Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΕΝΝΗΣΑ ΕΝΑ ΠΑΝΕΜΟΡΦΟ ΑΓΟΡΑΚΙ!!!ΘΕΕ ΜΟΥ Σ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ


Recommended Posts

ΕΦΤΑΣΕ Η ΜΕΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΣΑΣ ΠΕΡΙΓΡΑΨΩ ΚΙ ΕΓΩ ΤΗΝ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΠΟΥ ΕΖΗΣΑ ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ ΣΤΙΣ 8/4....ΗΜΟΥΝ ΣΤΗΝ 38+5 Ο ΠΑΛΚΟΥΝΤΑΣ ΕΙΧΕ ΑΡΧΙΣΕΙ ΝΑ ΓΕΡΝΑΕΙ ΚΑΙ ΤΑ ΑΜΝΙΑΚΑ ΥΓΡΑ ΛΙΓΟΣΤΕΥΑΝ...Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΖΥΓΙΖΕ 3450....ΜΟΥ ΛΕΕΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΟΤΙ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΑΛΛΟΚΑΙ ΝΑ ΠΜΩ ΓΙΑ ΠΡΟΚΛΗΣΗ ΤΟΚΕΤΟΥ ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ 8/4 ΣΤΙΣ 11 ΣΤΟ ΙΑΣΩ....ΦΤΑΝΕΙ Η ΠΕΜΠΤΗ ΠΑΙΡΝΩ ΤΗ ΒΑΛΙΤΣΟΥΛΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΑΝΗΦΟΡΙΖΩ...ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΜΕ ΕΞΕΠΛΗΞΑ....ΔΕΝ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΤΟΣΟ ΨΥΧΡΑΙΜΗ...ΧΑΙΡΕΤΟΥΣΑ ΤΗΝ ΜΑΜΑ ΜΟΥ,ΤΟΝ ΜΠΑΜΠΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΝΙΚΟ ΚΑΙ ΕΜΠΑΙΝΑ ΣΤΗΝ ΑΙΘΟΥΣΑ ΤΟΚΕΤΩΝ ΜΕ ΕΝΑ ΧΑΜΟΓΕΛΟ!!!!Ε!ΑΦΟΥ ΜΠΗΚΑ ΜΕ ΕΤΟΙΜΑΣΑΝΕ ΚΛΙΣΜΑ,ΨΥΡΙΣΜΑ ΙΣΤΟΡΙΚΟ,ΚΡΑΔΙΟΓΡΑΦΗΜΑΤΑ,ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΜΟΥ ΒΑΖΕΙ Η ΜΑΙΑ ΤΟ ΚΟΛΠΙΚΟ ΥΠΟΘΕΤΟ ΜΠΑΣ Κ ΜΑΛΑΚΩΣΕΙ Ο ΤΡΑΧΗΛΟΣ ΠΕΡΝΑΕΙ Ο ΑΠΑΙΤΟΥΜΕΝΟΣ ΧΡΟΝΟΣ ΑΛΛΑ ΤΙΠΟΤΑ,ΜΟΥ ΒΑΖΕΙ ΟΡΟ ΓΙΑ ΤΕΧΝΙΚΟΥΣ ΠΟΝΟΥΣ ΦΤΑΝΕΙ ΤΟ ΞΗΜΕΡΩΜΑ ΑΛΛΑ ΠΑΛΙ ΤΙΠΟΤΑ...ΜΟΥ ΛΕΕΙ Η ΜΑΙΑ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ...Ε!ΕΝΤΑΞΕΙ ΔΕΝ ΜΕ ΠΟΛΥ ΕΝΟΙΑΞΕ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ...ΒΓΑΙΝΕΙ Ο ΝΙΚΟΣ ΕΞΩ ΚΑΙ ΜΕ ΠΑΙΡΝΟΥΝ ΓΙΑ ΤΟ ΧΕΙΡΟΥΡΓΕΙΟ...ΜΕ ΒΑΖΟΥΝ ΜΕΣΑ ΕΡΧΕΤΑΙ Ο ΑΝΑΙΣΘΗΣΙΟΛΟΓΟΣ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΩ,ΤΑ ΚΑΝΩ ΟΛΑ ΟΠΩΣ ΜΟΥ ΤΑ ΕΛΕΓΕ.ΜΕ ΤΡΥΠΑΕΙ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΤΙΠΟΤΑ,ΞΑΝΑ ΚΑΝΩ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΝΑ ΣΚΥΨΩ ΜΠΡΟΣΤΑ,ΝΑ ΡΙΞΩ ΜΠΡΟΣΤΑ ΤΟΥΣ ΩΜΟΥΣ ΜΕ ΞΑΝΑ ΤΡΥΠΑΕΙ ΠΑΛΙ ΤΙΠΟΤΑ....