Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καλοκαιρινά Μωράκια 2011 Νο8! Και οι κλωτσιές συνεχίζονται!!


Recommended Posts

Kαι εγω εδω ειμαι,χαζευω τιβι ενω ο αντρουλης μου σιδερωνει εδω στο σαλονι για να ειμαστε παρεουλα! :D Παιδι μαλαμα πηρα!Εχω ξεχασει πως ειναι το σιδερο! :lol:

Λοιπον τα νεα του ζαχαρου μου ειναι τελεια!109,μετα απο μια ωρα απ'το παγωτο!Μωρε θα τα τσακιζω! :lol: Αλλα σε μικρη ποσοτητα,ενα κυπελακι,οπως σημερα. ;)

Κισκα και εγω τοστακι θα φαω το βραδυ.Αν και πειναωωωωωω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 995
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

εγω ακομα δεν ξερω τι θα φαω για βραδυ...χιχιχ ειμαι αναμεσα σε πατατα τηγανιτη και σε γαλα με κορνφλεικς....εχω να χαπακοθω κιολας οποτε λεω να φαω καλα...τωρα που αρχισα..θα παρω οτι δεν πηρα τοσο καιρο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σημέρα έχει γενέθλια η Σοφία!

Σοφία μου χρόνια πολλά!!! Εύχομαι να είσαι πάντα γερή και ευτυχισμένη! Με το καλό να κρατήσεις τις ζουζούνες σου αγκαλιά!!!

pink-birthday-cake.gif

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερα!! Καλοριζικο!Τι κανετε?

εγω χτες πονουσα πολυ στην αριστερη ωοθηκη και εφυγα νωριτερα απο την δουλεια. Δεν μπορουσα ουτε να σταθω ουτε να κατσω :(:( Ο μπεμπης με κλωτσαει εκει που δεν πρεπει.....Το σκατακι μου εβγαλε το λαδι τις τελευταιες μερες....

Σοφακι πολυχρονη!!!!Ευτυχισμενη και με υγεια να υποδεχτειτε τις ζουζουνες σας!!!

Κισκα πινε τα χαπακια σου και ολα καλα θα ειναι. Με το καλο η κοριτσαρα σου!

Μαρακι σιγα μην αγχωθεις και για τους συναδελφους σου. Ο κακοπροαιρετος οτι και να κανεις θα την πει την κακια του, μην δινεις σημασια. Εσυ και ο μπεμπακος σου να ειστε καλα και οποιος εχει προβλημα ξυδακι....

Χτες μετρηθηκα κιολας επι ευκαιρια για τα ρουχα και τα αποτελεσματα ειναι τα εξης:

(Κανονικα ειναι 90-60-90 σωστα? ;);) )

Στηθος 92 :D:D:D (επιτελους!!!!)

Μεση (μαζι με την κοιλια) 99 (ητανε 59 πριν)

Και η περιφερεια 103 :shock::shock::shock: (ητανε 91)

Λοιπον θα κρατησω το στηθος μετα την εγκυμοσυνη και τα αλλα να επανελθουν οπως πριν...τι λετε??? :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα Μάχη!!! Μια χαρά τις βρίσκω τις μετρήσεις σου!!! Τύφλα να έχει η Cindy (Crawford) :lol::lol::lol:

Εγώ συμφωνώ να κρατήσεις το στήθος μετά τη γέννα!! :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσαρες

ντιοσα καλα αποτελεσματα απο το ντοπλερ.πες μας νεα μετα

κισκα συμφωνω να κρατησεις το στηθος μετα τη γεννα :lol::lol: εγω δυστυηχως στηθος δεν εχω κανει ακομα :cry:

οι υπολοιπες τι κανετε?

εγω χτες εφαγα μια πελωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωρια φρουτοσαλατα με πεπονι,φραουλα μπανανα κ αχλαδι

ποσο χαιρομαι που ερχεται το καλοκαιρι κ θα χω συμμαχο τ αγαπημενα μου φρουτακια

ειναι η ιδεα μου η δε περναει ο καιρος ως τη παρασκευη :-ss:-ss:-ss:-ss:-ss:-ss:-ss:ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια μου!Σας ευχαριστω πολυ για τις ευχες!!Κ που το θυμηθηκατε κιολας!!!Με συγκινησατε πρωι πρωι παλιοκοριτσα ;););)

Γιεληζ καλα αποτελεσματα,θα περιμενουμε νεα!!

Μαχη τελειες αναλογιες και ναι,το στηθος να το κρατησεις!!Συμφωνω απολυτως!!Ιδια κοιλιτσα εχουμε!Καθε Δευτερα που αλλαζω εβδομαδα μετριεμαι κ εχθες ηταν 98εκ.

Καλημερα Αννα μου.

