Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΑΠΡΙΛΙΟ-ΜΑΪΟ 2011!!Νο 7&ΠΟΛΛΕΣ ΓΕΝΝΕΣ!!


Recommended Posts

kalimera koritsakia!aupnies opws katalavainete!xtes pigame gia doppler..ola mia xara..2650 o bebaros!ante na doume...23 kai simera!!

KALORIZIKO TO No7 ME GERA NINAKIA K GLUKIES MANOULES PLEON...

samarcanse to dwmatiaki sas teleio...tetoia xrwmata exw ki egw..einai panemorfo kai kuriws me polu agapi ftiagmeno to dwmatiaki sas!me to kalo o aroulis!

afro mia xara i beba sas apo kilakia!me to kalo!!

steicy telika appo to alati itane e?/prosexe koritsaki...i oura emeine..outws i allws!!

samantha ksenuxti e???`aksizei omws..tha perasei o kairos k tha mpeite se ruthmo!

iliodwra mou ola kala?i beba?pote tha pas giatro?

afroditi trexeis me to manwlaki e???asta..ki egw mia apo ta idia!pame 3 wres kathe apogeuma stis kounies na ksedinei ki o dikos mou..na xalarwnw ki egw...

touristria loukoumades???ax...ti eipes twra???tha mas trelanete m auta pou grafete...

giwrgaki mia xara o antraklas!!me to kalo xazobaba!!

gwgoula apo twra aexise me tin kori tou o antras sou???wx katalava...tha to sunithisetai to mwraki kai tha mpeite stous ruthmous sas...kai tous erwtikous..

elenaki pws pas?kontozugwneis ki esu e???me to kalo to zouzouni sas~!!!

soulitsa exeis dikio!einai dikaiwma sou na theleis ekeini tin wra na deis pws eisai otan tha gennniseis gia na enimerwseis ton kosmo...!me to kalo to koritsaki sas...kai kane auto pou niwtheis..oxi auto pou prepei..

andriaki pali tis douleies skeftesai?ki emeis kanoume..alla den teleiwnoune pote..ki otan tha erthei ki mikroula sou tha deis pws den aksizei na trelainesai ma tetoia themata...allou einai to noima!!!me to kalo...kai tha katalaveis tote ti ennow..

filiakia se oles!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 981
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημερα!! γτ τοσες απουσιες εχθες το απογευμα; Απο τωρα χαθηκατε;

Σαμανθα μου εχει πολυ πλακα η κορη σου οταν πειναει, ο Αλεξανδρος μια μερα πιπιλαγε την μυτη της αδελφης μου ετσι οπως τον ειχε ανασκελα απο πανω της.

Δεν εχω να σας γραψω πολλα μονο οτι εχω πεθανει απο τσουξιμο απο κατω και παω μες στο σπιτι σαν χεσμενη. Ποτε αρχιζει να ηρεμει αυτο το πραγμα; Απο εχες βαζω Travogen 3 φορες την ημερα.

χαλια η μερα σημερα! Ειδαμε το πρωι και τον ουρανιο τοξο μαζι με το μικρο, τι ωραιο θεαμα!!!

Χοανιτα τι κανεις πως εισαι; Ελενα ηρεμησαν οι πονοι;

Οι αλλες κοπελες τι κανετε ολα καλα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera koritsia

joanaki egw den xalarono oute stis kounies .....olo kapoio paixnidi apo alopaidaki tha dei kai tha thelei na to parei ...to alo paidaki den tha thelei h tha tou to dosei gia ligo kai ante na ton ksekoliseis meta ....ase pou tis 3 teleutees meres den mporousa na parw ta podia mou mesa sto spiti ...pou na bgw kai eksw ....

ksana fountosan kai oi aimorroides kai den mporw na perpatisw ....