ΕΓΩ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΕΤΟΙΜΗ ΝΑ ΛΙΠΟΘΥΜΗΣΩ,ΚΡΥΟΣ ΙΔΡΩΤΑΣ ΕΤΡΕΧΕ ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΟΣΩΠΟ ΜΟΥ....ΜΗΝ ΣΑΣ ΤΑ ΠΟΛΥΛΟΓΩ ΜΕ ΤΡΥΠΗΣΕ ΣΥΝΟΛΙΚΑ 5 ΦΟΡΕΣ....ΟΥΤΕ ΣΤΟ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ ΕΧΘΡΟ ΜΟΥ ΟΛΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΝΙΩΣΑ...ΕΙΧΑ ΤΟΣΑ ΠΟΛΛΑ ΟΙΔΗΜΑΤΑ ΣΤΟ ΚΟΡΜΙ ΜΟΥ ΛΟΓΩ ΤΩΝ ΚΙΛΩΝ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΠΑΡΕΙ ΚΑΙ ΤΩΝ ΚΑΤΑΚΡΑΤΗΣΕΩΝ ΠΟΥ Ο ΑΝΑΙΣΘΗΣΙΟΛΟΓΟΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΒΡΕΙ ΤΟ ΑΚΡΙΒΕΣ ΣΗΜΕΙΟ ΠΟΥ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΜΕ ΤΡΥΠΗΣΕΙ....ΜΕ ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΜΕ ΤΡΥΠΗΣΕ ΕΝΙΩΣΑ ΣΑΝ ΝΑ ΜΕ ΠΕΡΝΑΕΙ ΡΕΥΜΑ ΣΤΑ ΔΑΧΤΥΛΑ ΤΩΝ ΠΟΔΙΩΝ ΜΟΥ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΗΤΑΝ....15 ΛΕΠΤΑ ΑΡΓΟΤΕΡΑ ΑΚΟΥΣΑ ΤΟ ΚΛΑΜΜΑ ΤΟΥ ΜΠΕΜΠΗ ΜΟΥ!!!ΞΕΣΠΑΣΑ ΣΕ ΛΙΓΜΟΥΣ!!!ΔΕΝ ΘΑ ΞΕΧΑΣΩ ΠΟΤΕ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΣΤΙΓΜΕΣ...ΑΜΕΣΩΣ ΜΟΥ ΦΕΡΑΝΕ ΤΟ ΑΓΓΕΛΟΥΔΙ ΜΟΥ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΜΟΥ..ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΚΑΜΠΟΣΗ ΩΡΑ ΣΤΗΝ ΑΝΑΝΗΨΗ ΒΓΗΚΑΜΕ ΕΞΩ ΝΑ ΜΑΣ ΔΕΙ Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΜΑΣ Ο ΟΠΟΙΟΣ ΕΚΛΑΙΓΕ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ ΜΕ ΛΙΓΜΟΥΣ ...ΩΡΑΙΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ ΓΕΜΑΤΕΣ ΣΥΓΚΙΝΗΣΗ!!!Η ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΤΕΛΕΙΑ!!!ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΤΙΠΟΤΑ!!ΟΥΤΕ ΜΕΤΑ ΤΙΣ ΕΠΟΜΕΝΕΣ ΜΕΡΕΣ ΠΟΝΟΥΣΑ ΟΥΤΕ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΣΠΙΤΙ!!!ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΘΕΛΩ ΤΩΡΑ ΚΑΙ ΠΑΡΑΚΑΛΑΩ ΜΕΡΑ-ΝΥΧΤΑ ΤΟ ΚΑΛΟ ΘΕΟ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ...ΥΓΙΕΣ ΚΑΙ ΚΑΛΟΤΥΧΟ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ!!!ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΕΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΣΑΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ ΣΑΣ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκι μου να σου ζήσει το μωρό σου, να είναι γερό κ καλότυχο!!! Καλή λοχεία!

