Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ ΜΑΡΤΙΟΥ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2011 ΕΛΑΤΕ ΝΤ ΛΕΜΕ Ν2


Recommended Posts

molis me phre kai o dikos mou twra kai fernei souvlakia.........xaxaxaxaxaxaxa mou leei na sou ferw?????kai tou lew oxi mwre ase ase den thelw na faw....kai mou leei e den mporw na trww egw kai esy na me koitas.....kai tou lew ante fere ena......eidate thelw na agiasw kai den me afhnoun re koritsia!!!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 973
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Εγώ έχω ξεχωριστές ντουλάπες για τα καλοκαιρινά και τα χειμωνιάτικα κι έτσι δεν μαζεύω τίποτα...ευτυχώς! Βάζω μέσα σακουλάκια soupline αρωματικά και μοσχοβολάνε όλα τέλεια!

Θέλω να ξεχωρίσω τα ρουχαλάκια της ζουζούνας μου όμως και να μαζέψω αυτά που δεν της κάνουν...

Αααα και να μαζέψω και τα χειμωνιάτικα παπούτσια...μπότες κτλ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΤΣΙ ΚΑΝΕΙ Κ Ο ΑΝΤΑΣ ΜΟΥ ΤΙΤΙΝΑ ΝΑ ΠΑΡΩ 1 ΠΙΤΣΑ ΝΑ ΠΑΡΩ ΣΟΥΒΛΑΚΙΑ Κ ΜΕΤΑ ΑΝΑΓΚΑΖΟΜΑΙ Κ ΤΡΟΩ Κ ΜΕΤΑ ΠΑΩ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ Κ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΠΑΧΥΝΕΣ.ΠΩΣ ΝΑ ΜΙΝ ΠΑΧΥΝΩ ΜΟΥ ΛΕΤΕ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμένα ο γιατρός μου δεν μου λέει καν ότι πάχυνα το έχει δεδομένο γιατί του το έχω ξεκόψει κι εγώ ότι θα βάλω κιλά σίγουρα!!! Στην κόρη μου, μου έλεγε καμιά 15αριά αν βάλεις θα είναι και πολλά κι εγώ του είπα πας καλά? Σίγουρα θα βάλω περισσότερα...και έβαλα 21 η μοσχάρα!!!! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑΣΙΑ ΜΟΥ ΕΙΣΑΙ ΤΥΧΕΡΗ ΠΟΥ ΤΑ ΕΧΕΙΣ ΞΕΧΩΡΙΣΤΑ ΕΤΣΙ ΤΑ ΕΙΧΑ ΕΓΩ ΣΤΟ ΠΑΤΡΙΚΟ ΜΟΥ ΜΕΓΑΛΗ ΕΥΚΟΛΙΑ ΔΕΝ ΤΟ ΣΥΖΗΤΩ....ΕΝΩ ΤΩΡΑ ΕΓΩ ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΕΒΑΣΩ ΘΑ ΒΑΛΩ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ 5 ΠΛΥΝΤΗΡΙΑ Κ ΘΑ ΕΧΩ ΦΟΒΕΡΟ ΣΙΔΕΡΟ ΜΕΤΑ Κ ΠΑΠΟΥΤΣΙΑ Κ ΤΣΑΝΤΕΣ ΧΕΙΜΩΝΙΑΤΙΚΕΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΗΚΩΣΩ ΑΥΤΑ ΤΑ ΞΕΧΑΣΑ ΤΕΛΕΙΩΣ.ΣΗΜΕΡΑ ΕΥΤΗΧΩΣ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕ ΛΙΓΟ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΣΕ ΚΑΠΟΙΕΣ ΨΙΛΟΔΟΥΛΕΙΕΣ Κ ΣΥΜΑΖΕΥΤΗΚΕ ΑΡΚΕΤΑ ΤΟ ΣΠΙΤΙ.ΜΕ ΑΝΧΩΝΕΙ Η ΑΚΑΤΑΣΤΑΣΙΑ ΕΙΔΙΚΑ ΟΤΑΝ ΜΕ ΧΤΥΠΑΝΕ ΤΟ ΚΟΥΔΟΥΝΙ Κ ΕΙΜΑΙ ΑΝΩ ΚΑΤΩ ΝΤΡΕΠΟΜΑΙ ΝΑ ΑΝΟΙΞΩ ΤΙΝ ΠΟΡΤΑ ΜΟΥ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μύριαμ κι εμένα με εκνευρίζει πολύ η ακαταστασία, δεν την αντέχω καθόλου! Ευτυχώς που σε βοηθάει και ο άντρας σου γιατί αλλιώς η κούραση είναι μεγάλη...κι εγώ βάζω πολλά πλυντήρια γιατί έχω και την πιτσιρίκα μου αλλά στο σίδερο με βοηθάει πολύ και η μαμά μου με την αδερφή μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑΣΙΑ ΜΟΥ 1 ΦΟΡΑ ΤΙΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΒΟΗΘΑΕΙ ΜΙΝ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΣ Κ ΑΥΤΟ ΚΑΜΙΑ ΣΚΟΥΠΑ ΝΑ ΠΑΜΕ ΣΟΥΠΕΡ ΜΑΡΚΕΤ ΤΑ ΠΕΡΙΣΟΤΕΡΑ ΤΑ ΚΑΝΩ ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΜΑΓΕΙΡΕΜΑ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΚΛΠ.ΔΥΣΤΗΧΩΣ Κ Η ΔΙΚΟΙ ΜΟΥ ΜΕΝΟΥΝ ΑΘΗΝΑ ΟΠΟΤΕ ΔΕΝ ΕΧΩ ΑΠΟ ΑΛΛΟΥ ΒΟΗΘΕΙΑ.ΘΕΛΩ ΝΑ ΑΛΑΞΩ ΤΟ ΤΙΚΕΡΑΚΙ ΜΟΥ Κ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΞΕΡΕΙΣ ΠΩΣ ΘΑ ΤΟ ΑΛΑΞΩ?ΓΙΑΤΙ ΕΙΜΑΙ 15 Κ 1 Κ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΧΩ ΤΩΡΑ ΕΙΝΑΙ ΛΑΘΟΣ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αν θυμάμαι καλά θα πας στον πίνακα ελέγχου και θα σβήσεις τον κωδικό που έχεις τώρα και θα αντιγράψεις τον καινούριο που θα πάρεις από το pregnology

