Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ ΜΑΡΡΤΙΟΥ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2011 ΕΛΑΤΕ Ν ΤΑ ΛΕΜΕ


Recommended Posts

wxxxx ti krima.....ase emena exoun vgei apo ton proigoumeno mhna spyraki poly mikra san spithourakia sto koutelo sthn plath kai sto stoithos mou....einai poly spastika re gamwto....kai prin pou vghka apo to mpanio eixa kokkiniles sto prwsopw....einai ormones les???les na fygoun ayta meta thn genna???epishs apo mikrh exw megalo provlima me ta mallia mou..peftoun para poly kai kanw se diafora shmeia trypes pou mou exoun fygei ta mallia kai einai poly asxhmo.....den xerw giati toso poly twra...me toses vitamines den tha eprepe na mhn einai toso poly????

fffff den mporw na ta vlepw re gamwto.....exw farmako pou vazw kai vgainoun kainourgia mallia alla oso na nai mexri na vgoun exw ayta ta kena :(:(:(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΟΛΕΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΣΑΣ!!!!!!!!Κ ΣΕ ΣΑΣ ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΛΟ ΥΠΟΛΟΙΠΟ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ Κ ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΟΥΜΕ ΓΕΡΑ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΣ!!!!!!ΘΑ ΑΝΟΙΞΩ ΤΟ ΠΟΣΤ Ν2 ΓΙΑΤΙ ΠΑΡΑΓΕΜΙΣΕ ΑΥΤΟ ΟΠΟΤΕ ΤΑ ΛΕΜΕ ΣΤΟ Ν2 ΠΟΣΤ.ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βερονικάκι καλά να περάσετε με τον αντρούλη σου!

Τιτινάκι μου μήπως έφαγες κάτι που σε πείραξε κι έβγαλες αυτές τις κοκκινίλες? Πιθανόν να είναι κι από τις ορμόνες λόγω εγκυμοσύνης...αρκετές από τις φίλες μου στην εγκυμοσύνη γέμιζαν σπυράκια και μετά την γέννα έστρωνε το δέρμα, κι εγώ ενώ στην προηγούμενη εγκυμοσύνη είχα πεντακάθαρο δέρμα τώρα βγάζω που και που σπυράκια στο πρόσωπο. Όσο για τα μαλλιά σίγουρα επηρεάζονται από τις ορμόνες...που να δείς τι θα πέφτει μετά την γέννα!!!!! Εγώ όσο έπαιρνα σίδηρο είχα γίνει θάμνος και μου έλεγε η αδερφή μου (είναι και κομμώτρια) όταν θα γεννούσα και θα σταματούσα τον σίδηρο θα έπεφταν τραγικά...κι έτσι έγινε αλλά μετά έβγαλα καινούριες φύτρες! Και να σκεφτείς ότι δεν έχω πολλά μαλλιά, τα μαλλιά μου είναι σαν μωρουδίστικα, πάρα πολύ μαλακά και λεπτά και πολύ λίγα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφού έχεις πολλά και ανθεκτικά μαλλιά μην ανησυχείς...εδώ δεν έμεινα εγώ φαλακρή (τραγουδίστρια :lol::lol::lol: ) που έχω πολύ λίγα μαλλιά.....μην ανησυχείς, μετά την γέννα θα δείς που θα γεμίσεις καινούριες φύτρες!!!!

Μύριαμ άνοιξες το Νο 2??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!!

Νάσια μου σε ευχαριστώ πολύ και για τις ευχές και για την απάντηση σου.

Με καθησύχασες αρκετά μπορώ να πω..

Μακάρι να πάνε όλα καλά!! Ανυπομονώ.........

16 του μήνα πάω για την αυχενική και έχω αγχωθεί λίγο.... (εώς πολύ)...

Αλλά ανυπομονώ να το ακούσω!! Πάντως από συμπτώματα πρέπει να είμαι τυχερή γιατί δεν έχω απολύτως τίποτα!!!!

Καλημέρα σε όλες!!!!!!!!!!!!!1

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...