Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καλοκαιρινά Μωράκια 2011 Νο 14!! Καυτά Γεννητούρια!!!


Recommended Posts

μαρια ο δικος σου ο καημενος ειναι δικαιολογημενος...εχει να δει φως πολλους μηνες...ο δικος μου που ειναι κ αχορταγος τι να πω...δεν πρεπει να εχει κ παραπονο γιατι τουλαχιστον μια φορα την εβδομαδα (καμια φορα κ δυο)κατι γινεται...αλλα νομιζει πως ειμαστε σαν το παλιο καιρο....εχει κ τον γιατρο μας που καθε φορα που παει του κανει παραπονα που ΔΕΝ κ καταλαβαινεις.ο γιατρος μας τον πειραζει κ του λεει θα σου δωσω χαρτι ελευθερας μπας κ κανει δουλεια :lol::lol::lol::lol: τι να πεις 3 μηνες εμειναν...υπομονη!!!

παω να αραξω...καλο μεσημερι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

sisi kai maraki k egw krubomai giati me blepei k ksuroglufete alla exei apagoreutiko apo dw k pera opote kanei upomonh aaxxx trabane k autoi oi kahmenoi

pipitsa egw den to xw auto alla akousa apo mia gnwsth pou to eixe pws ths pernouse otan erixne nero sta podia ths ..twra ti na sou pw..dokimase to..emena pantws oi krampes emfanizontai araia k pou otan koimamai parolou pou pairnw magnhsio giauto k tha to stamathsw stis 15 pou tha xw mpei ston mhna mou

egw molis efaga to fagaki mou k paw na thn araksw..kalh ksekourash se oles

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι Μιχαέλα μου...εσείς κάτι κάνετε τουλάχιστον!! Να του θυμίζεις ότι υπάρχουν και χειρότερα..

Κι εμένα μου λείπει ο άντρας μου..αλλά τι να κάνουμε...Λίγη ακόμα υπομονή!!

Τόνια μου καλό γιατρό να έχεις..Να αποφασίσετε ότι είναι καλύτερο για σενα και για το μωράκι σου!!

α Πιπίτσα εμένα είχε πει ο γιατρος στον άντρα μου να μου κάνει ένα ελαφρυ μασαζ στα πόδια να ανακουφίζομαι...Και όταν ξαπλώνω βαζω για λίγο τα πόδια ψηλά και νιώθω πολύ καλύτερα...Δοκιμασε το κι εσύ!

Μαίρη μου καλή ξεκούραση!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

το μαγνησιο θα το σταματησετε στον 9ο μηνα;δεν το ηξερα.

Σεξ;τι ειναι αυτο;απο τον Νοεμβρη εχουμε να βρεθουμε.η ειρωνια ειναι οτι εγω ηθελα(για ενα μικρο χρονικο διαστημα που μας ειχε επιτρεψει ο γιατρος)αλλα δεν ηθελε ο αντρας μου.με τιποτα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

το μαγνησιο θα το σταματησετε στον 9ο μηνα;δεν το ηξερα.

Σεξ;τι ειναι αυτο;απο τον Νοεμβρη εχουμε να βρεθουμε.η ειρωνια ειναι οτι εγω ηθελα(για ενα μικρο χρονικο διαστημα που μας ειχε επιτρεψει ο γιατρος)αλλα δεν ηθελε ο αντρας μου.με τιποτα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλεεε ανοιξατε και το 14.....Ελις μου τι παιδι ειναι αυτοο καλε τι κουκλααα καλε δεν μοιαζει καν για νεογεννητο...φτου φτου....

-Μαρακι μου δεν ειχα κυπελακι...πηγα φαρμακειο πηρα μετα πηγα μαγαζι και ξαλαφρωσα....ενιωθα λες και ειχα φαει του σκασμου...αυριο θα παρω τις απαντησεις και θα παω στη γιατρο επιτελους να δω ποσα κιλα ειναι το μωροοο ποσα ειμαι και εγω...να δω αν γυρισε...αν και νομιζω οτι γυρισε αισθανομαι τα ποδια κατω απο το στιθος...δεν νομιζω οτι ειναι κατι αλλο τα ποδια πρεπει να ειναι..αντε να βγαλεις και τις ραφες να ερθει και η σειρα σου..θα πονεσεις που θα τις βγαλεις¨??

