Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΤΡΕΛΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΝΟ2


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 936
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

σοσοσοσοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσ!!!

εχει καμια αρμπαροριζα να μου φεριε το απογ;;δε βρισκω πουθεναααααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμ τελικα δεν ειχε καλο μου ..αλλα κ στον περβολαρακη στην καλοκαιρινου με τα βοτανα μπορεις νομιζω να βρεις ..αλλα θα κατεβεις κεντρο κ δεν ξερω κατα ποσο θα σε βολεψει ..

ωραια περασαμε ..αντε κ στο επομενο με το καλο ..

σωσω αν εχεις κολλημα με καρπουζομαγειρεματα υπαρχει κ μια πιτα με καρπουζι - καρπουζοπιτα δηλαδη :lol: - την κανουν καπου στις κυκλαδες μια φορα την ειχε δειξει ο μαμαλακης ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πλακα κανεις ευα...αληθεια;;θα την ψαξω στο ιντερνετ..τελικα πηγα απο τη μαριλου και με εδωσε μπαρμπαροριζα..

δε σας λεω τι τρωω...

ωραια ηταν και σημερα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι βρε την ειχε δειξει ..με καρπουζι σε ταψι ψημενο με σουσαμι αλλα δεν θυμαμαι τι αλλο εβαζε .. :roll:

οχι πες τι τρως ..γιατι εγω παλι ονειρευομαι διαφορα φαγωσιμα .. :lol: πεινα κ παλι πεινα ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δε σου λεω γιατι ειναι κριμα...παντως σημερα δε ξερω εβαλες κατι πιο συμμαζεμενο και φανηκε οτι εχασες μερικα..

καλε ολο ξεχναω.,.τι κανει η μικρη με τη χοληστερινη;;

ποτε θα βγαλετε μαλλια;;ακυρη ερωτηση..

η ειρηνη μαλλον δεν ειδε το μην..

αντωνια πως ειναι η μικρη;;

επνιξες το μεγαλο η ακομα αναπνεει;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοιτα ο στοχος μου ειναι να χασω μεχρι τον σεπτεμβρη καποια κιλα ..τωρα αν συνεχισω ετσι οπως τωρα που τουλαχιστον την κουλαντριζω την πεινα μου ειμαι σε καλο δρομο ..

οχι πες τι τρως .. :lol::lol:

οσο για το ποτε θα βγαλουμε μαλλια ιδεα δεν εχω ..παντως κατι γινεται δεν μπορω να πω ..απο πισω εχουν αρχισει κ μακραινουν λιγο - μην φανταστεις κοτσιδα ..- κ σγουραινουν επισης ..αρα αν εχει κ αυτη μαλλι σγουρα ζητω που καηκαμε το ποτε θα κανουμε κοτσιδες ..

Με την χοληστερινη ο παιδιατρος μου ειπε οτι ειναι κατι συνηθισμενο σ'αυτη την ηλικια ..να αλλαξω μοναχα τα γαλακτοκομικα που τρωει σε λιγοτερα λιπαρα ..κ επαναληπτικο ελεγχο σε εξαμηνο ..δεν μπορω να πω οτι ηρεμισα αλλα τεσπα το βλεπουμε στην πορεια κ αυτο ..εχουμε κ το ραντεβου με τον οφθαλμιατρο αυτη την εβδομαδα ..για ναδουμε τι θα κανουμε κ εκει ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τελεια τα σπριγκ...

ο αντρα μου δουλευε στο τσοπ στικ στο ηρακλει οκαι εχω χορτασει και απο αυτα..μη μου πειτες δε ξερετε που ειναι;;

να ΚΑΝΟΝΙΔΣΟΥΜΕ ΝΑ ΠΑΜΕ ΑΝ ΘΕΛΕΤΕ..ειναι πολυ τελεια..

