Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καλοκαιρινά Μωράκια 2011 Νο8! Και οι κλωτσιές συνεχίζονται!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 995
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Kαλημερα!Χριστος Ανεστη!Καλο Πασχα σε ολους!Και του χρονου με τα μωρακια μας αγκαλια!

Να περασετε τελεια και να φατε πολυ! :lol: Καλη μασα! :lol: Θα τα πουμε αυριο,σας φιλω! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρηστός Ανέστη με υγεία και αγάπη στις οικογένειες μας...Οτι καλύτερο εύχομαι σε όλες σας κοριτσάκια μου και με το καλό να κρατήσετε αγκαλιά τα νινάκια σας!!

Και σε σένα τα ίδια εύχομαι Γιωργο μου!!

Πολλά φιλιά σε όλους...καλά να περάσετε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα συν-φουσκουλίτσες!!!!!!!!!!!!

Χρόνια Πολλά σε όλες & σε όλους & με το καλό να...... ξεφουσκώσουμε όλες.... με έναν πόνο!!!!!!!

Μετά από μία πολύύύύύ γεμάτη μέρα.... επιτέλους μας βλέπει και το σπιτάκι μας λιγάκι.......

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Χίλια κομμάτια γινήκαμε.... κι εγώ κι ο αντρούλης μου να τους ευχαριστήσουμε όλους.........

Περάσαμε πάρα πολύ καλά & του χρόνου με υγεία!!!!!!!!!!!

:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Τώρα..... εγώ κι ο μικρούλης μου είπαμε να την αράξουμε στον καναπέ λιγάκι προ ύπνου!!!!!!!

Φιλιά σε όλες τις κοιλίτσες!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσιααααααααααααααααααααααααααααααα χρονια πολλα,καλα κ ευτυχισμενααααααααααααααα :P

γιωργο με το καλο να ρθει ο χρυσοβαλαντης σας

να μου ειστε ολοι κ ολες καλα,κ να γεννησουμε τα μωρακια μας με υγεια

φιλια πολλαααααααααααααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημεραααααααααα!!!!!!!!!!!!!!Χρονια πολλα και Χριστος Ανεστη με υγεια ,αγαπη και με το καλο να κρατησουμε τα μωρακια μας στην αγκαλια μας!!!!!!!

Γιωργο μου Χρονια σου Πολλα και με το καλο σε 4 μερουλες θα χετε το γιοκα σου στην αγκαλια σας!!!!!!!!!!!!!!

Πως περασατε??Εμεις πολυ ωραια σουβλισαμε το αρακι μας,το κοκορετσακι μας και ηταν παρα πολυ ωραια κ τα δυο!!!!!!!!!!!!!!!!Βεβαιως ο μπαμπας ειναι μαστορας σε αυτα και γιναν ολα λουκουμι!!!!!!!!!

Κ εφαγα αρκετα μπορω να πω..ειδικα κοκορετσι το ευχαριστηθηκα!!!!!!!!!!!!!

Σημερα Σαλατουλα με αυγα!!!!!!!!

Πηγα κ στην Ανασταση παρολο που ημουν κομματια απο την κουραση απο ολες τις προηγ μερες με τα τσουρεκι ατα κουλουρια κλπ..καλα ηταν ο μικρουλη ακουγε τα βεγγαλικα κ δεν παραπονεθηκε το μωρο μου!!!!!

Χτες το απογευμα ομως παρεδωσα πνευμα που λενε..δεν μπορουσα να κουνηθω καθολου ..μα καθολου ομως..ετσι απο τις 8 αραξα στον καναπε κ δεν κουνηθηκα καθολου κ παλι!!!!

Βεβαια εχω ενα σπιτι χαλια!!!Πιο χαλια δεν γινεται!!!!!!!!Ευελπιστω αυριο να ρθει η κοπελα κ να γινει κ παλι σπιτι!!!!!!!!