-Νικηηηη μπηκες στον 8οοοο αντε με το καλο λιγο ακομαααα...αχ αντε και εγωωω

-Απο εσωρουχα ακομα δεν εχω παρει τιποτα...εχω αυτα που χρησιμοποιω οταν εχω περιοδο να σας πω στο γιο μου τις πρωτες μερες με ειχαν βολεψει αυτα της μιας χρησης που μου ειχαν δωσει στο νοσοκομειο...τωρα που θα παει για ντοπλερ στις 22 θα παω και απο το νοσοκομειο να ρωτησω αν δινουν εσωρουχα και σερβιετες η αν φερνω εγω...αν πρεπει να φερω αυτα για μια χρηση σκεφτομαι να παρω...αλλα δεν ξερω που θα τα βρω..ξερει καμια??

-Μαρουλιτα μου εγω δεν μπορω ...να κανω το γνωστο...προσπαθησαμε πριν καμια βδομαδα και ρε κοριτσια...πονεσα και αισθανομουνα σαν να ειναι μια ταπα εκει που να μην αφηνει να περασει και με πονεσε και φοβηθικα οποτε λεω ας το καλυτερα...βολευομαστε αλλιως...τι να κανουμε...

-Πιπιτσα μια φιλη μου που γεννησε στο Ελενα πληρωσε 1000 το γιατρο και της ζητησε αλλα 500 για τη μαια..κουφαθικα μιας και ειναι δημοσιο και εχει και ικα η κοπελα αλλα δεν ξερω και απο δημοσια να πω...πολλα μου φανηκαν παντως..

-Μαρακι πας καλα...σιγα να μην πας...λογικα δεν πρεπει να παρεξηγιθουν...εμενα παντρευεται η κουμπαρα μου 30-07 και δεν θα παω..ειναι Αθηνα και της το ειπα δεν γινεται δεν με αφηνει και η γιατρος λεει ηθελα τοοοσο να ερθεις ...οκ αλλα αυτη τη στιγμη προεχει η υγεια μου και στη δικη σου περιπτωση η υγεια του μωρου...δεν θα ειναι και 5 μηνων να ειναι πιο ξεπεταγμενο να εχει κανει και κανα εμβολιο....εγω θα ελεγα να κατσεις σπιτι σου και να σου στειλουν το βιντεο και αμα παρεξηγηθουν οταν θα κανουν δικο τους θα καταλαβουν..

-σημερα φαγαμε μακαρονια με ασπρη σαλτα με μανηταρια πωπω φοβερη ηταννν και πηρα φασολακια επιτελους τα καθαρισα και θα τα φτιαξω το απογευμα να φαμε αυριο...θα παω και γιατροοοοοο.....ανυπομονωωω...φιλακια πολλααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευάκι με το καλό ο γιατρος! Τα εσώρουχα μιας χρήσης από ότι άκουσα από άλλες κοπέλες τα πήραν από το mothercare. Εγώ πήρα κανονικά εσώρουχα..

Για τις ραφές τώρα δεν ξέρω αν θα πονέσω...θα δείξει!! Άλλες κοπέλες μου είπαν ότι πόνεσαν λίγο αλλά δεν κραταει πολύ η διαδικασια...Πιο πολύ αγωνία έχω να δω αν έχω διαστολη όταν μου βγαλει τις ραφες..

Μια κοπέλα που μιλουσα προχθες μου είπε ότι όταν τηης εβγαλαν τις ραφες δεν την 'αφησαν να φυγει από το νοσοκομείο και γεννησε σε μια ώρα!!!

Ασε που ο άντρας μου είναι σιγουρος ότι θα γεννησω εκεινη τη μέρα που με προετοιμασε κι εμένα ψυχολογικά!!! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλοριζικο και το 14!Με πολλα γεννητουρια!

