Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ,ΜΑΡΤΙΟΥ,ΑΠΡΙΛΙΟΥ ΕΛΑΤΕ ΝΤ ΛΕΜΕ Ν4


Recommended Posts

KORITSAKIA EGW THA FYGW SE LIGO ERXETE NA ME PAREI O ANTRAS MOU NA PAME ME THN PETHERA NA DOUME KREVATAKIA!!!!!!!!!!!!!!YUPIIIIIIIIIIIIIII!!!!!!!!!!!!!!!

THA GYRISW NA SAS PW TA NEA!!!!!!!!!!

HLIANAKI MOU YPOMONH THA PERASOUN OI MERES KAI THA TO DEIS TO ANTRAKI SOU!!!!!!!kAI EGW DEN ANTEXA KATHOLOU GIATI DEN HXERA KAN POTE THA MOU PEI NA PAW GIA TON YPERHXO!!!!!!!!!!!!KAI PHRA SHMERA KAI EKLEISA STO REA GIA AYRIO!!!!!!!!!KAI TWRA METRAW TIS WRES GIA NA TON DW KAI PALI.....MATI ERWTAS EINAI AYTOS??????????????????????????? :P:P:P:P:P

HLIANAKI SE TRELANE TO KORITSAKI SOU E???OLOKLHRH KOPELA THELEI NA VAPSEI KAI TA NYXAKIA THS...AM PWS.....KOKETA!!!!!!! :D:D:D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 970
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Φιλεναδεςςςς εδω ειμαι παλι...εκανα ενα μπανακι γιατι πεθαινω στη ζεστη και μπηκα...τι τραβαμε και εμεις οι εγκυες..παντως δεν εχω παραπονο,ηθελα να ειμαι εγκυος καλοκαιρι γιατι ετσι ημουνα και στο Χριστοφορο και πηγαινα για μπανακι και το ευχαριστιομουνα και το επομενο καλοκαιρι θα πηγαινω με το μωρακι μου οποτε δεν χανω τα μπανακια μου...διαβασα και τα νεα σας ειχαμε ειδα και περπατηματα...τελεια.α...με τα κουνουπια ακομα δεν εχω βρει γιατρεια...ειπα τωρα στον αντρα μου να παει στο φαρμακειο και να παρει ενα σπρευ του κορε το οποιο το ειχα παρει για το χριστοφορο και ητανε σουπερ αλλα δεν εχει μεινει μιας και περισυ μπανιο καναμε με αυτο....χτες βραδυ με γαζωσαν παλι και δεν μπορουσα να κοιμηθω...μα απο που μπαινουν??Η Κοιλια μου εχει γεμισει ..τι να πω...Χριστιναα παρε μαζι σου ενα cd οπως εκανα εγω και ρωτα αν το γραφουν,,,εγω ειχα δικο μου και μου εγραψε σιγα δεν εκανε και τοσο κοπο..σημερα με πηρε τηλ ο πατερας μου να μου πει για μια θεια μου που δεν εχουμε σχεσεις ...να μου δωσει μια καλαθουνα και ενα ριλαξ ροζ...απο την ανιψια της...που ειναι τωρα 10χρονων...και νευριασα...πρωτον εχω δικο μου και δευτερον στην ξαδερφη μου γιατι δεν το αναφερουν καν να το παρει επειδη και καλα τωρα ειναι γνωστη και μενει γλυφαδα???Και εγω τι ειμαι το καυμενο δεν εχω και θα μου δωσουν 10ετων καλαθουνα..και στο κατω κατω εχω δικο μου ρε παιδι μου το ζητησα...και δεν εχουμε σχεσεις τι θελουν τωρα....νευριασα τοοοσο που λεω στην αδερφη μου...ας κανουν ονειρα γιατι ουτε τον κ....λο του μωρου δεν θα δουν...σκατοσογο!!!Ουφ νευριασα παλι.... :evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εριξα κατι υπνους βρε κοριτσια αλλο πραγμα...απλα εχω την απορια μεχρι τελους ετσι θα παει, θα εχω νυστα και υπνηλια?

kiska κι εγω ειμαι περιεργη με τετοια πραγματα, ιδιως τωρα που θα ειναι το πρωτο μας παιδακι θελω ολα καινουργια και αφορετα να ειναι!!