Σημερα λεω να παω να καταθεσω τη φορολογικη δηλωση κ προβλεπω να τελειωνω μεσημερι,εκτος αν με δουν με τη κοιλια κ φιλοτιμηθουν να μου δωσουν προτεραιοτητα.Αλλιως συμπεθερα μαζι θα διαβαζουμε τις 15 σελ.το μεσημερι :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια κι εγω ελπιζω να το κρατησω το στηθος!!

Γιελιζ καλη επιτυχια με το doppler!!! περιμενουμε νεα!!!

Σοφία ιδια κοιλιά μόνο που εσυ εχεις διδυμα :oops::oops:

Αννα κι εγω αγαπω πιο πολυ τα καλοκαιρινα φρουτα!!! Ενω τον χειμωνα δεν εχω και πολλα αγαπημενα. Τρωω κανενα ακτινιδιο, κανενα ξινομηλο και καμια μπανανα.....

Θα ψαξω για τα φορεματα που σας εβαλα χτες να σας βαλω οσα μου αρεσαν να μου πειτε τη γνωμη σας.

Ειδα οτι εχει και σουτιεν θηλασμου σε πολυ καλες τιμες....οσα ειδα εδω ειναι 45 ευρω και εκει τα εχει με 20 ευρω :shock::shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαχη μου πηρα προχθες ενα σουτιεν θηλασμου 15 ευρω!!Απο τον Καπετανιο..Το ιδιο ακριβως ομως στα mothercare,ολοιδιο χωρις πλακα,35 ευρω.Οποτε ριξε κ μια ματια εκει αν βολευτεις.Εγω πηρα ενα μονο γιατι ακομη δεν εχω αποφασισει αν θηλασω....

Για χειμωνιατικα φρουτα που λετε εγω τρελαινομαι για πορτοκαλια..Ολα τα τρωω αλλα με τα πορτοκαλια εχω ενα θεμα..Καλοκαιρινα μαλλον νεκταρινια προτιμω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημεραααααα κ καλοριζικο κ το 8!χρονια σου πολλα σοφακι,να σε χαιρεται ο αντρας σου κ συντομα τα κοριτσακια σου!!!

κισκα περαστικα σου κ προσεχε γιατι οι συσπασεις ειναι υπουλες κ θελει ξεκουραση κ ξαπλα.παντως βλεπω η ορεξη σου ανοιξε,ετσιιιιιιιιι!!! ;);)

καλα μαχη εισαι θεοτρελη....ακου εκει μετρησεις :lol::lol: οπω καταλαβες μονο το στηθος θα μετρας απο εδω κ στο εξης,τα αλλα φαινονται ξεκαθαρα οτι εχουν παρει την ανιουσα :lol::lol:

γιεληζ καλα αποτελεσματα με το ντοπλερ...εμεις εδω ειμαστε :lol::lol:

εχω κ εγω σημερα ραντεβου στο γιατρο για να δουμε το νινι.κ λογικα μετα το πασχα θα κλεισω για β επιπεδου...επιτελους φτανει ο καιρος.χθες μου φερανε κ τα επιπλα κ ξεκινησαμε ,ο αντρας μου δηλ. να τα στεινει...εγω οπως κ η γιεληζ το τσιρακι,δωσε βιδες,πιασε κατσαβιδι διαβασε οδηγιες...βεβαια ειχαμε στα ποδια μας κ τον μικρο μαστορακο κ δεν καταφεραμε να κανουμε κ πολλα.το πουλακι μου εβαλε το μολυβι στο αυτι πηρε κ ενα δικο της κατσαβιδι(οχι που δεν θα ειχαμε δικα μας εργαλεια :lol::lol: ) κ ολο μας ελεγε...μαμα κοιτα κ εγω κατσαβιδωνω :lol::lol: μας βλεπω ολη την εβδομαδα να τρωμε γιατι η ντουλαπα ειναι λιγο μπελαλιδικη.

παω να διαβασω απο το προυγουμενο ποστ που δεν....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσια!!!

Σοφία μου πολύχρονη, με το καλό να υποδεχθείς τις ζουζουνίτσες σου!!!!

Μάχη και ΄γω μαζί σου, το στήθος θέλω να κρατήσω :D

Γιελζ καλά αποτελέσματα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!!

Σοφακη πολυχρονη..με το καλο να υποδεχτεις τις κουκλαρες σου..να εχεις εναν ονειρεμενο τοκετο και μια ευκολη λοχεια!!!

Γιελιζ καλη επιτυχια!!!!!

Μαχη ναι..να κρατησεις το στηθος..και ολα τα αλλα να γινουν οπως πριν...

αχ παιδια θα ερθει η ωρα που θα τελειωσουμε με βαφτησια και πριν αρχισουν οι συζητησεις για τα πρωτα γεννεθλεια των βλασταριων μας..θα μιλαμε για διαιτες... :lol::lol::lol::lol:

Τι μου κανετε κατα τα αλλα;;;;..εγω καλα..