oso gia to stithos pou rotises se alo thema ...den thimame na eixa kati teteio ston manwli (tora eimai alh periptosh ) alla pisteuw oti einai fisiologiko ...etimazete to stithos ,mhn to pirazeis mono ....an kai kati mou leei oti den tha perimeneis 25 meres gia na geniseis . ;)

kalimera georgianna ...ypomoh kai esu me to tsouksimo opos kai egw .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kala ki emena kanei kato tetoia o xaris me ta paixnidia stis kounies..alla kalutera eksw..kai gia mena!alla an paideuesai..kai den tin paleueis..den xreiazetai!den tha paw les sto prokathorismeno rv?oti kai na kanw vevaia me kaisariki tha gennisw..alla ws tote pote den ksereis...apo apopsi aprooptou!

les na einai simadi?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοιλουμπίτσες.. πως είστε σήμερα;; Χθες έμπαινα διάβαζα τα νέα σας και εκεί που πήγαινα να γράψω όλο κάτι τύχαινε, χτυπούσε το κουδούνι, το τηλέφωνο, μετά έπρεπε να συνδεθώ στο μαγαζί για να δουλέψω, με καλούσε και ένας ξάδερφος απο Αυστραλία, μιλούσαμε πόση ώρα.. ουφφ αυτά. Α, πήγα στο καρδιολόγο, με βρήκε μια χαρά, υγιέστατη! Χαίρομαι που απο ότι πρόλαβα να διαβάσω όλα τα μωράκια είναι μια χαρά.. τα κιλάκια τους επίσης! Φιλάκια σε όλες.. πάω να φάω αυγουλάκια..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και από μένα!!

Σαμάνθα μου, διαβάζω αυτά που γράφεις και ονειρεύομαι κι εγώ τις πρώτες στιγμές με τη μπέμπα μου! Δεν μπορώ να φανταστώ πως θα είναι.. Μάλλον η αγάπη που θα νιώσουμε για αυτά τα πλασματάκια θα ξεπερνάει κάθε φαντασία.. Ανυπομονώ πολύ!!! Την αγαπάω από τώρα αλλά θέλω να την αγαπήσω κι άλλο, κι άλλο, κι άλλο... "πνίγομαι" από την αγάπη που έχω να της δώσω....... 23 days to go μέχρι την ΠΗΤ!!!

:x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalimera se olous!!! :D

Joanaki mou douleitses 3erw pws den iparxei periptwsi na mporw na kanw me to mwraki stis arxes wspou na e3oikeiw8w me to mwro k na paroume ena ri8mo k gi'auto eipa twra pou exw xrono na ta kanw..K auto me tis douleies twra to epa8a me tin egkimosini, ok oxi opws tis kopeles pou tis pianei pros to telos tis egkimosinis (8o & 9o mina) alla emena me epiase molis ema8a pws eimai egkios :D epai3e fisika k rolo pou apo 3wn minwn ka8isa sto spiti apo tin douleia k etsi itan enas tropos na pernaw tin mera mou :)..Prin meinw egkios ta ekana 1 fora tin evdomada k auto itan, tis proigoumenes meres sxedon tipota..

Oi ipoloipes ti kanete?

Egw molis efaga tis friganies mou k skeftomai ti na kanw!! Variemai poli sto spiti :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Steisy αυτή η κοιλίτσα στη φωτό είναι η δική σου ή απο κάποιο περιοδικό;; Είναι πολύ γλυκιά.. Γεωργιάννα μου πως πάει το τσούκσιμο; Σε άφησε καθόλου να ηρεμήσεις;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χοανιτα μου ολο και δυναμωνει αυτο το τσουκσιμο. Θελω να ... δεν ξερω τι θελω ακριβως, αλλα ποναω πολυ!!!!

Στεισυ ωραια κοιλιτσα, τελειαααααα πιο μικρη απο την δικια μου τυχερουλα!! Εχθες που εφαγα μισο κομματι πιτσα δεν ειχα καθολου κουρες. Αρα να τρωμε βλακιες φαγητα για να μην εχουμε καουρες!!

Αφροδιτη υπομονη με το μικρο!! Και περαστικα σου! Τελικα καθε εγκυμ. ειναι διαφορετικη.

