Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ ΜΑΡΤΙΟΥ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2011 ΕΛΑΤΕ ΝΤ ΛΕΜΕ Ν2


Recommended Posts

Καλησπερααααααααα!!Καλα 5 σελιδες?δεν παίζεστε με τιποτα!!!! :lol:

Σημερα πηγαμε εκδρομουλα με τον αντρα μου, εδω γυρω στην περιοχη μας, ειχε καλο καιρο, αν και μολις γυρισαμε αρχισε να ψιλοβρεχει! :?

Εγω ακομα θεμα με τα μαλλια δεν ειδα, αν και εχω καμια φορα εντονη φαγουρα στο κεφαλι μου.

Αντε στην επομενη γιορτη της μανουλας θα γιορταζουμε κι εμεις πρωτα ο Θεος!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 973
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλησπέρα κοριτσάκια μου!!!!!!!

Πώς περάσατε σήμερα??? Κάνατε βολτίτσες??? Είχε πολύ ωραίο καιρό...τώρα όμως έβγαλε πάλι κρύο!

Τιτινάκι μου καλά κάνεις και γιορτάζεις από φέτος! Κι εγώ 3 χάπια σιδήρου την μέρα έπαιρνα στην προηγούμενη εγκυμοσύνη μου αλλά είχε πέσει πάρα πολύ ο αιματοκρίτης μου (όταν γέννησα είχα 26) και μετά την γέννα συνέχισα να παίρνω για έναν ολόκληρο χρόνο ένα χαπάκι την μέρα ώσπου ανέβηκε στο 44 και σταμάτησα να παίρνω σίδηρο...

stk να χαίρεσαι την κουκλίτσα σου...μα τί ζουζούνα είναι αυτή?????

Άννα Μαρία μου μήπως να τους κάνατε καμιά παρατήρηση τους γείτονες που γκρεμίζουν το σύμπαν? Θέλει και λίγο φιλότιμο...εμάς οι από κάτω δεν σέβονται ούτε μεσημέρια ούτε βράδια, όποτε τους έρθει η όρεξη να κάνουν εργασίες φέρνουν εργάτες και μας κάνουν το κεφάλι κουδούνι...ένα μεσημέρι που προσπαθούσα να κοιμήσω την μικρή και είχαν φέρει ηλεκτρολόγο (τρύπαγε τους τοίχους για να βάλει κάτι καλώδια) δεν άντεξα και βγήκα έξω και τον άρπαξα από τα μούτρα!

Αναστασία πού πήγατε εκδρομούλα? Κι εμένα με πιάνει φαγούρα καμιά φορά στο κεφάλι...αλλά δεν νομίζω να έχει σχέση με την εγκυμοσύνη, μήπως σε πειράζει το σαμπουάν που χρησιμοποιείς?

Ούτε κι εγώ νομίζω ότι θα χρειαστώ καινούρια ρούχα για το καλοκαίρι, έχω ακόμα από την προηγούμενη εγκυμοσύνη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κορίτσια!

Νάσια, οι γείτονες μας είπαν ότι μέχρι σήμερα ήταν τα γκρεμίσματα. Χτες τους έκανε παρατήρηση ο άντρας μου και μεσημέρι σταμάτησαν, το ίδιο και σήμερα.

stk τι μαγουλάρες είναι αυτές;

Εμένα με τσάντισε ο άντρας μου, που αποφάσισε να πάει στη βάπτιση του παιδιού του αδελφού του στη Μυτιλήνη που θα είναι Αύγουστο ή Σεπτέμβριο. Κάποιες ίσως θα θυμάστε πέρσι, που ενώ είδαμε ότι υπήρχε πρόβλημα με το έμβρυο, σηκώθηκε και πήγε Μυτιλήνη για γάμους και για πουρνάρια και με άφησε να περάσω όλη την αποβολή μόνη μου. Ευτυχώς είχε γυρίσει στην απόξεση, αλλά όταν μάθαμε ότι δεν υπάρχει ελπίδα, αυτός ήταν Μυτιλήνη και με παίρνει η μάνα του και μου λέει "τι, θες να γυρίσει; Τι να έρθει να κάνει, άστον εδώ μια που ήρθε, είναι κι ο γάμος του αδελφού του". Αυτά φαντάζομαι σας τα έχω ξαναπεί, αλλά τα θυμήθηκα τώρα και εκνευρίστηκα.