χτες ο μεγαλος ερηξε κατω ενα κρισταλλινο βαζο της πεθερας μου και η πεθερα μου επαθε αμοκ...γιατι εσκησε λιγο το αριστερο του χερακι...

πωπω..να δειτε χαιδεματα μετα που εκανε ο μικρος..αφορμη βρηκε..ε μαλλων πονουσε και λιγακη...

αλλα του βαλαμε χανσαπλαστ, του τυληξαμε το χερακι και με γαζα για να μη φευγει το χανσαπλαστ...μια χαρα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα Ελισσαβετ και Μιχαελα!Σας ευχαριστω πολυ!!!

Μιχαελα καλο υπερηχο σημερα!Θα περιμενουμε κ δικα σου νεα εννοειται!Καλα η μικρη σας δε παιζεται,σωστο αντρακι!!Μια χαρα,να μαστορευει με τον μπαμπα της κ να γλιτωνεις εσυ ;);)

Λοιπον σας αφηνω,παω να ετοιμαστω κ να οπλιστω με κουραγιο για την εφορια... :(:(

Χρυσα μου καλημερα!Ευχαριστω για τις ευχες σου!Περαστικα στον μικρουλη σας!Ελπιζω να ειναι καλυτερα σημερα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια...ειμαι καινουρια εδω και θα ηθελα να μαθω πως φτιαχνονται αυτα τα σχεδιακα που φαινονται στα μηνυματα με το μωρακι σας που δειχνει ποσο μηνων ειναι κτλ.....please....ασ με βοηθησει καποια....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα Χριστίνα και καλώς μας ήρθες.

Σου στέλνω τις οδηγίες, όπως μου τις είχε στείλει και μένα .... δεν θυμάμαι ποια ήταν :oops: .

Πάνω δεξιά στην σελίδα που είσαι τώρα γράφει το ονομά σου με μπλέ γράμματα, πάνε πάνω και πάτα δεξί πλήκτρο και άνοιγμα σε νέα καρτέλα η σελίδα μετά πάνε στην σελίδα που θα ανοίξει και θα δείς μπλέ κουτάκια που γράφουν Αρχική Προφίλ Φίλοι Εφαρμογές Εισερχόμενα Forum αν πάς το ποντίκι πάνω στο Forum θα σου βγάλει μία λίστα που κάτω κάτω λέει Edit signature η επεξεργασία υπογραφής (σε μένα το έχει στα αγγλικά) το πατάς.... Θα δείς Πίνακας ελέγχου μέλους και απο κάτω το πινακάκι για να γράψεις ότι θές να εμφανίζεται στην υπογραφή σου, εκεί θα κάνεις επικόλληση τον κωδικό που σου έδωσε η σελίδα που έφτιαξες το τικεράκι (να προσέξεις να κάνεις αντιγραφή αυτό που λέει Forum signatures: HTML • Ezboard • PseudoHTML, UBBCode and BB Code )

Κάτω απο το πινακάκι που γράφουμε με γαλάζια γράμματα λέει

Επιλογές

Απενεργοποίηση BBCode

Απενεργοποίηση εικονιδίων

Μην αναλύστε αυτόματα URLs

με κουτάκια μπροστά

να προσέξεις όλα αυτά τα κουτάκια ΜΗΝ είναι τσεκαρισμένα. Μόλις τελειώσεις πάτα ΥΠΟΒΟΛΗ και είσαι έτοιμη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα και στις υπολοιπες. Χριστινα καλωσηρθες.

Σοφια δυστυχως δεν εχει εδω καπετανιο :(:( και λυπαμε να δωσω 45 ευρω για ενα σουτιεν που μπορει να το βαλω για λιγο. Δηλαδη 135 ευρω για 3 σουτιεν :shock::shock: Λεω να παρω 2 πιο οικονομικα. Ουτως ή αλλως θα ηθελα να θηλασω αλλά επειδη δεν θα καθισω ουτε 2 μηνες στο σπιτι, και θα επιστρεψω στην δουλεια νωρις, θα θηλασω οσο ειμαι σπιτι. Δηλαδη 1,5 με 2 μηνες. Μετα ειναι πολυ δυσκολο να δουλευω 8 ωρο και να θηλαζω κιολας. Ποσο γαλα να βγαζω με το θηλαστρο....ειναι πολυ δυσκολο.... Και στην περισπτωση που δεν εχω γαλα και δεν θηλασω και καθολου...αλλη ιστορια....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χριστινα καλωσηρθες!!!

Μαχη μου ειναι οντως πολλα τα λευτα...