Σουλα να φτιαξεις την μαρμελαδα ετσι οπως σου εγραψα τα γραμμαρια ζαχαρη. Βγηκε τελεια, πραγματικα θελω να την φαω ολη, αλλα δεν κανει γ..ο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κουκλιτσες!!!

χαλια ο καιρος εδω!!!εριξε μια βροχαρα τα ξημερωματα αλλο πραγμα!!!

τζαμπα καθαρισα τα μπαλκονια!

γεωργιαννα σπαστικο αυτο που νοιωθεις,πολυ υπομονη θα περασει!!!τι γινετε πως νοιωθεις???ο αλεξανδρακος 38η εβδομαδα δεν βγηκε???εισαι πανετοιμη?

samantaki η γεωργιαννα κ εγω ειμαστε τωρα αλλα δεν ξερουμε ποια απο τις δυο θα ξεφουσκωση πρωτη,εγω τεταρτη παντως γενναω :lol:

αντρια καλη βολτιτσα!!!

στεηση ωραια κοιλιτσα!!!!λιγο σου εμεινε κ εσενα!!!κ εγω σαν εσενα δεν μπορω να φανταστω πως θα ειναι...φοβαμαι πολυ την αλλαγη που ερχετε μερικες φορες κ παλι κανω χαζες σκεψεις...

χοανιτακι μου χαιρομε πολυ που οι εξετασεις σου βγηκαν τελειες μπραβο!!!

τζοανακι κ αφροδιτη εχουν πολυ φαση τα μικρουλια σας :lol: για δαγκωμα ειναι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Soula mou girw stis 3:00 8a paw ikea na vrw tous goneis mou, ekanan anakainisi to mpanio tous k 8eloun ntoulapia..8a fane to mesimeriano tous k otan pane ikea 8a me paroun til na paw na tous vrw..Etsi alliws to ikea einai konta sto spiti mou den mou simferei na paw sto patriko mou gia na epistre4w meta apo ligo ikea..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερααααααααααααααα κοριτσιααααααααααα!!!!!!!!!!!!! :D:D:D:D

καλε τι καιρος ειναι αυτος σημερα στο νησι??????φυσαει παρα πολυ και τωρα εριξε και μια βροχηηηη!!!!!και οχι μονο αυτο μου ριμαξε και τα λουλουδια ο αερας....βγηκα το πρωι στο μπαλκονι και ηταν χαλια :evil::evil::evil::evil::evil:

αχχχχ τι τελεια τα δωματια,τα ρουχααα τελικα τα αγοριστικα εχουν αλλη χαρη!!!!

και εγω ηθελα να βαλω φωτογραφιες απο το δωματιο της μπεμπας αλλα δεν μπαινουν!!!!δεν ξερω πως αλλιως να της βαλω! :(:(:(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kate_rina mou otan pas na gra4eis to minima sou edw sto mammy katw grafei pros8iki sinimmenou pata panw se auto, meta pata to browse vres tis photos sou apo to computer sou k meta pros8iki arxeiou k meta otan kaneis ipovoli to minima sou apo katw 8a dimosieutoun k oi photos sou..Einai o pio eukolos tropos autos!! Euxomai na voi8isa :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

AFRODITH, ελπίζω να σου περάσει το θέμα με τις αιμ/δες. Εγώ πριν κανα μήνα έπαθα γερή "ζημιά" και έκλαιγα από τους πόνους. Να φανταστείς είμαι και του επαγγέλματος και ήξερα και τι να κάνω!! Μεγάλη ταλαιπωρία.. Σε καταλαβαίνω..

joanaki, μάλλον απ'το αλάτι ήταν τα πρηξίματα! Δυο μέρες που δεν τρώω και έχουν ήδη βελτιωθεί. Σήμερα φτιάχνω γιουβαρλάκια. Σ'αυτά έβαλα λίγο. Στη σούπα όμως δε θα προσθέσω καθόλου. Να δω πως θα βγει..!!

