Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καλοκαιρινά Μωράκια 2011 Νο8! Και οι κλωτσιές συνεχίζονται!!


Recommended Posts

Μιχαελλα και εμενα αυτα με βολεψαν πολυ τελικα!!! ειχα παρει κατι πολυ ωραια βαμβακερα και τα σουτιεν θηλασμου δεν θα χρισημοποιησα καθολου.

Νικολ εκανε ντροπες το βλασταρι σας...χιχιχι..σας ετοιμαζει εκπληξη!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 995
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Nikol θελει να σας κανει εκπληξη απ'οτι φαινετε!!! Κι εμεις προσωπο δεν καταφεραμε να δουμε...

Μιχαελλα εχεις δικαιο, κι εγω οκ μεγαλωσε το στηθος αλλα οχι και τοσο πολυ πια. Θα παρω απλα και οικονομικα σουτιεν για να μην κλαιω και τα λεφτα μου μετα....

Ελισαβετ οντως χ@@%νους μας εχουν αλλα ειναι αλλη συζητηση αυτο....

Λοιπον να σας βαλω 3 φορεματακια να μου πειτε τη γνωμη σας:

http://www.asos.com/Asos/Asos-Maternity ... &clr=Black

http://www.asos.com/Asos/Asos-Maternity ... &clr=Print

http://www.asos.com/Asos/Asos-Maternity ... &clr=Black

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα Νικόλ μου...σας φυλάει για έκπληξη το προσωπάκι...Κι εμάς με το ζόρι μας έδειξε κατι την τελευταία φορά...για να δούμε αύριο...

Για τα σουτιέν θηλασμού...εχει ένα κατάστημα εδώ στην κύπρο που έχει γενικά φτηνά εσωρουχα και ειχα δει σουτιεν θηλασμου γύρα στα 10-15 ευρω...Μαλιστα ακουσα οτι αυτες τις μέρες έχει εκπτώσεις 50%...Λεω να πάω να πάρω και πυτζάμες!

Μάχη μου πολύ ωραία και τα 3!!!! Το πρωτο μου άρεσε κι εμένα πολύ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ουφ τα διαβασα ..............τα νέα σας....... :shock:

Σοφακι μου να τα εκατοστήσεις και με το καλο να πάρεις αγκαλίτσα τα λαχταριστα μωράκια σου.

κοριτσακια ευτυχώς είχαμε βγαλει μια πριν 13 μέρες που εκανα την β επιπέδου, σας την είχα αναρτησει κ όλας απλα ήλπιζα να δούμε κ άλλες........

τα φορεματάκια μου αρεσανε πολύ maximammy............ειδικά το 1ο , να δω ποτε θα ψωνίσω .....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θελω για το Πασχα φορεμα, να φορεσω στην Ανασταση βασικα και γι αυτο σκεφτομαι. Αυτα τα 3 μου αρεσαν. Εδω οτι φορεματα εγκυμοσυνης εχει ειναι πολυ καθημερινα, μακο. Και αυτα εχουν και καλες τιμες γι αυτο σκεφτομαι να παραγγειλω. Συμφωνα με τις μετρησεις μου θελω ως νουμερο το uk12.

Ωχχχ, πρεπει να αποφασισω γρηγορα γιατι θελουν και καποιες μερες να ερθουν...

Και το αποκορυφωμα δεν εχω πληρωθει ακομα :shock::shock: . Ποτε σκεφτονται να μας πληρωσουν πια, ελεος......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσιααααααααααα ποτε προλαβαινετε κ τα γραψατε ολα?δε σας προλαβαινω.

