Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΑΠΡΙΛΙΟ-ΜΑΪΟ 2011!!Νο 7&ΠΟΛΛΕΣ ΓΕΝΝΕΣ!!


Recommended Posts

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ...ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ Κ ΕΝΑ ΜΙΚΡΟ ΠΟΝΑΚΙ ;) ΑΝ ΜΠΟΡΗΤΕ ΝΑ ΤΟ ΑΠΟΦΥΓΕΤΕ Κ ΑΥΤΟ ΧΙΧΙ .....ΜΠΗΚΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΦΡΟΔΙΤΟΥΛΑ ΠΟΥ ΛΙΓΟ ΤΗΝ ΞΕΡΩ Κ ΕΙΠΑ ΝΑ ΤΗΣ ΠΩ ΕΝΑ ΓΕΙΑ Κ ΝΑ ΔΩ ΤΗ ΚΑΝΕΙ....

ΜΕ ΤΗΝ ΕΥΚΕΡΙΑ ΔΙΑΒΑΣΑ Κ ΤΑ ΔΙΚΑ ΣΑΣ ΛΙΓΟ Κ ΘΥΜΙΘΗΚΑ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ...ΠΕΡΣΙ ΤΕΤΟΙΟ ΚΑΙΡΟ ΗΜΟΥΝ Κ ΕΓΩ ΣΤΗ ΘΕΣΗ ΣΑΣ ΓΙΑ ΤΡΙΤΗ ΦΟΡΑ Κ ΕΛΕΓΑ ΤΑ ΙΔΙΑ ...ΠΕΡΝΑΕΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ Κ ΙΣΩΣ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΝΑ ΓΡΑΦΕΤΕ Κ ΕΣΕΙΣ ΟΠΩΣ ΕΓΩ ΣΤΙΣ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΤΟΥ 2012 :mrgreen: .ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΚΟΙΛΙΤΣΕ ΣΑΣ ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ Κ ΝΑ ΓΙΝΕΤΕ ΟΙ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΓΙΑ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΣΑΣ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 981
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

θα με τρελάνετε βραδιάτικα με τους λουκουμάδες,τις κρέπες κ τις μαρμελάδες!Οτι απο τα 3 κ να είχα το τσάκιζα ανετότατα!μιαμ μιαμ.. ας βολευτώ για την ώρα με λίγη μερέντα..τι λίγη δηλαδή,χθές την αγόρασα σήμερα κοντεύει να αδειάσει κ είναι η μεγάλη συσκευασία! :?

Σούλα μου,μήν ανησυχείς άν δεν γράψεις κάτι απο μόνη σου δεν θα σε "μαρτυρύσουμε"! :D Όπως νιώθεις εσύ καλύτερα,έτσι να κάνεις..

Πάντως η μπεμπούλα σου μέχρι την άλλη εβδομάδα το τεσσάρι το έχει άνετα!Φτού φτού γυναικάρα θα είναι!

Ο Γιώργος δεν είχε σήμερα γιατρό ή δεν θυμάμαι καλά;πώς κ δεν μπήκε να μας πεί τα νέα;;η

Τhena σ'ευχαριστούμε πολύ!Κ εσύ να χαίρεσαι τα παιδάκια σου!! 3 έχεις έ;;Τρισευτυχισμένη μανούλα δηλαδή!!Μπράβο σου!!Θα έχεις φούλ ενέργεια! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα !!!!!!

οχι σουλιτσα δε θα πουμε τιποτα

gioulaki και thena ευχαρσιτουμε πολυ για τις ευχες!!!!!!!

ποπο μολις σας διαβασα και μου ανοιξατε την ορεξη , γιωργιαννα ξεχασες κι εμενα τη λιτοδιαιτη μικρη μπετονιερα :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!

Μη μου εχετε παραπονα! Δεν ξεχασα καμια σας, κατω απο την φωτο. γραφει οτι εχει πολλες κρεπες και φτανουν για ολες σας!! χαχαχαχα

Μαζι με το Αμοξιλ πηρα δωρακι και μυκητες! Ευτυχως βρηκα τον γιατρο μου το πρωι και ετσι μου ειπε τι κρεμα να παρω. Εχθες το βραδυ δεν με πονεσανε τα δοντια μου!!!!! Ποσο ευχομαι να μου περασανε!