ΧΟΑΝΙΤΑ, δική μου είναι η κοιλίτσα!! Αναρωτιέμαι αν θα μας λείψει λίγο όταν "αδειάσει"? Νομίζω ότι κάπως θα νιώσουμε αλλά θα το ξεπεράσουμε γρήγορα με τα μπεμπάκια μας που θα "σκάσουν μύτη"!!

Γεωργιάννα, είδες που είχαμε δίκιο σ'αυτά που λέγαμε γαι τις καούρες? Βουρ για πίτσες και σουβλακια όσο προλαβαίνουμε γτ μετά δε θα'χουμε δικαιολογία!! Χι,χι!!

Κατερίνα , κι εδώ φυσάει πολυ! Τις μάδησε τις καμέλιες μου ο αέρας.. έριξε τα μισά λουλούδια κάτω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Teleio to dwmatiaki sas!!! Ouxxxxxouuuu mou arese para poli :D..K polla rouxalakia!!!!

Na rwtisw kati pou to exw aporia san prwtomana :)..To prostateutiko twn kagkelwn to vazoume opws to evales esi diladi olo apo tin mia plevra i opws to evala egw? 8a sou valw photo..Pantws opws to evala egw den volevei ka8olou k pistevw to evala la8os!! :oops::?:oops:

post-5713-13873936786649_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστωωω!!!!εγω με τον αντρα μου το βαψαμε και τα σχεδια και ολα!!!!! :D:D:D

κοιτα απο την ξαδερφη μου που το ειδα επειδη το κρεβατι ειναι κολλημενο στον τοιχο το εβαλε οπως το εχω και εγω,αν ομως και οι δυο πλευρες ειναι εκτος τοιχο οπως το εβαλες εσυ!!!!κατα την γνωμη μου δηλαδη!!!!!!αλλα επειδη το μωρο αρχικα δεν κουνιεται δεν υπαρχει προβλημα οπως και να το βαλεις....αλλα ο σωστος τροπος ειναι οπως το εβαλες εσυ!!!! :D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

An 8eleis na katevaseis ta kagkela omws etsi opws to evala egw den mporeis giati einai demeno to prostateutiko..Ok twra pou einai 4ila to strwma mporeis aneta na pareis to mwro alla meta pou 8a megalwsei k 8a katevasw to strwma pio katw gia asfaleia k 8a prepei na anoigw ta kagkela na to parw ekei 8a exw provlima :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοιτα αρχικα βαλτο οπςσ το εχεις και οταν μεγαλωσει αλλαξε το!!!!!οπως σε βολευει!!!!!!! ανδεις αυτο το ροζ με το σπρο που εχω στο κρεβατακι ειναι για να τοποθετεις το μωρο ετσι ωστε να μην γυρναει και να κοιματε πλαγια!!!!!!πιστευω με ενα τετοιο δεν θα υπαρχει προβλημα να ακουμπισει τα καγκελα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα..

Εχθες δεν μπηκα καθολου!! ειχα σεμιναριο το μεσημερι για τον θηλασμό κ απο το πρωι ετρεχα στο ΙΚΑ κλπ..σημερα πηρα κ δωρο Πάσχα απο το ΙΚΑ!! Γεωργιαννα να πας να το παρεις κι ευσ!! Δεν πηρα βεβαια κ πολλα λεφτα..142 ευρω αλλα απο το τιποτα? Καλά ειναι κ ιαυτα δε βαριέσαι!!

Αντρια πολυ ομορφα τα πραγματακια σας!! με το καλο να υποδεχτειτε την μπεμπουλινα σας!!

κατερινα κ με το δικο σοτ ξετρελάθηκα...πολυ σουπερ οι ζωγραφιες ! μπραβο σας..

παρατηρω οτι ολες μας αγορασαμε απο το τζαμπο το καλαθακι το ροζ με τα 4.99 ευρω!χαχα

Γεωργιαννα μου καποιος σε ματιασε..αντε να γεννησεις να σου περάσουν ολα αυτα :)

Αναρωτιεμαι ποια θα παει πρωτη..εσυ η η σουλιτσα μας η κανενα outsider? :lol::lol::lol::lol:

εγω σημερα ειχα παλι τις μαηυρες μου γιατι με εχει πιασει απελπησια με το σπιτι..ηθελα να κανω καποιες δουλειες ( κοθυρτινες - χαλια - καλυματα ) κ δεν μπορω μονη μου και ειμαι σε σκατα κατασταση..