Καλα βρε τιτινακι με την πεθερουλα θα πας για κρεβατακι?αν θα πληρωσει αυτη χαλαλι τοτε αλλα και σε αυτα με τον αντρουλη μου θα παω!!!Παντα ενας τριτος ειναι παρεμβολή.... :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μωρε Αναστασια ξερεις τι και εγω εδωσα στην κολλητη μου και δεν το θεωρω οτι ειναι ασχημο αν καποια πραγματα ειναι καλα...εγω ηδη εχω ενα παιδακι και τα βασικα τα εχω οποτε δεν χρειαζομαι τρομερα πραγματα..απο την αλλη μου ετυχαν 2 περιπτωσεις απο συγγενεις και κανουν λες και δεν εχω τιποτα η δεν ξερω τι να παρω και καλα θελουν να βοηθησουν αλλα το κανουν για να λενε οτι μου εδωσαν..ρε παιδι μου τους ζητησα??Η μια εχει κατι ρουχα λαχανι και πορτοκαλι και της λεω δεν θελωωωωω εχωωω θα παρω μονο σε ροζζζ και επιμενει ντε και καλα να τα παρω..γιατι εχει πολυ καλα και τετοιες μα...κιες λες και εγω σκατα εχω...εγω δεν ηθελα καλα για το παιδι μου μονο αυτη ηθελε...και η αλλη η θειααα δεν εχουμε καν σχεσεις σου λεω γιατι τους εχω κανει περα μετα απο διαφορα περιστατικα και πηρε απο την ξαδερφη μου την καλαθουνα και το ριλαξ που ουτε ξερω για ποιο λογω τα πηρε μιας και τα παιδια της δεν ειναι καν παντρεμενα αλλα και να παντρευτουν δεν θα καταδεχτουν να παρουν κατι που ηδη τωρα ειναι 10ετων...αλλα σε εμενα να τα δωσει μονο και μονο για να με προσβαλει καταλαβες....εχω νευριασει τοοοσο σου λεω....μα τους ζητησααα μηπως τους ειπα δεν εχω βοηθηστε με??Αλλα στην αλλη ξαδερφη δεν τολμουν να της πουνε τιποτα γιατι θα τους ριξει βρισιμο και απο την αλλη θεωρουν οτι εχει λευτα καλυτερα να της παρουμε κατι ακριβο...σιγααα σιγααα αραξτε λιγοο και εμεις το καλυτερο παιρνουμε για τα παιδια μας ελεος....ουφ καταλαβατε οτι εχω νευριασει ετσι??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Eύη μου......:).....μην νευριάζεις........αδιαφορία κοριτσάρα μου.....δεν χρειάζεται να χαλάς την ζαχαρένια σου....για κανέναν και για τίποτα.....εσύ να είσαι καλά, ο Χριστοφορίνος και ο άντρας σου.....:)......δεν θέλεις....δεν θα τα πάρεις....τέλος...!!!!!....... :mrgreen::mrgreen::mrgreen: .......

όσο για την ξαδέρφη σου που περιμένει και αυτή παιδάκι μην ασχολείσαι για το τί πιστεύουν οι συγγενείς.....όλα είναι παροδικά....στο κάτω κάτω της γραφής δεν έχουμε ανάγκη επιβεβαίωσης από ανθρώπους που δεν μας εκτιμούν...:)...

σε φιλώ γλυκά...:)

Βανεσσάκι μου όλα καλά τώρα?....ελπίζω να ήταν περαστικά...;)

ΜΑρούλι μην αγχώνεσαι για τα αποτελεσματα της εξέτασης.....μίλα με τον γιατρό σου..:)

Μαρία μου όχι πολλές δουλειές......το ίδιο και σε σένα Ηλιαννάκι μου...:)

Χριστινάκι με το καλό να περάσουν οι ώρες και να δεις το βλασταράκι σου.... :)

Πολλά φιλάκια σε όλες...μα όλες....;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

GEIA SAS KORITSAKIA EDW EIMAI KAI PALI!!!!!!!!!!!!!!!

