Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καλοκαιρινά Μωράκια 2011 Νο 13!! Γεννήστε Ελεύθερα!!!


Recommended Posts

maroulita sex emeis kaname apo ton 4o mhna k meta k oxi taktika giati den boleuomastan katholou k aisthanomastan asxhma..twra o giatros mas to ksanaapagorepse giati o mikros einai polu xamhla k mhn prokalesoume kati,,,,,polu omorfh koilitsa k mikroula!!!

o titlos tou post tha mporouse na einai kai:genniountai thaumatakia....ee?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 999
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ωραίοι οι τίτλοι σας κοριτσάκια............

Κι εγώ θα έλεγα...........

ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΚΙ ΑΛΛΑ ΦΡΑΝΤΖΟΛΑΚΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Διαλέχτε...........

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Μαράκι, εσύ θα το ανοίξεις.......ε...... είσαι μάλλον η επόμενη........

Μαράκι, η κοπελιά που μας σύστησε σε αυτήν την Γιατρό μας είπε να μην κάνουμε το λάθος να τη ρωτήσουμε..... στο ΕΛΕΝΑΣ γενικώς πάντως..... κάπου εκεί παίζει η "ταρίφα"!!!!!!

Maroulita μου, κούκλα η κοιλίτσα!!!!!!!! Φτου-φτου!!!!!!!!!!

Αννούλα μου, πώς είσαι σήμερα μικρή μου?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πιπιτσα οταν λες χιλια δεν ειναι μεσα στην τιμη που σας ειπαν στην κλινικη?γιατι αν ειναι για δημοσιο νοσοκομειο τα βρισκω παρα πολλα...εγω θα γεννησω σε δημοσιο κ ο γιατρος μου ειπε οτι θελει 400Ε.το εχουν ταριφα ολοι ο γιατροι εκει μεσα...βεβαια αυτα του στυλ φακελακι για να ειναι αυτος στην γεννα.στην μικρη μου τοτε δεν επιτρεποταν κ δεν ειχα δωσει τιποτα.

οσο για το δωρο σκεψου αν θες κατι για το σπιτι σου ή ενα ταξιδακι...οοοοοταν ξαδιασετε πια!!!

εμενα δεν μου ειχε παρει κατι...εκτος βεβαια απο λουλουδια κ μια σακουλα γαριδακια (τα ειχα ηδη παραγγειλει απο πολυ πριν γιατι μεχρι που γεννησα εκανα εμετους κ δεν μπορουσα να φαω) :lol::lol::lol::lol:

ματουλιτα για το σεξ που ρωτησες....εμενα ο αντρας μου λυσαει ο καημενος κ ολο μουτρωμενος μου ειναι...η αληθεια του αρκουν κ αλλα να του κανω :oops::oops::oops::oops: αλλα δεν εχω κ την καλυτερη διαθεση συνεχεια...γιαυτο οποτε μπορω κ θελω.παρομοια κοιλια εχω κ εγω :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πιπιτσα πολυ ωραιος τιτλος.αλλα το μαρακι αποφασιζει μιας κ θα ναι η επομενη.

μαρουλιτα τελεια η κοιλιτσα.

μαρακι ε! θα πονεσει λιγο αλλα οχι οσο φανταζεσαι.τι να κανουμε τωρα.υπομονη ε;

οσο για τα βρακακια που λεγατε εγω σας ειπα οτι πηρα ΑΥΤΑ ΜΙΑς ΧΡΗΣΗς.ΘΑ ΠΑΡΩ Κ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ Κ ΟΤΙ ΒΟΛΕΨΕΙ Ε;ΘΑ ΔΟΥΜΕ

κ εμενα η μια μου μικρουλα ειναι πλεον χαμηλα.κ αισθανομαι μερικες φορες κατι σουβλιτσες στο πιπι.σα να ανοιγει σιγα σιγα.να δω τι θα μου πει ο ντοκτορ τη παρασκευη που θα παω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να το και το πραγματακι μας...χιχιχιχιχιχι!!!!!!!!!!!!!!

Μαιρη μου..μικρη,ε????και να φανταστεις που οσοι με βλεπουν λενε καλα στον μηνα σου εισαι!!!!!!!

ΕΛΕΟΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Εμενα γι αυτο δεν θελει....λεει κατσε να παμε στον γιατρο την τεταρτη και βλεπουμε!!!!!!!!!!!!

