Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καλοκαιρινά Μωράκια 2011 Νο 11! Τα πρώτα γεννητούρια!!!


Recommended Posts

Γελιζ μες στο μυαλο μου είσαι...αυτο θα σε ρωτουσα...ο σκαλιστης καλα ειναι...σκαλιζει!!! Και τον πιανει και εμενα 1-2 φορες την ημερα λοξυγγας...τώρα μαλιστα που σου γραφω το νιωθω..Το καημενο τι να του κάνω όμως?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 997
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Τίποτα δεν μπορούμε να κάνουμε...η όπως σου λέει ο άντρας σου μπορούμε να κάνουμε καμιά βόλτα για να περάσει!! :lol::lol::lol: Εμένα τον είχε πιάσει πρίν απο λίγο... και χθές το βράδυ που ξαπλώσαμε επι 40 λεπτά!!! Πάντως έχει πολύ πλάκα!!!

Μιχαέλα :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μιχαέλα νομίζω πιο πολύ εμείς θα τρομάξουμε παρά οι σκαλιστες!!! :lol::lol:

Γιελιζ εμένα κρατάει γύρω στα 15-20 λεπτα!!!

:lol::lol::lol::lol: κι εγώ τρελλαίνομαι γι'αυτην την διαφημιση...δεν παίζεται ο μικρός!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλοριζικο το καινουριο θεματακι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D:D:D:D:D:D:D

εδω θα δουμε πολλαααααα γεννητουριααααααααααααα!!!!!!!!!!αντε με το καλοοοο κοριτσιαααα με ενα ποναλακι!!!! :D:D:D

diosa οντως τελειαααα διαφημηση!!!!!!!ειναι γλυκααααα,ειδικα εκει που τα καταφερνει ,ειναι τρελαα για δαγκωμα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μιχαέλα συμφωνώ με τη Μαρία, εμείς θα τρομάξουμε πιο πολύ!! :lol::lol::lol:

Και εμένα συνήθως τόσο κρατάει 15-20 λεπτά... χθές το βράδυ πρώτη φορά κράτησε τόσο... και ροχάλιζε και ο άντρας μου και δεν μπορούσα να κοιμηθώ!! :lol::lol::lol:

Η διαφήμιση είναι όλα τα λεφτά!!! Όποτε βάζει διαφημίσεις δεν αφήνω τον άντρα μου να αλλάξει κανάλι μπάς και την βάλουν... :lol::lol::lol::lol:

Γεια σου Κατερίνα! Να ειδικά εκεί που τα καταφέρνει είναι τέλειο που κάνει και "Α χάα" :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

η μικρη μου ειχε κολλησει με την πρωτη που ειχαν βγαλει τα ορεο....το στριβεις,το βουτας κ τωρα εχει μαθει κ ολα τα μπισκοτα τα στριβει...τα ανοιγει κ τα τρωει :lol::lol::lol: μολις ειχε βγει αυτη ειχε κολλησει το ματι της στο μικρο κ μολις τελειωσε μου λεει....καλα δεν ξερει οτι το στριβεις κ το βουτας,μωρο ειναι :lol::lol: οντως ο πιτσιρικας πολυ σπιθας!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παλι αποτομα εφυγα κοριτσακια μου.Ξυπνησε ο καλος μου κ πηγαμε για κατι ψωνια.Ε,μετα ηπιαμε επιτελους κ ενα καφεδακι(ειχαμε να κατσουμε μαζι για καφε πανω απο μηνα) κ επιστρεψαμε.Σχεδον ολοκληρωσα κα το ζουζουνοδωματιο γι αυτο κ σας βαζω κ φωτο.Λεπτομερειες λειπουν.

Τι γραψατε?Α!Για το θηλασμο...συμφωνω με οοολα οσα ειπατε,επισης για το σακχαρο αν ειναι ανεβασμενο γεννιουνται πολυ μεγαλα κ τα μπεμπε κ για τις ενεσεις κορτιζονης την ιδια ακριβως δοσολογια με τη Γιεληζ εκανα κι εγω.Με τη διαφορα οτι εκανα τις ενεσες με 24 ωρες διαφορα κι οχι μια εβδομαδα.

Ελισαβετ μου μια μερα εμεινε κ τελειωνεις!!

Κ η διαφημιση οντως τελεια,αλλα βρε κοριτσακια νομιζω δεν ειναι αυτη που παιζει εδω σε μας...

post-5578-13873937091776_thumb.jpg

post-5578-1387393709236_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε Μιχαελα μου,στο εχουμε πει ολες κατα καιρους,η κορη σου ειναι απιθανη!Να τη χαιρεσαι!!!!

Μαρακι σημερα λεω να κουραστω πολυ μαγειρικα.........μακαρονια με κετσαπ!!Ουτε καν μια απλη σαλτσα δεν εχω ορεξη να κανω :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια σας αφηνω...παω να παρω το βρωμερο μου παιδακι,να το κανω μπανιο κ φευγουμε για θεσ/νικη.

πωπωπω βρε κοριτσια καθε μεσημερι που την περνω απο τον παιδικο ειναι μεσα στο χωμα κ την σκονη.ακομα κ τα μουτρα της......παντως το ευχαριστιεται το πουλακι μου.να ναι καλα το πλυντηριο :lol::lol::lol:

καλο μεσημεριιιιιιιιιι!!!!