VRE ANASTASIA MOU PHGAME OLOI MAZI GIA TO KREVATAKI ENNOEITE PWS THA PAROUME OTI ARESEI SE EMAS...EINAI POLY ENTAXEI TA PETHERIKA MOU DEN XW KANENA PARAPONO...SYNEXEIA VGENOUME KAI PSWNIZOUNE GIA MENA.........KAI NAI THA MAS TO KANOUN DWRO TO KREVATAKI!!!!!!!

KORITSIA TELIKA PHGAME STON KWSTANTINIDH NA DOUME GIA KREVATAKI!!!!!!!!DEN TRELATHIKA DEN EIXE KAI POLY WRAIA SXEDIA AFHSTE POU TA EIXE KAI PANAKRIVA.........EEEE H PETHERA MOU MOU PHRE KATI FORMAKIA KATI SELTEDAKIA KAI FYGAME!!!!THN EPMENH FORA THA PAW NA DW AYTO TO KREVATAKI POU EXW DEI SE PROSFORA KAI MALLON SE AYTO THA KATALIKSW!!!!!!!!!

AAAA EPISHS TO AFENTIKO TOU ANTRA MOU EXEI STHN APOTHIKH ENA LIKNO PANAKRIVO LEEI 500 EURO TO EIXE PAREI :shock::shock::shock::shock: KAI THA MAS TO DWSEI GIA THN ARXH!!!!!!!!!!!MIA XARA!!!!!!!!

PWPW KALE TI ZESTH EINAI AYTH???????DEN ANTEXW ME TIPOTA MESA STO DWMATIO :?:?:?:?:?

AYRIO EXW NA KSYPNISW KAI NWRIS GIATI PERNEI PTYXIO H ADERFH MOU KAI ORKIZETE KAI THA PAME NA THN DOUME!!!!!!!!!!!

KAI TO AOGEYMA EPITELOUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUS THA PAW NA DW TO ANTRAKI MOUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU!!!!!!!!!!!!TI XARAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!111

PALI SPRWXNEI TO ATIMOULIKO...XAXAXAXAXA

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΙΣΚΑ ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΕΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ.....Η ΚΟΥΜΠΑΡΑ ΜΟΥ ΜΕ ΠΗΡΕ ΤΙΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΤΗΛ.Κ ΜΟΥ ΤΑ ΕΚΑΝΕ ΤΟΥΜΠΑΝΟ ΣΟΡΥ ΚΙΟΛΑΣ ΑΛΛΑ ΜΕ ΕΣΚΑΣΕ Κ ΕΓΩ ΘΑ ΣΟΥ ΔΩΣΩ ΡΟΥΧΑ Κ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΜΩΡΟ ΜΙΝ ΠΑΡΕΙΣ ΤΙΠΟΤΑ ΚΛΠ.ΕΙΝΑΙ ΠΕΤΑΜΕΝΑ ΛΕΦΤΑ ΓΙΑΤΙ ΜΕΓΑΛΩΝΟΥΝ ΣΤΟ ΑΨΕ ΣΒΗΣΕ Κ ΕΙΝΑΙ ΚΡΙΜΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΠΟΥ ΘΑ ΔΩΣΕΙΣ Κ ΑΛΛΑ ΤΕΤΟΙΑ....Κ ΤΙΣ ΛΕΩ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΘΑ ΑΓΟΡΑΣΩ Κ ΟΧΙ Κ ΕΠΙΜΕΝΕΙ ΘΑ ΣΟΥ ΔΩΣΩ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ.ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΜΑΣ ΜΩΡΟ ΑΛΛΑ Κ ΤΟ 5ΝΑ ΗΤΑΝΕ ΠΑΛΙ ΘΑ ΤΟΥ ΕΠΑΙΡΝΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΕΤΣΙ ΘΑ ΤΟ ΑΦΗΝΑ?ΔΕΝ ΕΧΩ ΔΙΚΙΟ?ΜΙΚΙ ΜΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΟΣΟ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΜΙΝ ΚΟΥΡΑΖΟΜΑΙ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ....ΑΝ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΒΟΗΘΕΙΑ ΑΠΟ ΚΑΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΔΡΑΜΑ.ΣΗΜΕΡΑ ΕΠΛΥΝΑ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ Κ ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΧΑΛΙ Κ ΕΦΥΓΕ ΕΝΑ ΒΑΡΟΣ ΑΠΟ ΠΑΝΩ ΜΟΥ.ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κουκλιτσες!!!!ολα καλα???