Χαθηκα γιατι εχω τους μαστορους εδω και το σπιτι ειναι βομβαρδισμενο.Μεσα στην σκονη και τα μπαζα,πραγματα μετακινημενα,βρωμιες παντου,κανονικη οικοδομη!Ειχα και μεσα καποια μερεμετια γι'αυτο.Τα νευρα μου εχουν χτυπησει κοκκινο...Δεν αντεχω να τα βλεπω ρε κοριτσια και να μην μπορω να κανω τιποτα...Θελω να τα καθαρισω ολα μονη μου αλλα δεν μπορω! :( Δεν ξερω για εσας αλλα εμενα τα κουραγια μου εχουν πια τελειωσει.Ποναει και η κοιλιτσα μου λιγο χαμηλα σημερα.Νυσταζω κιολας...χαλια...Εχω να παω και για τον καρδιοτοκογραφο και βαριεμαι... :roll:

Πολλες δουλειες και εχω αγχωθει.Σκεφτομαι και τα χαρτια του ΙΚΑ,πρεπει να βρω τον λογιστη να μου κανει το χαρτι.Το σπιτι χαλια,ψωνια ακομα δεν εχω τελειωσει...Που αντοχες για ολα αυτα...Θελω να ξυπνησω και να εχουν τελειωσει ολα,νοιωθω τρομερη κουραση... :(

Σας διαβασα αλλα δεν θυμαμαι τιποτα.Τα ορμονικα επιασαν εμενα σημερα.Με την σειρα μας παιρνουν...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κάνετε μικρές μου???????????

Ξάπλωσα λιγουλάκι, αλλά σηκώθηκα γιατί κοράκιασα!!!!!!!!!!!!!!!

Σας ευχαριστώ πάρα πολύ όλες για τις συμβουλές σας!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμπεθέρα μου λογικό να είσαι έτσι με το χάλι που βλεπεις αλλά κάνε υπομονή. Σκέψου οτι όπου να΄ναι θα τελειώσουν όλα και θα είναι έτοιμα για το κοριτσάκι σου..Δεν εχεις κάποιον να σε βοηθήσει λίγο?? Εσύ μην κάνεις τίποτα...Και μην βαριέσαι....να πας στον καρδιοτοκογράφο!!

Καλώς την Πιπίτσα μας...ξεκουράστηκες?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κι εγώ θέλω!!! Και γενικά θέλω πολύ να δω το μωράκι μου!! Μέχρι την επόμενη Τρίτη θα σκάσω!!!

Κάθομαι και περιμένω τον τεχνικό να έρθει για το κλιματιστικό. Δεν ξέρω αν θυμαστε που έλεγα ότι πήραμε καινούριο κλιματιστικό αλλά είχε πρόβλημα...Τελικά μετά από 3 μήνες αποφάσισαν να μας βάλουν καινούριο!! Και ο τύπος μετά από χίλια τηλέφωνα είπε ότι σημερα θα έρθει...για να δούμε!! Όλα τα ηλεκτρικά τα πήραμε από γνωστό κατάστημα και δωσαμε κι αρκετά λεφτά κι όλο κάτι θα χαλάσει :twisted::x τι να πεις???

ο μικρός μου δίνει κάτι περιποιημένες...λες και θα βγει!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμπεθερα και να θελω να κανω κατι δεν μπορω...Πετρωνει αμεσως η κοιλια μου και δεν το ρισκαρω.

Κοριτσια εμενα ειναι ο 3ος καρδιοτοκογραφος μεσα σε μια εβδομαδα.Νομιζω πως ειναι λογικο να βαριεμαι να παω. :roll: Αφηστε που εχω και φοβια,μηπως δεν ακουσουμε την καρδουλα της. :roll: Μου ειναι εφιαλτης καθε φορα...Παω να κανω ενα μπανακι και να ετοιμαστω να παμε.Θα μπω μετα να σας πω νεα.Σκεφτομαι σημερα να ηχογραφησω την καρδουλα της με τι κινητο,να το εχω ενθυμιο. ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μην ακούω χαζομάρες Νίκη μου...Μια χαρά είναι η μικρή σου...

