Μετάβαση σε περιεχόμενο
apati

ΗΠΙΑ ΤΡΑΧΗΛΙΤΙΔΑ

Recommended Posts

Γεια σας, προσφατα εκανα ΤΕΣΤ ΠΑΠ και βρεθηκε οτι εχω ηπια τραχηλιτιδα. να σημειωσω οτι εκτος απο το περσινο τεστ που εγινε μετα απο γεννα και βγηκε καθαρο, τα προηγουμενα βγαινανε παρομοια, δηλαδη δειχναν ηπια τραχηλιτιδα. η γιατρος μου δεν ειπε να κανω κατι αλλα εγω προβληματιζομαι. διαβασα οτι εαν εχεις τραχηλιτιδα δυσκολευεσαι να συλλαβεις και εαν μεινεις εγκυος υπαρχει η πιθανοτητα αποβολης ή προωρου τοκετου. τι μου συμβουλευετε να κανω;

Κοινοποιήστε αυτή την δημοσίευση

Σύνδεσμος σε αυτή τη δημοσίευση
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ ΠΑΡΕ Κ ΜΙΑ 2Η ΓΝΩΜΗ ΕΜΕΝΑ ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΑΠΟΨΗ ΜΟΥ.Κ ΞΕΡΩ ΟΤΑΝ ΕΧΟΥΜΕ ΤΡΑΧΗΛΙΤΙΔΑ ΠΑΙΡΝΟΥΜΕ ΑΝΤΙΒΙΩΣΗ ΚΛΠ.ΕΣΕΝΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΣΟΥ ΕΔΩΣΕ?

τελικα πηγα απο κοντα στο ιατρειο και την ρωτησα αν πρεπει να παρω καποια υποθετα και μου εδωσε τα flagyl για μια εβδομαδα. τι να πω! ελπιζω να μου περασει!

ΑΛΙΜΟΝΟ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ....Η ΤΡΑΧΗΛΙΤΙΔΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΦΟΒΕΡΟ ΑΠΛΑ ΘΕΛΕΙ ΑΝΤΙΒΙΩΣΗ Κ ΘΕΡΑΠΕΙΑ ΓΙΑΤΙ ΟΤΑΝ ΤΟ ΑΦΗΣΕΙΣ ΓΙΝΕΤΑΙ ΠΟΙΟ ΕΝΤΟΝΗ ΤΡΑΧΗΛΙΤΔΑ Κ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΠΟΙΟ ΠΟΛΥ ΚΑΙΡΟ ΘΕΡΑΠ[ΕΙΑ Κ ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΤΑΛΑΙΠΩΡΗΘΕΙΣ ΧΩΡΙΣ ΛΟΓΟ.ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΕΑ!!!!!

και εγω εκανα ΤΕΣΤ ΠΑΠ μετα από ένα χρόνο από την γεννα και μου έδειξε ηπια μορφη τραχηλιτιδα, με αντιοβιωση περναει και μπορεις να μεινεις και παλι εγκυος.

• Απαντήσεις

• Νέες συζητήσεις

• Προσθήκη...