Αφροδιτη μου ειναι πραγματικα να εχεις και 1 παιδακι μικρο και να εισαι εγκυος. Λογικο ειναι να μην εχεις ορεξη. Ο ανδρας σου γυρισε;

Σουλα μου μια χαρα η μπουμπου δεν νομιζω να φτασει 4κιλα, υγιεστατη να βγει. Αντε λιγες μερουλες εμειναν. Δεν καταλαβα ποτε θα κανεις την καισαρικη;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλή δύναμη μανούλες είστε πολύ κοντά στο νήμα! Ρϊξτε μια ματιά εδώ, εμένα με βόήθησε αυτός ο προσανατολισμός στη σκέψη για να γεννήσω καλύτερα

http://newagemama.com/2010/08/09/%CE%B8 ... %B5%CF%82/

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΚΑΙ ΚΑΛΟΡΙΖΙΚΟ ΤΟ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ ΘΕΜΑΤΑΚΙ ΜΑΣ....ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΠΟΛΛΕΣ ΓΕΝΝΕΣ ΣΕ ΑΥΤΟ!!!!! :D:D:D:D:D:D

την δικια μου μαλλον στο Νο8 θα την δουμε!!!!!!!!!!!!!!!! :D:D:D:D

τι κανετε????????????

georgi79 μου τι ειδα καλε πρωι πρωι???κρεπες μιαμ μιαμ..μου ανοιξες την ορεξη!!!!!

μπραβο ευχομαι να σου εφυγε ο πονοδοντος!!!!!!! :D:D:D

ελα daddy κοντευετε!!!!!!!!!!! :D:D:D:D:D τι καλαααααα!!!!!αντε με το καλοοοοο!!!!!!!

happy 3400 η μπουμπου σου????μπραβοοοο θηριοοο καλε!!!!!!!!!!!και εγω τοσο γεννηθηκα!!!! :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια ξεχασα να σας πω, εν τελει πηγα χθες στο γιατρο αντι για μεγαλη δευτερα και τωρα θα ξαναπαω την εβδομαδα μετα το πασχα ... ολα καλα , 2.500 κιλα η μπουμπου καλα ειναι? δεν ειναι λιγο ε?

γιωργο μια χαρα αντε μια ανασα σας χωριζει!

γιωργιαννα ο πονοδοντος?

σουλιτσα τελεια η μπουμπου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια ξεχασα να σας πω, εν τελει πηγα χθες στο γιατρο αντι για μεγαλη δευτερα και τωρα θα ξαναπαω την εβδομαδα μετα το πασχα ... ολα καλα , 2.500 κιλα η μπουμπου καλα ειναι? δεν ειναι λιγο ε?

Καλημέρα!

Afro μου, μια χαρά είναι η μπουμπού σου! Εμένα στις 36εβδ ακριβώς ήταν 2400 οπότε η δικιά σου είναι πιο καλά στα κιλά της!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!

Κρέπες και μαρμελάδες απ' τη μια, μπακλαβάς απ' την άλλη, βαλτοί είσαστε όλοι! Τσάκισα κι εγώ ένα τεράστιο κομμάτι κέικ σοκολάτας! :lol:

Happy θηριάκι η μικρή κι όλα καλά, μπράβο!!! Σύντομα αγκαλίτσα!

Καλέ γιατί ανησυχείτε με τα κιλά των μωρών σας? Το θέμα είναι να αναπτύσσονται σωστά, το καθένα με ο ρυθμό του! Μια χαρά είναι η Αννούλα Άφρο μου!

Γεωργιάννα περαστικά και για τη καινούρια 'παρέα' που σε βρήκε. Το'χουν αυτό οι αντιβιώσεις. Τουλάχιστον σου πέρασαν τα δόντια... Η παρουσίαση χθες δεν ήταν λογοτεχνική, ήταν ένα βιβλίο για την παραδοσιακή κεραμεική στην Ελλάδα, μιας σπουδαίας κεραμίστριας, που γνώριζα και που δυστυχώς πέθανε πέρυσι, της Μαρίας Βογιατζόγλου-Σακελλαροπούλου. Ωραία ήταν, είδα και κάποιο κόσμο που είχα καιρό να δω, πήγα και σε ταβέρνα μετά, όλα καλά.