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα γλυκουκουλες εγκυουλες!!τι κανετε?οι κοιλιτσες?καλοριζικο το νεο μας ποστακι,να γεμισει μονο απο ευχαριστα νεακια!!βρε κουτσομπολες πολυλογουδες ποσα γραψατε παλι?τα'παιξα για να σας διαβασω,δεν θυμαμαι τι γραψατε για να σχολιασω!!εμεις ειμαστε μια χαρα,κ εγω κ το μωρακι μου ειμαστε τελεια!!!!πηγαμε στον γιατρουλη,το ειδαμε κ ειναι μια χαρα!εχει μεγαλωσει κ δεν ειναι πιο μικρο,ειναι οπως θα επρεπε να ειναι κανονικοτατο!!ααααα πηρα κ βραβειο απ'τον γιατρουλη μου γιατι δεν εχω παρει κανενα μα κανενα κιλο (ουτε κ τωρα μετα τις γιορτες)!!!!τωρα θα ξαναπαω σε εναν μηνα!!δεν μπηκα καθολου γιατι ειμαστν ολο βολτα με τα παιδακια μου κ ημουν κομματια μετα,δεν ειχα καθολου ορεξη.απο φρουτα εγω εχω πεθυμησει γερμα κ πεπονι.τα μαλλια μου (που ειναι πολλα κ χοντρη τριχα),παντα τα βαφω (ειναι το μονο πραγμα που δεν προκειται να σταματησω να κανω για κανεναν λογο.δεν μπορω να κυκλοφορω ετσι!).α οσο για το προσωπο στην αρχη ειχα ελαχιστα σπυρακια,τωρα ειναι πεντακαθαρο.αποψε εφαγα πιτουλες με γυρο κ το φχαριστηθηκα α κ μια σοκολατιτσα!!πολλα φιλακια στις κοιλιτσες σας φουσκιτσες μου!!!πολλα φιλια,τα λεμε αυριο (ελπιζω γιατι προβλεπεται ολη μερα τσαρκα!!).μακια πολλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μύριαμ πήγαινε πρώτα στο pregnology και φτιάξε ένα καινούριο τικεράκι...μετά πάτα αντιγραφή τον BB code (όχι τον άλλο από πάνω)...ύστερα πήγαινε στον πίνακα ελέγχου μέλους...μετά προφίλ και σβήσε τον παλιό κωδικό και πάτα επικόλληση τον καινούριο και πάτα υποβολή (ή προεπισκόπηση πρώτα για να το δείς και μετά υποβολή)...μην ξεχάσεις να πατήσεις υποβολή γιατί αλλιώς πάλι το παλιό θα σου βγάζει (τα κουτάκια που είναι από κάτω αν υπάρχει κάποιο τσεκαρισμένο ξετσεκάρέ το.) Ελπίζω να βοήθησα....