Αλλα φυσικα αν μας πει ο γιατρος οχι...εννοειτε πως οχι!!!!!!!!!!!!!!!!

Πιπιτσα μου ευχαριστω πολυ.....το παλικαρι μου ειναι ομορφο μωρε γι αυτο!!!!!!!!!!!!!

Σας στελνω και την φατσουλα μας....παλι απο το Β επιπεδου που καναμε!!!!!!!!!!!!!!!

post-14754-13873937354773_thumb.jpg

post-14754-13873937354901_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρία μου τι τέλεις φώτο!!! Προχθες έβλεπα τις φώτο από όλους τους υπέρηχους και μου φαινόταν απίστευτο πόσο μεγάλωσε και πώς πέρασε τελικά ο καιρός!!! :D

Άννα μου μαζί αποφασίζουμε όχι μονο εγώ!!! Εγώ, η Κατερίνα και η Χρύσα νομίζω είμαστε οι επόμενες...

Εμένα δεν με χαλάει κάποιος τίτλος..

Ψηφοφορία λοιπόν!!! :lol::lol:

Ο μικρός είναι πολύ κατω!! Νομίζω ότι θα μου βγει!! :lol:

Βρε κοριτσια θέλω την γνώμη σας για ένα θέμα...Στις 31.7 παντρεύεται ο πρώτος μου ξάδερφος...Εγώ ούτε που θα έχω σαραντήσει κι ο μικρός μου θα είναι λίγων ημερών λογικά...Δηλαδή αν ας που με γεννησω την άλλη βδομάδα...θα είναι μόλις 15 ημερών περίπου..Η μαμά μου και ο άντρας μου λένε να μην πάμε γιατι θα εχει κόσμο κι όλοι θα έρχονται να τον δουνε και θα είναι πολύ μικρός..

Κι εγώ σε αυτό κλίνω, να μην πάω. Θα στείλω βέβαια το δώρο μου.Θα παρεξηγηθούν λέτε?? Βασικά η θεία μου...αλλά λογικό δεν είναι?? Αστε που από τους συγκεκριμένους φοβάμαι πολύ το μάτι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κουκλες!!!

τι κανετε;;;

εμεις καλα..

πηγαμε με τον χριστοφορο λαικη, κρεοπωλειο, ΣΜ..ολα εδω γυρω μου ειναι και ομως..κουραστηκα πολυ..και ηταν και φρονιμος δε με ταλαιπωρησε καθολου

Αυριο εχω γιατρο αντε να δουμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πώς σας φαίνεται το "ζεστά γεννητούρια"...λόγω ζέστης? ε???

Αυτό μου ήρθε!!

Άννα μου το θέμα είναι ότι πρώτον θα θηλάζω και δεύτερον...δεν έχω κάποιον να αφήσω το μωρό!!!!! Οι δικοί μου θα είναι όλοι στο γάμο!! Είναι κι εκτός πόλης...δεν είναι κοντά από εδώ που μένω..

Χρύσα μου καλημέρα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΕΠΕΣΤΡΕΨΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΠΟ ΕΝΑ ΠΑΝΕΜΟΡΦΟ ΣΚ!!!!!!!!

ΕΙΧΑΜΕ ΠΑΕΙ ΣΤΟ ΕΞΟΧΙΚΟ ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΠΗΓΑΜΕ ΓΙΑ ΜΠΑΝΑΚΙ!!!!!!

ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΕΚΑΨΑ ΤΑ ΜΠΟΥΤΙΑ ΜΟΘ ΓΑΜΩΤΟ ΕΙΧΑ ΠΑΕΙ ΝΑ ΒΡΩ ΤΗΝ ΠΑΛΙΟΠΑΡΕΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΦΟΡΟΥΣΑ ΡΟΥΧΑ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΒΑΛΕΙ ΜΑΓΙΟ ΚΑΙ ΕΙΧΑ ΞΕΧΑΣΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΑΝΤΗΛΙΑΚΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΑΡΠΑΨΑΝ ΤΑ ΜΠΟΥΤΙΑ ΜΟΥ....ΚΑΙ ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΙΤΕ ΚΑΘΟΜΟΥΝ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΟΜΠΡΕΛΛΑ!!!!!!!

ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΕΒΑΛΑ ΤΟ ΜΑΓΙΟΥΔΑΚΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΠΗΓΑΜΕ ΓΙΑ ΜΠΑΝΑΚΙ...ΑΧ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΜΠΑΙΝΟΒΓΑΙΝΑ ΣΥΝΕΧΕΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΚΑΤΣΑΜΕ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΑΛΙΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΚΟΥΜΠΑΡΟΥΣ ΜΑΣ ΓΕΛΑΣΑΜΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥΥΥΥΥΥΥΥ!!!!!!!!!!!ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΠΗΓΑΜΕ ΓΙΑ ΨΑΡΑΚΙ....ΓΙΑΜ ΓΙΑΜ....

ΣΤΗΝ ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΓΙΑ ΑΘΗΝΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΤΕ ΠΟΣΟ ΚΟΜΜΑΤΙΑ ΗΜΟΥΝΑ....ΠΩΠΩ ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΠΟΛΥ ΚΟΥΡΑΣΗ!!!!!!!!!!!

ΣΗΜΕΡΑ ΠΗΓΑΜΕ ΓΙΑ ΤΟ ΝΤΟΠΛΕΡ!!!!!!!

ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΟΥΛΑ....ΑΛΛΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ Η ΓΙΑΤΡΟΣ ΕΙΝΑΙ ΜΕ ΤΟΝ ΠΩΠΟ ΠΡΟΣ ΤΑ ΚΑΤΩ.. ΔΕΝ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΕΧΕΙ ΓΥΡΙΣΕΙ????

ΕΙΜΑΣΤΕ 1673 ΓΡΑΜΜΑΡΙΑΚΙΑ ΤΡΑΒΗΞΑΜΕ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΒΙΝΤΕΟ ΑΠΟ ΤΟΝ ΤΡΙΣΔΙΑΣΤΑΤΟ ΥΠΕΡΗΧΟ....ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΦΕΝΟΤΑΝ ΤΕΛΕΙΑ ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΕ ΤΟΝ ΛΟΡΟ ΜΠΡΟΣΤΑ ΤΟΥ!!!!!

ΝΑ ΣΑΣ ΡΩΤΗΣΩ ΟΤΑΝ ΛΕΕΙ ΕΚΚΑΤΟΣΤΙΑΙΑ ΘΕΣΗ ΕΜΒΡΙΟΥ 8 ΤΙ ΣΗΜΑΙΝΕΙ????

ΟΡΙΣΤΕ ΚΑΙ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ ΜΑΣ.....ΟΣΟ ΜΕΓΑΛΩΝΟΥΜΕ ΔΕΝ ΦΕΝΕΤΕ ΚΑΙ ΤΟΣΟ ΚΑΛΑ...

ΜΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΙΔΙΟΣ Η ΜΑΜΑ ΤΟΥ?????????????ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ :lol::lol:

post-11182-13873937357171_thumb.jpg

post-11182-13873937357922_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρακι αν εχεις την δυνατοτητα να τον αφησεις καπου,πηγαινε μονη σου...αλλα κ παλι αν θηλαζεις θα εισαι περιορισμενη οποτε κ να μην πας κανενας δεν θα σου πει κατι...κ αν σου πει θα ειναι το λιγοτερο χαζος αν σκεφτει κατι τετοιο για μια λεχωνα....κ εμεις εχουμε γαμο αρχες οκτωβρη (ο κουνιαδος μου) κ σκεφτομαι απο τωρα το θεμα με το θηλασμο (αν θηλαζω εννοειται)ειναι πολλες ωρες κ ποσο γαλα να μπορεσω η καψερη να βγαλω :?:?:?:? κ αν κρινω απο την μικρη μου δεν ειχα αρκετο...

γιαυτο σου λεω εγω ισα που προλαβαινω να σαραντισω κ θα εχω πιο πολλες μερες...ποσο μαλλον εσυ στις 15.μη το σκεφτεσαι καθολου...οτι ειναι σου ειναι βολικο...παντως το μωρακι καλο ειναι να μην το βγαλεις.

εμεις σημερα τρωμε φασολαδα απο την μαμα μου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

"ΓΕΜΙΖΟΥΝ ΟΙ ΑΓΓΑΛΙΤΣΕΣ" ΠΩΣ ΣΑΣ ΦΕΝΕΤΕ???????????