κισκα μου, σε καταλαβαινω απολυτα με το θεμα!!!!ειχα κ εγω μια γειτονισσα που το επαιζε παμπλουτου να φανε δεν ειχαν ,α λλα οι φιρμες φιρμες!!!και πριν καν μεινω εγκυος μου ελεγε, εσυ δε θα αγορασεις τιποτα θα στα δωσω ολα τα φιρματα εγω!!!!τα πηρα στο κρανιο!!!σιγα κυρα μου μη βαλει το παιδι μου φορεμενα απο το δικο σου"πριγκιποπουλο"!!!ελεος, ποιες νομιζουν οτι ειναι???και το κανουν ακριβως γι αυτο που ειπες!!!για να λενε στον κοσμο οτι μας εδωσαν!!!!σιχαμενες μικροαστες!!!!πωπω τα πηρα παλι!!!

τιτινακι με το καλο να δειτε το μωρακι σας σημερα!!

μικι μου ευτυχως ολα πηγαν κατ ευχην, ευχαριστω πολυ για το ενδιαφερον!!!

φιλακια σε ολες!!!α, κοριτσια σε ποια εβδομαδα κανουμε το β επιπεδου??? :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σε όλες τις εγκυούλες!

Vanessaki χαίρομαι που όλα πήγαν καλά!Να είσαι καλά κοριτσάκι μου!

Το β επιπέδου το κάνουμε την 22η εβδομάδα!

kiska μου σε καταλαβαίνω με τα συγγενολόγια και τις δωρεές αλλά προσπάθησε

να μη δίνεις σημασία!

Muriamaki να ξεκουραστείς καλό μου!Ωραία η κουμπάρα σου..........

Τιτινάκι τι ωραία θα δεις το αγοράκι σου!Περιμένουμε νέα, φωτογραφίες και να

μου πεις και για το ΡΕΑ πως το είδες!

Αναστασάκο τα πήρες τα αποτελέσματα του pap a;

Σας φιλώωωωωωωωωωωωω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhmera koritsares............me tis omorfes koilitses .ti kanete .?????egw eimai kala kai gia liges meres tha eimai pali konta sas pio syxna xixixixixi to adelfaki moy phge mykonooooooooooooooo axxxxxxxxx thelw kai egw na paw alla exoyme tosa na kanoyme poy xronos den yparxei an kai o antras moy moy eipe na paw kai na erthei to triimero kai aytos alla lew toy eipa oxi .....meta mazi me ta mwra na pame toy xronoy xaxaxaxaxa den to vlepw alla leme twra..........

exw kai nea metakomizoyme telika exthes to kleisame to spiti .....kai twra exoyme doyleies me foyntes............exw kai polla pragmata alla eytyxws exw vohtheia apo mama kai mpampa kai polloys akoma xixixixixiixi opote savvati kyriako exoyme vapsimw o mpampas tha vapsei....kai tha arxisw to mazema apo shmera se koytes .........eimai xaroymenh giati apo perisi thelw na fygw apo edw ..............an kai exw poly omorfes anamnhseis alla kai asxhmes me to mwraki moy..............

ayto omws to spiti exei mia thea apo thn mia akropolh kai apo thn allh thalasa poly wraio einai kai na sas pw veranta 150 tm terastia tha kanw kati party xaxaxaxxa......molis paw tha sas valw foto eeeeeeee..............

loipon ante ksypnhste na ta poyme..filakia se olessssssssss

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια καλημερα.Τα πηρα τα αποτελεσματα αλλα σημερα λειπει ο γιατρος μου για να του τα δειξω.Θα σας τα γραψω να μου πειτε την γνωμη σας οσες εχετε κανει?θα σκασω!!!

free β-hgc 56.20............mom 1.38

papp-a 1061.................mom 1.11

αυχενικη διαφανεια 1,28........mom 0,75

πιθανοτητα βαση βιοχημικων δεικτων 1/1788

πιθανοτητα βαση ηλικιας 1/320

πιθανοτητα για συνδρομο edwards 1/69191

risk cut-off 1/250

Συμπερασμα : η κυηση ταξινομειται σε κατηγορια μειωμενου κινδυνου.