Ηλιαννάκι μου όλο βολτίτσες με τα πιτσιρίκια ε? Καλά κάνεις...και το νινάκι μια χαρούλα...τέλεια!!!!

Καλό βράδυ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα εγκυουλες μου!!!!αντε νε γεμισει ευχαριστα το νεο μας ποστακι!!!τωρα ξυπνησα και ανοιξα κατευθειαν να δω τι γραψατε.μιας και λεγατε για φαγητα εγω ενω πριν την εγκυμοσυνη ετρωγα πολυ λιγο, τωρα συνεχεια πειναω και τρωω.το καλο βεβαια ειναο οτι εβαλα μονο 1,5 κιλο ως τωρα.δε ξερω πως γινεται αυτο...

κοριτσια μου,ηθελα να σας ρωτησω το εξης¨με τις εξετασεις αιματος ουρων κτλ τι γινεται? κανετε συχνα? γιατι εμενα με εβαλε να κανω μονο 1 φορα στην αρχη κ τωρα τιποτα!!!να φανταστειτε για θυρεοειδη δεν εχω κανει καθολου....ανυσηχω...

τριτη πρωι θα παω για αυχενικη και pap-A.

τιτινακι μην ανυσηχεις για τα μαλλια!!!πεφτουν αλλα με το σιδηρο θα βγουν ξανα και περισσοτερα!!!

ηλιαννα μου τι ωραια που θα πας βολτουλα με τα παιδακια σου,εχει και καλο καιρο...α, και ποσο ζηλευω που βαφεις τα μαλλια σου!!!!τωρα δεν παει αλλο θα παω να κανω μερικες ανταυγειες γιατι οχι μονο φαινεται χαλια η ριζα αλλα αρχισα να βγαζω και λευκα και αισθανομαι σα γρια απεριποιητη!!!!

Μυριαμ αντε επιτελους να ξεκουραστεις κ εσυ μετα το σεμιναριο!!!

Νασια μου απο δουλειες αλλο τιποτα!!!!εγω τα κανω ολα μονη με πιο ελαφριους ρυθμους βεβαια γιατι δε θελω να μπλεκεται κανεις στα ποδια μου!!!!και οποτε γινουν!!!δε διεκδικουμε και κανενα παρασημο!!!χαχαχα

φιλακια σε ολες!!! :P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhmera manoyles glykes xronia polla kai kala se oles tis manoyles ...oses exete ta paidakia sas na ta xaireste kai oses perimenoyn me to kalo .........na ta paroyme sthn agkalia mas....polla filia se oles kai tha ta poyme to vradaki pali tha paw sthn manoyla moy twra gia na fame to mesimeraki .................

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσουδια μου

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΚΑΙ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΜΕΛΛΟΥΣΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ

τι κανετε?

εμεις ειμαστε μια χαρα, οταν ξυπνησα ειχα

μια καρτουλα απο τον μεγαλο μου για

την γιορτη της μητερας.. την φτιαξανε στο σχολειο

:D:D:D

Ηλιαννακι τι καλα! ολα πανε τελεια, μπραβο!