Δηλαδή, αν πάνε όλα καλά, θα σηκωθεί και θα φύγει και θα είμαι εγώ έξι-εφτά μηνών.

Αμάν πια μ' αυτήν την οικογένειά του.

Εσείς τι θα κάνατε στη θέση μου;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

titna μου οχι βεβαια χρονια σου πολλα κοριτσι μου και του χρονου μαζι θα γιορταζουμε πρωτα ο Θεος!

Νασια μου, πηγα στη θεσσαλονικη στον Ι.Ν. της Αγιας Ειρηνης Χρυσοβαλαντου να κανω το ταμα μου!Οσο για το σαμπουαν αυτο το χρησιμοποιω χρονια γνωστης μαρκας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άννα Μαρία μου όλοι οι άντρες τελικά ίδιοι είναι...τί να σου πω βρέ κοριτσάκι μου, νευριάζω μόνο που τα ακούω αυτά γιατί έχω βρεθεί στην θέση σου πολλές φορές...αλλά να σου πώ κάτι? Δεν τα καταλαβαίνουν αυτά οι άντρες οπότε τζάμπα χαλάς την ζαχαρένια σου!!! Εγώ όλη την προηγούμενη εγκυμοσύνη μου την πέρασα μόνη μου...ο άντρας μου δεν καθόταν ποτέ μαζί μου, όταν δεν δούλευε όλο βόλτες ήταν, στο σπίτι γύριζε τα ξημερώματα - όχι δεν είχε γκόμενα, ξημεροβραδιαζόταν με τους φίλους του σε μια καφετέρια απέναντι από το σπίτι (έκανα ντού αρκετές φορές και ήταν όντως εκεί.) Αφού τον έκραζαν ακόμα και οι φίλοι του...του έλεγαν ρε δεν ντρέπεσαι να αφήνεις την γυναίκα σου μόνη στην κατάστασή της? Ακόμα κι εγώ του έλεγα ότι θα γεννήσω και δεν θα είναι εκεί...αλλά αυτός χαμπαράκι!!!!!!!! Ήθελε να τον ακολουθώ κι εγώ έξω στις βόλτες και στις καφετέριες...τό τί κλάμα έχω ρίξει...δεν το παραδέχτηκε ποτέ πόσο γαϊδούρι ήταν!!!!!!

Άντρες :@):@):@)

Αναστασία δεν ήξερα ότι έχει Αγία Ειρήνη Χρυσοβαλάντω στην Θεσ/νίκη...που ακριβώς είναι? Θέλω κι εγώ να πάω....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νασια στην Νεα Ευκαρπια ειναι, στις νεες εργατικες κατοικιες.Ειναι μια εκκλησια υπογεια αλλα πανεμορφη!

Αννα Μαρια εμενα αν μου εκανε τετοιο χοντρο, θα τον εστελνα πακετο!!!Ειναι δυνατον να τραβηξες τετοιο λουκι και να ηταν απων?Απαραδεκτος!Κανονικα και η πεθερα σου επρεπε να τον στειλει πισω!! :evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μου άρχισε τα μελοδραματικά, ότι η γιαγιά του είναι 81 ετών, ο πατέρας του ήταν τόσους μήνες στο νοσοκομείο, πού ξέρει πόσο καιρό θα ζήσουν ακόμα και δε γίνεται να τους βλέπει μια φορά το χρόνο. Τι αντιτάσσεις σ' αυτό;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το πρώτο του παιδί έρχεται, κι αυτός...εγώ θα τον έτρωγα με την μίρλα μου! Πάλι μην νομίζεις ότι θα βγεί και τίποτα...άμα ο άνθρωπος είναι αναίσθητος!!!!!!! Καλά σε άφησε να περάσεις μόνη όλο το πακέτο της αποβολής?????? Ωραίος.....