Αχ επιτελους αυτη τη βδομαδα θα παμε στο για τρο και θα δουμε τον μικρουλη μας που αυτες τις μερες εχει δωσει ρεσιταλ στις κλωτσιες!!!!!!!!!!!!!!!

Αυτααααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!Φιλακιαααααααααα σε ολες και ολους!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια. Χρόνια πολλά! Ελπίζω να στε όλες καλά και τα μωράκια σας καλύτερα;

Γιώργο μου γιορτάζεις σήμερα; Να ζήσεις. :):)

Έχω ανακοίνωση. Μετά από 6,5 μήνες αποχή....συνέβη το ακατανόμαστο. :ymparty::ymparty::ymparty::lol::lol: Δεν ξέρω πως καταφέραμε και ξεπεράσαμε λίγο τις ανασφάλειες σας. Ένα θα σας πω...αν ήμουν virgin λιγότερο άγχος θα χα πάντως. :lol::lol: Να μη σας πω όλη νύχτα μετά πηγαινα τουαλέτα να ελέγξω ότι όλα είναι καλά. Είμαι psycho τελικά.

Μαράκι μου χαίρομαι που σαι καλά.

χχχχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερα!Χρονια πολλα σε ολους!

Γιωργο χρονια σου πολλα,να χαιρεσαι την οικογενεια σου!Με το καλο να ερθει το αγορακι σας!

Πως περασατε;Εμεις πολυ καλα.Το Σαββατο πηγαμε στην κουνιαδα μου για Ανασταση,δεν πηγα εκκλησια.Ευτυχως γιατι ειχαμε δυσαρεστα σε ενα χωριο της Ροδου.Δυο παληκαρια σκοτωθηκαν,απο αυτοσχεδια βεγγαλικα. :( Απαπα Παναγια μου,γι'αυτο δεν θελω να πηγαινω ποτε στην Ανασταση... :roll:

Χθες σουβλισαμε κατσικακι και χοιρινο.Ειχε τελεια μερα!Στρωσαμε εξω τραπεζι,ειμασταν πολλα ατομα και ειχε χαβαλε.Εφαγα του σκασμου! :lol: Και κατσικι και χοιρινο,σαλατες,πατατες,καπαμα(αρνακι γεμιστο),παγωτο.... :lol: Το καταφχαριστηθηκα!

Σημερα ο αντρουλης μου σχολαει στις 3 οποτε ειμαι σπιτι.Εβαλα ενα πλυντηριο,συμμαζεψα το σπιτι και τωρα αραζω.Ευτυχως εχουμε φαγητα απο χθες!Περισσεψαν πολλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοιλίτσες!!!!!!!!!!

Χρόνια Πολλά σε όλες!!!!!!!! Και του χρόνου με υγεία!!!!!!!!!

Γιώργο...... πολύχρονος..... και με το καλό να υποδεχθείτε σε λίγες μέρες το μικρό σας Χρυσοβαλάντη!!!!!! Φιλάκια κι ευχές στο γυναικάκι σου!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρόνια πολλά κοριτσάκια μου, με το καλό να έρθουν ενα ενα τα μωράκια μας, γεμάτα υγεία και ευτυχία. Σας στέλνουμε τις ευχές μας για τα καλύτερα εγω και ο μπέμπης μου......... :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα

που ειστεεεεεεεεεεεε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα Αννούλα............

Νέέέέέκρααα...........

Μάλλον κοιμούνται τα γκαστρουλάκια!!!!!!!!!!

Κι εγώ μπήκα να πω μία καλημέρα πριν πέσω με τα μούτρα στο διάβασμα αλλά δεν..........

Πώς τα πέρασες μικρή μου??? Όλα καλά????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάρες μου!! Τι κάνετε??? Πώς περάσατε?? Χρόνια Πολλά και πάλι σε όλες!!΄

Εμείς καλά περάσαμε...ησυχα μπορώ να πω...Ο μικρούλης μου ολο κλωτσάει, αλλάζει θέσεις κι από την λαχτάρα μου να μην αφήσω στιγμή να περάσει απαρατήρητη...μείωσα τον ύπνο μου :lol::lol::lol:

Ευτυχως η πίεση που ένιωθα προς τα κάτω μειώθηκε αρκετά..