Δυστυχώς όμως δε κοιμήθηκα πολύ, έβλεπα πολλά περίεργα όνειρα πάλι, μέχρι ολόκληρη ομαδική συνεδρία είδα στον ύπνο μου! Τα κέφια λίγο καλύτερα αλλά νυστάζω!

Κατερίνα και μένα για το Νο 8 με βλέπω, έχω δρόμο μπροστά μου.

Καλημέρα και σε όλες τις υπόλοιπες κοιλίτσες! :-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα στις πιο όμορφες φουσκίτσες!! :D Φυσικά κ στον μελλοντκό μπαμπά εν δράσει!! :D Γιώργο μου άψογος ο Χρυσοβαλάντης!!Σε 17 μέρες ετοιμάσου να τρελαθείς τελείως!! :lol: Χαζομπαμπάς απο τώρα κ το ξέρεις!!Μπράβο σου σε παραδέχομαι! Εμείς σε 15 μερούλες πρώτα ο Θεός..ανυπομονωωωωώ! Άφρο μου τέλεια είναι η μπεμπούλα σου!Εμένα στις 34 ακριβώς ήταν 2600 κ μου είχε πεί οτι είναι μεγάλο μωρό,οπότε η κορούλα σου άν το κρίνω έτσι είναι τέλεια! ;)

newagemama σ'ευχαριστούμε για το άρθρο.Πολύ καλό!

Γεωργιάννα μάλλον οι κρέπες είναι η θεραπεία κατά του πονόδοντου!!Λέω να φτιάξω κ εγώ σήμερα που έχω μια ενόχληση στα δόντια..χαχα. Πρόλαβαν κ σε βρήκαν οι μύκητες;Τί θεραπεία σου έδωσε;Μη μου πείς αυτό το ματσούκι της daktarin;

Aφροδίτη δεν πείνας;;;Πλάκα μας κάνεις...στο σπίτι του κρεμασμένου δε μιλάμε για σχοινιά.. :lol:

Aνδριάκι πώς πάει η ασκησούλα;;

Οι υπόλοιπες τί κάνετε;;Steicy,Samarcande,Eιρήνη,Σούλα,Ηλιοδώρα,Xoanita κ όλες οι άλλες γκαστρούλες;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

παιδια καπως ετσι με βλεπω :lol::lol:;);)

=))=))=))=)) αχ βρε γιωργο μου με εκανες κ γελασα!!!που πας κ τα βρισκεις πολυ πετυχημενα!!!μια χαρα ο χρυσοβαλαντης!!!!!

samarcante οντως θηριακι η μικρη :lol: ουτε να κουνηθη δεν μπορει πλεον εκει μεσα :lol::lol::lol: απο δω κ περα τα ονειρα που θα βλεπουμε ειναι οτι να ναι!!!

αφρο μου μια χαρουλα ειναι η μπεμπουλα!!!οντως τι εχετε παθει ολες με τα κιλα των μωρων???μην ανησυχειτε αν κατι δεν πηγαινε καλα ο γιατρος θα το ελεγε να ειστε σιγουρες!!!

γεωργιαννα μου την μαρμελαδα πως την κανεις????εγω εχω μια συνταγη που λεει 250γρ φραουλες 250γρ ζαχαρη τα αφηνουμε ενα βραδυ να βγαλει τα υγρα κ την επομενη το βραζουμε μεχρι να δεσει...ωραια δωρακια :lol::lol::lol: αντε τωρα στο τελος ολα θα ερθουν???υπομονη!!!κατα τα αλλα πως νοιωθεις???

καλημερα συμπεθερααααα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέραααα!!!Σουλάκι το έχεις συνηδειτοποιήσει οτι αυτές είναι οι τελευταίες σου "καλημέρες" ώς εγκυούλα;;;; Απο Τετάρτη θα μπείς στο club των μαμάδων!! :D:D Γιούχου!!!!!!!