Εγώ έριχνα ομηρικούς καβγάδες αλλά με την σύγχιση έμενα κάθε φορά γι'αυτό καλύτερα μην ασχολείσαι, να είσαι ήρεμη για το χατήρι του παιδιού κι άστον να κάνει ότι θέλει...να σου πώ μια "κατινιά" που κάνω εγώ όταν φέρεται έτσι για να τον τσιτώνω λίγο? Δεν σηκώνω τα τηλέφωνα...παίρνει, ξαναπαίρνει ώσπου αρχίζουν και τον ζώνουν τα φίδια...να μάθεις να με παρατάς μόνη μου κύριος!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κι εγώ ούτε τον έπαιρνα ούτε τηλέφωνα σήκωνα. Αλλά τι κατάλαβα; Αυτός θεωρούσε ότι δεν μπορούσε να κάνει κάτι. Βγάλε άκρη, δεν μπορώ να συζητώ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

pwpw vre koritsia ti pragmata einai ayta....den mporw na to pistepsw pws merikoi antres skeftonte etsi!!!!!!!!!alla kai h pethera den ntrepete????????gynaika einai sto katw katw den katalavainei poso asxhmo einai na symvainei kati tetoio se mia gynaika kai na mhn exei ton anthrwpo ths dipla?????????ntroph!!!!!!aisxos!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α, καλά, αυτή με έπαιρνε και με μάλωνε που πηγαίνω κάθε τρεις και λίγο στο γιατρό και κάνω υπέρηχους και αγχώνομαι! Επέμενε ότι δεν ακούμε καρδιά επειδή είναι μικρό το μωρό και είναι πολύ νωρίς, ότι δεν υπάρχει λόγος να τρέχουμε συνέχεια στο γιατρό με ψύλλου πήδημα, κι ότι αυτή μέτα τον τρίτο μήνα πήγαινε στο γιατρό, γιατί προηγουμένως δεν υπάρχει λόγος! Και μετά, μου έδινε τη συννυφάδα, η οποία έχει μυαλό τουλάχιστον ίσο με ένα σποράκι φράουλας και μου έλεγε "εγώ πήγα στο γιατρό στον τρίτο μήνα, δεκαοκτώ εβδομάδων".

Αφού δεν πίστευαν ότι υπάρχει πρόβλημα, έκανα απόξεση και ακόμα παίρνανε και ρωτούσαν "τι έγινε τελικά με το παιδί;".

Δεν υπάρχουν οι άνθρωποι είναι αλλού τελείως, τα θυμήθηκα τώρα και εκνευρίστηκα βραδιάτικα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ κοριτσακια μου ποσα γραψατε καλε!!!!!

πω πω μου βγηκαν τα ματια, εριξα πολυ διαβασμα σημερα! :lol::lol:

λοιπον εγω αφου γεννησα τον ανασταση εβγαλα αλλεργικο εκζεμα το οποιο ακομα καλα καλα δε μου εχει φυγει

περσυ που ειχα καναμεινει εγκυος ειχε φουντωσει κ να μη σας περιγραψω πως ειχαν γινει τα δαχτυλα μου.. σα λεπρη ημουν! ευτυχως τωρα δεν εχει βγει, μια φαινεται οτι παει να με ξαναθυμηθει, με φευγει..

αννα μαρια, ειλικρινα δεν ξερω τι θα εκανα στη θεση σου.. απο τη μια απο τη στιγμη που πανε ολα καλα ας παει απο την αλλη... πολυ γαιδουρια! εγω νομιζω οτι θα γκρινιαζα, αλλα αν ειναι να μην καταλαβει κ αν εχουν τετοια μυαλα οπως περιγραφεις νομιζω οτι τζαμπα θα σπασουν τα δικα σου τα νευρα...

σημερα εχω ολη μερα αναγουλα, μα ολη μερα!! μα τι πραγμα ειναι αυτο!

πηγαμε σε ενα παιδικο παρτυ το πρωι, ο μικρος ειδε πολυ κοσμο κ κατι τον επιασε!

πολυ γκρινια, μου εσπασε τα νευρα το γλυκο μου...

χτες ειχε γενεθλια ο αντρας μου, εκανα μια τελεια τουρτα κορμο με φραουλες!

κ σημερα εκανα γαλακτομπουρεκο!

αν κ δε θελω να τρωω γλυκα, δε θελω να παρω πολλα κιλα, τουλαχιστον να κερναω τους φιλους που ερχονται σπιτι! :lol:

σας καληνυχτω, παω να μπανιαριστω κ βουρ για νανι! εχω κ πρωινο ξυπνημα αυριο!!!

φιλακια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια, καλη εβδομαδα να εχουμε και καλα νεα για ολες μας!!