ΑΧ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΜΠΗΚΑΜΕ ΣΤΟΝ 8o ΚΑΛΕ ΠΩΣ ΠΕΡΝΑΕΙ ΕΤΣΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ??????ΚΑΙ ΕΓΩ ΚΟΙΤΟΥΣΑ ΤΟΥΣ ΥΠΕΡΗΧΟΥΣ ΜΑΣ ΚΑΙ ΤΟ ΒΛΕΠΩ ΣΤΟΝ ΠΡΩΤΟ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΜΙΑ ΚΟΥΚΙΔΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟ ΠΙΣΤΕΨΩ!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μιχαέλα μου, να σου πω τι ξέρω για το ΕΛΕΝΑΣ, που είναι Δημόσιο Μαιευτήριο………

Γύρω στο 1000άκι πάει στο Γιατρό & περίπου στα 200/βράδυ η κάθε διανυκτέρευση (για το μονόκλινο που ενδιαφέρομαι εγώ….. δε θέλω να θηλάζω & να είναι 800 νοματαίοι μέσα….. θέλω την ησυχία μου!!!!!) το ΙΚΑ μας δίνει νομίζω κανένα 800άρι…. κάπως έτσι…… τώρα, δεν ξέρω εάν υπάρχουν άλλα έξοδα, Επισκληρήδιος (που γενικά δεν κάνουνε στο ΕΛΕΝΑΣ…… ωχ μάνα μου!!!!!!) Νοσηλευτές….. Εξετάσεις….. κτλ. κτλ. κτλ…… δεν έχω ιδέα!!!!!!! Αλλά ούτως ή άλλως….. του Γιατρού είναι φακελάκι…. άρα…… τι σημασία έχει πόσα είναι??? Σάμπως θα τα πάρουμε πίσω από το ΙΚΑ??? ΟΧΙ….. επομένως……

Μου άρεσε πολύ η ιδέα του ταξιδιού που ανέφερες!!!!!!! Χμ…… γουστάρω!!!!!! Θ΄αργήσει βέβαια πολύύύύ……. ειδικά εάν θηλάζω…….. αλλά δεν έχει καμία σημασία…… αν είναι να του έλεγα για Παρίσι ή Βενετία!!!!!! Τρελαίνομαι!!!!!!!! Και πώς θ΄αφήσω τον μικρούλη μου???? Ούτε να το σκέφτομαι δε θέλω!!!!!!

Αννούλα μου, αυτές τις σουβλίτσες στο πιπί τις νιώθω κι εγώ εδώ κι αρκετές μέρες…… μάλλον όντως ανοίγει το πιπί…… η φύση βλέπεις!!!!!!! Είναι ψιλο-ενοχλητικό βέβαια κάποιες φορές…… αφού δεν περπατάω σαν πάπια…. αλλά σα χελώνα….. κάθε βήμα και σουβλιά!!!!!!

Maroulita μου γλύκας ο μπέμπης σου!!!!!! Θέλω κι εγώ φώτο…. με προσόντα!!!!!! :lol::lol::lol::lol:

Καλή ερώτηση Merykal μου!!!!!! Τι τρώμε πάλι σήμερις???? Στον καλό μου έχω φτιάξει από χθες μακαρόνια φούρνου, με ανάμικτα & λευκή σαλτσούλα, τύπου μπεσαμέλ!!!!! Του βγαίνει και γι΄αύριο (άσε που ψοφάει για τέτοια φαγητά….. κάθε μέρα μπορεί να τρώει!!!!!) αλλά για μένα???? Τι να έφτιαχνα???? Μήπως κανένα φασολάκι???? Αλλά δεν τρώγονται, τρομάρα τους, ανάλατα……. ΟΥΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!

Μαράκι μου, είσαι απολύτως δικαιολογημένη να μην πας στο Γάμο….. μην το συζητάς….. αφού φοβάσαι και το μάτι μακριάάάάά……. και σε όποιον δεν αρέσει πρόβλημά του…. στείλε το δωράκι σου κι είσαι καλυμμένη……

Καλημέρα Χρύσα μου!!!!!!! Σε καταλαβαίνω κοριτσάκι!!!!!! Κουραζόμαστε για πλάκα πια……. υπομονή…. κοντεύουμε……