Άντε θα περιμένουμε νέα σας!! Και φυσικά να την ηχογραφήσεις... Φιλιά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κι εμένα σήμερα το πουλάκι μου............. όλο τραντάζεται η κοιλιά!!!!!!!!!!!!

Έχει πολύύύύ πλάκα!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Μου κάνει φοβερή παρεούλα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Εμένα δεν μου έχει πει κάτι για καρδιοτοκογράφο......... πότε θα κάνουμε!!!!!!!!!!!

Μου έλειψε πάρα πολύ ο μικρούλης μου!!!!!!!!!!!

Τράβηξα σε βιντεάκι νωρίτερα κάποιον από τους παροξυσμούς του!!!!!!!!!

Η κοιλιά πάνω-κάτω!!!!!!!!!! Χεχεχε!!!!!!! Θα τρελαθεί πάλι ο μπαμπάς!!!!!!!!!!!!

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Ουυυυυυφφφφφφ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Με στενεύουνε τα πάντα πια.......... νιώθω μία δυσφορία!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Περιμένω πώς και πώς να σουρουπώσει...... να κάνω το ντουζάκι μου & να βάλω το νυχτικάκι μου!!!!!!!!!!!!!

Ο μπαμπάς μας έχει έρθει κι ως συνήθως κόλλησε στο κομπιούτερ του..........

Θα τη δούμε τη ρημάδα τη λίστα ποτέ???????????

Φτάνει η γκρίνια!!!!!!!!!!!

Πάω να φτιάξω 1 περιποιημένη φρουτοσαλάτα κι επανέρχομαι!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα και απο εμενα ηθελα να πω εγω ειχα και μιας χρησης και κανονικα αλλα τα μιας χρησης τα φορουσα πανω απο τα κανονικα ειπα αν εχω πολυ αιμα να με καλυψει αλλα τελικα δεν ειχα αιμα ελαχιστο και πολυ λιγες μερες οποτε αυτα ειναι αναλογα με το αιμα...τωρα για τα μουδιασματα εγω το παθαινω οταν καθομαι κατω και παταω τα ποδια μου ειναι φυσιολογικο...για το μαγνησιο και στις 2 εγκυμοσυνες μου ειπαν να το κοψω μολις μπηκα στο μηνα μου για να ερθουν συσπασεις...βεβαια στην πρωτη πηρα μονο ενα μηνα στον 7 προς 8 ενω τωρα τα τσακισα...για τα σερβετιακα σχεδον σε ολη την εγκυμοσυνη τα χρησιμοποιω θα πρεπει να αλλαζω 10 εσωρουχα τη μερα....σημερα εκανα κορδελα και με ειδε και ο γιατρος εχω σχεδον 2 διαστολη και αυριο μπορει και μεθαυριο να εχω γεννησει οποτε περιμενω κοριτσια αντε με το καλο σε ολες με μια γρηγορη και οσο γινεται πιο ανωδυνη γεννα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πιπίτσα μου εγώ όσες φορές προσπαθησα να πάρω με την κάμερα τις κινησεις του σταματουσε!! Μου κάνει νάζια!! Έτσι κι εγώ σταμάτησα!!

Εμένα η κοιλιά μου είναι ανάμεσα στα πόδια μου! Αφού νιωθω τις κλωτσιές στα μπούτια μου! με πονάνε και τα πλευρά τόσο πολύ!

Ιγιγένεια μου σούπερ τα νέα σας!! Γεννάς!! Με το καλό και μέ ένα πόνο!! Περιμένουμε νέα σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κοριτσάκια μου!!! Τι κάνετε??? Καλορίζικο το Νο 14!! Με πολλά γερά μωράκια!!!

Πάω να διαβάσω στα γρήγορα τι γράψατε και επανέρχομαι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ιφιγενειάκι με το κσλό κορίτσι μου!!!!!!!!!!!! Με έναν πόνο!!!!!!!!!!

Καλώς το Ντιοσάκι μας!!!!!!!!!! Τί κάνει ο μπουμπούκος σου?????