Πραγματικά, αν εξαιρέσεις το θέμα της αναμονής, διότι εγώ μπήκα σχεδόνξ απευθείας για καισαρική, σε καταλαβαίνω ΑΠΟΛΥΤΑ για τον αναισθησιολόγο! Κ εμένα μου έκανε 4-5 τρυπήματα κ ήταν ό,τι πιο οδυνηρό έχω ζήσει :shock::shock::shock:

το έχω γράψει κ στην ιστορία τοκετού μου (τοκετός κ μαιευτηριο). μήπως είναι ο ίδιος άσχετος αναισθησιολόγος? Κ εγ'ω στο ιασώ γέννησα...... :roll:

Κ πάλι τις θερμότερες ευχές μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Agapoulaaaaa mou aderfoulaaaaa mou na sou zisei o ale3akos sou, na ton deite opws eseis epi8imeite, panta kalotixos k geros na einai stin zwoula tou..

Me ekanes k ekla4a me tin perigrafi sou, axxxx mwro mou euxomai twra na einai i pio eutixismeni fasi tis zwis sou pou 10000000% 8a einai giati exeis ton giokaro sou agkalia, 3erw poso talaipwri8ikes stin egkimosini sou k perimeneis me poli agnwia tin megali e3odo tou mpompira :) k twra poso talaipwri8ikes stin genna alla twra ola teleiwsane, perasmena 3exasmena..Axxx pe8imisa poli na milisoume!!!

Fila mou ton bebe!!!

8a ta poume sintoma!!

:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σου ζησει, καλοτυχο να ειναι και εσυ καλή λοχεία!!!!!!!!

Και εμεις "λεχωνες" ειμαστε στο "Ξεφουσκωσαμε το Μαρτιο" απλα δεν μπορουμε να αλλαξουμε το τιτλο κ να βαλουμε κ Απριλη(στο Νο2 τωρα). Πέρνα καμια βολτα ;)

Ολα καλα να σας πανε!!!!!!!!!1

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ ΓΕΡΟΣ ΚΙ ΚΑΛΟΤΥΧΟΣ ΣΤΗΝ ΖΩΟΥΛΑ ΤΟΥ!!!!ΝΑ ΣΑΣ ΓΕΜΙΣΕΙ ΜΕ ΠΟΛΛΕΣ ΧΑΡΕΣ!!!!!!!!!!!!!ΜΕ ΕΚΑΝΕΣ ΚΑΙ ΒΟΥΡΚΩΣΑ.ΜΠΡΑΒΟ ΣΑΣ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΟΛΟΙ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΕΥΤΙΧΙΣΜΕΝΟΙ!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γιουλακι μου να σας ζησει... ειμαι πολυ χαρουμενη που ολα πηγαν καλα και εχεις το μικρο αλεξη στην αγκαλια σου, τωρα τα δυσκολα περασαν και ολα θ απανε καλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιουλάκι να σας ζήσει, πάντα γερός, να σας χαρίζει υπέροχες στιγμές και πολλές πολλές χαρές! Όλα καλά πήγαν κοριτσάκι, πάει η ταλαιπωρία, αγκαλιά με τον Αλέξη σου τώρα!!! Καλή λοχεία να'χεις! Πολλά, πολλά φιλιά!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σας ζησει κοριτσι μου ο παιδαρος, γερος και καλοτυχος!!!!Πω πω σαν ονειρο μου ακουγονται αυτες οι περιγραφες που θα τις ζησουμε ολες μας καποια στιγμη με τη βοηθεια του Θεου και της Παναγιας!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γιουλακι μου γλυκο να σας ζησει ο μπεμπης!!!!

χαιρομαι πολυ για σενα που ολα πηγανε καλα κ κρατας τον πριγκιπα σου αγκαλιτσα!!!!

παντα να ειστε τοσο ευτυχησμενοι!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σου ζήσει το αγοράκι σου!!! Εύχομαι η ζωούλα του να είναι γεμάτη υγεία, τύχη, ευτυχία και αγάπη!!!! Πάντα συγκινούμαι τόοοοσο πολύ όταν διαβάζω ιστορίες τοκετών..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να σας ζησει το βλασταρι σας να ειναι γερος κ ευτυχισμενος στην ζωη του παντα

να τον χαιρεστε

καλη λοχεια ευχομαι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...