αλλα μην ερθεις μαμα ευα..δε σε θελουμε! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σωσω ορθως ανησυχησες για τον Αλεξ!!!!! στο τσακ εφτασα να παει αυτος στο χωμα κι εγω στη φυλακη!!!! :lol::lol::lol:

Η μικρη τωρα μολις(4:00) πνιγηκε στον υπνο της απο το βηχα.... :(:(:( μου το ρημαξανε το μωρο γαμω το σπιτι τους!!!!! :twisted::twisted::twisted:

Γλυκο καρπουζι;;;; δεν ειμαι φαν των γλυκων του κουταλιου,αλλα θα το δοκιμασω γιατι μου κανει εντυπωση τι γλυκο μπορει να βγει απο τη φλουδα του καρπουζιου!!!! :-\

Καλα ηταν και σημερα,αλλα εγω δεν ημουν στα κεφια μου....πολυ πιεση...

Μαρακι δε ξερω πως ησουν προ εγκυμοσυνης αλλα τωρα εισαι πολυ γλυκια αδερφακι μου!!! σου παει τρελα η κοιλουμπα!!!! :P

Ελπιζω η κορη να σου μοιασει(μεσα-εξω)!!! ;)

Μαριλου(βλεπει ο δικος σου;;;) κριμα ρε γαμωτο που δεν ηρθες μας ελειψες.... :whistle::whistle::whistle:8-}8-}8-}

Λετε να μη το δε η Ειρηνη και η Νικη;;;;;

Να τους στελνουμε μνμ ρε γαμωτο! :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα αγαπες!!!!

Τι κρίμα που δεν ήρθα χθες.... χαχαχα!!!! Μωρή Τόνια χτυπήθηκα στα γελια πρωί πρωί!!!! :lol::lol:

Ε Σωσω.... πιστευω να φερθείς σωστα ετσι;;;; Δεν δίνουμε αρμπαρόριζα έτσι στο τζάμπα.... καταλαβαίνεις τί εννοώ! Εστω μια κουταλίτσα την δικαιούμαι! Μην το πας όλο στην αδερφή σου (τί καλή μου είμαι! )

Ελπίζω να έκανες δουλεια πάντως.... η υπόλοιπη που είχα στην γλάστρα δεν είναι και στην καλύτερη κατάσταση.... λίγο τσουρομαδημένη από τον Χριστόφορο και λίγο ξεραμένη από την ... πολύ φροντίδα! :lol::lol:

Πως είναι η Μαρθα;

Ευακι μπραβο ρε συ! Μια χαρά το πας το θεμα των κιλών! Εχεις εγκράτεια! Αντε να δω πότε θα βάλω εγώ μπροστα! :mrgreen:

Ωστόσο τί λέτε για κινέζικο και μου ανοίγετε την όρεξη πρωί πρωι;;;; Μιαμ! Εχετε φαει στο Φαρ ιστ; Αηδία!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Με τόση διαφήμιση περίμενα κάτι καλό όχι κάτι που δεν τρώγετε...

Εμείς συνήθως πηγαίνουμε Αμμουδάρα είναι αρκετά καλό... στο κέντρο δεν έτυχε να πάμε... αν και έχω ακούσει οτι είναι σουπερ!

Την πρωηγουμενη εβδομάδα έκανα γλυκόξινο κοτόπουλο με ανανα και ήταν όλα τα λεφτα! Μιαμ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαριλου ποια διαιτα;;;εσυ τωρα εχεις να κατακτησεις αλλους στοχους!!!!! :lol::lol::lol:

Εχθες το βραδυ με επιασε ταινια...αλλη ειναι γκαστρωμενη στη παρεα,αλλη τρωει το καταπετασμα!!!! :P

Εφαγα το μισο μπολ παγωτο μερεντα και μετα εκανα κι ενα περιποιημενο τοστ! ετσι για να σπασω τη γλυκα!!!! :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kaλημερα κια παο μας..ποια διαιτα ρε μαριλου;;μη με πουλας κια συ!!

