Μετάβαση σε περιεχόμενο
apati

ΗΠΙΑ ΤΡΑΧΗΛΙΤΙΔΑ

Recommended Posts

Γεια σας, προσφατα εκανα ΤΕΣΤ ΠΑΠ και βρεθηκε οτι εχω ηπια τραχηλιτιδα. να σημειωσω οτι εκτος απο το περσινο τεστ που εγινε μετα απο γεννα και βγηκε καθαρο, τα προηγουμενα βγαινανε παρομοια, δηλαδη δειχναν ηπια τραχηλιτιδα. η γιατρος μου δεν ειπε να κανω κατι αλλα εγω προβληματιζομαι. διαβασα οτι εαν εχεις τραχηλιτιδα δυσκολευεσαι να συλλαβεις και εαν μεινεις εγκυος υπαρχει η πιθανοτητα αποβολης ή προωρου τοκετου. τι μου συμβουλευετε να κανω;

Κοινοποιήστε αυτή την δημοσίευση

Σύνδεσμος σε αυτή τη δημοσίευση
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ ΠΑΡΕ Κ ΜΙΑ 2Η ΓΝΩΜΗ ΕΜΕΝΑ ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΑΠΟΨΗ ΜΟΥ.Κ ΞΕΡΩ ΟΤΑΝ ΕΧΟΥΜΕ ΤΡΑΧΗΛΙΤΙΔΑ ΠΑΙΡΝΟΥΜΕ ΑΝΤΙΒΙΩΣΗ ΚΛΠ.ΕΣΕΝΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΣΟΥ ΕΔΩΣΕ?

τελικα πηγα απο κοντα στο ιατρειο και την ρωτησα αν πρεπει να παρω καποια υποθετα και μου εδωσε τα flagyl για μια εβδομαδα. τι να πω! ελπιζω να μου περασει!

ΑΛΙΜΟΝΟ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ....Η ΤΡΑΧΗΛΙΤΙΔΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΦΟΒΕΡΟ ΑΠΛΑ ΘΕΛΕΙ ΑΝΤΙΒΙΩΣΗ Κ ΘΕΡΑΠΕΙΑ ΓΙΑΤΙ ΟΤΑΝ ΤΟ ΑΦΗΣΕΙΣ ΓΙΝΕΤΑΙ ΠΟΙΟ ΕΝΤΟΝΗ ΤΡΑΧΗΛΙΤΔΑ Κ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΠΟΙΟ ΠΟΛΥ ΚΑΙΡΟ ΘΕΡΑΠ[ΕΙΑ Κ ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΤΑΛΑΙΠΩΡΗΘΕΙΣ ΧΩΡΙΣ ΛΟΓΟ.ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΕΑ!!!!!

και εγω εκανα ΤΕΣΤ ΠΑΠ μετα από ένα χρόνο από την γεννα και μου έδειξε ηπια μορφη τραχηλιτιδα, με αντιοβιωση περναει και μπορεις να μεινεις και παλι εγκυος.

• Απαντήσεις

• Μπράβο κορίτσι μου!!! Τέλεια νέα!! Κι εγώ στα 2500 θέλω να φτάσει ο μικρός μου να νιώθουμε πιο ασφαλείς! Εμένα χθες ήταν 2100...Σε ποια εβδομάδα είσαι;; Κι εμένα η γιατρός μου είπε πρόσεχε μη μας σπάσουν τα νερά...λες και κάνω και τίποτα άλλο,ξάπλα είμαι! Έχω κι εγώ πόνους και τραβήγματα κάτω κ φοβάμαι... Πάντως ο τράχηλος σου ήρωας!!! Λες να τον κρατάει η γέφυρα;;😂😂😂
    • Ελα ρε κορίτσι... κρίμα, δεν πειράζει αντεεε κατι πηγε ναγίνει ομως ,οπότε μάζεψε δυνάμεις για τον επόμενο μηνα! 
    • Στην όγδοη Αλλα είχα πάει και στην έκτη και είχαμε δει τον σάκο ότι είχε εμβρυϊκα στοιχεία ....21/12 το τέλεια ...... μια τόσο σε κουκίδιτσα που τώρα κοιμόμαστε αγκαλιά :)))
    • Ο χρόνος που κάνεις τις ενέσεις!εγω στο μακρύ εκανα 40 ημέρες ενέσεις κ.μετα ωοληψια, έπεσα σε βλάκα που αντι να με ενημερώσει για το βραχύ μου εκανε κατευθείαν μακρύ. Κ πέρασα διάφορα με τοσο καιρό ενέσεις, ειχα άσχημη εμπειρία. Μετά οταν αποτύχαμε πηγα σε αλλους δυο για να δω που θα καταληξω κ οι δυο μ πρότειναν βραχύ κ μου είπαν οτι το μακρύ πρωτόκολλο το χρησιμοποιουσαν παλια κ τώρα πια εχει σχεδον καταργηθεί για πολλούς λόγους. Κ να που πετυχα!καλη επιτυχία!Μια χαρά εσύ θα κάνεις βραχύ!
    • Να την χαίρεστε την μπουμπού σας!!! Με το καλό να πάρεις αγκαλίτσα και το δικό σου μωράκι! 
  • Νέες συζητήσεις

• Προσθήκη...