Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΑΠΡΙΛΙΟ-ΜΑΪΟ 2011!!Νο 7&ΠΟΛΛΕΣ ΓΕΝΝΕΣ!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 981
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημερα κοριτσακια!! Δεν ειμαστε πια εγκυουλες οι περισσοτερες, αλλα μανουλες!! :D Αποχαιρετουμε με χαρα αυτη την ενοτητα και ευχομαστε με το καλο και στις εναπομειναντες φουσκωμενες κουκλιτσες!! Να μας ζησουν και παλι τα μπεμπακια μας και παμε να λεμε πραγματακια που μας ενδιαφερουν για την ανατροφη τους!! Φιλια και μια υπεροχη ημερα για ολες μας!!! [smilie=icon_flower.gif] [smilie=icon_sunny.gif] [smilie=love5.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγκινήθηκα πάλι.. ούτε που φανταζόμουν πρίν 9 μήνες που άνοιξα αυτό το τόπικ οτι θα γνώριζα όλες εσάς κ εσένα ντάντυ κ θα περνούσαμε τόσο όμορφα αυτή τη γλυκειά περίοδο της ζωής μας,ανταλλάσωντας τις ανησυχίες μας για το άν είναι όλα καλά μέχρι να κάνουμε την πρώτη σημαντική εξέταση την αυχενική διαφάνεια,τις χαρές μας όταν νιωσαμε για πρώτη φορά τα "φτερουγίσματα" στις κοιλίτσες μας..τα μελλοντικά όνειρα μας όταν μάθαμε το φύλλο των μωρών μας κ όλα όσα μπορεί να νιώσεις στη διάρκεια της εγκυμοσύνης..όλα απερίγραπτα όμορφα..θα μου μείνουν σίγουρα αξέχαστα..

Χαίρομαι που είχαμε αίσιο τέλος κ οι λίγες γκαστρούλες που έμειναν κ εκείνες σίγουρα θά είναι μια χαρά με τα μπεμπάκια του σε λίγες μέρες.. Θα μου λείψει αυτή η ενότητα..την αφήνω κ εγώ πίσω μου λοιπόν μαζί με ένα μεγάλο χαμόγελο κ πολύ αγάπη..ΑΝΤΙΟ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ-ΜΑΪΟΥ 2011!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πρωί-πρωί με συγκινήσατε πάλι βρε παιδιά.. όντως αυτό το θεματάκι έγινε το στέκι μας για 9 μήνες και υπήρξε η αφορμή να γνωριστούμε μεταξύ μας και να μοιραστούμε τις ανυσηχίες μας, τους φόβους, τις χαρές... αχχχ, θα μας λείψεις όντως αλλά τώρα θα συνεχίσουμε αλλού να τα λέμε οπότε αυτό λίγο με παρηγορεί.. αντίο όμορφο θεματάκι, ελπίζω του χρόνου να βρεθούνε καινούργιες εγκυούλες να σε γεμίσουνε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια καλημέρα. Πήγα σήμερα το πρωί στον γιατρό μου και μου έκανε κολπική εξέταση. Το πολύ μέχρι την πέμπτη απο ότι μου είπε θα γεννήσω και θα φέρω στον κόσμο τον πρίγκηπα μου. Πολλά φιλιά σε όλες!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...