θα σου δωσω μωρη ξιπασμενη 1 κουταλιτσα...μαριλου για σενα το λεω..

αντωνια το τοστ για σβησιμο,ε;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κ απο μας ..

παιδια μη λετε για κινεζικο εχω ψυχωση λεμε ..το λατρευω μεχρι αηδιας κ γενικα την κουζινα τετοιου ειδους ..Ταιλανδη οταν ειχαμε παει ηταν το καλυτερο μου ..αχ ..

παντως αν πατε κινεζικο θα ερθω κ γω ..ακους Σωσω ??? εγω θα ερθω ..θα την κανω την παρασπονδια ο κοσμος να χαλασει ..Σπριγκ ρολς εφτιαχνα κ γω κατα καιρους κ με σπιτικη σαλτσα παρακαλω ..το θεμα ομως ηταν οτι με τον Νικο πεφταμε πανω τους σαν τους παλαβους κ το εκοψα γιατι δεν πηγαινε αλλο ..

Αντωνια πως παει το μικρο ?

Τελικα η μανταμ Σωσω δεν μας ειπε τι ετρωγε χτες βραδυ κ εχω μεινει με την απορια γιατι κατι καλο θα ηταν .. :lol::lol::lol:

το απογευμα λεω να τις παω στο παρκο αυτο που σας ελεγα προς κομμενο μπεντενι αρεα ..ψηνεται καμια να μας κανει παρεα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερααααααααααα!!! τι κανετε κοπελιτσες?

εσεις λετε για φαι και παγωτα και μενα σημερα η παιδιατρος μου εκοψε ολα τα γαλακτοκομικα για 15 μερες γιατι το σπιρτουλι μαλλον κανει δυσανεξια.... χαλια τα νευρα μου..

τονια εμεις με μαμαδογαλο μονο 5200 ειμαστε, για δες το βιβλιαριο ποσο ησασταν εσεις 3 μηνων...

αντε ελπιζω την επομενη φορα που θα σας δω να ειμαι με το μπουμπουκι μου και να κατσω πιο πολυ, εστω και αυτο το λιγο ηταν ευεργετικο για μενα... πιστεψτε με.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τώρα έριξα μια ματιά προς τα πίσω και ενάξει μωρέ ... δεν έχασα και πολλά πράγματα ... καμιά 5ριά σελίδες και μια συνάντηση!

Μου αρέσει που υποσχέθηκα πως θα έμπαινα κάθε μέρα!

Τι να κάνω η καημένη ... μόνο από την δουλειά έχω χρόνο αλλά και στην δουλειά έχει γίνει ο κακός χαμός τελευταία!

Ολα μαζί!

Εκτός αυτών εχθές στις 3 τα ξημερώματα τηλεφωνούσα στο 166 γιατί με έπιασε πάλι κρίση χολής!

Ενα αθώο μικρό βραστό κολοκυθάκι έφαγα και με ξετύναξε!

Απο εδώ και πέρα μόνο σούπες μου είπαν!

Ελεος καλοκαιριάτικο!

Οπως καταλαβαίνεται με τόσα χάπια και τέτοιο τρελό φαγητό ... ορίστικό goodbye στον θηλασμό!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γιατι ρε ειρηνη δε πας να την κανεις τη ρημαδα να τελειωνουμε;;

ευα εφαγα τοστσ......και καρπουζι και παγωτο χωνακι..για βραδυ εννοειται..

παιδια αν κοανονισουμε κινεζικο ψηνεστε;;

με τα παιδια;τα ξερω τα παιδια εκει..οποτε..κουλ.

και μπορουμε να παμε και νωρις που δεν εχει κοσμο..

ευα να μου πεις συνταγη για σπριγκ απο κοντα..

ευα καλη επιτυχια!!!!

εγω δουλεια..

ευα περιμενουμε νεα σου..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...