Ναι ναι καλα καταλαβατε, σηκωθηκα να αρμεξω τις κατσικουλες που εχουμε στην αυλη!!! :lol::lol: Αμα ξυπνησω μια φορα κλαφτα χαραλαμπε μετα, δεν μπορω να ξανα κοιμηθω...ελπιζω να με παρει εδω στο σαλονι ο υπνος!! (-|i-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα φίλες εγκυούλες!!!

καλή εβδομάδα και το νέο μας ποστ να έχει τα καλύτερα νέα για όλες μας!!!

Χρόνια πολλά στις μανούλες που έχετε ήδη μπεμπάκια

και με το καλό να γιορτάζουμε όλες του χρόνου!!!!!!!!!!

Έχω να μπω από την Παρασκευή και είναι τόσα πολλά τα

νεάκια σας που θέλω το χρόνο μου για να τα διαβάσω όλα!!!

Σας φιλώ προς το παρόν

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhmera koritsares ti kanete????kalh evdomadoyla na exoyme .....axxxxxxxxxxxxxx exw giatroyli shmeraaaaaaaaaa th dw ta mikroylia moy.makari na einai ola kala exw poly agwnia .meta to aima na dw ti ginete.......twra tha valw fagaki agginares ala polita mmmmmmmmmmmmmm...........

anna maria moy pwpwpw ti perases kopela moy....den exw logia axxxxx antres..........

an kai egw koritsia moy egw den exw kanena parapono isa isa poy eixa poly symparastash apo ton kwstaki moy.......kai apo toys dikoys moy olh thn mera htan iasw kai ayth eksw apo thn entatikh 15 meres kai me evlepan mono 20 lepta thn mera kai oxi oloi alla htan oloi ap eksw kathe mera olh mera............toys eyxaristw kai toys xrwstaw polla pragmatika........

a den sas eipa exthes to eipame se goneis kai adelfia trelathikannnnnnnnnn kai otan eipame gia 222222 ekei ta ekanan epanw toys xaxaxaxxaxaxaxa

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας και πάλι!!!!

Nia μου με το καλό να δεις και να ακούσεις τα ζουζουνάκια σου!!!!!!!!!!

Όλα θα είναι τέλεια!!!!

Άννα Μαρία κοριτσάκι μου τι διάβασαν τα ματάκια μου;Αμάν πια αυτοί οι

άντρες, οι οικογένειες και τα σόγια..............Ό,τι και να πεις έχεις δίκιο.Θα σου

πρότινα όμως να μην συγχύζεσαι τώρα και στεναχωρείς και το μπεμπάκι σου!

Κάνε την καρδιά σου πέτρα και "κάνε πως αδιαφορείς"............................

Το ξέρω είναι δύσκολο αλλά τώρα η προτεραιότητα είναι το μωράκι σου!!!!!!!!!

Σας φιλώ και πάλι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KALHMERA KORITSAKIA!!!!!!!!!!!!TI KANETE?????????

EGW PRIN LIGO KSIPNISA EMEIS SHMERA EXOUME ARAKA....GIAM GIAM.....ALLA KAI THS AGGINARES TIS ETRWGA MOU ARESOUN PARA POLY KAI EXW POLY KAIRO NA FAW!!!!

NIA MOU ANTE VRE ME TO KALO NA DEIS TA MWRAKIA SOUUUUUUUUU!!!!!!!!!!!THA PERIMENOUME TA NEA SU MHN MAS KSEXASEIS......TI WRA THA PAS??????????

ANTE TO EMATHE KAI H OIKOGENEIA SAS FYSIKO HTAN NA KSETRELATHOUN :D:D:D:D KAI ME 2 NINAKIA TI KALYTERO!!!!!!!!!!!!!!!

EXOMAI NA EINAI OLA TELEIA ME TA MWRAKIA SOU!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερα κοριτσακια μου :D

να εχουμε μια καλη εβδομαδαααα..

ΕΧΩΩΩ ΝΕΑΑΑ!

θες το βραδυ ενιωσα το μπουμπουκι μου.. :D:D:D:D

ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΕΧΩ ΓΙΑΤΡΟΟΟΟ!

ελπιζωωω επιτελους να μας κανει την χαρη και να μας ειναι

σε καλη θεση να το δουμεε :D

νια καλη επιτυχιααα σημερα, με το καλο να δειτε τα νινακια σας!