Δειτε βρε κοριτσια τα δικα σας και πειτε μου!!!! :shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασάκο θα δω τα δικά μου μετά που θα πάω σπίτι και θα σου πω.

Από ότι θυμάμαι όμως μια χαρά είναι τα αποτελέσματά σου. Μην ανησυχείς καλή μου!

Μήπως κάποια άλλη φίλη μας που είναι σπίτι σε βοηθήσει περισσότερο.

Nia στη Μύκονο το αδερφάκι σου;Μια χαρά το βρίσκω!

Με το καλό να κάνετε τη μετακόμιση και να προσέχεις να μην κουραστείς!

Α και περιμένουμε φωτό!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα σουσουραδες!!!!!τι κανετε??οι κοιλιτσες??

εγω καλα ειμαι τωρα θα φτιαξω ενα καφεδακι μπας κ ερθουμε λιγο στα ισια μας,γιατι.....πολυ νυστα!!!

Ευη μου πω πω σε καταλαβαινω απολυτα,με ολες τις σπαστικες!!!

κ εμενα ετσι οπως λεει η μυριαμ μια φιλη μου κολλητη οταν ημουν εγκυος στην κορη μου,μου τα'χε πρηξει για να μου δωσει ντε κ καλα ρουχα απο τα δικα της κοριτσια!!τα νευρα μου!!!

απορρω τι θελουν να το παιξουν....???

Βανεσσακι μου πως εισαι κοριτσακι μου?το νινακι σου??

Νιακι μου χαιρομαι που εισαι καλα κοπελα μου!!τι καλα που μετακομιζετε!!προσπαθησε να μην κουραστεις!!!

Τεντυ μου τι κανεις κοπελα μου???

Αχ τι ζεστη ειναι αυτη παλι σημερα!!??!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια καλημερα.Τα πηρα τα αποτελεσματα αλλα σημερα λειπει ο γιατρος μου για να του τα δειξω.Θα σας τα γραψω να μου πειτε την γνωμη σας οσες εχετε κανει?θα σκασω!!!

free β-hgc 56.20............mom 1.38

papp-a 1061.................mom 1.11

αυχενικη διαφανεια 1,28........mom 0,75

πιθανοτητα βαση βιοχημικων δεικτων 1/1788

πιθανοτητα βαση ηλικιας 1/320

πιθανοτητα για συνδρομο edwards 1/69191

risk cut-off 1/250

Συμπερασμα : η κυηση ταξινομειται σε κατηγορια μειωμενου κινδυνου.

Δειτε βρε κοριτσια τα δικα σας και πειτε μου!!!! :shock:

loipon egw to paa-a den to exw sta xeria moy to exei o giatros to phre ekeinos apo to iasw opote na soy pw gia thn afxenikh mono....

afxenikh diafania 1,60 mm amfivregmatikh diametros 20.0 mhkos emvryoy 64.0..... 157 palmoi to lepto .......to ena mwroyli

kai to allo 2.00 afxenikh amfivregmatikh diametros 20.0 mhkos emvryoy 67.7 ..153 palmoi

ayta ......twra gia to papp.a ti na pw moy eipe oti einai mia xara......... analoga kai me thn ilikia moy....otan tha paw tha ta doyme kai mazi kai tha doyme an tha kanoyme amnio logo tis ilikias moy ......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

tha prospathisw na mhn koyrastw .axxxxx alla pws na ginei ayto poy eimai kai trelh me to spiti.......olo neyra tha exw an den moy ta kanoyn kala xaxaxaxaxxa h kahmenh h mama moy tha ta akoyei ola axaxaxaxxaxa.........

emena pantos den moy lene tipota gia pragmata kai royxalakia giati kseroyn pws den tha thelw xaxaxaxxaa opote eimai mia xara.........

kai otan einai kai to prwto mwro mwre ola ta pernoyme kainoyrgia...alla ok kapoies mporei na mhn exoyn xrhmata polla kai na theloyn........ alla ayto to vlepoyme kai meta milame aman merikes nomizoyn oti einai kapoies kai moy ti dinoyn kai emena .........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

