Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΧΟΡΙΑΚΗ ΚΑΙ CYCLACUR


Recommended Posts

ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ!! ΜΟΛΙΣ ΣΗΜΕΡΑ 01-07 ΕΚΑΝΑ ΤΗ ΧΟΡΙΑΚΗ-Β (29 η ΜΕΡΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΠΕΡΙΟΔΟ).ΠΡΙΝ ΑΚΡΙΒΩΣ 15 ΜΕΡΕΣ ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΙ ΕΝΕΣΕΙΣ PREGNYL.ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΑ ΠΑΙΡΝΩ ΚΑΙ CYCLACUR . ΔΕΝ ΕΧΩ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΕΙ ΑΚΟΜΑ. ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ Η ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ ΤΗΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ ΝΑ ΟΦΕΙΛΕΙΤΑΙ ΣΤΟ CYCLACUR; ΕΝΤΩΜΕΤΑΞΥ Η ΧΟΡΙΑΚΗ ΘΑ ΒΓΕΙ ΤΗ ΔΕΥΤΕΡΑ ΚΑΙ ΕΧΩ ΤΡΕΛΑΘΕΙ !!

ΕΧΕΙ ΚΑΜΙΑ ΣΑΣ ΠΑΡΟΜΟΙΑ ΕΜΠΕΙΡΙΑ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ!! ΜΟΛΙΣ ΣΗΜΕΡΑ 01-07 ΕΚΑΝΑ ΤΗ ΧΟΡΙΑΚΗ-Β (29 η ΜΕΡΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΠΕΡΙΟΔΟ).ΠΡΙΝ ΑΚΡΙΒΩΣ 15 ΜΕΡΕΣ ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΙ ΕΝΕΣΕΙΣ PREGNYL.ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΑ ΠΑΙΡΝΩ ΚΑΙ CYCLACUR . ΔΕΝ ΕΧΩ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΕΙ ΑΚΟΜΑ. ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ Η ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ ΤΗΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ ΝΑ ΟΦΕΙΛΕΙΤΑΙ ΣΤΟ CYCLACUR; ΕΝΤΩΜΕΤΑΞΥ Η ΧΟΡΙΑΚΗ ΘΑ ΒΓΕΙ ΤΗ ΔΕΥΤΕΡΑ ΚΑΙ ΕΧΩ ΤΡΕΛΑΘΕΙ !!

ΕΧΕΙ ΚΑΜΙΑ ΣΑΣ ΠΑΡΟΜΟΙΑ ΕΜΠΕΙΡΙΑ;

:shock::shock::shock: giati na vgei deutera????????mesa se 1-2 wres vgainei...partous na tous krakseis :evil::evil::evil:

kalh epityxiaaaaaa

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σωστα το απογευμα το αργοτερο θα πρεπει να εχουν βγει τα αποτελεσματα.

Κι εγω επαιρνα CYCLACUR αλλα ημουν εγκυος κ τα συνεχισα σχεδον 3 μηνες μαζι με τη προγεστερονη (Ultrogestan)

Σου ευχομαι το καλυτερο, παρε τηλ κ πιεσε τους, αλλιως πηγαινε αλλου και κανε την τωρα οσο ειναι πρωι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΙ ΕΓΩ ΗΞΕΡΑ ΟΤΙ ΒΓΑΝΕΙ ΑΜΕΣΑ.ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ ΕΝΤΥΠΩΣΗ ,ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ,ΟΤΙ ΒΓΑΙΝΕΙ ΔΕΥΤΕΡΑ.

ΚΑΙ ΑΝ ΔΕΒ ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΟΨΩ ΚΑΙ ΤΑ ΦΑΡΜΑΚΑ ΠΙΘΑΝΩΣ,ΓΙΑ ΝΑ ΜΠΟΡΕΣΩ ΝΑ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΩ ΞΑΝΑ ,ΟΠΟΤΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ ΤΙ ΑΓΧΟΣ ΜΕ ΕΧΕΙ ΠΙΑΣΕΙ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θα παρεις κ θα τους πεις οτι κανεις αγωγη κ πρεπει να ξερεις αν θα την συνεχισεις ή οχι . να στα βγαλουν σημερα τα αποτελ. τι πραγματα ειναι αυτα?????????? :shock::shock::shock:

αχ καλα αποτελεσματα :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ ΘΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΟΥΝ ΝΑ ΜΟΥ ΠΟΥΝ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ.ΓΙΑ ΝΑ ΔΩ!!

ΠΑΝΤΩΣ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΜΕ ΤΡΕΛΑΙΝΕΙ ΕΙΝΑΙ ΑΝ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΩ ΤΑ CYCLACUR (KAI TO UTROGESTAN BEBAIA) ΣΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αντε μπραβο! μα η χοριακη βγαινει σε 40 λεπτα το πολυ ρε παιδι μου...εγω θυμαμαι που η μικροβιολογος την εβγαζε αμεσα- μεχρι να παω σπιτι με ειχε παρει τηλεφωνο κ μου ελεγε το νουμερο.

ευχομαι να ειναι θετικη!!!

με τα χαπια μην αγχωνεσαι- κ να τα παρεις 2 μερες παραπανω δεν πειραζει-

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...