Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καλοκαιρινά Μωράκια 2011 Νο 12! Καλοκαιρινές αφίξεις!!!


Recommended Posts

cecilia μην στεναχωριεσαι για την πιεση σου.χιλιες φορες καλυτερα απο το να ειχες υπερταση.βεβαια η αληθεια ειναι οτι σε κανει να μην μπορεις να παρεις τα ποδια σου,αλλα το προτιμω απ'τον φρικτο πονοκεφαλο που σου φερνει η υψηλη πιεση.

κι εγω τα ρουχα του μπεμπη θα τα απλωνω εξω.αν δεν τα δει κι ο ηλιος!καλη περιπτωση παντως και το στεγνωτηριο για οποιες εχουν.καλη περιπτωση επισης για οποιες εχουν αφυγραντηρα να απλωνουν τα ρουχα διπλα του σε μια απλωστρα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Koριτσια ξαναμετρηθηκα και η πιεση μου ηταν 10,5 με 6!Μα ς δουλευει μου φαινεται!Οι παλμοι μου ομως ηταν ανεβασμενοι φυσικα!

Ευη και εμενα με κλωτσαει στην κυστη και νομιζω οτι εκεινη την ωρα θα κατουρηθωωωω! :lol:

Παω να κανω το μπανακι μου,να κανω και κομπρεσουλα με χαμομηλι.Για να το λετε και εσεις δεν θα ειναι τιποτα. :roll: Εξαλλου δεν εχω καθολου ενοχληση... :roll: Ετσι ακριβως μου ειπε και η μικροβιολογος Χρυσα μου,οτι συμβαινει στην εγκυμοσυνη.Απλα ειμαι αγχωδης τυπος οπως καταλαβατε! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσάκια!!! Καλέ το γεμίσατε το 12? θα ανοίξει καμιά το 13 η να το ανοίξω???

Πάω να σας διαβάσω και επανέρχομαι και με τα νέα μας!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...