εχω και κάτι καουρες αστα να πανε...τι κανετε για τις καουρες? εγω καιγομαι κ δεν ξερω πως να τις αντιμετωπίσω!!!

Στεισι τελεια κοιλουμπιτσα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Ετσι ειναι!!! Κι αυτος ο ανθρωπος ησουν εσυ γ μενα!!❤️🫶 Μια κοπελα π δν ξερω καλα καλα κ π μου σταθηκε καλυτερα κ απο φιλη!! 😍 Δε λεω κ ο αντρας μου διπλα μου σε ολα! Βραχος... αλλα ειναι αλλιως οταν ο αλλος το εχει ζησει κ εχει τις ιδιες αγωνιες.. περναει τα ιδια σκαμπανεβασματα, εχει κ τις ορμονες να βαρανε κοκκινο, μπαινει στη θεση σου γτ το ξερει πως ειναι κ σε νιωθει με μια λεξη π θα πεις..  Σε ευχαριστω πααααααρα πολυ!!💞💞💞
    • Ευχαριστω Ραμ μου!!!! 🥰 με το καλο ολα!!! 🙏❤️ Καλη αρχη στη νεα προσπαθεια κ με το καλο να μεγαλωσετε την οικογενεια σας!!!💫
    • Γλυκο μου μισοφεγγαρο!!! 🫶❤️🫶 Σε ευχαριστω για ολες τις ευχες!!! 🥰 Μακαρι ο θεος ν μας αξιωσει να γινουμε γονεις!!! Ελπιζω να πανε ολα καλα σε αυτο το ταξιδι π μολις ξεκινησε μεχρι το τελος!!! 🥹
    • Η αλήθεια είναι ότι και εμένα μου φάνηκε κάπως όμως δεν μου έδωσε περιθώρια ο γιατρός να το επεξεργαστώ! Με κοίταξε μου λέει είναι όλα καθαρά ντύσουν και έλα να τα πούμε! Μας ξεκίνησε με τις έρευνες και μας διάβαζε διαφορα πράγματα που είχε μελετήσει και μας λέγε το θα κάνουμε και πως θα προχωρήσουμε όποτε δεν πρόλαβα να σκεφτώ την παλινδρομη! Ναι δεν υπάρχει λογος για εξωσωματικη για την ωρα! Θα δούμε και τις εξετάσεις και τι θα μου δώσει και μετά αν δεν είναι εδώ ο σύντροφος θα καταψηξουμε σπερμα και θα κάνω σπερματεγχυνση! Μου είπε ότι μπορεί να αργησει να έρθει η περίοδος λόγω ΣΠΩ όχι όμως ότι είναι απόλυτο! Απλά για να μην ανησυχήσω! Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου🙏
    • Τοκυο μου!!!! ❤️ Σε ευχαριστω κι εσενα για ολα!!! 🥰 Αληθεια αν δεν ησουν εσυ ν τα λεμε με dm κ να μου συστησεις αυτο τον τρομερο γιατρο (γενικα ειχα φτασει σ ενα σημειο π ειχα μπλοκαρει κ με ξεμπλοκαρες..), μπορει ακομα να εχανα χρονο κ να ημασταν στο μηδεν οπως τοσα χρονια π ψαχναμε ψαχναμε κ ακρη δε βγαζαμε!!!  Να εισαι καλα κ να χαιρεσαι την οικογενεια σου!!!😊 Με το καλο ν ερθει κ το 2ο παιδακι σας γερο και καλοτυχο!!!🙏💫🎈 Μακαρι κι εμας τα εμβρυακια μας να ερθουν στην αγκαλια μας καποια μερα!🙏
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...