!!!! παντα ευτυχισμενοι κ με το καλο να υποδεχτειτε το μπεμπακι σας!

ειδα κ τις φωτο σου στο φεις κ εισαι μια κουκλα!!

μου ελειψε η παρεα σου τα βραδια! :D

νασια μου ναι μουδανια ημασταν!! ο καιρος δεν ηταν κ πολυ καλος, τα απογευματα που πηγαιναμε η θα φυσουσε η θα ειχε αρκετη ψυχρα. εγω μια φορα εκανα μονο μπανιο, χτες, αλλα το ευχαριστηθηκα!!

αννα μαρια ελπιζω να ξεκουμπηστηκε το παλιομικροβιο!

σημερα βραδυ παμε πατρα κ θα γυρισουμε μετα απο καμια βδομαδα!

σας φιλω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

se eyxaristw poly lenaki mou!!!!!!!!!!!!!

ontws xathikame ta vradia...efaga ena stravoma me mia filh mou kai mpainw off line twra.......... :evil::evil::evil::evil::evil: ase milame poly apogoiteysh apo merikous anthrwpous.....ti na pw......paw na kanw mam koritsiaaaaaaaaaaaaaaaa

filakia pollaaaaaaaaaaa

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλη ορεξη!

μη συγχιζεσαι κοριτσι μου!! ελπιζω σε καμια βδομαδα να τα λεμε κανονικα οπως πριν! ;)

α νια τωρα που το θυμηθηκα, στον ανασταση με βοηθουσε πολυ το γαλα και η σοδα με τις καουρες

ο γυναικολος μου μου ειχε πει κ κατι "ματζουνια" αλλα δεν ημουν σε πολυ χαλια κατασταση για να τα δοκιμασω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κορίτσια!

Πόσα γράψατε καλέ; Μία ώρα έκανα να σας διαβάσω!

Εμείς πήγαμε το πρωί στο γιατρό με τον άντρα μου και τον αδελφό μου. Αυτή τη φορά το μωρό είναι αγόρι. Την επόμενη δεν ξέρω τι θα είναι. Είδαμε και μια τσουτσού εκεί πέρα, αλλά δεν ξέρεις ποτέ, μπορεί να έχει εξαφανιστεί μέχρι τον β' επιπέδου!

Η μόλυνση μάλλον δεν έχει υποχωρήσει ακόμη... Πάλι κάναμε καλλιέργεια κολπικού υγρού και θα ξέρουμε τη Δευτέρα. Ο γιατρός δεν είπε ότι είναι επικίνδυνο, είπε ότι είναι ενδιαφέρον... Έχω αρχίσει να αγχώνομαι αρκετά για την πιθανότητα πρόωρου τοκετού..........

Κατά τα άλλα... Χριστίνα, να ζήσετε, σου είπα και στο φέισμπουκ, είδα κι εκεί τις φωτογραφίες σου!

Λένα, καλά να περάσετε στις διακοπές σας. Πάτρα ε; Να πας όπωσδήποτε να δεις την πεθερά μου!

Ηλιάννα, κι εμείς λέμε να βάψουμε τα τρία υπνοδωμάτια αυτές τις μέρες, και μάλλον θα πάμε να μείνουμε στη μάνα μου μέχρι να φύγει η πολύ έντονη μυρωδιά της μπογιάς (παρ' όλο που τη λατρεύω).

Όσο για τα σίριαλ, ρε κορίτσια, αυτό το "Ρετιρέ" το σιχαίνομαι! Δεν το αντέχω μιλάμε, το μισώ! Είναι όλα τα επεισόδια ίδια: κάποιος πείθει κάποιον άλλο να αγοράσει κάτι και τσακώνεται με την οικογένειά του, γιατί αυτό είναι ή ακριβό ή άχρηστο και κάποιος παραγγέλλει κάτι και πάνε όλοι και τρώνε απ' το πιάτο του και εκνευρίζεται. Όλοι οι ηθοποιοί παίζουν λες και είναι στην πρίζα, και σου δημιουργούν έναν εκνευρισμό. Φυσικά, όμως, το έβλεπα κι εγώ στις επαναλήψεις, χαχα!!!!!!! Όπως βλέπω και το "Κωνσταντίνου και Ελένης" που το βάζουν σε επανάληψη, τελειώνουν τα επεισόδια και τα ξαναβάζουν απ' την αρχή!!!