μολις τελειωσα το μαγειρεμα.μπριαμ εχει σημερα.που μ αρεσει πολυ

σοφιτσα χρονια πολλα

μαχη το μαυρο με τα ασπρα λελουδα μ αρεσε πολυ

ντιοσα περιμενουμε νεα

νικολ μηπως ηθελε κατι το νινακι κ δε του τυο δωσες κ σας κραταει μουτρα;

εγω τωρα που λετε για στουτιεν βολευτηκα με 3 βαμβακερα σαν αθλητικα που ειναι κ τα πηρα παμφθηνα.εχουν κανονικη τιραντα κ δε μ ενοχλει.εσωρουχα εχω παρει τα μεγαλα της εγκυμοσυνης που ηταν καπως τσιμπημενα αλλα με βολευουν στη κοιλιτσα μου πολυ τωρα'

εχω παρει κ μια ζωνη εγκυμοσυνης που τη φοραω οταν βγαινω εξω κ με βολεψε αφανταστα.ακριβη βεβαια 55 ευρω αλλα αξιζει τα λεφτα της

οσο για τα ρουχα ευτυχως εχω πολλα αμπιρ φορεματα κ βρακες κ πιστευω θα βολευτω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω δεν εχω καθολου ρουχα :(:(:( Σε καλοκαιρινα εχω μερικα αναλαφρα φορεματα αλλά ακομα δεν φοριουνται.....

Τωρα καθε πρωι κανω πολεμο στην ντουλαπα μηπως βρω τπτ να βαλω και φοραω συνεχεια τα ιδια και τα ιδια.....

Για τα φορεματα θα παρω την γνωμη και του αντρα μου που ειναι παντα ειλικρινης και θα αποφασισω.....

Αννα η ζωνη σε βολευει ως προς την μεση ή ναπερπατας?? Σορρυ που ρωταω αλλά αν ειναι βολικη να παρω και εγω μια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μάχη μου μια απο τα ΄ιδια με τα ρούχα...αλλά τουλάχιστον εγώ είμαι στο σπίτι ολη μέρα...

Άννα μου καλημέρα...Για πες για την ζώνη...μου είχαν πει και εμένα κάποτε ότι βοηθάει στις κοπέλες που έχουν πρόβλημα με τον τράχηλο αλλά δεν το έψαξα...ξέχασα κιόλας να ρωτήσω τον γιατρό μου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

υπαρχουν πολλα ειδη ζωνων.η δικη μου ξεκινα κατω απο το στηθος(πιανει δηλ κ το στομαχι) κ καταληγει πολυ χαμηλα στη κοιλια.το υφασμα ειναι ελαστικο κ δεν ενοχλει κ δε σε ιδρωνει.κατω ακριβως απ τη κοιλια καταληγει σε ενα κομματι με φαρδος γυρω στα 15 εκεατοστα που ειναι λιγο πιο σκληρο αλλα δεν ενοχλει καθολου.πισω κλεινει με χριτς χρατς

κοριτσια εγω την εχω καταβρει.τη φοραω παντα οταν βγαινω εξω κ μεσα στο σπιτι οταν με ενοχλει η μεση μου.δε φανταζεστε ποση ασφαλεια αισθανομαι για τη κοιλια μου κ η μεση μου δε με ενοχλει συχνα τωρα πια.δε κανει ομως να τη φοραμε στον υπνο

τη συνιστω.ειδικα οσο θα βαραινει η κοιλια μας.ειναι σα να την υποβασταζει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αννα μου τότε εμένα θα με βολεύει που βαραίνει η κοιλιά μου και δεν πρεπει να πιεζει προς τα κάτω...Θα ρωτήσω κι αύριο το γιατρό να δω τι θα μου πει! Ασε που θα βοηθησει και στη μέση που με πονάει...