Μαράκι μου....... δε ντρέπεται πια το χρυσό μου!!!!!!!!!! Εκδηλώνεται οπουδήποτε κι οποτεδήποτε!!!!!!!!!!!!

Κι π μπαμπάς εκδηλώνεται πάρα πολύ πια.............

Προχθές στο Γάμο όλο στο μπέμπη τραγουδούσε!!!!!!!!!!!!!!!!

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Τον κοιτούσανε οι φίλοι μας στο τραπέζι και λέγανε.......... "α ρε...... χαζομπαμπάς!!!!!!!!!!!"

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Μέχρι και παραμύθια άρχισε να του λέει!!!!!!!!!!!!!!!!!

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νίκη και μαρουλίτα τέλειες οι κοιλίτσες σας!!

Ελισάβετ μου είναι μία κούκλα η κόρη σου!!! φτού φτού!! Θα κάψει πολλές καρδιές!!!

:D:D

Είδα την κόρη της Ελισάβετ και δεν συγκράτησα όσα διάβασα μετά!! :D:D:D:D

Θα γράψω ότι θυμάμαι...

Για εσώρουχα που λέτε, εγώ πήρα βαμβακερά και ήταν μια χαρά...

Μαρουλίτα τέλειες οι φωτό σας!! Και τα προσόντα σας μια χαράαα!!! :lol::lol::lol:

Τιτινάκι κούκλος ο γιός σου!! Ίδιος η μαμά!!! :lol::lol:

Μαράκι και εγώ ψηφίζω να μην πάς στον γάμο...

Τιτίνα τέλεια η φωτό στην παραλία!! Είσαι μια super sexy εγκυούλα!!!

Νικόλ μου!! χαλάρωσε λιγάκι βρεεε!! Κουρασμένο θα σου βγεί το νινί!!! :D:D

Νίκη κουράγιο... όλα θα γίνουν, απλά μην αγχώνεσαι!! Να σκέφτεσαι ότι μόλις γεννηθεί η μικρή όλα αυτά θα σου φαίνονται σαν όνειρο!!!

Ιφιγένεια με το καλό να γεννήσεις το μωράκι σου!! με έναν πόνο εύχομαι!!

Λοιπόν κοριτσάκια σας αφήνω πάω να κάνω μπανάκι... Σας φιλώ όλες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπαμπάς πάει κάνει 1 ντουζάκι & θα κάτσουμε, είπε, να δούμε τις λιστούλες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

[smilie=blob6.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob1.gif]

Κι αργότερα....... θα έρθει ο πελάτης του να ξεστρώσουν τα 2 μεγάλα χαλιά!!!!!!!!!!!

ΓΙΟΥΠΙ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

[smilie=blob1.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob9.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πιπίτσα μου εμένα κάθε πρωί του λεει πόσες μέρες έμειναν μέχρι να βγουν οι ραφές!! :lol::lol:

Μπροστά σε φίλους απλά περηφανεύεται για τα προσόντα του γιου του!!! Μην ΄χασει!! :lol::lol::lol:

Γιελιζάκι μου τι κάνεις?? Το κουκλάκι σου?

Σας αφήνω κι εγώ...¨ηρθε ο τυπος για το κλιματιστικό. Ερχεται κι ο καλός μου..να μπω για μπανάκι και θα πάμε βόλτα στον κουμπάρο μας!! :D

Θα τα πούμε αυριο κοριτσάκια μου!! Πολλά φιλιά!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ιφηγενεια...τελει ατ ανεα σας..αντε κοριτσαρα μου..εισαι η πρωτη γεννα του νεο τοπικ!!!!!

εσεις τι μου κανετε κατα τα αλολα..

πηρα σημερα τις εξετασεις αιματοςκαι ουρων που εκανα..και εχω αρκετα ανεβασμενα ερηθρα..μου ειπε η μικροβιολογος να παρω τηλ τον γιατρο μηπως εχω καποια συσπαση...αλλα δεν νιοθω κατι ρε παιδια..

εκτος απο κατι τσιμπιες απο κατω..

τεσπα./...αυριο εχω γιατρο στο Παπαγεωργιου οποτε θα με δουνε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...