Νάσια, Νία, αναγούλες και καούρες ε; Ωχ, καλή δύναμη...

Φιλάκια σε όλα τα υπόλοιπα κορίτσια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αννα μαρια στειλε οδο κ αριθμο ΤΩΡΑ!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

γιατι ρε σιχαινεσαι το ρετιρε??? εμενα με γαλουχησε παντως!! ξερεις ποσα καλοκαιρια το εβλεπα με τον αδερφο μου κ πεθαιναμε στο γελιο??? :lol::lol::lol::lol:

καλα κ το καφε της χαρας που το βαζεις?

εδειχνε το τελευταιο επεισοδιο κ εκει που δειχνει τις λεπτομεριες απο το επομενο εδειχνε παλι το πρωτο!! ελεος!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ο μικρος τρελαινεται παντως! οταν ακουει τη μουσικη ερχεται τρεχοντας κ φωναζει πωποτα!! :lol::lol::lol::lol:

αχ κ εσεις αγορακι???? πολλες τσουτσουνες μαζευτηκαν ε?? :mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λένα, εμείς το Ρετιρέ το βλέπαμε μόνο στην πρώτη προβολή και θυμάμαι ότι η Χαρούλα μας θύμιζε μια ξαδέλφη μου που ήταν ανύπαντρη τότε! Δεν είχαμε και πολλά κανάλια, και το βλέπαμε αναγκαστικά. Ήταν και στο κλίμα της εποχής... Τώρα τους βλέπουμε μ' αυτά τα ρούχα, τα χτενίσματα, τα σπίτια, και μας φαίνονται εξωγήινοι!!!

Σε επανάληψη το έβλεπα στην Ελλάδα, συνήθως όταν έμενα καλοκαίρια, την ώρα που ξυπνούσα κι έτρωγα πρωινό. Αλλά με εκνευρίζει αφάνταστα!!!!!!! Πιο πολύ το έβλεπα για να λέω "α, τώρα θ' αρχίσει να φωνάζει η Χαρούλα", "τώρα θα τα πάρει η Γιουλάκη και θα τους φέρει το πιάτο/ποτήρι/ποτιστήρι καπέλο", "τώρα η μάνα του Ιάσωνα θα πει κακία στην Ελένη"!!!! Είναι όλα τα επεισόδια ολόιδια!!! Αφήστε τον Τάσο Κωστή που έπαιζε το παλικαράκι και 1-2 χρόνια μετά στον Δόγκανο έπαιζε τον μεσήλικα ή τη Γιουλάκη που υποτίθεται είχε εκπομπή στην τηλεόραση, αλλά ποτέ κανείς δεν την αναγνώριζε στο δρόμο!

Όσο για το Καφέ της Χαράς, επίσης δεν το αντέχω. Γενικά τα σίριαλ του Ρώμα είναι όλα ίδια, είναι πάντα ο κακός, που είναι ο ίδιος, κάποιος πολύ προοδευτικός ή πολύ χύμα, και διάφοροι πυροβολημένοι που τους περιβάλλουν. Άσε που είναι όοοολα κλεμμένα, π.χ. το Καφέ της Χαράς είναι στο μοτίβο του Σοκολά, το Δεληγιάννειο Παρθεναγωγείο αντιγράφει το Χαμόγελο της Μόνα Λίζα. Δε μου αρέσει που το χιούμορ των Ρώμα/Χατζησοφιά είναι πολύ χοντροκομμένο και νομίζω δεν πουλάει πια.

Εγώ τώρα βλέπω μια σειρά που δείχνει σε επανάληψη τη Γενιά των 592 ευρώ και έχει πολλή πλάκα!!! Δηλαδή όχι τώρα, το βράδι τη βάζει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου,

σας αφήνω φεύγω για το σπίτι!!!!!!!

Δεν ξέρω αν θα μπορέσω να μπω από το σπίτι

γιατί το διακόψαμε (βρήκαμε ένα πιο φθηνό πακέτο!)