254810_222703454424127_100000534237519_867271_3426415_n.jpg[/attachment:3ebej2h6]

σας εβαλα μια φωτο απο την μερα του γαμου με τα αδελφακια μου ο αριστερα οπως την βλεπετε ειναι ο γαμπρος

post-11291-13873937200661_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

254810_222703454424127_100000534237519_867271_3426415_n.jpg[/attachment:3rfxpior]

σας εβαλα μια φωτο απο την μερα του γαμου με τα αδελφακια μου ο αριστερα οπως την βλεπετε ειναι ο γαμπρος

Νια μου,

τι τυχερή που είσαι, τι ωραία που είστε τα αδερφάκια !!!

Είστε και οι τρεις μια γλύκα!!!

Και η κοιλίτσα σου φοβερή!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ηλιαννάκι καλημέρα!

Τι κάνουν τα παιδάκια σου;

καλά είμαι, ανυπομονώ να πάω την επόμενη Πέμπτη για β επιπέδου!

Η κόρη σου διάβασα έβαψε τα νυχάκια μαύρα;

Μεγάλη πλάκα!Δε λεςπου δεν έβαψε και το πρόσωπό της.....

Σε φιλώ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νιακι μου φτου σου κοπελα μου!!!!!!!!!!!!!!!μια κουκλα εισαι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! κ η κοιλιτσα σου πολυ γλυκουλα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

κ τα τρια αδερφακια εισαστε υπεροχα!!!!!!!!!!!!!!!φτου σας!!!!!!!!!!!!

βρε κοριτσια να σας ρωτησω τους παλμους πως τους λεει?????????? :?::?::?::?:

γιατι το ψαχνω εδω κ ποσο καιρο ομως..........ματαια :(:(:( δεν τα καταλαβαινω αυτα!!!!!!!!!!!!!!!!

αναστασια εμενα το παπ α λεει τα εξης:

free-bhcg 66,5 1,115 mom

pap a 1502,0 1,010 mom

συνδρομο down

ηλικια

1/1266

α.δ.

1/6650

βιοχ 1τ

1/4632

συνεκτιμηση κινδυνου

1/5461

τρισωμια 18

1/99999

ελπιζω να σε βοηθησα καπως!!!!!!!!!!!

εγω παντως δεν καταλαβαινω τιποτα απο αυτα!!!!!!!

τα ειδε ο γιατρος μου κ μου ειπε πως ειναι ολα μια χαρα!!!!!

*α εκει που λεει ηλικια παει αναλογα με την ηλικια της καθε γυναικας!!!!

εγω πχ ειμαι 26

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να εισαι καλα κουκλα μου σε ευχαριστω....ειδεσ κοιλουμπα χαχαχαχα και που να φτασς στον ενατο .............δεν θα κσερς που να την βαλς :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τεντυ μου καλα ειμαι κοπελα μου κ εγω!!!!!! τα μικρα μου καλα ειναι ο αγγελος κοιμαται τωρα κ αννα μαρια παιζει στο δωματιο της!!!!!!!!

ναι ειχε πολυ γελιο!!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ειχε πασαλειφτει κ στο προσωπο της απ¨τα νυχια ομως ευτυχως την εκανα με μωρομαντηλα κ βγηκανε!!!!!!

αχ τι ωραια που θα δεις το μωρακι σου!!!!!!!!!!!!!!!!!με το καλο καλη μου!!!!!!ολα θα ειναι τελεια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ανυπομωνω κ εγωωωωωωωωωωωωωωω!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KALHMERA KORITSAKIA MOU!!!!!!!!!!!AX XYPNISA STIS 7 TO PRWI SHMERA KAI PHGAME STO TEI ATHINWN POU ORKIZOTAN H ADERFH MOU NA PAREI TO PTYXIO!!!!!!!!!!!!

TWRA GYRISAME KAI ME EXEI PIASEI ENAS PONOKEFALOS APO EXTHES KAI AKOMA NA MOU PERASEI.....POLY SPASTIKO........