Μαράκι, μου αρέσει πολύύύύ ο τίτλος!!!!!!!! ΤΕΛΕΙΟΣ!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Καλώς το Τιτινάκι μας!!!!!!! Μπράβο κουκλίτσα μου για το Doppler!!!!!!!! Όλα τέλεια!!!!!! Μεγάλωσε πολύύύ ο μικρούλης σου!!!!!! Άντε μπράβο το χρυσό μου!!!!!!!!! Κι ο δικός σου τίτλος πολύύύ καλός!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τιτινα μου καλοπερασες το σβ? εεεε μην παραπονιεσαι τα εκανες ολα...κ μπανακι κ βολτα κ φαγακι....μια χαρα σε βρισκω....επομενο ειναι να κουραστεις,εδω τιποτα δεν κανεις κ νοιωθεις κουραση μονο απο την ζεστη.το να γυρισε δεν ειναι απαραιτητο...εχεις ακομα πολυ χρονο μπροστα σου....η μικρη μου αν θυμαμαι καλα ειχε γυρισει με το μπηκα στο μηνα μου...η μπεμπα τωρα εχει γυρισει απο την προυγουμενη εβδομαδα...αλλα ο γιατρος μου ειπε οτι μπορει να ξαναγυρισει αναποδα γιατι ακομα χωραει κ κουνιεται....μην σε ανυσυχει...οταν με το καλο μπεις στο μηνα σου το ξαναβλεπεις...βεβαια να σας πω κ κατι που μου ειχε πει η μαια τις προαλλες...οτι στις πρωτοτοκες γυρναει πιο γρηγορα απο οτι στις δευτεροτοκες...τωρα γιατι γινεται αυτο δεν ξερω....εμενα παντως αναποδα γινεται :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χριστίνα μου τέλεια τα νέα σας!! Μεγαλώσατε κι εσείς...¨Εχεις χρόνο ακόμα να γυρίσει το μωράκι σου, μην αγχώνεσαι..

Μιχαέλα μου τον μικρό δεν το βγάζω με τίποτα...και δεν έχω και κάπου να τον αφήσω..Δεν με νοιάζει..Θα στείλω το δωράκι μου κι αν είναι να παρεξηγηθούν τι να πω!!! δεν θα σκάσω κιόλας!!!

Πιπίτσα μου εγώ καμιά φορά όταν σηκώνομαι κρατάω το πίπί μου :roll::oops::lol::lol: γιατι νομίζω ότι θα μου φύγει κάτι από τον πόνο!!!1 :lol::lol:

Εγώ μαλλον μια σαλατούλα θα φάω με αυγο και πατάτα βραστα...

Άντε αφού σας άρεσε ο τίτλος πάω να το ανοιξω!!!Σωστή Μιχαέλα...Καυτά γεννητούρια!!!

Ελάτε στο νέο θέμα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια σας ευχαριστώ όλες πάρα πολύ!!!!

Παρ΄όλη την κουραση και αϋπνία είναι πράγματι πολύ-πολύ όμορφες στιγμές.

Περιτό να σας πω ότι ο "μπαμπάς" μας είναι τελείως τρελαμένος. Τελικά όσο μεγαλώνεις τόσο εκτιμάς κάποια πράγματα. Τα συναισθήματά μας.... καμία σχέση με την προηγούμενη φορά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ!!!!!

ΕΝΤΟΜΕΤΑΞΥ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΜΕ ΠΙΑΝΕΙ ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ ΚΑΟΥΡΑ....ΛΕΤΕ ΝΑ ΒΓΑΖΟΥΜΕ ΜΑΛΑΚΙΑ???ΧΙΧΙΙΧΧΙΙΧΙΧΙΧΙ.........ΕΥΤΥΧΩΣ ΜΕ ΧΑΛΑΡΩΝΕΙ ΤΟ ΠΑΓΩΜΕΝΟ ΓΑΛΑ!!!!!!!!!

ΛΕΤΕ ΝΑ ΑΡΧΙΣΩ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΝΑ ΠΛΕΝΩ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑΚΙΑ ΜΑΣ????Η ΕΙΝΑΙ ΝΩΡΙΣ ΑΚΟΜΑ?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρακι τελειος ο τιτλος..αντε ανοιξε και βαλτον!!!!

Εγω λεω να μη πας...κανονικα δεν θα πρεπει να παρεξηγηθουν...

απο τους δικους σου ποιος θα παει;;;;...

Θα ειναι πολυυυ μικρουλι το μωρακι για τετοιες εκδηλωσεις

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...