Τί καλό φτιάξατε σήμερα;;Μόλις έπλασα τα γιουβαρλάκια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να σου πω την αληθεια οχι ακομη!οταν μιλαμε για γεννα ειναι σαν να λεμε για καποια αλλη :lol: την τριτη θα το καταλαβω καλα που θα μεινω μεσα :lol: ωρε κλαμματα :lol::lol::lol: σημερα εγω φτιαχνω φακες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σουλα ειναι πολυ η ζαχαρη 1 προς 1. Εγω εβαλα 2κιλα φραουλες 800-900 γρ ζαχαρη και τα αφησα μια νυχτα και τωρα τα εβαλα να βρασουν. Εαν θελεις πιο γλυκια βαζεις περισσοτερη ζαχαρη. Συθως ομως τα πολυ γλυκα ειναι τα γλυκα του κουταλιου.

Ο πονοδοντος δεν εμφανιστηκε εχθες το βραδυ αλλα τπτ δεν ειναι σιγουρο, μου το εχει ξανακανει να μην εχω 5 μερες και μετα τσουπ...

Σημερα το βραδυ εχω και παιδικο παρτυ να παω!! Θα τον αφησω το μικρο και θα παω στην πεθερα μου και θα παω προς το τελος.

Ο μικρος αρχισε και παλι να κλωτσαει ολη την ωρα και ειμαι πολυ χαρουμενη, με ειχε ανυσηχεις τις προηγουμενες μερες που ηταν πολυ ησυχος.

Ελενα εγω εφτιαξα ρολαλια κιμα στο φουρνο, και εβρασα πατζαρια για το μικρο.

Σαμαρκαδε σημερα ξεκουραση;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ξεκούραση, τρόπος του λέγειν... απλώς κάνω δουλειές εντός σπιτιού.

Έλενα πολύ τα ζήλεψα τώρα τα γιουβαρλάκια σου! Κι εγώ φακές έχω σήμερα, Happy!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τελείωσα με τα ρουχαλάκια του μικρού!

Και το δωμάτιο!

Μόνο η καλαθούνα μένει να έρθει και να πλύνω αργότερα το κάλυμμα του πορτ μπεμπέ!

Και σε καμιά δεκαριά μέρες λέω να φτιάξω βαλίτσα καλού κακού...

Τόσο οργανωμένη δεν έχω υπάρξει ποτέ!!!

post-14188-13873936776783_thumb.jpg

post-14188-13873936777682_thumb.jpg

post-14188-13873936778559_thumb.jpg

post-14188-1387393677939_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι νοικοκυρά είσαι εσύ!!Γρήγορη κ όλα ΥΠΕΡΟΧΑ!!!Κ η κουρτίνα επιτυχία,ταιριάζει απόλυτα! Με το καλό να τα χαρεί ο Αρούλης!! :D

Σε προσκαλώ για φαγητό!Έφτιαξα μια κατσαρολάρα γεμάτη κ είναι λουκούμι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ωραία, τώρα που τέλειωσα και το κλάδεμα (κακή ιδέα βέβαια να το κάνω με ντάλα ήλιο αλλά τέλος πάντων) έρχομαι για τα γιουβαρλάκια!! :lol: :lol:

Ευχαριστώ πολύ πολύ και τις δυο σας για τα καλά σας λόγια, Έλενα πρώτη φορά στη ζωή μου τόση οργάνωση και ταχύτητα! Άφρο μου θα τα προλάβεις κι εσύ, μην ανησυχείς!

Άντε βάλτε και οι υπόλοιπες καμιά φωτογραφία να δούμε δωμάτια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω παιδια τυλιξα του συζυγου μια κατσαρολα ντολμαδακια δευτερα βραδυ(μου βγηκε η πιστη ) και την τελειωσε χθες, σημερα μας εστειλε η γιαγια μου δυο μεριδες γεμιστα και ηταν τελεια τα εφαγα με γιαουρτιιιι... αυριο θα φτιαξω μια συνταγη που ειχα ξαναφτιαξει σουφλε με μπεσαμελ, μπροκολο, καροτο, πιπερια, γιατι ειναι δροσερο και μ αρεσει ειδικα κρυο, παντως τα γιουβαρλακια τα ζηλεψα...