KALA O MPEMPIS DEN FANTAZESTE PWS EKANE.........PERA DWTHE OLH THN WRA O GLYKOS MOU KAI SYNEXIZEI!!!!!!KAI ME TRELENEI!!!!!!!!!!!!!!!!:P:P:P:P:P:P

TWRA THA PAW GIA ENA KAFEDAKI!!!!!!!!

NIA MOUUUUUUUUUUU TELEIES OI FWTOGRAFIES EIDA KAI STO FB!tI AGAPHMENA ADERFAKIA!!!!!

ME TO KALO NA PATE STO SPITAKI SAS TO KAINOURGIO KAI NA TO GEMISETE XARA ME TA MWRAKIA SAS!!!!!

AX ANYPOMONW NA PAEI 6:30 NA PAW NA DW TO MWRAKI MOU!!!!!!!!!AX MAKARI NA EINAI SE KALH THESH NA KANOUME KAI 3D !!!!!!!!!!!!!!!!!THA SAS FERW FWTOGRAFIOULES KAI NEAKIA KORITSAKIA!!!!!!!!!

HLIANAKI TOUS PALMOUS TOUS GRAFEI KAPWS ETSI NOMIZW.....Hz????????

TEDDY MOU ME TO KALO H B-EPIPEDOU EINAI TELEIA EXETASH!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νιακι μου φτου σου κοπελα μου!!!!!!!!!!!!!!!μια κουκλα εισαι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! κ η κοιλιτσα σου πολυ γλυκουλα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

κ τα τρια αδερφακια εισαστε υπεροχα!!!!!!!!!!!!!!!φτου σας!!!!!!!!!!!!

βρε κοριτσια να σας ρωτησω τους παλμους πως τους λεει?????????? :?::?::?::?:

γιατι το ψαχνω εδω κ ποσο καιρο ομως..........ματαια :(:(:( δεν τα καταλαβαινω αυτα!!!!!!!!!!!!!!!!

αναστασια εμενα το παπ α λεει τα εξης:

free-bhcg 66,5 1,115 mom

pap a 1502,0 1,010 mom

συνδρομο down

ηλικια

1/1266

α.δ.

1/6650

βιοχ 1τ

1/4632

συνεκτιμηση κινδυνου

1/5461

τρισωμια 18

1/99999

ελπιζω να σε βοηθησα καπως!!!!!!!!!!!

εγω παντως δεν καταλαβαινω τιποτα απο αυτα!!!!!!!

τα ειδε ο γιατρος μου κ μου ειπε πως ειναι ολα μια χαρα!!!!!

*α εκει που λεει ηλικια παει αναλογα με την ηλικια της καθε γυναικας!!!!

εγω πχ ειμαι 26

ευχαριστωωω ηλιαννα μου......

καλα ουτε και εγω τα καταλαβενς αυτα τα νουμερα χαχαχαχ ε δεν ειμαστε και γιατροι..οτι μασ πουν εκεινοι καταλαβενουμε.........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KALHMERA KORITSAKIA MOU!!!!!!!!!!!AX XYPNISA STIS 7 TO PRWI SHMERA KAI PHGAME STO TEI ATHINWN POU ORKIZOTAN H ADERFH MOU NA PAREI TO PTYXIO!!!!!!!!!!!!

TWRA GYRISAME KAI ME EXEI PIASEI ENAS PONOKEFALOS APO EXTHES KAI AKOMA NA MOU PERASEI.....POLY SPASTIKO........

KALA O MPEMPIS DEN FANTAZESTE PWS EKANE.........PERA DWTHE OLH THN WRA O GLYKOS MOU KAI SYNEXIZEI!!!!!!KAI ME TRELENEI!!!!!!!!!!!!!!!!:P:P:P:P:P:P

TWRA THA PAW GIA ENA KAFEDAKI!!!!!!!!

NIA MOUUUUUUUUUUU TELEIES OI FWTOGRAFIES EIDA KAI STO FB!tI AGAPHMENA ADERFAKIA!!!!!

ME TO KALO NA PATE STO SPITAKI SAS TO KAINOURGIO KAI NA TO GEMISETE XARA ME TA MWRAKIA SAS!!!!!

