Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ


Recommended Posts

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ!!

ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΤΙΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΠΟΥ ΣΤΕΛΝΟΥΝ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΤΟΥΣ ΠΑΙΔΙΚΟ ΣΤΑΘΜΟ!!ΣΚΕΦΤΟΜΑΣΤΕ ΜΕ ΤΟΝ ΣΥΖΥΓΟ ΜΟΥ ΝΑ ΣΤΕΙΛΟΥΜΕ ΑΠΟ ΑΡΧΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ ΤΟΝ ΤΑΛΙΜΠΑΝΑΚΟ ΜΑΣ ΠΑΙΔΙΚΟ!!ΕΧΕΤΕ ΝΑ ΜΑΣ ΠΡΟΤΕΙΝΕΤΕ ΚΑΠΟΙΟΥΣ ΠΑΙΔΙΚΟΥΣ ΣΤΗΝ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ??ΕΣΕΙΣ ΠΟΥ ΣΤΕΛΝΕΤΕ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΣΑΣ??Η ΕΧΕΤΕ ΑΚΟΥΣΕΙ ΚΑΤΙ ΚΑΛΟ ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΟΝ??

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΟΤΕΡΩΝ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΚΑΜΙΑ ΜΑΝΟΥΛΑ ΠΟΥ ΣΤΕΛΝΕΙ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΤΗΣ ΣΕ ΠΑΙΔΙΚΟ Η ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΕΡΕΥΝΑ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΠΑΙΔΙΚΟΥΣ ΣΤΑΘΜΟΥΣ ΣΤΗΝ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΟΣ ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΜΠΛΕ ΜΠΑΛΟΝΙ ΠΗΓΑΙΝΕΙ Η ΚΟΥΝΙΑΔΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΠΑΙΔΙ ΤΗς ΑΠΟ ΟΧΤΩ ΜΗΝΩΝ ,ΤΩΡΑ ΕΙΝΑΙ ΤΕΣΣΑΡΩΝ ΧΡΟΝΩΝ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΗ!ΤΟΝ ΚΡΑΤΑΝΕ ΜΕΧΡΙ ΤΙς ΤΕΣΣΕΡΑΜΙΣΗ ΠΟΥ ΣΧΟΛΑΕΙ.ΕΙΝΑΙ ΑΝΩ ΤΟΥΜΠΑ ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΚΚΛΗΣΙΑ ΑΓΙΟΥ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ ΤΕΡΜΑ ΛΑΜΠΡΑΚΗ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΙΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ!!ΓΙΑ ΤΟ ΚΟΠΕΡΤΙ ΣΑΝΠΑΙΔΙΚΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΑ ΤΟΝ ΞΕΡΩ!!Μ'ΕΝΟΧΛΕΙ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ ΚΑΙ ΠΟ ΑΠΟΨΗ ΦΑΣΑΡΙΑΣ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΚΑΥΣΑΕΡΙΟΥ!!ΕΧΕΙΣ ΥΠΟΨΗΝ ΣΟΥ ΚΑΠΟΙΟΝ ΠΑΙΔΙΚΟ ΜΕ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΡΕΒΥΘΟΥΛΗΣ ΚΑΙ ΜΠΛΕ ΜΠΑΛΟΝΙ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

ΕΙΝΑΙ ΚΑΠΟΙΑ ΜΑΝΟΥΛΑ ΠΟΥ ΝΑ ΣΤΕΛΝΕΙ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΤΟΥΣ ΣΤΟΥΣ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΠΑΙΔΙΚΟΥΣ ΣΤΑΘΜΟΥΣ??ΚΑΙ ΑΝ ΟΧΙ ΣΕ ΠΟΙΟΥΣ ΤΟΥΣ ΣΤΕΛΝΕΤΕ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 1 month later...
  • 7 months later...

ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΧΩ ΝΑ ΠΩ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΑΙΔΙΚΟ ΣΤΑΘΜΟ 'ΠΑΙΖΩ ΚΑΙ ΜΑΘΑΙΝΩ' ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΑΠΟ ΤΟΝ 2011 ΛΕΙΤΟΥΡΓΕΙ ΜΕ ΝΕΑ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΚΑΙ ΟΛΕΣ ΟΙ ΠΑΡΟΧΕΣ ΕΙΝΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΥΠΕΡΟΧΕΣ. ΕΓΩ ΣΤΕΛΝΩ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΗ ΤΟΣΟ ΜΕ ΤΟ ΤΙ ΜΑΘΑΙΝΕΙ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΜΟΥ ΟΣΟ ΚΑΙ ΜΕ ΤΙΣ ΔΑΣΚΑΛΕΣ ΤΟΥ. ΕΙΝΑΙ ΕΝΑΣ ΧΩΡΟΣ ΖΕΣΤΟΣ ΚΑΙ ΚΑΝΟΥΝ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΔΟΥΛΕΙΑ . ΕΠΙΣΗΣ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ ΓΙΑ ΕΜΕΝΑ, ΕΙΝΑΙ Η ΤΙΜΗ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΠΡΟΣΙΤΗ. ΤΟ ΣΥΣΤΗΝΩ ΑΝΕΠΙΦΥΛΑΚΤΑ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 1 year later...

οκ κοπελια, το καταλαβαμε οτι ο ανωτερω σταθμος λειτουργει υπο νεα διευθυνση και ουδεμια σχεση εχει με την προηγουμενη διευθυνση.

ενα δεν καταλαβαινω....

τελικα εισαι μητερα-πελατισσα του σταθμου, που σε βοηθησε στο να τρωει το παιδι φρουτα και να κοψει την πανα κλπ... ή εισαι απο τη νεα διευθυνση του σταθμου;;;;;;

για να καταλαβουμε δηλαδη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 3 months later...

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...