να το ευχαριστηθειτε σημερα στην βολτουλα σας.. :)

και εμεις θα παμε βολτουλα αλλα πρωτα θα

παμε στην μαμα μου να φαμε και μετα.. :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα μανουλες και μελλουσες μανουλες......

ΧΡΟΝΙΑ ΜΑΣ ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

τι μου κανετε πολυλογουδες;;;;;;

εγω καλα...κατι αναγουλες εχω αργα τα απογευματα αλλα κατα τ αλλα ειμαι καλα....

οσο σκεφτομαι οτι το πολυ σε 2 βδομαδες πρεπει να κατεβασω τα καλοκαιρινα....τρελενομαι...στην αθηνα ειχα μεγαλες ντουλαπες και ηταν ετοιμα...εδω με περιμενει τρελο σιδερο :(:(:( και δεν εχω πουθενα βοηθεια...περα απο τον αντρουλη μου...αλλα ποσα να σου κανει και αυτος;;;;ηδη κανει πολλα....

μαλλον την αλλη βδομαδα θα παρει αδεια η μαμα μου,οποτε ειναι ευκαιρια να κανω τοτε τις δουλειες μου....γιατι θα κατεβει στο χωριο...ειδωμεν....

εγω απογευμα δουλευω....και αυριο πρωι....βαρεθηκα....μου τι δινει η δουλεια :lol::lol::lol:

τα φιλια μου :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!!

Νάσια μου σε ευχαριστώ πολύ και για τις ευχές και για την απάντηση σου.

Με καθησύχασες αρκετά μπορώ να πω..

Μακάρι να πάνε όλα καλά!! Ανυπομονώ.........

16 του μήνα πάω για την αυχενική και έχω αγχωθεί λίγο.... (εώς πολύ)...

Αλλά ανυπομονώ να το ακούσω!! Πάντως από συμπτώματα πρέπει να είμαι τυχερή γιατί δεν έχω απολύτως τίποτα!!!!

Καλημέρα σε όλες!!!!!!!!!!!!!

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε γλωσσούδες! Πότε τα γράψατε όλ' αυτά; Μία ώρα έκανα να σας διαβάσω!!! Καλορίζικο το νέο ποστ!

Εμάς εδώ σήμερα γίνεται χαμός. Συνεχίζουν την ανακαίνιση οι από πάνω. Βαράνε λες και θα γκρεμίσουν όλη την πολυκατοικία. Έχουν γκρεμίσει τοίχους, χαμός γίνεται. Εγώ νόμιζα ότι θα αλλάζανε απλά πατώματα και είπα σιγά.

Σήμερα είχα πολλή αναγούλα, αλλά σιγά σιγά πέρασε και πριν λίγο έφαγα για δεκατιανό λίγη γλυκιά πίτσα με σοκολάτα. Γιάμ, ήταν τέλεια!!! Ελπίζω να μην το μετανιώσω.

Τιτίνα, κι εμένα πέφτουν τα μαλλιά μου. Γενικά έχω πρόβλημα, αλλά όχι όπως εσένα που λες μένουν κενά και πρέπει να πάρεις φάρμακα. Πάντως, χουφτώσω τα μαλλιά μου, μπορεί να μου μείνει και καμιά τούφα στο χέρι. Τώρα με την εγκυμοσύνη δεν είδα επιδείνωση του προβλήματος. Παίρνω και σίδηρο, βέβαια. Καλά, γιατί παίρνεις τέσσερα χαπάκια τη μέρα; Δε σε πειράζουν; Εγώ που έχω αναιμία και παίρνω μόνο ένα! Πάντως, τώρα όποτε μαγειρεύω, τυλίγω τα μαλλιά μου με ένα σάλι ή ένα καλσόν για να αποφευχθούν ατυχήματα!