AX ANYPOMONW NA PAEI 6:30 NA PAW NA DW TO MWRAKI MOU!!!!!!!!!AX MAKARI NA EINAI SE KALH THESH NA KANOUME KAI 3D !!!!!!!!!!!!!!!!!THA SAS FERW FWTOGRAFIOULES KAI NEAKIA KORITSAKIA!!!!!!!!!

HLIANAKI TOUS PALMOUS TOUS GRAFEI KAPWS ETSI NOMIZW.....Hz????????

TEDDY MOU ME TO KALO H B-EPIPEDOU EINAI TELEIA EXETASH!!!!!!!!!!!!!!!!

ευχαριστω τιτιτνακι μου με το καλο να δεισ το ανδρακι σου το απογευμα.............

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Ωορρηξία ξέρεις πότε έκανες όμως ακριβώς πότε εμφυτεύτηκε δεν το γνωριζεις. Εδώ σε εξωσωματική δεν το ξέρουμε. Εδώ με υπερήχους και στο πρώτο μου παιδί μετά την β επιπέδου καταλάβαμε ότι ήταν μεγαλύτερος 1 εβδ.  Κάνε λιγάκι υπομονή . Ξέρω πως νιώθεις αλλά σκέψου τίποτα δεν μπορείς να αλλάξεις παρά μόνο να οπλιστείτε με υπομονή
    • Αχ σαν νερό παίρνει ο καιρός.. ο χρόνος . Αχ και αυτός ο χρόνος. Όταν θηλαζω συνήθως έχω πιο ελευθερία 🤫🤫 όχι με τίποτα 3 , ξεκίνησα αντισυλληπτικά χάπια. Ο μικρός αποδεικνύεται θηρίο και εγώ μεγάλωσα για 3 😅 ο δε πρώτος έχει την ζήλια του λογικο αλλά τρελαίνεται για τον αδελφό του.  Εσύ πώς είσαι κοριτσάκι μου. Ξεχνάς τα δικά σου στηρίγματα.. εκεί βράχος δίπλα μου 
    • Ναι βρε συ... εννοειται δν επιλεγουμε εμεις...😊 απλα φευγαμε χθες απο τους κουμπαρους μας κ λεγαμε γ τα κουκουνια μας (εχουμε ξετρελαθει κ λογικο ειναι...) κ του ανεφερα οτι σκεφτομαι κι αυτο π παλευει να εξελιχθει κ του πηρε παραπανω χρονο. Κ γνκ ο αντρας μου αν δει εναν ανθρωπο πιο "αδυναμο" η "ντροπαλο" παντα τον στηριζει, ειναι ετσι σαν ανθρωπος, κ πανω εκει το ειπε..  Οσο γ την ετ, ναι μπορει να αναθαρρυσαμε κ να αφεθηκαμε, αλλα σιγουρα δν εχουμε "δεσει" κατι... ισα ισα, μεχρι τωρα νομιζαμε οτι εχουμε θεμα στη συλληψη (γτ περυσι ειχα παλινδρομη με κενο σακο π σημαινει οτι το εμβρυακι "διαλυθηκε" σε πολυ πρωιμο σταδιο) κ λογω του οτι δν ξερουμε τι φταιει τοσα χρονια π προσπαθουμε, φοβαμαι ολα τα σταδια... Ακομα κ θετικη χοριακη ν δω θα τρεμω.. γτ κ περυσι η χοριακη μου υπερδιπλασιαζοταν σε 48 ωρες κ δν ειδαμε ποτε λεκιθικο ασκο κ εμβρυικα στοιχεια στον 1ο υπερηχο....😢 (6+1 ημουν) Σε ευχαριστω πολυ. ❤️🥰 Μιλαμε τοσο καιρο κ ξερω οτι μου τα λες γ να ειμαι προετοιμασμενη για ολα!! Αλλωστε το εχουμε πει πολλες φορες οτι μετριες βλαστοκυστες εχουν δωσει υγιη μωρακια κ αριστες δυστυχως δν εχουν προχωρησει σε κυηση... Ειναι κι αυτο μια ενδειξη! Ας ελπισουμε οτι θα ειναι υπερ μας! 🙏
    • Ευχαριστω Γιαννα μου!!! ❤️ Να το χαιρεσαι το αντρακι σου!!! Να ειναι γερο κ καλοτυχο!!🙏💙🥰
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...