Σήμερα περιμένω τα ανηψάκια μου να έρθουν να τα δω, να τους δώσω και τα δωράκια τους..Αργοτερα θα πάμε να κλείσουμε τα πραγματάκια για το μωρό μας...να φύγει κι αυτό..

Αυτο το σύνδρομο πώς το λένε?? Της φωλιάς?? Αυτο εχω πάθει...θέλω σιγά σιγά να τα βάζω όλα σε τάξη!! :lol:

Σήμερα μπαίνουμε στον 7ο μήνα :D:D:D:D

Πού είστε όλες??

Πιπίτσα μου καλό διάβασμα!!

Αννούλα μου καλημέρα!

Χρυσταλλένη μου εσύ έκανες κυριολεκτικά Ανάσταση ε?? :lol::lol::lol:

Γιωργάκη χρόνια σου πολλά για χθες...Θα γίνεις μπαμπάς βρε!! :D;)

Αντε να μαζευόμαστε σιγά σιγά..να ανοιξουμε και νέο ποστ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερα και Χρονια Πολλά σε όλους!! Αφου φαγαμε πολυ, ξεκουραστικαμε αυτες τις μερες παλι στη ρουτινα...αλλά δεν πειραζει...

Ελπιζω να ειστε ολοι καλα σας αφηνω γιατι εχω πολλη δουλεια σημερα και θα τα πουμε αργοτερα στο νεο ποστ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα, χρόνια πολλά σε όλες, να χαίρεστε όσους αγαπάτε!!!!

Πώς περάσατε? Πολύ φαϊ βρε κορίτσια!!!

Μόλις έγινα ΘΕΙΑ :ymparty::ymparty::ymapplause::ymapplause: Ειμαι πάραπολύ χαρούμενη. Βέβαια δεν μπορω να το δω απο κοντα, γιατι ο αδερφός μου μένει Χίο. Θα πάμε όμως προσεχώς. Α! Ανηψιος είναι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα Μαχη!!!

Καλημερα μαρακι!!!

Καλημερα Ελλη...

Να σας ζησει!!!!!

να ειναι γερος δυνατος και να χαμογελαει..και μιας και ειχατε γεννητουρια..για να μς φερεις γουρι..ανοιξε το νεο τοπικ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κοριτσάρες!! Τι κάνετε?

Χρόνια Πολλά με υγεία και ευτυχία για όλες!!! Με το καλό να κρατήσετε τα μωράκια σας στην αγκαλιά σας!

Γιώργο μου Χρόνια Πολλά για χθές!! Με το καλό να έρθει ο μπέμπης!!

Ελις να σας ζήσει το ανιψάκι!!! Πάντα γερό και καλότυχο να είναι!

Βλέπω είστε όλες καλά!! Κάποιες πιο καλά απο άλλες!!! :lol::lol::lol: Χρυσταλλενή αυτό πήγαινε για σένα που όπως είπε και το Μαράκι έκανες κυτιολεκτικά Ανάσταση!! :lol::lol::lol:

Μάχη μου υπομονή στη δουλειά!

Εμείς μόλις γυρίσαμε απο τον γιατρό, όλα καλά ευτυχώς, γίναμε 1700 γρ. Το αμνιακό υγρό είπε ότι είναι ελάχιστα λιγότερο απο το κανονικό αλλά αυτό δεν τον ανησυχεί γιατί ο μικρός μεγαλώνει κανονικά... και απο αυτές τις εβδομάδες και μετά θα μειωθεί και άλλο... έχουμε ξανά ραντεβού στις 10/5. Την Δευτέρα θα πάω να κάνω την καμπύλη.

Αυτά τα νέα μας!

Πάω να ανοίξω το Νο 9... ελάτε αποκεί!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...