δες και σε καποια καταστηματα με εσωρουχα μηπως εχουν

να πω την αμαρτια μου εμενα του μαδερκερ δε μου αρεσαν τα σουτιεν θηλασμου, αυτη τη φορα θα παρω μερικα απο αλλου θα δω απο που ..και εμενα μου ηταν χρισημα μονο στο μαιυτηριο..στο σπιτι ημουν χωρις σουτιεν, και μετα γυρισα στη δουλεια και με βολευαν αλλου ειδους σουτιεν γιατι εκανα αντλησεις με θηλαστρο

Σοφακι μου ευχαροστω..ειναι πολυ καλυτερα σημερα..αλλα ειναι πολυ γλυκας με το χερη στις γαζες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δυστυχως Ελισαβετ μου δεν εχει πρεναταλ εδω......Οταν μενεις επαρχια ειναι πολυ δυσκολο να βρεις ποικιλια σε πολλα πραγματα. Και ρουχα εγκυμοσυνης δεν βρισκω. 2-3 καταστηματα εχει και ποση ποικιλια να εχουν....ελαχιστα πραγματα και τιμες τσιμπημενες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια μου!! Τι κάνετε?? Κοιμήθηκα λίγο παραπάνω σήμερα... :D

Μάχη μου κράτα το στήθος!!! Φανταζομαι δεν θες να σου πω τις δικές μου μετρήσεις στο στήθος? 102!!!!!!!!

Σοφάκι μου ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!! :YMHUG::YMHUG::x:-* Να είσαι πάντα ευτυχισμένη και υγιέστατη...Να χαίρεσαι την οικογένεια σου και με το καλό να υποδεχτείς τα μωράκια σου!!

Γιελιζ καλή επιτυχία..περιμένουμε τα νέα σου!!ΑΑΑ και για την ζυγαρια τελικά ειχα δικιο...ηταν οντως χαλασμένη..τωρα που ρυθμιστηκε με δειχνει 60,8 αρά καλά είμαστε!!

Ελις καλημέρα!!

Χριστίνα καλώς μας ήρθες!!

Μιχαέλα μου με το καλό να δείτε το μωράκι σας σήμερα...και να μας πεις τα νέα!! Και καλά μαστορέματα!!

Χρύσα μου καλημέρα...περαστικά στον μικρό σου..ευτυχώς δεν είναι κάτι σοβαρό...

Η Ευγενία μας έχει δουλειά ακόμα??

Ξέχασα κάποια??? Καλημέρα σε όλες!!!!

ΑΑΑ Χρυσταλλένη μου πού να ακούσεις άλλα γεγονοτα...Για το κλιμα λέω γιατι δεν ήταν γενικά απο την αρχή θερμό...είμαι και η μικρούλα εκει μέσα οποτε δεν προλαβα να νιωσω ιδιαιτερα οικεία!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δυστυχώς Μάχη μου έτσι είναι, την επαρχία την έχουν γενικά χεσ.......νη!!! Ας μην συχιστούμε πάλι!!

Ισως αν μέχρι τότε πας Λάρισα, μπορέσεις να πάρεις.

Μαράκι καλημέρα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα μαναράκια μου σας βρήκα, μου αρεσει ο τίτλος γιατι κλωτσαει κ ο μπέμπης τώρα.

Χθες δυστηχώς το μωράκι μου είχε γυρίσει πλατούλα κ δεν βγάλαμε ουτε μια φωτο..... :cry: είχε κ τα χερακια συνεχεια στο πρόσωπο, σαν να κρυβόταν το μουτρακι............δεν πειράζει...........

Λοιπόν για να διαβάσω γρηγορα κ τα νέα σας κ επανέρχομαι......

καλημέραααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια παντως αυτο με τα σουτιεν θηλασμου εχω να σας πω το εξης.εγω εχω ηδη δυο που ειχα παρει απο τα μαδεκερ στην μικρη μου.η χαζη τα πηρα κ πολυ μεγαλα(με επεισε η πωλητρια οτι το στηθος θα γινει τεραστιο οταν θα εχω γεννησει,καμια σχεση)κ καπως βολευτηκα.περυσι που πηγαμε με την κουνιαδα μου σε μαγαζι με εσωρουχα να παρει η ιδια μας ειπε μια πωλητρια οτι δεν ειναι αναγκη να δωσεις τοσα λεφτα για αυτα τα σουτιεν που στην τελικη μπορει κ να μην τα χρησιμοποιησεις.πηραμε λοιπον σουτιεν απο αυτα που εχουν μονο την μπανελα απο κατω,χωρις επενδυση κ σφουγγαρακι.κ οταν ηταν η ωρα του θυλασμου, τσακ κατεβαζε το υφασμα κ θηλαζε.η αληθεια ειναι βεβαια οτι δεν ειχε μαγαλο κ βαρυ στηθος οποτε της κατσαν μια χαρα.πολυ καλη λυση!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...