Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καλοκαιρινά Μωράκια 2011 Νο 14!! Καυτά Γεννητούρια!!!


Recommended Posts

geia sas koritsiaaaa

ti kanete?????egw eimai mia xara k den sas ksexnw apla den eixa toso xrono gia na mpw..den douleue k o antroulhs mou k tou afierwthika

shmera phra k ta teleutaia mas pswnia..phra ena paixnidaki gia to krebataki pou kanei mousikh k aposteirwnw k ta mpoukalia mas gia na mpoun sthn balitsa k na kleisei oristika mexri thn klinikh afou perimenw apo mera se mera..shmera me ponaei h mesh para polu isws na einai ena shmadi oti den argoume..pantws me to neo post tha exw gennhsei sigoura..poies alles einai na gennhsoun twra ektos apo thn nikol???

ti trwte shmeraaaa?????emeis thganita me saltsa..paxuntika paxuntika alla einai apo ton mpakse ths mamas :oops::oops::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Αννα μου να σου ζησοθν οι πασχαλιτσες σου!!!!!!!!!!!!!!!!Καλη λοχεια να χεις γλυκεια μου!!!!!!!

Νικολ μου αυριο η μεγαλη μερα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Με το καλο κοριτσακι μου!!!!!!!!!!!!Θα οεριμενουμε νεακια σου...

Τα νεα μας τωρα...

Θηλασμος μαλλον τον σταματαμε...γαλα δεν λεει να κετεβει με τιποτα..τι σουπες, τι νερα ,τι υγρα διατροφη αυτο τζαναμπετικο...κ ετσι δινω κ ξενο χτες ηπιε 90μλ 80 70 το μωρο μου..σημερα παλι πανω απο 60...εχουμε ηδη φτασει στο βαρος που ειχαμε οταν γεννηθηκε..

καθε μεσημερι ταιζουμε γυρω στο δυωο -3ωρο..τωρα κοιμαται απο τις 6.15...

κοριτσακια εσεις ξυπνατε το μωρακι στις 3 ωρες η αν ξυπνησει απο μονο του?εγω μεχρι σημερα το ξυπναγα καθε 3 ωρες απο το τελος του γευματος..τωρα τον αφησα γιατι κουραστηκε το μεσημερι ..

Εμνα αυτες οι σταγονες γαλατος που βγαινουν ειναι διαφανες...τι σημαινει??

δεν θυμαμαι τι αλλο διαβασα κοριτσακια μου...ολες ειστε παντως καλα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ????????? ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΠΟΥ ΜΟΥ ΔΙΝΕΤΕ!!!!

ΒΛΕΠΩ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΑΣ ΣΤΙΣ ΦΩΤΟ ΚΑΙ ΤΡΕΛΛΛΛΑΙΝΟΜΑΙ...ΚΑΛΟΤΥΧΑ ΚΑΙ ΥΓΙΕΣΤΑΤΑ ΠΑΝΤΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ.....ΣΗΜΕΡΑ ΘΑ ΕΧΩ ΝΕΑ ΑΠΟ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ...ΘΑ ΜΠΩ Η ΑΥΡΙΟ ΒΡΑΔΥ Η ΤΗ ΤΕΤΑΡΤΗ...ΜΕΤΑ ..ΘΑ ΑΝΕΒΑΣΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΦΩΤΟ.... :lol::lol:

ΑΓΟΡΑΣΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ..ΕΙΝΑΙ Η ΑΔΥΝΑΜΙΑ ΜΟΥ ...ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΕΙΝΑΙ ΦΤΙΑΓΜΕΝΟ ΑΛΛΑ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΘΑ ΤΟ ΕΧΩ ΔΙΠΛΑ ΜΟΥ....ΑΣ ΕΡΘΕΙ ΒΕΒΑΙΑ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ... :P

ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΝΑΤΕ !ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια γεννησα και εγω αλλα τωρα προλαβα να γραψω. ευχαριστω για τισ ευχεσ σασ προκαταολικα. γεννησα 23/07/2011 αγορι 3210 και 51 εκατοστα . ειναι κουκλοσ και στισ επομενεσ με ενα πονο. φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κουκλες!!!!

Τι κανετε;;;

Πωπω..ποσα γεννητουρια ειχαμε!!!!

δεν προλαβαινω να διαβασω νεακια σας ..

εμεις ειμαστε σπιτι....τρωμε και κοιμομαστε...ειναι ενα απιστευτα ισυχο και καλοβολο μωρο φτου φτου να μη το ματιαξω..

εγω καλα...λιγο ποναει η τομη αλλα οκ...

Αντε με το καλο και υπολοιπες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...