αχ σοφια το δωματιο σας ειναι κουκλιστικο!!!τελειο....εχουμε παρομοια λαχανι κουρτινα :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

επανηλθα.τωρα που λετε για σκαλιστες,τα δικα μου μωρα να δειτε τι σκαλισμα ριχνουν.κανει ΄΄κυμα΄΄ η κοιλια οποτε γυρνανε πλευρο.επισης τα τρομαζω με το φταρνισμα(το οποιο για μενα ειναι συμπτωμα εγκυμοσυνης μαλλον κ κραταει εδω κ 7 μηνες,καθημερινα).οταν φταρνιζομαι κοριτσια το τι κωλοτουμπες κανουν δε λεγεται.μιλαμε για πολυ γελιο

εμενα τωρα εκτος απο αυτη τη διαφημιση που εβαλες γιελιζ που τρελλαινομαι καθε φορα που τη βλεπω μ αρεσει κ μα το τυπα που κανει οτι μιλαει κ καλα γαλλικα,σε ενα νησι που θελει να προσελκυσει τουριστριες.μιλαμε τη 1η φορα που το ειδα εκλαιγα απο τα γελια [/yhttp://youtu.be/RG88jRkK1iQoutube]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμπεθέρα τέλειο το δωμάτιο!!! Κουκλίστικο!!! Με το καλό να το χαρούν οι ζουζόύνες σου!!!

Όσο για τη διαφήμιση έχεις δίκιο δεν είναι αυτή που παίζει σε εμάς... Σε εμάς παίζει αυτή... http://www.youtube.com/watch?v=SUV8AvwXdMQ&feature=related

Μιχαέλα καλό ταξίδι και με το καλό να τον υποδεχτείτε!!

Μαράκι εμείς σήμερα θα φάμε σαρδέλα στη σχάρα...

Άννα και αυτή η διαφήμιση έχει πολύ γέλιο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μιχαέλα καλό μεσημέρι...και καλό ξεβρώμισμα της μικρής :lol::lol::lol:

Σοφάκι είναι πανέμορφο το δωμάτιο...κουκλίστικο!! με το καλό να το χαρούν οι μικρές σου!!

Εγώ ότανφταρνίζομαι φοβάμαι μην πάθει τίποτα :?:D

Μια χαρά τα φαγητά σας..εγώ ακόμα δεν έφτιαξα τίποτα...Ερχεται και ο καλός μου...Πάω να δω τι θα φτιάξω..

Θα τα πούμε αργότερα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σοφιτσα ενα θα σου πω.τους ιδιους τονους εχουμε στο δωματιο που ετοιμαζουμε κ εμεις.ροζ τοιχοι με αυτοκολλητα λουλουδια κ νεραιδες,λευκες κουνιες κ λαχανι κουρτινες.οποτε LIKE,LIKE,LIKE :-c:-bd:-bd:-bd:-bd:-bd:-bd:-bd:-bd:-bd:-bd:-bd:-bd:-bd:-bd:-bd:-bd:-bd:-bd:-bd:-bd:-bd:-bd:-bd:-bd:-bd:-bd:-bd:-bd:-bd:-bd:-bd:-bd:-bd:-bd:-bd:-bd:-bd:-bd:-bd:-bd:-bd:-bd:-bd:-bd

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι βρε συμπεθερα!!Αυτη ειναι!!Τελειος ο μικρος!!Αλλα κ αυτη που λες Αννα μου εχει οντως πολυ γελιο.Κ μιας κ πιασαμε τις διαφημισεις εμενα μου αρεσει κ αυτη της wind με τον γιο που προσπαθει να πεισει τον πατερα του να στησουν μαζι επιχειρηση μεσω ιντερνετ κ δεν τον αφηνει να πιει τον καφε του.Γρηγοροι κ εξυπνοι διαλογοι ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κανονικα πρεπει να τις δινουν μαζι με τις προικες.Αλλα εχει αρκετα οικονομικες στα mothercare ,15 ευρω νομιζω, και ακομη πιο οικονομικες,3-5 ευρω,στα jumbo.Εμεις τις πηραμε με τις προικες κ τις κουνιες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχα!ναι οντως σοφιτσα κ αυτη ειναι θεικη.εμενα δεν ειχε ουτε κ μου προτεινε η πωλητρια.βεβαια οι κουνουπιερες που πηρα ειναι αρκετα χοντρες.περισσοτερο για διακοσμητικες ειναι.κ λεω να παρω κ τουλινες.οποτε θα θελω 2 βασεις; :?:?:?:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμπεθέρα αυτή που λές αρέσει πολύ στον συμπέθερο!!! :lol::lol::lol::lol::lol: Μάλλον φαντάζεται παρόμοιους διαλόγους στο μέλλον με τον γιό του!!! :lol::lol::lol: Όντως έχει πολύ γέλιο και αυτό...όπως επίσης και αυτό με τους 2 φίλους που αλλάζουν μια λάμπα και μιλάνε για το facebook... και λέει ο ένας "για μια στιγμή άναψε..." και ρωτάει ο άλλος "ποιά, η φίλη σου?" και απαντάει ο πρώτος "όχι ρε η λάμπα!!!!" Πολύ γέλιο!!!

Άννα δεν ξέρω που πουλάνε το σίδερο εμάς ήταν μαζί με την κούνια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...