και περιμένω να το ξανασυνδέσουν.........

Σας φιλώ, καλό σ/κ αν δεν μπορέσω να μπω!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εδώ είμαι πάλι....καλά σήμερα δεν μπορώ να σταματήσω να τρώω....ευτυχώς όχι ποσότητες γιατί το στομάχι φουλάρει γρήγορα αλλά πολλά μικρά γεύματα!! Τί πείνα!!!!!!!

Σε λίγο θα μπώ να κάνω ένα μπανάκι....λέπια θα βγάλω έτσι όπως το πάω.....το απόγευμα μου υποσχέθηκε ο άντρας μου να με πάει βόλτα στον Μαρμαρά.

Aggt η Λευκάδα είναι τέλεια, πήγα πριν πάαααααααρα πολλά χρόνια (να φανταστείς εκείνο το καλοκαίρι βάφτιζαν την Αθηνά Ωνάση στον Σκορπιό), έχουμε κάτι οικογενειακούς φίλους Λευκαδίτες που ζουν Αθήνα και είχαμε πάει για διακοπές στο εξοχικό τους στο Νυδρί.....τέλεια είχαμε περάσει, θυμάμαι κάτι παραλίες μούρλια (το Πόρτο Κατσίκι είναι απέναντι από τον Σκορπιό?????), κάτι μάσες στα Χαραδιάτικα (αυτό είναι μαγαζί ή περιοχή?).......δεν έτυχε να ξαναπάμε αν και μας κάλεσαν πολλές φορές, θα ήθελα όμως να ξαναπάω!!!! Αυτός ο φίλος μας, επειδή τότε δούλευε στα σπίτια του Ωνάση στην Αθήνα μας είχε προτείνει αν θέλαμε να πάμε με καραβάκι γύρω γύρω από τον Σκορπιό να κάνουμε χάζι την βάφτιση (σαν τους παπαράτσι χαχαχα) αλλά ο πατέρας μου ντρεπόταν!!!

Ηλιαννάκι μου μια χαρούλα θα κάνετε τις διακοπούλες σας και στην Βόρεια Εύβοια....σάμπως μόνο τα νησιά είναι για διακοπές??????

Teddy μου τέλεια θα περάσετε στην Λευκάδα......είναι πολύ ωραίο νησί!

Μαϊμουδάκι μου τα Μουδανιά είναι το δεύτερο σπίτι μου......όποτε πάω στις φίλες μου βρίσκω την χαρά μου!!!!!!!!

Άννα Μαρία μου άντε έρχεται τελικά ο γιός!!!!!!!!!!!!

Εγώ κορίτσια δεν χάνω επανάληψη από Δύο ξένους και Ντόλτσε Βίτα.....Ρετιρέ, Καφέ της Χαράς και Κων/νου & Ελένης τα βαρέθηκα πιά.......την αμαρτία μου όμως θα την πώ, παρακολουθώ Μενεξέ και Εζέλ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Δεν έχει και τίποτα καλύτερο εκείνη την ώρα, να πάρει η ευχή!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναγουλες?...αααα εχω παρεα βλεπω!!Εκει που το ειχα το πρωι και ειπα ηρεμησα τωρα το εχω και το μεσημερι!!Παμε αναποδα εμεις!!

Κι εμεις λεμε για διακοπουλες 3-4 ημερουλες στη χαλκιδικη, αλλα για να δουμε θα παρει ο αντρας αδεια τοτε?

Πριν 2 χρονια θα πηγαινα λευκαδα και τελικα πηγα κερκυρα.Λενε ειναι πολυ ομορφα!!

Αννα Μαρια τσουτσουνακιιιιι?ολεεεεεεεεεεε!!!!!αλλα ναι δειτε το σιγουρα στην β επιπεδου γιατι αυτα εκει μεσα οτι θελουν κανουν!!

titinaki να ζησετε και παλι κουκλα μου, οντως το φουστανακι μουρλια ειναι και εσυ πολυ πολυ γλυκια με την κοιλιτσα σου!!!

Φιλια σε ολες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...