Πάντως, ποτέ μου δεν έχω βάψει τα μαλλιά μου και δεν μπορώ να καταλάβω γιατί θα έπρεπε να τα βάψω. Μου αρέσει το χρώμα μου, είναι καστανό, και οι περισσότερες καστανές είναι βαμμένες ξανθιές, οπότε, μια χαρά σπάνιο είναι το χρωματάκι μου! Ούτε ανταύγειες έχω κάνει, γιατί μου φαίνονται πάρα πολύ άσχημες. Άλλωστε, τα μαλλιά μου έχουν και λίγο κόκκινο μέσα, και πολλές φορές με έχουν ρωτήσει αν κάνω ανταύγειες! Μόνο αν ασπρίσουν τα μαλλιά μου θα τα βάψω.

Όσο για αλλεργίες, εγώ ευτυχώς δεν έχω.

Κι εμείς πρέπει να κατεβάσουμε τα καλοκαιρινά, γιατί εδώ είναι πλέον καλοκαίρι. Θα πρέπει να έρθει η μάνα μου, όμως, να τα κάνουν με τον άντρα μου. Εγώ θα τους επιβλέπω, χε χε. Εμείς βάζουμε μέσα στις σακούλες λεβάντα μέσα σε κουρελάκια. Είναι τελείως φυσική, ούτε ναφθαλίνες, ούτε καμφορά, ούτε έτοιμα φακελάκια.

Κιλά το ξαναείπα, δεν πήρα ούτε ένα, μη σας πω έχασα κιόλας!

Μύριαμ, πρέπει να κάνεις καινούριο τικεράκι και να σβήσεις το παλιό.

Κι εμείς θα πάμε στη μάνα μου σήμερα, ευτυχώς έκανε κοτόπουλο με πατάτες στο φούρνο που μ' αρέσουν πολύ και είναι ένα από τα φαγητά που τρώω ακόμα με ευχαρίστηση! Όλα αυτά, όμως, με τη γιορτή της μητέρας με εκνευρίζουν. Μου θυμίζουν τη γιορτή του Αγίου Βαλεντίνου, κι όλα αυτά τα καταναλωτικά όργια. Λες και αν ένα παιδί θέλει να φτιάξει δώρο για τη μάνα του πρέπει να περιμένει τη δεύτερη Κυριακή του Μάη. Αυτά τα "μέρα του τάδε" "μέρα του δείνα" δεν τα μπορώ καθόλου.

Βάσω, καλή επιτυχία με την αυχενική. Κι εγώ πάω στις 13/5.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KORITSIA KALHSPERA.....XRONIA POLLAAAAAAAAAA SE OLES TIS MANOULES KAI STIS MELOUSES MANOULES...ME TO KALO NA KRATISOUME TA MWRAKIA MAS

ANNA MARIA MOU DEN XERW EMENA O GIATROS MOU EIPE NA PINW 4 XAPAKIA SIDHROU!!!!DEN XERW GIATI!!!TON ALLON MHNA MOU EIPE PWS THA TA STAMATISW!!!!!

HLIANAKI MOU POLY XAIROMAI POU TO MWRAKI SOU MEGALWNEI FYSIOLOGIKA!!!!!!! :D:D:D

AX AYTA TA KALOKAIRINA...NA DW TI THA MOU KANEI APO AYTA...POU DEN NOMIZW NA MOU KANI TIPOTA :(:(:(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χριστίνα, εγώ λόγω αναιμίας θα παίρνω σίδηρο μέχρι να γεννήσω, μπορεί και μετά.

Όσο για τα καλοκαιρινά, εμένα για κάποιο λόγο είναι όλα ριχτά, μια φούστα που τη ρυθμίζεις να ανοίγει όσο θες και τέτοια. Είναι λες και όλα τα καλοκαιρινά μου είναι ρούχα εγκυμοσύνης! Το μόνο που θέλω είναι ένα παντελόνι για να μπορώ να συνδυάζω κάποιες μπλούζες, γιατί αυτά που έχω θα με στενεύουν.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

pou eisaste kale oles shmera??????????????????pwpw egw exw ethanei apo thn varemara.........kai mou exei spasei ta neyra to internet apo to prwi kate 10 lepta vgainei kai prepei na shkothw kai na to kleisw kai na to aksanaanoikswwwwwwwwwwwwwww :evil::twisted::evil::twisted::evil::twisted::evil: pwpwwww spasimooooooooooooooooooooo

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...