ευχαριστω σαμαρκανδη μου ελπιζω κι εγω οτι θα τα προλαβω...

σημερα θα φυγω σε λιγο για το ιασω εχουμε μαθημα με τη μαια και μετα θα παμε απο τους γονεις του γιαννη, αυτα τα ωραια...

σας φιλω ολες... ελενακι απο τα κιλα που λες παιδαρος θα βγει ο μπεμπης, τελεια,

καθως και κομματοςςςςςς η κορακλα της σουλας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koritsakia mou kalispera!!

Simera piga k koinwnisa..Eixe polla sxoleia k i ekklisia itan gemati apo paidakia alla mia kali daskala me evale mprosta apo ola ta paidakia logw egkimosinis :D mpravo tis!!!

Gewrgianna mou nai tis douleies skeftome pali hehe :)

Elenaki tin askisi tin ekana alli mia fora simera otan eimoun stin mama mou :)) makari na exei kapoio apotelesma giati einai megali talaipwria :(

Foto apo to dwmatiaki mas gia oses 8elete na deite mpeite edw: http://www.mammyland.com/koinotita/520- ... serid=5818 gia na min gemizw tis selides :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σαμαρκαδε πολυ ωραιο δωματιο, οπως το ειπες γαλαζιο πουθενα!! Τι ωραια που τα εφτιαξες στα ραφακια. Ο Αλεξανδρος αναγκαστηκε να κανει χωρο στο ντουλαπι του.

Το μονο που λεω κοριτσια δοξα το Θεο που εχω την δυνατοτητα να τους εχω τοσα ρουχα. Ποτε το ντουλαπι του μικρου δεν εμεινε αδειο. Αυτο ευχομαι και σε σας!

Ο μπεμπης χορευει και παλι στην κοιλιτσα μου!! Κανει προπονηση για το τραμπουλινο που θα εχει στο παρτυ! Βεβαια ο ανδρας μου γρινιαξε που θα παω, αλλα δεν πειραζει!

Που εισαστε οι υπολοιπες;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεωργιάννα πολύ ωραίο αυτό που είπες, εύχομαι κι εγώ σε όλες μας να έχουμε πάντα τη δυνατότητα να παρέχουμε στα παιδάκια μας ότι τους χρειάζεται! Πράγματι το δωμάτιο δεν έχει κάτι γαλάζιο, ε είναι το καρότσι μας μπλε, θα είναι το ριλάξ μας μπλε κι έχουμε πολλά γαλάζια ρουχαλάκια και σεντονάκια. Όσο για το δωμάτιο ήθελα κάτι πιο γήινο και ουδέτερο καθώς, δε σου κρύβω, θα ήθελα σχετικά γρήγορα να έρθει κι ένα κοριτσάκι (θα το κάνω παραγγελία, λες να πιάσει? :lol: :lol:)

Καλό σας βραδάκι, πάω να δω dvd με τον αντρούλη μου και να φάω λίγες φραουλίτσες! Πολλά πολλά φιλιάαα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσάκια μου τι κανετε?

εγω ετοιμάζομαι για νάνι και είμαι κατάκοπη....και στις 5 εχει εγερτήριο για το φαγητάκι της μπεμπας :D:D:D:D

της χάλασα λίγο το προγραμματάκι γιατί της έδινα κάθε μια ώρα 50 ml γάλα από το δικό μου (με θήλαστρο) και μετά μπερδεύτηκε και πεινουσε συνέχεια... 8-)8-)8-)8-)

κορίτσια όταν πεινάει εχει παρα πολυ πλακα...προσπαθεί να φάει οτι βρει μπροστά της...προχθες παραλίγο να θηλάσει από τον άντρα μου χαχαχα :lol::lol::lol::lol: πεθαναμε στο γέλιο...

έχω ακόμη αρκετό αγχος εγώ μην μου πάθει τίποτα τόσο μικρούλα και ευθραυστη που είναι... :?:?