:):)

αααχ εγω καλοκαιρινα κατεβασα του μεγαλου και τα

δικα μας πριν κατι μερες γιατι στο σχολειο

φοραει τωρα κοντομανικα και τετοια γιατι ολο

παιζουνε ε και δεν νιωθουν κρυο ;)

στην μικρη πρεπει να παρουμε τωρα κατι ρουχαλακια

γιατι περσυ ητανε μωρο οποτε ετοιμαζομαστε για ΕΞΟΔΑ!

ααχ και θελω και εγω καμποσα ρουχαλακια

ε και για τον μεγαλο..

να ψωνησει και ο μπαμπας μας..

ΕΞΟΔΑΑΑΑ 8-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

maria mou teleia ta nea sou se klotsise to zouzouni?????????!!!!!!!!!!!!!!!!!ante kai esy giatroulh shmera poly wraia :D:D:D:D me to kalo na deis to zouzounaki sou kai a ertheis na mas peis ta nea!!!ante nadeite kai to fyllo!!!!!! :D:D:D:D:D

oso gia ta eksoda asta kai egw prepei na dw ti mou kanei kai ti den mou kanei.....pou den nomizw pws tha mou kanun k polla.....antio sortsakiaaaaaaaaaaaaaaaaaa :(:(:(:(:(:( kai na kanw ta pswnia mou!!!argotera omws oxi akoma pros to parwn volevomai!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κορίτσια!

Έχω ένα κεφάλι καζάνι. Κατ' αρχήν, ξύπνησα στις πέντε, πήγα τουαλέτα, και μέχρι να με ξαναπάρει ο ύπνος, πήγε περίπου εφτά. Ξυπνάω εννιά παρά για να πάρω το σίδηρο, και με το που βάζω το χάπι στο στόμα μου, αρχίζουν τα όργανα με τους από πάνω. Γκρρρρρααααααααααααααααααααααααααν, γκρρρρρρρρουυυυυυυυυυυυυυν, ντααααααααααααααααααααααααπ, ντουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυπ, νομίζω καταλάβατε. Και μέσα σ' αυτόν το χαμό, ο άλλος ο γάιδαρος κοιμόταν!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Τώρα συνεχίζουν χωρίς σταματημό. Με έχει πιάσει ημικρανία, νιώθω το κεφάλι μου δέκα χιλιάδες κιλά. Μιλούσα και πολλή ώρα στο κινητό με συναδέλφους για υποθέσεις του σχολείου, και τώρα μπήκα για να ετοιμάσω το εξεταστικό δοκίμιο για ένα από τα εξεταζόμενα μαθήματα που έχω.

Ευτυχώς ο γάιδαρος είπε ότι θα δει πότε θα είναι η βάφτιση και θα πράξει ανάλογα. Αν είναι Σεπτέμβριο, μάλλον δε θα πάει καθόλου.