Από πού την πήρες?? Την εχει σε φαρμακεία??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αννα κ εμεις μπριαμ εχουμε σημερα ή αλλιως τουρλου,οπως το λεμε.εκανα κ εγω καποιες αγορες απο λαρεντουτ(αν ξερετε)κυριως φορεματα καλοκαιρινα γιατι μονο με τετοια την βγαζω ολο το καλοκαιρι.δεν μπορω καθολου τα παντελονια κ ειδικα τα στενα.ποσο μαλλον τωρα με την κοιλια,η ζεστη δεν θα υποφερεται.κ ως γνωστον θα φαω ολες τις ζεστες.για καθημερινα,μεσα στο σπιτι δεν με απασχολει γιατι πιστευω οι βεμουδες μου θα μου κανουν αφου ειναι με λαστιχο.το καλοκαιρι αυτο θα εχουμε πολλες βαφτισεις κ για μια ωρα καλη δεν εχω κατι.οποτε πηρα το κατιτις μου ;);) πηρα αυτα.(ελπιζω να μου τα βγαζει)

http://www.laredoute.gr/product-%CE%A6% ... topLevel=2

http://www.laredoute.gr/product-%CE%A6% ... topLevel=2

κ αυτες τις μπλουζες

http://www.laredoute.gr/product-%CE%A3% ... tID=384911

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νικολ μηπως ηθελε κατι το νινακι κ δε του τυο δωσες κ σας κραταει μουτρα;

Να σου πω Αννούλα μου μας ειχε γυρισει το πισινό του κανονικά αρα μάλλον κατι ήθελε....λίγο γλυκό ισως για να μου πηγαινει περα δώθε...... :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια!!!!!Τι κανετε??Εμεις ειμαστε καλα πριν κανα μισαωρο σηκωθηκαμε..3 μερες τωρα αν δεν παει 11 δεν ανοιγει το ματι...ο μικρουλης βλεπετε εχει κεφια απο τις 5.30-6 μεχρι τις 8-8,30...

Νικολ μου πραγματικα σας φυλαει για εκπληξη το μουτρακι του!!!!!!

Μαχη μου τελεια κ τα 3 φορεματακια..αλλα προτιμω περισσοτερο το εμπριμε και ατο με τα ασπρα λουλουδια!!!

Αννουλα καλη ιδεα η ζωνη...θα τη σκεφτω κ εγω!!!!

Σοφακι πολυχρονη να τα εκατοστησεις κα με το καλο να κρατησεις τις τσουπριτσες αγκαλια!!!!

Κισκα ασε τα ταξιδακια κξεκουρασου!!!Οι συσπασουλες θελουν προσοχη οπως λενε κ τα κοριτσια!!!

Τωρα φευγω για δουλιτσες κ επανερχομαι!!!!!Ηρθαν να με παρουν..

Φιλακιαααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μιχαελλα το ροζουλι το εχω και εγω το φορεματακι...πολυ μου αρεσει...

απο λαρεντουτ ψωνιζω και εγω...κυριως ρουχα για τον μικρο..αλλα και για μενα...

μονο φετος δεν πηρα πολλα..δε μου αρεσαν πολυ τα φετινα παιδικα τους ενω ο χειμερινος καταλλογος ηταν πολυ πιο καλος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χρυσα εγω το πηρα στο μπλε του κ τις μπλουζες στο γκρι,ασπρο,μαυρο.

πηρα κ ενα χακι φορεμα με 3/4 μανικι για τωρα το πασχα,σαν εγκυμοσυνης που δενει πισω αλλα δεν το βρηκα να σας το βαλω.για την μικρη μου κ εγω περνω πολλες φορες.τωρα εχει παλι εκπτωσιακα καποια πραγματα κ για τα μωρα.κρατηθηκα να μην παρω :lol::lol: ειναι πολυ καλες ευκαιριες.

γεια σου γιωργο...σαν τον φανταρο μετρας τις μερες ε? :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μιχαέλα μου τέλεια τα φορεματάκια που πήρες...Στέλνουν και Κύπρο να παραγγείλω? Μέγεθος με δείχνει 38 σύμφωνα με τις μετρήσεις...ελπίζω να είναι σωστό!

Κατερινάκι καλημέρα!! Καλές δουλίτσες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...