αχχχ τελικά το άγχος δεν τελειώνει ποτέ.....

samarcande τέλειο το δωματιάκι! με το καλό να το χαρεί ο μπέμπης! συγκινήθηκα με τα συρτάρια (δεν θέλω και πολύ :lol::lol: ) γιατί έτσι τα είχα φτιάξει και εγώ και τα κοιτούσα καθε μέρα πριν έρθει η μπέμπα, τα κοιτούσα συνέχεια και την ονειρευόμουν :D:D:D και τώρα απλώς έχουν 'χρηστικό' ρόλο καθώς τώρα έχω την μπέμπα πλέον :D:D:D

οι δυνάμεις και τα μάτια μου με κρατάνε να διαβάσω μόνο την παρούσα σελίδα....

ποια περιμένουμε και πότε??

κοριτσάκια σας φιλώ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Ωορρηξία ξέρεις πότε έκανες όμως ακριβώς πότε εμφυτεύτηκε δεν το γνωριζεις. Εδώ σε εξωσωματική δεν το ξέρουμε. Εδώ με υπερήχους και στο πρώτο μου παιδί μετά την β επιπέδου καταλάβαμε ότι ήταν μεγαλύτερος 1 εβδ.  Κάνε λιγάκι υπομονή . Ξέρω πως νιώθεις αλλά σκέψου τίποτα δεν μπορείς να αλλάξεις παρά μόνο να οπλιστείτε με υπομονή
    • Αχ σαν νερό παίρνει ο καιρός.. ο χρόνος . Αχ και αυτός ο χρόνος. Όταν θηλαζω συνήθως έχω πιο ελευθερία 🤫🤫 όχι με τίποτα 3 , ξεκίνησα αντισυλληπτικά χάπια. Ο μικρός αποδεικνύεται θηρίο και εγώ μεγάλωσα για 3 😅 ο δε πρώτος έχει την ζήλια του λογικο αλλά τρελαίνεται για τον αδελφό του.  Εσύ πώς είσαι κοριτσάκι μου. Ξεχνάς τα δικά σου στηρίγματα.. εκεί βράχος δίπλα μου 
    • Ναι βρε συ... εννοειται δν επιλεγουμε εμεις...😊 απλα φευγαμε χθες απο τους κουμπαρους μας κ λεγαμε γ τα κουκουνια μας (εχουμε ξετρελαθει κ λογικο ειναι...) κ του ανεφερα οτι σκεφτομαι κι αυτο π παλευει να εξελιχθει κ του πηρε παραπανω χρονο. Κ γνκ ο αντρας μου αν δει εναν ανθρωπο πιο "αδυναμο" η "ντροπαλο" παντα τον στηριζει, ειναι ετσι σαν ανθρωπος, κ πανω εκει το ειπε..  Οσο γ την ετ, ναι μπορει να αναθαρρυσαμε κ να αφεθηκαμε, αλλα σιγουρα δν εχουμε "δεσει" κατι... ισα ισα, μεχρι τωρα νομιζαμε οτι εχουμε θεμα στη συλληψη (γτ περυσι ειχα παλινδρομη με κενο σακο π σημαινει οτι το εμβρυακι "διαλυθηκε" σε πολυ πρωιμο σταδιο) κ λογω του οτι δν ξερουμε τι φταιει τοσα χρονια π προσπαθουμε, φοβαμαι ολα τα σταδια... Ακομα κ θετικη χοριακη ν δω θα τρεμω.. γτ κ περυσι η χοριακη μου υπερδιπλασιαζοταν σε 48 ωρες κ δν ειδαμε ποτε λεκιθικο ασκο κ εμβρυικα στοιχεια στον 1ο υπερηχο....😢 (6+1 ημουν) Σε ευχαριστω πολυ. ❤️🥰 Μιλαμε τοσο καιρο κ ξερω οτι μου τα λες γ να ειμαι προετοιμασμενη για ολα!! Αλλωστε το εχουμε πει πολλες φορες οτι μετριες βλαστοκυστες εχουν δωσει υγιη μωρακια κ αριστες δυστυχως δν εχουν προχωρησει σε κυηση... Ειναι κι αυτο μια ενδειξη! Ας ελπισουμε οτι θα ειναι υπερ μας! 🙏
    • Ευχαριστω Γιαννα μου!!! ❤️ Να το χαιρεσαι το αντρακι σου!!! Να ειναι γερο κ καλοτυχο!!🙏💙🥰
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...