Το καλοκαίρι ακούστε πώς έγιναν τα πράγματα: 12/8 είχε κλείσει εισητήρια για να πάει Μυτιλήνη στο γάμο του μικρού αδελφού και στη βάφτιση του παιδιού του δεύτερου αδελφού. 11/8 πήγαμε στο γιατρό για ν' ακούσουμε καρδιά και δεν ακούσαμε. Μας είπε και ο γιατρός και η υπερηχογράφος που πήγαμε μετά, ότι μπορεί να έγινε αργά η σύλληψη, και γι' αυτό δεν ακούμε, και όπως και να 'χει, δεν μπορούμε να βγάλουμε κανένα συμπέρασμα και να επαναληφθεί ο έλεγχος σε μια βδομάδα. Αυτός παίρνει τη μάνα του, κι αρχίζει να λέει η μάνα του τις ασυναρτησίες, ότι είναι πολύ νωρίς κι αποκλείεται ν' ακούσουμε καρδιά τόσο νωρίς. Αυτός επειδή αυτά ήθελε ν' ακούσει, πίστεψε τη μάνα του, είπε δεν τρέχει τίποτα, και πήγε. Τέλος πάντων, μακάρι να πάνε όλα καλά, κι ελπίζω να γίνει η βάφτιση Σεπτέμβριο και να μην πάει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Ωορρηξία ξέρεις πότε έκανες όμως ακριβώς πότε εμφυτεύτηκε δεν το γνωριζεις. Εδώ σε εξωσωματική δεν το ξέρουμε. Εδώ με υπερήχους και στο πρώτο μου παιδί μετά την β επιπέδου καταλάβαμε ότι ήταν μεγαλύτερος 1 εβδ.  Κάνε λιγάκι υπομονή . Ξέρω πως νιώθεις αλλά σκέψου τίποτα δεν μπορείς να αλλάξεις παρά μόνο να οπλιστείτε με υπομονή
    • Αχ σαν νερό παίρνει ο καιρός.. ο χρόνος . Αχ και αυτός ο χρόνος. Όταν θηλαζω συνήθως έχω πιο ελευθερία 🤫🤫 όχι με τίποτα 3 , ξεκίνησα αντισυλληπτικά χάπια. Ο μικρός αποδεικνύεται θηρίο και εγώ μεγάλωσα για 3 😅 ο δε πρώτος έχει την ζήλια του λογικο αλλά τρελαίνεται για τον αδελφό του.  Εσύ πώς είσαι κοριτσάκι μου. Ξεχνάς τα δικά σου στηρίγματα.. εκεί βράχος δίπλα μου 
    • Ναι βρε συ... εννοειται δν επιλεγουμε εμεις...😊 απλα φευγαμε χθες απο τους κουμπαρους μας κ λεγαμε γ τα κουκουνια μας (εχουμε ξετρελαθει κ λογικο ειναι...) κ του ανεφερα οτι σκεφτομαι κι αυτο π παλευει να εξελιχθει κ του πηρε παραπανω χρονο. Κ γνκ ο αντρας μου αν δει εναν ανθρωπο πιο "αδυναμο" η "ντροπαλο" παντα τον στηριζει, ειναι ετσι σαν ανθρωπος, κ πανω εκει το ειπε..  Οσο γ την ετ, ναι μπορει να αναθαρρυσαμε κ να αφεθηκαμε, αλλα σιγουρα δν εχουμε "δεσει" κατι... ισα ισα, μεχρι τωρα νομιζαμε οτι εχουμε θεμα στη συλληψη (γτ περυσι ειχα παλινδρομη με κενο σακο π σημαινει οτι το εμβρυακι "διαλυθηκε" σε πολυ πρωιμο σταδιο) κ λογω του οτι δν ξερουμε τι φταιει τοσα χρονια π προσπαθουμε, φοβαμαι ολα τα σταδια... Ακομα κ θετικη χοριακη ν δω θα τρεμω.. γτ κ περυσι η χοριακη μου υπερδιπλασιαζοταν σε 48 ωρες κ δν ειδαμε ποτε λεκιθικο ασκο κ εμβρυικα στοιχεια στον 1ο υπερηχο....😢 (6+1 ημουν) Σε ευχαριστω πολυ. ❤️🥰 Μιλαμε τοσο καιρο κ ξερω οτι μου τα λες γ να ειμαι προετοιμασμενη για ολα!! Αλλωστε το εχουμε πει πολλες φορες οτι μετριες βλαστοκυστες εχουν δωσει υγιη μωρακια κ αριστες δυστυχως δν εχουν προχωρησει σε κυηση... Ειναι κι αυτο μια ενδειξη! Ας ελπισουμε οτι θα ειναι υπερ μας! 🙏
    • Ευχαριστω Γιαννα μου!!! ❤️ Να το χαιρεσαι το αντρακι σου!!! Να ειναι γερο κ καλοτυχο!!🙏💙🥰
    • Σώπα ρε!!!! Τι λες τώρα!!! Πάει ένας χρόνος.. Φτου φτου φτου φτου το παιδάκι!!! Μπράβο!! Πως πέρασε έτσι ο καιρός;;! Έλα βρε αγάπη, μπράβο!! Να τον χαίρεσαι!! Να τους χαίρεστε και τους δύο βασικά, υγιεστατους πάνω από όλα στη ζωή τους πάντα!!!  Δεν θες ένα ακόμα καλέ;; Μπορεί να έρθει και η κόρη επιτέλους;! 😝🤣🤣🤣 Όχι, πέρα από τη πλάκα, το ξέρω και μπράβο που συνεχίζεις να στηρίζεις τα κορίτσια! Απορώ που βρίσκεις το χρόνο βέβαια..!!! 😄😄  
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...